Millenicomdan Turknete geçiş yapıyorum telefonda kendisi Turknet kullanan arkadaşınız var mı diye sordu yok ama bulurum dedim, aktivasyon için aranacaksınız iletirsiniz dedi, davetiye kodu isim vs paylaşan biri olursa buradan birininkini kullanabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kolay iade süreci 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı, Beyaz: Amazon.com.tr

Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı, Beyaz: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

İki farklı güncel xiaomi telefon, mi note 10 lite ve poco x3, ikisinde de whatsappda vs ses yankılanma sorunu var, araştırdığımda bir çok eski modelde de oldugunu gördüm..n11 kampanyasıyla ilk defa xiaomi alalım dedik galiba başımıza dert aldık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koronadan kaynaklı uzaktan çalışıyoruz bir süredir, ama sürekli internetle ilgili sorun yaşıyorum, her skype, zoom veya teams konuşmasında problem oluyor bazen dakikada bir falan sesim gitmiyor karşı tarafa vs gibi sorunlar. İnternetim 35 mbit genelde değerler de iyi ama bir dalgalanma mevcut gibi. Bilgisayar üzerinden anlık ping süremi, modeme bağlı olan cihazları vs modem ve internetle ilgili teknik detayları görebileceğim bir yazılım var mı bildiğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Taahhüt bitiyor fakat Turktelekom çektigi fiyatı görünce Turknet Millenicom veya netspeede bakmaya başladım , Turktelekomda bölgemde hiç sorun yaşamadan stabil internet hızı alıyorum buna rağmen Turknette sorun yaşama ihtimali var mıdır? sırf şu destek olayı yüzünden Turknete sıcak bakmıyorum, son zamanlarda bunlardan birine geçiş yapanlar hangisini önerir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, iki araç arasında 2019 model clio 0.9tce motorlu 10 bin km de bir araç ile 2016 model 43bin km de 1.5dci araç arasında kaldım
yıllık 12-13 bin km gibi bir rakamda sizce hangisi mantıklı ? ikinci el fiyatları ikisininde kafa kafaya aynı diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • Ufkabakan @ufkabakan

  0.9TCE motorlu araca binmedim fikir veremem ama 1.5dci Clio ile 1500Km kadar yol yaptım Avis kiralık aracı olarak. Aynı yolu (Eskişehir - İzmir) 10 kadar farklı araç ile defalarca gidip gelmiş birisi olarak, gördüğüm en az yakan araç Clio idi. Kokluyordu resmen. Konfor anlamında da EGEA dan sonra gördüğüm en az konforlu araçta yine Clio idi 🙂 Frenleme konusunda da gördüğüm en kötüsü yine Clio idi ama kiralık araç olduğu için balata değişim süresi vs gelmiş olabilir dedim kendimce.
  Soğuk bir şehirde, düz yollarda, kısa süreli şehir içi seyahatlerde benzinli araç daha makul ama uzun yolda, yüklü araçla, dağı tepesi çok yolda Dizeli tercih ederim.

  Not: Son 10 yılda, Türkiye'de ve yurtdışında, 300 Bin Km kadar sürüş deneyimim var. En az 1000km en az 4 gün sürüş şeklinde, 20 yakaın araç kullandım, 94 model 50 beygirlik 1100 motor Uno 60s de sürdüm aylarca, 190PS 2000 motor twin turbo Volvo S60 da. Şuan da 3 adet Dizel araca sahibim.

  Peki bu bilgileri neden verdim? Bir araç, bir motor hakkında yapılan bir sürü yorum okuyabilirsiniz. Ama bu yorumu yapanın ehliyeti dahi olmayabilir! Okuduklarında, sağda solda gevezelik yapan bilgisiz abilerinden duyduklarını da yazıyor olabilir, o aracı üreten mühendislerden birisi de olabilir...

 • sayit seyhan @seyhansayit

  1.5 dci motoru megane II, clio ve fluence de kullandım beni memnun etmişti. Kendini kanıtlamış, az yakan parçası ve ustası her yerde bulunabilen bir motor.

 • arandur @arandur

  1.5 dci kullanıyorum. Memnunum ama uzun vadede masraf ihtimali de göz korkutmuyor değil. Az yakan yeni nesil turbo benzinli almak istiyorum bundan sonra. Torksuz motoru da çekemem bu saatten sonra 🙂

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  @commodore500 o bahsettiğiniz 1.4 de turbo yok dolayısıyşa beygiri daha düşük. Bu 0.9luk turbolu çok daha modern bir araç direkt motor hacmiyle kıyaslamamak lazım.

Laptopda ekran kapağını acıp kapatıyorken usb sesi gibi bir ses geliyor ekran kapanıp açılıyor windows son sürüm de böyle birşey yaşayan oldu mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap