https://www.amazon.com.tr/MSI-OPTIX-MAG301CR2-Monit%C3%B6r-Freesync/dp/B092DKFFK9/ref=zg_bs_12601904031_sccl_15/257-3041977-4442651?pd_rd_i=B092DKFFK9&psc=1

Selamlar bu monitör nasıl sizce özellik anlamında 2k 30" için fiyatı iyi gibi, iyi kötü tecrübesi veya bilgisi olan var mı ?

MSI 30" OPTIX MAG301CR2 Gaming Monitör, Curved, VA, WFHD, 200HZ, 1MS, Freesync...

MSI 30" OPTIX MAG301CR2 Gaming Monitör, Curved, VA, WFHD, 200HZ, 1MS, Freesync Premium, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 2 aydır M1 Pro kullanıyorum kısaca edindiğim izlenimleri yazmak istiyorum. Şu süreçte gerçekten oldukça memnun oldum bu cihazdan, insanın iş yapma şevkini arttıran bir alet olmuş, bu tarz bir yatırım yapmayı düşünenler hiç düşünmesinler uzun yıllar tatmin edecek bir cihaz, ısınmıyor, sesi çıkmıyor, pili oldukça iyi gidiyor.
Yazılım tarafında docker, emülatör, aynı anda bir çok proje çalıştırma gibi kendi kullanımımda hiç bir performans düşüklüğü gözlemlemedim şimdiye kadar.

2-3 hafta kadar 16 gb olanını kullandım imkan varsa 32 gb alınmalı çünkü işlemcinin gidecek yeri çok fazla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Gigabyte B365M-H anakartım ayda bir iki kez maksimum çalıştırmayla 2 senenin sonunda bozuldu, anakartın üstünde bir iki yerde sanki erime gibi birşey gördüm devrelerde, tinerle silince çıktı ama , cpu güç kablosunu takınca resetleyip duruyor.

Tamiri mümkünmüdür bilmiyorum Gigabyte da arayıp sorabileceğim, yollayayım bir fiyat çıkarın diyebileceğim bir yer bile yok, yenisini alacağım galiba ucuz yollu ne önerirsiniz gigabyte harici?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

İlamsız icra takibi için herhangi bir ildeki icra dairesine başvurabilirmiyim bilgisi olan var mı bu konuda ? ve dekontun bu olaylara etkisi mevcut mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş için bir kasa topluyoruz 7/24 çalışacak bir sistem, fiyatı 5-6 yı geçmeyecek ofis amaçlı bir bilgisayar, şu kasada önereceğiniz şunun yerine şu olsa diyeceğiniz birşey var mıdır?
ECC bellek kullanılmayacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Millenicomdan Turknete geçiş yapıyorum telefonda kendisi Turknet kullanan arkadaşınız var mı diye sordu yok ama bulurum dedim, aktivasyon için aranacaksınız iletirsiniz dedi, davetiye kodu isim vs paylaşan biri olursa buradan birininkini kullanabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kolay iade süreci 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki farklı güncel xiaomi telefon, mi note 10 lite ve poco x3, ikisinde de whatsappda vs ses yankılanma sorunu var, araştırdığımda bir çok eski modelde de oldugunu gördüm..n11 kampanyasıyla ilk defa xiaomi alalım dedik galiba başımıza dert aldık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap