Kuponla beraber 510 liraya gelecek, almak mantıklı mı bu markayı? Yoksa bir sonraki aday Toshiba OCZ var oda 620e geliyor.

https://m.n11.com/james-donkey-jd960-3d-nand-25-960-gb-sata-3-ssd-P319100658

James Donkey Jd960 3d Nand 2.5" 960 Gb Sata 3 Ssd - n11.com

James Donkey Jd960 3d Nand 2.5 960 Gb Sata 3 Ssd 564,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! James Donkey Hard Disk fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Merhaba arkadaşlar. Masaüstü camiasına yabancıyım ve hala alışamadım. Şu an şöyle bir sorunum var.

RX570 ekran kartım var. Çift monitör kullanmak istiyorum. Bilgisayar çalışırken ve sadece ana monitör DVI'a bağlı iken, HDMI'dan 2.monitörü bağlayınca görüntü alabiliyorum. Ama bilgisayar uykuya girdiğinde yada kapandığında yeniden açmak istediğimde 2 monitöre de görüntü gelmiyor.

Tek çalışma senaryosu HDMI'ı çıkar, ilk monitör takılıyken bilgisayarı aç, görüntüyü gör, sonra 2.monitörü tak. Bu bir problem midir yoksa yapmam gereken ekstra bir ayar mı var?
Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhabalar
Bu zamana kadar sadece laptoplarla ilgilendiğim için masaüstü bilgisayarlardan hiç anlamıyorum. Şu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim; ryzen 2500X işlemci + RX570 ekran kartlı bir sistemde, işlemcide APU olmadığından görüntü sadece ekran kartından alınabiliyor. Peki sadece ekran kartına 2 monitör bağlanıp ayrı pencereler halinde çalıştırılabilir mi? Ekran kartı linki altta mevcuttur. Şimdiden teşekkürler herkese.

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-amd-radeon-rx-570-4gb-oc-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-strix-rx570-o4g-gaming-pm-HB000004RDAL

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı

Asus ROG STRIX Amd Radeon RX 570 4GB OC 256Bit GDDR5 (DX12) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu mikrozort Türkiye'yi Allah bildiği gibi yapsın. Windows 10'u telefonla etkinleştirmek için aradım. Bilgisayar sistemi bile haftasonu mesai saati dışındayız diye hizmet vermiyor. Ulan ben rakam giricem, sistem bana rakam söyleyecek, neyin hafta sonu bu??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Haftasonu makinalar mining yapıyormuş hocam o yüzden kapalıymış 😂 Şaka bir yana Türkiye kısmını bilmiyorum ama Amerika'daki müşteri hizmetleri beni çok memnun etmişti. Haksız olmama rağmen 120 lira geri ödeme yaptılar.

 • Özgür @ozgurg

  Hafta içi de farklı değil. Sabah mesai başladıklarında destekte ilk sırada olmama rağmen yarım saat geçti ve cevap veren olmadı. Çıktım ben de, uluslararası desteğe girdim. Aynı sürede 52. sıradan bana sıra geldi.

Bu google account sisteminin Allah belasını versin ya. Bilgisayarda oturum açacağım, telefona erişemediği için ekrandan onaylama çıkmıyor. Telefon ayarları altından doğrulama kodu alıyorum, onlara da yanlış kod diyor. Nereden açtım 2 adımlı doğrulamayı, hesap sahibiyim ben bile giremiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar merhaba. Programlama/Yazılım konuları için Udemy dışında online eğitim alabileceğim siteler var mı? Şirket içi eğitimler olacak ve Youtube istenmiyor. Şirket satın alıp personel eğitimi için kullanacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok yoğun bir günün ardından kafayı bulmak adına youtube'dan düz dünya videoları izlemeye başladım 😀 Cidden kafa açıyor ama. Bu arada dünya yuvarlaktırcılar bu kadar sağlam çalışsa bambaşka bir yer olurdu dünya 😀
Edit: yok abi en fazla 8 dakika dayanabildim. 70'lik devirmiş gibiyim, yeter bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun süre bilgisayar ile çalışmaktan kaynaklanan fiziksel sıkıntılarıma çözümler bulmaya çalışıyorum. Bunlardan birisi de mouse. Bilek ağrısı olmaya başladı artık yavaş yavaş. Linkteki tarzda mouse kullanan var mı? Sanki faydası olur gibi geliyor ama emin olamadım. Yada önerileriniz varsa ona da açığım. Şimdiden teşekkürler.

https://urun.n11.com/mouse/dikey-ergonomik-mouse-kablosuz-wireless-800-2000-dpi-fare-P315955719

Dikey Ergonomik Mouse Kablosuz Wireless 800 - 2000 Dpı Fare - n11.com

Dikey Ergonomik Mouse Kablosuz Wireless 800 - 2000 Dpı Fare 89,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer Mouse fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türksatta 50Mbit 250Gb akn'li + kablo TV ve sinema paketli tarifem var. Aralıkta taahhütüm bitmişti. 79lira ödüyordum. Yeni yılda ne olacak diye beklemede kalıp tarife değiştirmedim taahhüt vermedim. Yeni fatura geldi 110lira. İlerde ne olur bilemem ama taahhütsüz şu an için iyi fiyat gibi. Sizin fikriniz nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mamba @blackmamba

  Akıllı sınırsızlara bakın bence. 80 liraya 100 mbit var, taahhütlü tabii ki.

 • Mustafa @mkyb

  100 megabite geçebilirsiniz 80 liraya.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Aynı paketi, iki tane üst paket tv ve 100dk ses ile kullanıyordum. Mayıs - Aralık arası 160tl fatura geldi. Aralık sonu müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişilerin kimisi, internet için sınırsız paket üzerinde fatura çıkacağını - tahmini 450TL - , kimisi ise sadece zamlardan etkileneceğini söyledi - tahmini 200TL - .

  Aralık ayında 100mbps, 100gb akn, iki tv üst paket, altın sinema ve 100dk ses paketine 160TL'den iki yıllık sözleşme yaptım. Sözleşme yapmamdaki esas nedeni, bulunduğum yerde 35mbps veya üstü hız stabil veren alternatif hizmet sağlayıcı yok. Ayrıca bu sistemi bırakacağım zaman xDSL ve tv için yapacağım alt yapı masrafı fazla olacaktı.

  Kablonet'teki akıllı sınırsız paketleri haricinde sabit ücret ve internet sunan alternatif yok. Günün en çok kullanılan diliminde hız düşümü çok fazla. Bir diğer sorunda aylık indirim miktarı ve bu nedenle aylık zorunda kalındığında oluşabilecek tazminat yükü. Yine de alternatif yoksa ve hizmetten memnunsanız, geçilebilir.

  Faturadaki, "Fatura ayrıntıları" ve "Tarife bilgileri" bölümlerini paylaşmanız mümkün mü?

Kargo bekleyip alamayanlara gelsin. Çok güzel dalga geçmiş adam 😀

https://www.instagram.com/p/BqR2KoPnokS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1vpj7lo39d8rh

BeğenFavori PaylaşYorum yap