yakında telegram'ı da uçurcaklar diyolar 🙁 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

😂😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kei @kei

  bu tiplere bayılıyorum yav. peki siyahiye hizmet vermek istemeyen restoran da bunu yapmakta özgür mü o zaman diye sorunda blue screen verip AMA O IRKÇILIK diyor. ee hani özel işletme özgürdü? Sadece yeterince gücü olmayan özgürlü naraları atıyor gücü eline geçiren ilk kendisi ezmeye başlıyor.
  Hani bir laf var çingeneye beylik vermişler ilk babasını asmış. o hesap.

offf 😮

süper ibonun Koptugu an mükemmel bir final mutlaka izleyin

"Mutlu Ol Yeter" Ibrahim tatlisesin koptugu an akillara zarar mükemmel bir ses
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • seckyn @seckyn

  İlk korona virüsü de böyle yayılmıştı sanki. Tedbir alarak virüsü tüm topluma yaymayı başarıyoruz.

 • CanSimit @cansimit

  15 dediğine göre 200-250 kişi vardır 😛

 • mistergul @mistergul

  Yine iş işten geçtikten sonra alınan tedbirler.

  -maske satmak yasaklandı. Devlet dağıtacak dendi. Dağıtamadılar. Salgın kol gezdi, vakalar arttı, maske alımı serbestleşti.
  -sokağa çıkma yasağına gerek yok dendi. Hastahaneler kilitlendi. Hastalık evindeki adamı buldu. Zar zor işe yaramayan kısıtlamalar geldi. İlk kısıtlama açıklandığında oluşan panikten virüs ivme kazandı. (2020 luppo olayları)
  - Avrupa da 30000 vaka çıkarken bizde 800 çıkıyordu. Milleti paniğe sokmadık, Milli çıkar dendi. Yine milli çıkarlardan millet zararlı çıktı.
  - pcr fiyatlarını özel hastaneler kafasına göre yaptı. Devlet hastanesinde parası olmayan test sırasında virüs kaptı. Yine iş işten geçti test max 250 lira olacak dediler.

  Şimdi de bizde mutasyona uğramış virüs yok dedi. Diğer ülkeler uçuşu kesti bizimkiler Uçuşları kilitlemedi. Vaka gelince uçuşlar durduruldu deniyor.

  Sonra iyi iş çıkardık, diğer ülkelere göre iyiyiz bla bla..
  Şu salgında bile tedbir alınamıyor. Şansına tutarsa senaryoları işleniyor. Radyasyonlu çay içtim, şebeke suyundan içiyorum, gelen aşıdan ben de oluyorum...
  Gel de güven.

  • CanSimit @cansimit

   Daha bana bedava maskem gelmedi, halbuki ilk saatlerde başvurmuştum, sonra SMS de gelmedi, yalan oldu, eczaneden de alamadım. Ama daha sonra CB hediyesi yaşlılara dağıtılan maskelerden verdiler bir 5 tane, yanında kolonyasıyla, o iyiydi.

 • cihat emre @cihat-emre

  mutasyonun adı korkutucu şuan daha fazla hasta ettiğine dair bir kanıt yok ve her virusun yaşadığı bir süreç mutasyona uğramak aşı bu yüzden her sene vuruluyor zaten

ohh yeah 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ov yea 😰

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8