Kablosuz kulaklık ihtiyacımı karşılamak amacıyla @yasin 'in önerdiği TaoTronics Soundliberty 97'yi almaya karar verdim. iki kampanyadan yararlanarak kulaklığı ₺200'ye almış bulunmaktayım. Şu anda ₺272 fiyatla Hepsiburada'da satılmakta bu fiyata da alınabilir duruyor. Şimdilik beklentimin çok üzerinde bir performans sunduğunu söyleyebilirim. İlerleyen günlerde ayrıntılı bir inceleme yapmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yasin @yasin

  Hayırlı olsun güzel ürün güzel fiyata geldi.

 • Ibrahim Yilmaz @oddibo

  Sütlü çikolatanın performansı nasıldı peki

 • UnicornKnight @unicornknight

  ürünü ön siparişte satın aldım ve dağıtıma çıktığı ilk haftadan beri haftanın 6 günü (3 gün dış ortam 12-14km koşu ve 3 gün iç ortam ağırlık antrenmanı) yoğun şekilde kullanmaktayım. uzun yıllardır bana antrenmanlarımda eşlik eden dönemimin efsanesi Sony NWZ-WS613'ten çok daha başarılı bir ses kalitesi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, ancak elbette ki kablolu kulaklıklar (hele bendeki eski HTC 10'dan kalma HiFi kulaklık söz konusu ise) kadar başarılı değil, orası da bir gerçek.

  spor yaparken kullanacaksanız aklınızda olsun, bir süre sonra kulak mumu nedeniyle çıkış noktalarındaki pedler tıkanıyor. (her kullanım sonrası temiz tutsanız dahi bir süre sonra görünmeyen tıkanma oluyor ve pedleri ılık suyla ıslatılmış ıslak pamuklu çubukla silerek temizlemeden düzelmiyor) ve neticesinde ses çıkış gücü muazzam düşüyor. FAKAT bu temizlik işlemi bir hayli riskli de, şöyle ki:

  ben temizlerken sol tekin pedini istemeden kaldırmış oldum ve hemen altında yer alan sıvı geçişini engelleyen conta da zarar gördü, dolayısı ile pratik bir temizleme yolu mevcut değil. bu ciddi bir eksi yönü, zira yarın birgün antrenman sırasında ter ya da yağışlı havada koşu esnasında yağmur suyu geçirip bozulma ihtimali artık kaçınılmaz oldu. bu nedenle temizlik gerekli fakat tavsiye edemeyeceğim bir şey.

  bunun haricinde sağda solda (turunculu site, sözlük vs gibi) bazı körkütük SAĞIR tipler ürünü sesi güçlü değil diye kötüleseler de tam aksine bangır bangır yüksek sesli ve GÜP GÜP bası olan tertemiz midler ve tizleri de ihmal etmeyen şahane bir ürün. mevcuttaki Samsung Galaxy M51'im ile de otomatik olarak SBC yerine AptX kodek üzerinden akış sağlamakta.

  iyi günlerde mutlulukla kullanın.