merhaba twitter da aynı içerikli haberi 50 kişi 100 kişi paylaşıyor günlerce duvarda aynı şeyler dolaşıyor bunu önlemenin bir yolu var mı içerik tekrarını engelleyebilsek daha sakin olacak olacak aslında. mesela benzinin zam haberini 5 bin kişi paylaştı tek gördüğüm şey zam şuan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple storedan mac mini m2 siparisi verdim kargo takip no geldi çin shenzenden gondermisler. Boyle birseyle karsilasan varmi apple artik stoksuzmu calisiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

pc için hangi gamepadi almalıyım xbox ve dualsense fiyatları aynı. hangisini tavsiye edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

selam iphone global 1 sene garanti trde geçerli değil diye söylentiler başladı net bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba mag272cqr monitor aldım bunda type c portuda var bu portun tam olarak işlevi nedir nasıl kullanabilirim sadece şarj içinmi macbook proyu type c portlarıyla monitore bağladım görüntü aktarmadı aynı şekilde telefondanda aktarmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

macbook pro çatırdama sorunu
geçenlerde bu sorun için buraya post açmıştım bir türlü çözüm bulamamıştım macbooku duvara çalasım geliyordu yerli ve yabancı forumlarda da geçerli bir çözüm yöntemi yok aynı sorunla karşılaşan olursa diye kendi bulduğum çözümü yazıyorum

menteşe noktalarına havalandırma deliklerine kaçmayacak şekilde würth silikon sprey sıktım dikkat edilecek husus etrafa sıçramaması için ince püskürtme ucuyla sıkılması gerekiyor. 1 haftadır çatırdama tıklama kütürdeme vb. sesler kesildi sorun çözüldü gibi görünüyor.
#apple #macbook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba arkadaşlar macbook pro 13inc laptopumdan sürekli çat çut sesler geliyor ne tür bir sorun olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba arkadaşlar ipad mini 2 retina cihazım var şuan ios 12 yüklü bunu ios 9 veya 10 a düşürebilirmiyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#msi geçenlerde bir paylaşım vardı msi ile ilgili msi ürün alanlar aldığı yere yorum atıp linkini gönderiyor steam key kazanıyordu. bende 2018 yılında aldığım anakart için gönderip formu doldurdum 25 dolarlık steam key 1 hafta sonra geldi. belki hatırlayan vardır linki bulamıylorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap