#Konami yine atak yapmış. Contra Returns 2021 #arcade çıkarmış.

Oyundan sahneler: https://www.youtube.com/watch?v=VXH6MwbBpe8
Resmî link: https://contra-returns.net/

Contra: Return English Gameplay Android / iOS (by Garena)

Garena Contra: Return by Garena Games Online►►► SUBSCRIBE PROAPK FOR MORE GAMES : http://goo.gl/dlfmS0 ◄◄◄emember the secret code, Up Up Down Down Left Right...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.twitch.tv/triskellgames?fbclid=IwAR3MSxPkf1qs8firVr8rVXRXA0eCtGHXnxQQkhzyUuJrkSfCuRLZRpV-OeI

Eski oyunlardan, şehir kurma ve inşaat oyunu #Pharaoh 'u (1999) aynı mantıkla (3 boyut katarak rezil etmeden) ve her şeyiyle bire bir (binalardaki tüm detaylar, çalışma prensibi) yeniden ele alıp projelendiren (Yeni adı ile Pharaoh: A New Era) Triskell Games, (daha önce şurada söz etmiştim: https://teknoseyir.com/?s=triskel&type=) şu an Twitch'te canlı yayında, bina tasarımlarını PS üzerinde sürdürüyor. Gerçekten uzun süredir büyük emek ve detayla çalışıyorlar. Biz eski oyuncular, heyecanla bekliyoruz.

#Pharaoh #eskioyunlar

TriskellGames - Twitch

Pharaoh: A New Era - Caesareum
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sci-Fi kurgu film meraklılarının ilgisini çekebilir; kısa filmler yayınlayan bir kanal.

https://www.youtube.com/c/watchdust/videos
#SciFi #BilimKurgu #kısafilm #YoutubeKanalTavsiyesi

DUST

DUST presents thought-provoking science fiction content, exploring the future of humanity through the lens of science and technology. Welcome to our YouTube channel. Here we offer DUST originals,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Metro alt geçitleri yürüyüş geçiş yollarına olabilecek en pürüssüz, kaygan fayanslar döşeyen mühendisliğin bir de o yollara "Dikkat! Kaygan Zemin" diye yani "biz saçma sapan işler yapan mühendis müsveddeleri, ihale soytarılarıyız" anlamında tabelalar koyduğu ülke!
Güzel ve yalnız Türkiye...

#Metro #belediye #burasıtürkiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Umarell, Bologna lehçesinde emeklilik yaşındakilerin inşaat veya yol yapım çalışmalarını elleri arkada izlemeleri ve istenmeyen tavsiyelerde bulunmalarına atıf yapan modern bir sözcüktür. Bu gözlem hobisi terimini İtalya'da ilk ortaya atan kişi, 2005'te Bologna'da yerel bir yazar olan Danilo Masotti idi ve sonrasında iki kitap ve kişisel blog yazıları aracılığıyla popüler hale geldi. "Küçük adam" manasına gelen sözcük, 2020'de modern İtalyanca sözlük olan Zingarelli'ye eklendi.

Ülkemizde de bu davranışı alışkanlık haline getirenler için bir isim bulunabilir. Hatta ülkemizde Umareller ile birlikte "Ogre"ler, "Org"lar, "Balagat"lar, "Zegibun Hayarda"lar gibi boş gezenlerin alt ve daha agresif türleri de mevcuttur vesselam.

#Turkiye #yurduminsanı #FacebookTadındaPaylaşımlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap