#E32018 de #Anthem demosunu oynayan gazeteciler öve öve bitiremiyorlar. Videolarda gördüğümüz uçuşları oyuncu kontrol ediyormuş, oyun sadece uçmak olsa o haliyle bile oynanır diyorlar, uçuş hissini ve havada takla atma, yanlara kaçma vs hareketleri çok beğenmişler. Uçuşa ilginç detaylar da eklemişler, mesela uçtukça Javelin dedikleri robot zırhların motoru ısınıyor ve fazla ısınırsa motor kapanıp yere çakılıyorsunuz, soğutmak için ya alçak uçuş yapmak gerekiyor ya da şelale altından geçmek veya suya dalmak da motoru soğutmak için diğer seçenekler. Çatışmaları da beğenmişler, kombolar var ve hiç boş durmak yok her an yapılacak birşeyler var diyorlar. Çıktıktan sonra #EA ne yapar, kutu vs işleri nasıl olur bilmiyorum ama #BioWare oynanışı kotarmış gibi görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gerilim filmi, Ayin adıyla bu cuma vizyona giriyor. Ailenin büyükannesi ölünce korkunç sırlar açığa çıkıyor diye özet yapmışlar. Fragmandan görebildiğim kadarıyla set tasarımları ve görüntü yönetimi ilginç görünüyor. Metacritic %90, Rotten Tomatoes %96 almış.

https://www.youtube.com/watch?v=V6wWKNij_1M

#FilmTavsiyesi #FilmÖnerisi #VizyonFilmTavsiyesi #gerilim #KorkuFilmi

Hereditary | Official Trailer HD | A24

SUBSCRIBE: http://bit.ly/A24subscribe From Ari Aster and starring Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, and Milly Shapiro – Coming June 8, 2018. RELEASE ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Namecheap'ten e-posta gelmiş, bugünden itibaren alan adı kaydı yaptırana whois bilgilerini saklama hizmetini ücretsiz olarak vereceklermiş, daha önce ayrıca para alıyorlardı. Bana domain satın alma/yenileme fiyatının içine eklerler gibi geliyor ama yine de aklınızda bulunsun.

#sıcakfırsatlar #Domain #Privacy

BeğenFavori PaylaşYorum yap
kman paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orijinal Unreal yayınlanmasının 20.yıldönümü nedeniyle Steam ve gog üzerinde ücretsiz. Çıktığında grafikleri göz pörtletmişti, açın bir deneyin.

https://store.steampowered.com/app/13250/Unreal_Gold/

https://www.gog.com/game/unreal_gold

#sıcakfırsatlar #ücretsizoyun #bedavaoyun #steamindirimleri #gog #dolaryükselince

Unreal Gold on Steam

Your prison ship has crash-landed on the fastest, sleekest, most dangerous 3D world ever created. Look around, crystal clear water shimmers, shadows dance and shift, alien architecture fades into the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Veteriner güvenli kedi taşıma tekniklerini gösteriyor. Önemli noktalar: popoyu desteklemek, vücuda bastırmak ve omuzda taşıma.

https://www.youtube.com/watch?v=OAGfx7eB3gA

#kediseyir #Tavsiye

How to pick up a cat like a pro - Vet advice on cat handling.

Dr. Burstyn and his feline friends demonstrate how to pick up a cat in a way that is comfortable for the cat and safe for you. A must watch for anyone with a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

National Geographic tüm tarihinde yazdıkları makalelere ek olarak yayımladıkları haritaların hepsini dijitale çevirmiş, her çeşitten 6000'den fazla harita. Sosyal medyada natgeomaps üzerinden her gün yeni bir harita yayınlıyorlar. İlgilenenlere duyrulur.

https://news.nationalgeographic.com/2018/05/map-of-the-day-cartography-vintage-archive-culture/

https://twitter.com/NatGeoMaps
https://www.instagram.com/natgeomaps/
https://www.facebook.com/natgeomaps/

#NationalGeographic #Harita #Tarihtenkesitler #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap