Samsung Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık
Sıfır açılmamış kutu beyaz renk
Fiyat 550 tl
Ankara içi yakın semtte olanlar gelip elden alabilir. #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

çinlilerin domuz yılı başlamış far cry 5 indirimde +10 lirada domuz indirimi yapıyorlar 67 liraya denk geliyor bunun altınada zor iner.

#steam #nosteamnobuy

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış
teknoseyire eklenmesini istediğiniz özellikler
mesela benim düşündüklerim
-özel mesajlaşma
-hashtaglerin yanında görüntülemediğimiz yeni gönderilerin sayını içeren iconlar
-gündem hashtagler üzerinden ilerlediği için istediğmiz hastaglere abone olabilme

@hkellecioglu @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • Fırat ➕ @frt

  Şu mantığı da anlamıyorum bir türlü. Özelden bir şey soracak adam zaten mail adresi, steam, telegram vs bir şeyler isteyip iletişime geçiyor şimdi de. Site içinde özel mesaj gelince site niye bitsin? Adam gidip yeni ekran kartı çıktı haberini özelden mi paylaşacak?

 • Joe @joe

  özel mesaj , hashtag engelleme.

 • Av. Oğuzhan Bilgay @oguzhanbilgay

  Özel mesaj gelmemeli. 1.si oradan hakaretler vs olacak. Teknoseyir bundan sorumlu değil ama her davada teknoseyire ver bakalım şu kayıtları diye tebligat gelecek. Gerçi yine gelir ama açıktan insanlar pek küfür, hakaret işine girmiyor, girse de hemen banlanıyor ama özel mesajların teknoseyir tarafından incelenmesi de başka sorun.Uğraş dur. 2.si bu sayede teknoseyir benim pek çok çözemediğim sorunda, br konu hakkındaki araştırmamda google sonuçlarında ilk sayfada çıkmaya başladı. Zamanla içeriğin artması sonucu herkesin bir konuda görüş beyan ettiği, fikrini açıkladığı vs ortaya çıkıyor. Bunun da hem teknoseyir hem de kullanıcılar adına faydalı olacağını düşünüyorum.

 • alaria @alaria

  İkinci el satış kısmı olsa çok yararlı olur.

turknetten orise kaçtık onlarda aynı b.ku yiyor 100mb hızı 7mb ye düşürdüler yoğun olmayan herkesin işte güçte olduğu saatlerde sıkıntı yok akşam saatlerinde ve haftasonu durum rezillik sanırım bunu türk telekom yapıyor kiraladığı hatları bile manipüle ediyorlar.

edit:
arıza bildirimi oluşturmuştum sabah aradılar yoğun saatlerde hat değerlerimin düştüğünü hızımı 100 megabitten 50 megabite çekip bir kaç gün denememi söylediler bakalım umarım düzelir. en azından bir muhatap var karşında gerçekten bu işten anlayan insanlar var. turknette rezaletti ne muhatap bulabiliyordum ne de çözüm üretebilecek biri arıza kayıtlarına bile geri dönüş yapılmıyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mstfanar @mstfanar

  Belki uçuk kaçık 100Mbit görmüyorum ama paramın karşılığında vaat edilen hızı tam görüyorum. (SO Fiber)
  Ha daha iyisi gelmedi mi? Vodafone daha hızlısını verelim dedi daha ucuza. O da superonline fiber alt yapısını kullanarak verecekti. Fakat taahhüt olayından dolayı istememiştim. Zamanı gelince ona da bir bakıcam. Ama bakır kablo ile hizmet verenlerin hiç şansı yok bulunduğum sitede.

 • teknopanda @teknopanda

  arıza bildirimi oluşturmuştum sabah aradılar yoğun saatlerde hat değerlerimin düştüğünü hızımı 100 megabitten 50 megabite çekip bir kaç gün denememi söylediler bakalım umarım düzelir. en azından bir muhatap var karşında gerçekten bu işten anlayan insanlar var. turknette rezaletti ne muhatap bulabiliyordum ne de çözüm üretebilecek biri arıza kayıtlarına bile geri dönüş yapılmıyordu.

 • Batuhan @achfighter

  Oris telekom nasıl? Geçmeyi düşündüğüm operatörlerden biri de o yüzden soruyorum.

#akış elvade türkcell 30 lira olan lifecell 3gb internet paketimin 1 senesi doldu ve turkcellden sms geldi tarifem 81 lira olarak güncellenecekmiş ve bana verilen en ucuz alternatif tarife ücreti 69 lira müşteri hizmetlerini aradığımda da enflasyonla mücadele diye açıyorlar telefonu 3 katına yakın zam yapmak o,ç lik değilde nedir...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

akım korumalı priz önerisi
arkadaşlar malum piyasada akım korumalı diye satılan prizlerin çoğunun içini açınca fazladan iki tel ve lehimden ibaret oluyor. önerdiğiniz bir ürün var mı_? #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#TeknoYardım #akış
x470 gaming pro anakartta bios güncellerken elektrik kesildi artık görüntü gelmiyor.

edit: anakart 18 gün sonunda bios yüklenmiş şekilde geldi herhangi bir kargo ve servis için ücret ödemedim itopyaya gönderdim ve aynı şekilde itopyadan geldi sanırım bu yüzden 17 gün sürdü servis kağıdında servise girdiği gün onarılıp itopyaya teslim edilmiş gözüküyor. benzer durumda direk servise göndermek çok daha hızlı sonuçlanmasını sağlayabilir. artık akıllandım ups bakıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17
 • deathline @deathline

  bios çipi bga türü smd değilse yani bacakları açıkta ise uygun bir soic test clip ve ic programmer (eprom yazma cihazı) ile evdede yapılabilir.
  birde şöyle bir olay var bazı anakartlarda ki sizinki bayağı üst seviye bir kart, kart açılıyor ise usb bellek ile bios yüklemek için kriz modları olabiliyor.Ekrana görüntü gelmiyor ama kart açılıyor/çalışıyor ise usb seçeneğini deneyebilirsiniz.

 • teknopanda @teknopanda

  anakart 18 gün sonunda bios yüklenmiş şekilde geldi herhangi bir kargo ve servis için ücret ödemedim itopyaya gönderdim ve aynı şekilde itopyadan geldi sanırım bu yüzden 17 gün sürdü servis kağıdında servise girdiği gün onarılıp itopyaya teslim edilmiş gözüküyor. benzer durumda direk servise göndermek çok daha hızlı sonuçlanmasını sağlayabilir. artık akıllandım ups bakıyorum. 😀

  • sawgent @sawgent

   Ben 2000'li yılların başında ilk bilgisayarımın bios'unu uçurmuştum. İnternet vs yok. Bulunduğum ilçede yaptırmak imkansız. Bios çipini söküp cebimde gezdirmiş, göstere göstere sormuştum. Rastlantı eseri chip dergilerinin birisinin arkasında bu işi yapan birilerinin reklamını gördüm. Rastlantı eseri de İzmir'deydi. Kutuya koyup babamla göndermiştim. Yapıp vermişler hemen.

farklı rpm hızlarına sahip iki harddiski raid1 yapmanın sakıncası varmıdır.?
disklerim 7200rpm ve 5400rpm
#teknoyardım #akış #Linux

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://store.steampowered.com/app/518790/theHunter_Call_of_the_Wild/

Avcılık simulasyonu grafikler ve sesler etkileyici dağ bayır gezin kendinizi doğaya bırakın stress atın kafanızı dinlendirin ve keşfedin fiyatıda alınabilecek seviyede bu tarzın meraklılarına tavsiye ederim
#steam #steamoyuntavsiyesi #steamindirimleri

Save 33% on theHunter: Call of the Wild™ on Steam

Experience the thrill of the hunt in a visually breathtaking, technically groundbreaking, vast open world. Immerse yourself in the atmospheric single player campaign, or share the ultimate hunting...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mouse önerisi
merhaba arkadaşlar 3 senedir logitech m325 kullanıyorum artık teklemeye başladı aşağıdaki mouseları düşünüyorum kullananlar öneride bulunabilir mi

Logitech Anywhere MX
http://www.hepsiburada.com/logitech-anywhere-mx-kablosuz-mouse-910-002898-pm-bd01546

Logitech® Marathon M705
http://www.hepsiburada.com/logitech-marathon-m705-mouse-910-001949-pm-bd130883

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 17