https://www.youtube.com/watch?v=OAzMmiawprk
Abimiz sanki gta oynuyor 😀 Dünyanın fizik motoruna karşı geliyor sanki, o nasıl yan vermedir, dengedir, hakimiyettir! 😀

DRIFTING MOTORBIKE COMPILATION | RokON VLOG #109

Whole lotta motorcycle drift in a single RokON vlog. Don't forget to comment: what bike would you love to see going sideways? Enjoy the vlog! _____Equip your...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Masaüstü bilgisayarda ekran parlaklığını laptoplardaki gibi ayarlamak mümkün mü? AOC monitör kullanıyorum kendi uygulamasında yok windows ayarlarında da göremedim.
#akış #Monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce Parasite isimli Kore filmi filmli kovalı bir siteye düşmüş baya güzel bir filmiş beğendim baya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galax, hazırlamış olduğu pembe renk tasarıma ve pembe aydınlatmalı GeForce RTX 2070 Super EX Pink Edition ekran kartı modelini duyurdu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Hackintosh kurmak içim bir laptop bakıyorum ₺2500-3000 civarı tecrübesi veya önerisi olan varsa çok sevinirim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Antep fıstığının yarısından fazlası kabuk (ağırlık olarak). Merak edip tarttım, içi 48.75%, geri kalanı kabuk. Benim aldığım böyle çıktı en azından.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Netflix'de olan tüm dizileri gösterdiği bir sayfası yokmu ana sitesine girdim kurcaladım baya yok bulamadım. Üye olmadan bakmak için bir sayfa, blog vs. yok mu ben burada veya başka bir yerde görmeden netflix dizi film belgellerinden haberim olmuyor.

#Netflix #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

mi 6'da kullandığım bir tema vardı, miui 10 gelince cortladığı için değiştirdim. tema güncellenmiş, gittim kendi temalar uygulamasından güncelledim ama şimdi bu uyarıyı veriyor. vallahi başlayacağım miui'sine de 10'u na da. global betaya mı geçsem acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonetten internet bağlattık ama modemin kapsama alanı az geldi, eski modemi ethernetten felan bağlayıp menzil genişletici router olarak kullanabilir miyim? Eski modemin modeli;TP-link td-w9970v3

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Evet yapailirsiniz ama biraz tecrube ve bilgi gerektiriyor. Hele ki cihazin dogrudan elle secilebilecek bir acces point modu yoksa biraz ugrasmak gerekiyor. Ben de bu sekil de evde 2 farkli router kullaniyorum. Atil durumda olan adsl routerimi acces point ve kablolu router olarak degerlendirdim ama yapmakicin iyi ugrasmistim. Pc basinda olsaydim daha ne yardimci olmaya calisirdim ama youtube uzerinden bir kac video izleyerek yapabilirsiniz.

 • Eren @eren-gms

  2.Modeme kablo çekiyorsun, 1.modemin IP adresi 192.168..1.1 gibi bişeyse 2.modemde 192.168.1.2 gibi bişey yapıyorsun, Dhcp sunucusunu kapatıyorsun, 2.modeme de wifi şifresi vs koyup bitiriyorsun. İlkel yöntemler bu şekilde.

 • ad33p @ad33p

  Şunu takip edip yapabilirsiniz. Eğer firmware vs dolayısıyla arayüz değiştiyse. Köprü Modu/Bridge mode kısmını bulup, onu aktif edin ve ethernet ile kablo modeme bağlayın.
  https://www.zorluteknoloji.com/tplink-td-w9970-access-point-ayarlari/

 • ARMv7 @armv7

  Arayüzünden wan ayarlarından önce köprü moduna alıyorsun modemi, sonra lan ayarlarından wifi adı ve şifre belirliyorsun eğer aynı kalsın istiyorsan ona bile gerek yok ardından yine lan ayarlarından ip sunucu yani dhcp yi de varsa köprü moduna yok sa kapalı moda alıyorsun kaydediyorsun sonra modedin lan 1 portuna diğer modemden gelen cat kabloyu takıyorsun. modemi kapatıp açıyorsun istediğin şeyi elde ediyorsun.

Harman Audio, Foxconn, Xiaomi, Goertek 'in ses ekipmanları üreticisinden Funcl W1 ve Funcl AI kablosuz kulaklıklar;

• Dokunmatik kontrol yüzeyi
• Hi-Fi kablosuz ses kalitesi (AI)
• Düşük gecikme süresi (<60ms)
• Qualcomm Aptx ses teknolojisi (AI)
• Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi
• IPX5 suya toza dayanıklılık
• 24 saat toplam pil ömrü (kutu ile) (AI)
• 18 saat pil toplam pil ömrü (kutu ile) (W1)
• 6.5 saat pil ömrü tek şarj ile (kulaklık) (AI)
• Funcl W1 $20, Funcl AI $55

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12