Çindeyim ve mi store’da mi box 3s versiyonu 350 yuan. Türk lirasıyla 200 lira yani. alsam mı bilemedim açıkçası? Birde çin versiyonu ise global sürüm yapabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar, yarın iş seyahati için istanbul’a gideceğim. Yabancıyım ve Atatürk Havalimanından Maslak’a en kısa nasıl gidebilirim? Taksi baya bi para tutar sanıyorum aktarma metro var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Firefox’da’da adres çubuğuna direk arama yapmak için kelime girdiğimde bağlanamıyor, ama google.com.tr’yi açıp orada arama yapınca sonuçlar çıkıyor. Varsayılan arama motorumda google ayarlı firefox’ta. Neden olabilir, fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel Elimde Raspberry Pi 3 Model B seti var. İş ve çoluk çocuktan zaman ayıramıyorum. İhtiyacı olan varsa 150 TL’den tüm seti vereyim. Hiçbir sorun yok, çalışıyor. İletişim için: caglarozgun@hotmail.com

Set içeriğini merak edenler için referans linkler şunlar;

Set

https://urun.n11.com/diger/raspberry-pi-3-temel-set-adaptorsogutucukoruyucu-kili-P190338441

Case

https://urun.n11.com/diger/raspberry-pi-32b-siyah-muhafaza-kutusu-pi-32b-black-case-P172442968

Raspberry Pi 3 Temel Set (adaptör+soğutucu+koruyucu Kılı - n11.com

Raspberry Pi 3 Temel Set (adaptör+soğutucu+koruyucu Kılı 196,75 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Diğer fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ALO UCUZLUYOR

Cep telefonu görüşmelerinden yüzde 25, sabit telefon görüşmelerinden yüzde 15 ve data ve internet hizmetlerinden yüzde 5 oranında alınan özel iletişim vergisi, yüzde 7.5 olarak tek oranda yeniden düzenleniyor.

Gazeteler sanki telefonla görüşme kalmış gibi müjde veriyor haber ama, asıl internet ve data %5’den %7,5’a çıkıyor. #HaftalıkGündemeMalzeme

http://www.posta.com.tr/torba-dolusu-mujde-geliyor-haberi-1356929

Torba dolusu müjde geliyor!

Fahiş emlak vergisine neşter vuran, özel iletişim vergisinde indirim, MTV’de artış içeren, asgari ücretliyi rahatlatan torba tasarının Meclis maratonu tamamlanıyor​
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

İstanbul’da at dehşeti! Vatandaşlara saldırdı

İstanbul’da at dehşeti! Vatandaşlara saldırdı Sarıyer'de başıboş olarak gezen bir at vatandaşlara saldırarak ezdi. Başıboş at haber yapmak için mahalleye gelen bir muhabire de saldırdı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar
Öncelikle cahilliğimin kusuruna bakmayın, sizlere birşey danışmak istiyorum. Evde uydunet kullanıyorum ve netmaster modem var. İnterneti akşam 11 sabah 8 arası kapatmak istiyorum (oğlan internetin başından kalkmıyor, sonra sabah okula zor gönderiyorum). Bu şekilde kısıtlama nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne kadar doğru bilmiyorum ama ilginç bir haber. #HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm

https://www.chip.com.tr/haber/yeni-ransomware-ciplak-fotograf-talep-ediyor_71852.html

Yeni Ransomware, Çıplak Fotoğraf Talep Ediyor! - CHIP Online

'nRamsomware' adlı yeni bir fidye yazılımı, fidye isteyen zararlıların geldiği garip aşamayı gösteriyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu Sosyalde gezerken bazen bir anda kendiliğinden logout oluyorum. Ama sayfanın sağ üstünde logout olduğum başta görünmüyor, akışın kaybolmasından anlıyorum. Sayfayı yenilediğimde ise sağ üst köşede logout olduğum görünmeye başlıyor. Bu şekilde bir durum yaşayan başka arkadaşlar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5