Bu google account sisteminin Allah belasını versin ya. Bilgisayarda oturum açacağım, telefona erişemediği için ekrandan onaylama çıkmıyor. Telefon ayarları altından doğrulama kodu alıyorum, onlara da yanlış kod diyor. Nereden açtım 2 adımlı doğrulamayı, hesap sahibiyim ben bile giremiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Arkadaşlar merhaba. Programlama/Yazılım konuları için Udemy dışında online eğitim alabileceğim siteler var mı? Şirket içi eğitimler olacak ve Youtube istenmiyor. Şirket satın alıp personel eğitimi için kullanacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok yoğun bir günün ardından kafayı bulmak adına youtube'dan düz dünya videoları izlemeye başladım 😀 Cidden kafa açıyor ama. Bu arada dünya yuvarlaktırcılar bu kadar sağlam çalışsa bambaşka bir yer olurdu dünya 😀
Edit: yok abi en fazla 8 dakika dayanabildim. 70'lik devirmiş gibiyim, yeter bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun süre bilgisayar ile çalışmaktan kaynaklanan fiziksel sıkıntılarıma çözümler bulmaya çalışıyorum. Bunlardan birisi de mouse. Bilek ağrısı olmaya başladı artık yavaş yavaş. Linkteki tarzda mouse kullanan var mı? Sanki faydası olur gibi geliyor ama emin olamadım. Yada önerileriniz varsa ona da açığım. Şimdiden teşekkürler.

https://urun.n11.com/mouse/dikey-ergonomik-mouse-kablosuz-wireless-800-2000-dpi-fare-P315955719

Dikey Ergonomik Mouse Kablosuz Wireless 800 - 2000 Dpı Fare - n11.com

Dikey Ergonomik Mouse Kablosuz Wireless 800 - 2000 Dpı Fare 89,99 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer Mouse fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türksatta 50Mbit 250Gb akn'li + kablo TV ve sinema paketli tarifem var. Aralıkta taahhütüm bitmişti. 79lira ödüyordum. Yeni yılda ne olacak diye beklemede kalıp tarife değiştirmedim taahhüt vermedim. Yeni fatura geldi 110lira. İlerde ne olur bilemem ama taahhütsüz şu an için iyi fiyat gibi. Sizin fikriniz nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mamba @blackmamba

  Akıllı sınırsızlara bakın bence. 80 liraya 100 mbit var, taahhütlü tabii ki.

 • Mustafa @mkyb

  100 megabite geçebilirsiniz 80 liraya.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Aynı paketi, iki tane üst paket tv ve 100dk ses ile kullanıyordum. Mayıs - Aralık arası 160tl fatura geldi. Aralık sonu müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişilerin kimisi, internet için sınırsız paket üzerinde fatura çıkacağını - tahmini 450TL - , kimisi ise sadece zamlardan etkileneceğini söyledi - tahmini 200TL - .

  Aralık ayında 100mbps, 100gb akn, iki tv üst paket, altın sinema ve 100dk ses paketine 160TL'den iki yıllık sözleşme yaptım. Sözleşme yapmamdaki esas nedeni, bulunduğum yerde 35mbps veya üstü hız stabil veren alternatif hizmet sağlayıcı yok. Ayrıca bu sistemi bırakacağım zaman xDSL ve tv için yapacağım alt yapı masrafı fazla olacaktı.

  Kablonet'teki akıllı sınırsız paketleri haricinde sabit ücret ve internet sunan alternatif yok. Günün en çok kullanılan diliminde hız düşümü çok fazla. Bir diğer sorunda aylık indirim miktarı ve bu nedenle aylık zorunda kalındığında oluşabilecek tazminat yükü. Yine de alternatif yoksa ve hizmetten memnunsanız, geçilebilir.

  Faturadaki, "Fatura ayrıntıları" ve "Tarife bilgileri" bölümlerini paylaşmanız mümkün mü?

Kargo bekleyip alamayanlara gelsin. Çok güzel dalga geçmiş adam 😀

https://www.instagram.com/p/BqR2KoPnokS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1vpj7lo39d8rh

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçinde yaşamasak eğlenceli ülke dedikleri doğru. Habere bakar mısınız Allah aşkına. Yemekhaneden yemek yiyen üniversite öğrencileri zehirleniyor. Rektörlük tedbir olarak her gün bir öğretim üyesi de öğrencilerle beraber yemek yiyecek diye karar alıyor. Önce hoca yiyecek, zehirlenmezse öğrenciler öyle yiyecek herhalde...

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201812031036451080-universite-yemekhanesi-karar-ogretim-gorevlisi-ogrencilerle-yemek-yiyecek/

Üniversite yemekhanesinde zehirlenmeler sonrası karar: Her gün bir öğretim...

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, geçtiğimiz perşembe akşamı kampüs içindeki yurtlarda kalan 337 öğrencinin yedikleri yemekten zehirlenmesiyle ilgili bir...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23
 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Universite yemekhanesi hayatimda gordugum en hijyensiz yemek ortamiydi. Hakikaten Kadiköy'deki marti eti satan bufeler bile daha hijyenikti.
  Sonra yurtdisina okumaya gittim, universite yemekhanesi nasil oluyor orada gordum. Hala da uzulurum, ogrenciligim bitti 2,6 €'ya yemek yeme sansim bitti diye.

 • ALIEN @alien

  Yok yahu bu kadar olamaz şaka falandır, yalandır, bir şey deyin.

 • Joe @joe

  askeri mantık. Komutanlar da bizimle yerdi hep.

  • cglrozgn @cglrozgn

   Askeriyede sonuçta komutanların yemekhaneyi kontrol etmek, disiplinin sağlanması vs amaçları da var. Burada öğrenciler zehirleniyor, bir daha olmaması için aksiyon almak yerine hocalarda öğrencilerle yiyecek diye karar alıyorlar.

  • Joe @joe

   @cglrozgn Tmm işte onu diyorum ben de.... Askere takıldın sanırım...

  • cglrozgn @cglrozgn

   @joe Yok hayır ona takılmadım. Askeri mantık dediğin şey mantıklı aslında. Burada ise mantığın m'si bile yok.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Askerde yemek işinin verildiği özel firma, günün yemeğini sorumlu komutan kimse ona bir saat önceden veriyordu. Bizde albay ya da yarbay idi. Onaydan sonra, yemek zamanı nöbetçi subay ve yine yüksek rütbeli, bizde albay, bir subay daha gelip askerle yerdi. Dolayısıyla taşeron firmanın işini kötü yapması biraz sıkardı ki arada hijyenik bazı sorunlar oluyordu buna rağmen.

   Üniversitede ise öğretim görevlisi denen kişinin taşeron üzerinde bir etkisi olması mümkün olmayacağından bir işe yaramaz. Askerdekine denk olması için rektörü kulağından tutup yedirmeniz gerekir öğrenciyle.

  • Joe @joe

   @gamsizm Öğrencinin zehirlenmesiyle bir öğretim görevlisinin zehirlenmesini bir tutmazlar. Eskisine göre daha çok dikkat edeceklerdir . Söylemek istediğim buydu. Öğrencinin şikayetini kimse dikkate almaz ama bir öğretim görevlisinin şikayeti çok yeş değiştirir. Hele bir de dekana , rektöre yakınsa.

  • cglrozgn @cglrozgn

   @gamsizm haberde beraber yiyecekler deniyor, yani komutan onayı gibi bir şeyi öğretim görevlisi yapmayacak. Bir sıkıntı varsa aynı anda yaşayacaklar. Yinede dediğiniz gibi komutanın yaptırımıyla öğretim görevlisinin ki bir olmayacak.

Arkadaşlar telefon için bluetooth kulaklık kullanmak istiyorum ama her kulaklığı beğenmediğimden kendi kulaklığımı takabileceğim 3.5mm girişi olan bluetooth kulaklık var mı bildiğiniz? Eskiden şöyle kulaklıklar vardı. Onun gibi bir şey arıyorum.

https://www.hepsiburada.com/nokia-bh-214-bluetooth-kulaklik-beyaz-pm-telbkulnokbh214

Nokia BH-214 Bluetooth Kulaklık Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Nokia BH-214 Bluetooth Kulaklık Beyaz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aranızda AMD ekran kartlı notebook kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Bende HP'nin bir notebook'u var. Üzerinde AMD R5 M330 ekran kartı var. Dün PES2008 yükledim oyun oynamak için, ama oyun varsayılan ekran kartını intel HD520 görüyor ve açılmıyor. Radeon settings falan, yada HP'nin intel/AMD switchable driver'ını denedim ama nafile. Intel'i devre dışı bıraktım yinede AMD'den açmıyor oyunu. PES2010-2012 bile bu yüzden açılmadı belki zamanında bilemiyorum, o yüzden 2008'e kadar indim ama çözemedim. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap