Herkese selamlar
Aranızda İzmir yada Manisa da ikamet eden, 2 yada 4 yıllık bilgisayar programcılığı, yazılım geliştirme ile ilgili (mühendislik harici) bölüm okumuş, iş arayan arkadaşlar yada tanıdığı olanlar varsa bana ulaşabilir mi? Çalıştığım bölümde tam zamanlı çalışacak personel ihtiyacı oluştu, buradan birileri de nasiplensin diye düşündüm. Detayları mail üzerinden konuşuruz. İletişim caglarozgun@hotmail.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar.
Turkcell faturalı hat kullanıyorum ama fiyatlar malum yüksek. Türk Telekom hiç planımda yok ama Vodafone nasıldır bilmiyorum. Kullanan dostlar tavsiyelerinizi paylaşır mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Merhaba Teknoseyir ahalisi. Bir konuda bilginize danışmak isterim. Bugün bir tebligat geldi. Memleketteki evimizin bulunduğu apartman ve yanındaki bir kaç apartman, "taşınmaz kültür varlığını koruma alanı" olarak belirlenmiş. Ne anlama geliyor bu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kuponla beraber 510 liraya gelecek, almak mantıklı mı bu markayı? Yoksa bir sonraki aday Toshiba OCZ var oda 620e geliyor.

https://m.n11.com/james-donkey-jd960-3d-nand-25-960-gb-sata-3-ssd-P319100658

James Donkey Jd960 3d Nand 2.5" 960 Gb Sata 3 Ssd - n11.com

James Donkey Jd960 3d Nand 2.5 960 Gb Sata 3 Ssd 564,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! James Donkey Hard Disk fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Merhaba arkadaşlar. Masaüstü camiasına yabancıyım ve hala alışamadım. Şu an şöyle bir sorunum var.

RX570 ekran kartım var. Çift monitör kullanmak istiyorum. Bilgisayar çalışırken ve sadece ana monitör DVI'a bağlı iken, HDMI'dan 2.monitörü bağlayınca görüntü alabiliyorum. Ama bilgisayar uykuya girdiğinde yada kapandığında yeniden açmak istediğimde 2 monitöre de görüntü gelmiyor.

Tek çalışma senaryosu HDMI'ı çıkar, ilk monitör takılıyken bilgisayarı aç, görüntüyü gör, sonra 2.monitörü tak. Bu bir problem midir yoksa yapmam gereken ekstra bir ayar mı var?
Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhabalar
Bu zamana kadar sadece laptoplarla ilgilendiğim için masaüstü bilgisayarlardan hiç anlamıyorum. Şu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim; ryzen 2500X işlemci + RX570 ekran kartlı bir sistemde, işlemcide APU olmadığından görüntü sadece ekran kartından alınabiliyor. Peki sadece ekran kartına 2 monitör bağlanıp ayrı pencereler halinde çalıştırılabilir mi? Ekran kartı linki altta mevcuttur. Şimdiden teşekkürler herkese.

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-amd-radeon-rx-570-4gb-oc-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-strix-rx570-o4g-gaming-pm-HB000004RDAL

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu mikrozort Türkiye'yi Allah bildiği gibi yapsın. Windows 10'u telefonla etkinleştirmek için aradım. Bilgisayar sistemi bile haftasonu mesai saati dışındayız diye hizmet vermiyor. Ulan ben rakam giricem, sistem bana rakam söyleyecek, neyin hafta sonu bu??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu google account sisteminin Allah belasını versin ya. Bilgisayarda oturum açacağım, telefona erişemediği için ekrandan onaylama çıkmıyor. Telefon ayarları altından doğrulama kodu alıyorum, onlara da yanlış kod diyor. Nereden açtım 2 adımlı doğrulamayı, hesap sahibiyim ben bile giremiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar merhaba. Programlama/Yazılım konuları için Udemy dışında online eğitim alabileceğim siteler var mı? Şirket içi eğitimler olacak ve Youtube istenmiyor. Şirket satın alıp personel eğitimi için kullanacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok yoğun bir günün ardından kafayı bulmak adına youtube'dan düz dünya videoları izlemeye başladım 😀 Cidden kafa açıyor ama. Bu arada dünya yuvarlaktırcılar bu kadar sağlam çalışsa bambaşka bir yer olurdu dünya 😀
Edit: yok abi en fazla 8 dakika dayanabildim. 70'lik devirmiş gibiyim, yeter bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap