Xiaomi mi mix 2 ile iPhone 7 32 gb takaslayıp üstüne nakit almak ne kadar mantıklı? Hâla geçerliliği olan bir telefon mu iPhone 7?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20
 • Erkan @erkan123

  Babamda 5 senelik 5S var pırıl pırıl. Dün itibariyle pilini değiştirdim. Hala günlük kullanımda fazlasıyla yeterli performansı var. Bence 2019 da hala o cihazı kullanan kişilere sormakta yarar var geri kalan boş laf kalabalığı.

 • Draftx @draftx

  Bence geçilir rahat da edilir.

 • Omer @omer_

  @karma 2019 başında aldım iPhone 7 32GB, sosyal medyayı yoğun kullanmıyorum ortalama olarak iki günde bir şarj ediyorum ve şuan pil sağlığı sadece %2 azaldı.
  Performans olarak animasyonlarda takılma kasma gibi şeyler yaşamadım.

  • Karma @karma

   Vazgeçtim ya satıp mi9t almak daha cazip şu an, her yönü ile daha üstün gibi gözüküyor. Aşağıdaki yorumu okuyunca aklıma geldi bir de bu işin pil konusu var. Ben sadece performansı kıyaslıyordum ama pil de önemli benim için. Quick charge'ı sıklıkla kullanıyorum mesela gece yatmadan şarja takmam sabah kalktığımda kahvaltımı yaparken takarım 30 dakikada sıfırdan fuller neredeyse. Böyle düşününce şarj konusu ile cebelleşmek istemediğimden böyle devam. Biraz üzerine koyabilirsem iPhone x güzel telefon gibi 5k civarına bulunabiliyor onu düşünürüm

 • samedl @samedl

  İphone 7 den mi9t pro ya geçtim 2 ay oluyor. İphone 7 artık eskidi tavsiye etmem özellikle şarj konusu sıkıntılı %87 batarya ömrü yazıyordu deji aldım 1 ay sonra açılıp kapamaya başladı başka yan sanayi batarya aldım ama yinede tatmin etmiyor 1 günü çıkarmıyor. Kullanmazsan navigasyon felan yok arada sosyal medya mesajla için günü çıkarır

Bazen bilgisayarım 8-9 saat tamamen kapalı iken elimi klavye'ye bazı tuşlara atıyorum birden fazla ve kendini açıyor bilgisayar. Her denemede olmuyor ama bu ay 4 kere böyle başlattım. Yok mu bunun bir kombinasyonu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia denetim masası ayarlarını kurcaladığımdan beri Windows 10 mağazasındaki Netflix görüntüde takılmalar yapıyor. Ayarları sıfırlamama hatta sürücüyü kaldırıp tekrar yüklememe rağmen düzelmedi. Chrome'dan izleyince bir sorun yok muhtemelen HDCP kullanmadığı için olabilir diye düşünüyorum. Var mı çözüm öneriniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

B sınıfı sürücü belgesi için eğitim zorunluluğu nedir? Ortaokul yeterli mi hâla?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Magisk ile root'u gizleyip Netflix kullanılabiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
Karma paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

Farın altındaki kırığı onarmak mümkün mü? Alfa Romeo'nun kaporta parçası biraz sıkıntı gibi küçücük panjur 350tl 🙁
Edit: Boyasız tampon 1000tl? Baya bir parça sorunu varmış 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Güzel kondisyonda 2001 Alfa Romeo 156 MK1 sizce alınır mı? Kullananlar varsa kronik sorunları hakkında bilgilendirirlerse sevinirim. Benim bildiğim boyaları vs hassas ön takım hassas olduğu söyleniyor başka bir bilgim yok. Son olarak yakıtı hakkında bir bilginiz var mı? Tahminimce LPG ile 30 kuruş civarı yakacağını düşünüyorum #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Bu ülkede alfadan en iyi anlayan adamlardan birisi ralli co pilotu aras Dinçer'dir. Kendisi çok mütavizi birisidir. İnstagramdan mesaj atarsanız gün içinde dönecektir hatta alfa alacak olmanıza eminim çok sevinecektir.

  • Karma @karma

   Teşekkür ederim ulaşmaya çalışayım kendisine 🙂 Yıllardır bütün Alfa'ları sever araştırırım fakat en az bilgim olan kasa bu mk1 kasasıdır. Hiç alıcı gözü ile bakıp sorunları var mı araştırmadığım ve ilk arabam olacağı için biraz şüphe ile yaklaşıyorum doğal olarak

Karma paylaştı.

Ekinler dize kadar...
#CepTelefonuFotoğrafçılığı #iPhone5

BeğenFavori PaylaşYorum yap