Hiç kimsenin izlemediği twitch yayınlarına bağlıyor. Resmen birebir sohbet ediyorsunuz, ilginç bir şey 🙂

https://nobody.live

Watch streamers with no audience

Become the entire audience of a lonely streamer broadcasting to zero viewers
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Arkadaşlar iyi günler. Tek daire sahipleri durumuna göre emlak vergisinden muaf tutuluyor. Bunu nereden yapabiliriz. Edevletten yapılıyor dendi ama ben bulamadım. Bilen var mı?

Düzeltme: Belediyeyi arayarak işlem yapabilirsiniz. Hafta içi arama yapın. Tek daireniz varsa ve o dairede oturuyorsanız verginizi geri alabiliyorsunuz.
Esenlikler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=xYQrPsyu-1s
#vaporwave
#BirazMüzik
2017 yazını çalışırken 3 saatlik vaporvawe mixleri dinleyerek geçirmiştim.

VECTOR GRAPHICS - DESTINE

Artzie Music - #1 Destination for Unique Music! Subscribe to us: https://goo.gl/wRPL8H A rad variety of sounds from VECTOR GRAPHICS. ➤ VECTOR GRAPHICS https:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Doğa paylaştı.

Levent abiyi yaklaşık 20 yıldır tanıyan biri olarak birçoğunuzdan fazla söz hakkım var. LP'nin tarzı bu 20 yılda hiç değişmedi. Kim bilir kaçıncı fuarı bu. Gider dolaşır izlenimlerini not eder o notları derler ve sunar. Eskiden yazılı yapıyordu şimdi video ile yapıyor. Bu yeni bir şey değil. TS'deki ilk fuar videosu da olmayacak.

Bu onun değişmeyen tarzı çünkü öyle rahat ediyor. Sadece beş dakika önce gördüğü bir ürünü biliyormuş gibi anlatmaz. Zaman zaman beraber yaptığımız yerinde videolarda o rahatsızlığı yüzünden okursunuz. En son aklıma gelen Samsung A9 lansmanı. Videoyu bir de bu bilgiyle yeniden izleyin göreceksiniz. Yanlış ya da eksik bilgi vermek istemediği için çok tedirgin olur.

Dolayısıyla LP'yi henüz yapmadığı bir yayın için eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Yayın yapıldıktan sonra beğenmezsiniz eleştirirsiniz bu normal olanı. Sonuçta büyük oranda eziyetten oluşan bu fuar işini kimse boşu boşuna kabul etmez. Elbette o da gitti gezdi belgeledi.

LP gibi duayen sayılan insanlar, olaylara getirdikleri yorumlar için takip edilir. Sizin beklediğiniz anında görüntü için farklı mecralar ve daha genç editörler zaten var. Gayet de iyi iş çıkarıyorlar.
Mesela bizde haber kısmı da haftalık gündem formatındadır. Günlük haberleri bizden takip edemezsiniz. Önemli bir gelişme olursa herkes onun cuma günü konuşulacağını bilir. TS'nin yayın tarzı bu.

Eğer bir organizasyona LP katıldıysa onun edindiği izlenimleri merak eden büyük bir kitle onun yapacağı yorum için bekler. Çünkü orda önemli olan ortaya konan üründen ziyade LP ne diyecek acaba merakıdır.

Bunun reyting anlamında yanlış bir yol olduğu ise kesin. Ancak bizim de reyting için yayın yapmadığımız ortada. Plus sisteminden sonra YouTube tarafında bir beklentimiz kalmadığını ilan etmiş olduk. O yüzden bu anlamda bir reytinge ihtiyacımız yok.

TS bu yayıncılık anlayışı ile bugüne kadar geldi bundan sonra da bu şekilde devam eder. Çünkü farklı bir TS için farklı insanların bizlerin yerini alması gerekiyor. Alana kadar bizimlesiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 124

Peter Jackson yine değişik bir projeye girişmiş. Birinci Dünya Savaş'ında çekilmiş siyah beyaz videoları renklendirip, günümüz fps hızlarına getirip belgesel yapmış.
They Shall Not Grow Old, bugün sinemalarda gösterime girmiş sanırım, sonrasında da BBC yayınlayacakmış.
Şu trailer daha iyi gösteriyor
https://www.youtube.com/watch?v=EHYRfukHToc
Bu da Peter Jackson ile film üzerine konuşurken görüntüler var arada.
https://www.youtube.com/watch?v=PdY-1u-rk_M
#Belgesel

They Shall Not Grow Old - Official Trailer (2018)

They Shall Not Grow Old - Official Trailer (2018) Genre: Documentary, History, War Directed by Peter Jackson Produced by Peter Jackson, Tessa Ross Production...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Doğa paylaştı.

30 Temmuzda sona erecek olan internet aboneliğimi Turknete taşıyacağım. Ne zaman başvurmam gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Kameralardan ve kalemden hizalayınca güzel durdu. Değişik.

#note8 #benimmobilduvarkağıdım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Firefox Quantum'a geçtim keskin bir şekilde(Google Chrome'dan). İlk kullanımda farklı olarak gözüme yazı tipi çarptı ama beni rahatsız etmedi. Dahili koyu teması olması bence iyi ve önemli. Temanın yoğunluğu da yerinde, Chrome'da denediğim koyu temaların hepsinden daha iyi bana göre. Hız olarak fark göremedim ki bana bu kadarı yeterli, yavaşlık da hissetmedim sonuçta; o açıdan bakmak lazım 🙂 Sadece Youtube'da falan videoları tam ekran alırken ya da tam ekrandan çıkarken geçiş sırasında ekran kararıyor. İlk birkaç saatte bayağı rahatsız oldum ama kapamak için de Google'lamaya erindiğim için kaldı öyle ve şu an için(kullanalı 2 gün olacak neredeyse) alıştım diyebilirim 🙂 (hala tuhaf geliyor tabi, sadece rahatsız olmamaya başladım) Onun dışında bir de görsele sağ tıklayıp Google'da arama seçeneğini aradım birka defa, bence önemli bir eksiklik. Aklıma bunlar geldi şu anlık; değişiklik olsun diye giriştim böyle bir şeye, büyük ihtimalle uzun bir süre kullanacağım bunu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap