Hepsiburada'da bu sefer ciddi indirimler var. Kulaklık aradığım dönemde iyi denk geldi, bir inceleyin derim.

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-sarj-siyah-gri-a3032-p-HBV00000XK8Y1?magaza=Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Doğa paylaştı.

Selamlar Spotify playlist'ini paylaşacak varsa memnun olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
Doğa paylaştı.

#ikinciel #dizüstü #laptop #satılık

Merhabalar, 4 aylık laptopumu satmayı düşünüyorum. Oyuncu laptopu almak istediğim için satıyorum. Model Dell Inspiron 5401 s35g1f82n ve Dell Türkiye garantilidir temiz kullanılmıştır. Fiyat 5400 TL yazdım ama buradan birine biraz daha uygun fiyata bırakabilirim. Sarı site linkini de bırakıyorum detaylar orada var.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-inspiron-5401-s35g1f82n-temiz-sifir-ayarinda-904250873/detay

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ocak ayında BİM'lerde satılan Starcom markalı grafik tabletten satın aldım bir görelim neymiş diye. Ürün şaşırtıcı derecede iyi. 7-8 sene önce aldığım Wacom Intuos'dan teknik açıdan da verdiği his olarak da daha güzel şu an için. Bu kadar ucuz bir ürünün sorunsuz kablosuz bağlantı kurması vs. şaşırttı. Grafik tabletlere girmek isteyen, ucuz bir ürün arayan varsa deneyebilir, hala BİM'lerde bulunabiliyor. Yoksa daha yüksek fiyata ama yine ucuza Trendyol'da da varmış. https://www.trendyol.com/starcom/grafik-cizim-tableti-p-77292343

STARCOM Grafik Çizim Tableti | Trendyol

Trendyol.com sayesinde STARCOM ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11
 • ofis @ofis

  Benim için çok geç ☹️

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  bende de wacom intous photo var. kazık gibi tablet. onu kaldırıp 8 sene önce aldığım lapazz a6 tableti kullanmaya devam ediyorum.

  • Doğa @doga

   Wacom kaliteli ama ürün karmaşası çok fazla. Alt seviye ürünleri net bir şekilde kötü. İşin garibi cidden Wacom geeki olmayan biri hangi ürünü alacağını şaşırır. O kadar çok çeşit ve seri var ki.

 • bedelellis @bedelellis

  Çok tereddüt edip almadım, zorla aldıracaksınız. 😅

  • Doğa @doga

   Ürün kesinlikle kötü değil. Kablosuz yetenekleri beni şaşırttı. Teknik bilgiler biraz muallak gördüğüm kadarıyla ama hızı, hassasiyeti tam kıvamında. Sanırım bu fiyat bandında ürün bulmak mümkün değil, 200 lira beni vurmaz diyene direkt öneririm. Bozulsa da üzülmem bu fiyata, verdiği deneyim güzel.

 • Yükleniyor... @144p

  Doğa hocam, Bölümde Grafik animasyon dersi görüyoruz. Bir yandan da elimde olsun, işimi kolaylaştırsın diye bu fiyatları gözden çıkarabilirim. Bir de 1-1.5 ayık deneyimi nedir kullanan kişinin?

  • Doğa @doga

   Sürekli kullanacak vakit bulamadım ama fiyat performans oranı yüksek bir ürün. Eldeki eski Wacom Intuos Pen and Touch'a göre basınç aralığı daha geniş. Kablosuz bağlantı büyük avantaj. Malzeme kalitesi yeterli ama düşük seviye olduğunu belli eder cinsten. Driver uygulaması kabiliyetsiz gibi gözüküyor ama Wacom uygulamasının sunduğu her şeye sahip, sorunsuz bağlantı sağlıyor. Genel olarak beğendiğim bir ürün oldu. Ben eski Wacom'dan da şikayetçi değildim ama kablolu bağlantı eziyet gibi geliyordu ve uyumluluk sorunları vardı. Uzun süre kullanmayıp geri dönünce kahır çektiriyordu, güncel bir ürün iyi geldi. Açıkçası kötü çıksa da üzülmezdim bu fiyata. Giriş seviyesi kullanacağını düşünürsek seni mutlu edecektir. Tabi XP-Pen'in son ürünlerine de bakmak lazım. Gördüğüm kadarıyla gelişti onlar da.

Bir sitede renk revizesi yapıyoruz şu an. Yazılım tarafına teslim etmek için Chrome üzerinde devtools panelinden sitedeki objelerin rengini değiştirmem gerekiyor. Bu işlere yabancı olduğum için zorlanıyorum. Daha pratik bir çözüm bilen var mıdır? @ozgurg Özgür hocam senin direkt bana yardımcı olabileceğini umuyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine bir şeyler paylaşma hevesine girdim. İşlerden vakit buldukça öncelikle kendi sektörüm ve deneyimlerim üzerine, sonra da ilgilendiğim konularla ilgili bir şeyler yazacağım. Okurum derseniz beklerim. İlk blog grafik tasarıma hevesliler için. Deneyimlerimden yola çıkarak görüşlerimi, tavsiyelerimi paylaştım. #BLOG #medium #grafik #tasarım

https://dogayilmaz.medium.com/grafik-tasar%C4%B1m-yapmay%C4%B1-i%CC%87stiyor-muyum-1e1a7f84a85

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şifre yöneticisi olarak neler kullanıyorsunuz? Ben bugüne kadar Chrome'un şifre ve ödeme yöneticisini kullanıyordum ama daha stabil çalışan bir sisteme ihtiyacım var. iOS, Android ve Windows'ta iyi çalışan, arayüzü vs. temiz hizmet önerisi olan var mıdır? #şifreyönetici #passwordmanager #tavsiye #öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 21
Doğa paylaştı.

Arkadaşlar işi geyiğe vurmazsak çok sevinirim.

Senelerdir elektrikli araçlarla ilgim olduğunu biliyorsunuz ve almaya çok yakınım. Önümde tek engel aracımı satmak. Şu an hasarsız, kazasız, boyasız 57.000km'de bu dolulukta benim arabam fiyatında bir ilan yok sahibindende ve 210'a bırakıyorum ve bu maalesef son fiyat ki zaten en uygun fiyat daha uygunu tramer kayıtlı 150.000km'de o da 230.000₺ Sahibinden sitesinde. Önümüzdeki hafta içerisinde satarsam inşallah Hyundai Kona elektrik alabileceğim.

Etrafa haber salarsanız beni çok mutlu edersiniz. Almayı düşünenler de lütfen elini çabuk tutsunlar. Bu fiyata böyle araba yok onun garantisini verebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-57.000kmde-kazasiz-boyasiz-en-dolu-araba-889636349/detay/

Renault / Megane / 1.5 dCi / Icon / 57.000kmde, kazasız, boyasız, en dolu...

Renault / Megane / 1.5 dCi / Icon / 57.000kmde, kazasız, boyasız, en dolu araba sahibinden.comda - 889636349
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 46