Gelin Mario Royale oynayak abiler http://www.infernoplus.com/royale/#

BeğenFavori PaylaşYorum yap

pcmde yillardir hacker var abiler format atmak zor geliyo birlikte takilioz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Size bir sır vereyim mi abiler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oha fethiyeli sen misin yoksa @selfeducation ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her sınavdan önce çernobil'e gidin gençler havası iyi gelir reaktör 4'ün de içine girin mutlaka elephant's foot'u ziyaret edin 3 kulluallah 1 elham okuyun başarı dileyin Allah'tan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

CERN, 'Erkekler fizikte kadınlardan daha iyi' diyen fizikçinin işine son verdi

Profesörün yorumu bir çok uzman tarafından "bilim dışı" ve "yanlış" diye nitelendi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13
 • Akhenaton @akhenaton

  doğru söyleyeni cern den bile kovuyorlar

 • alipektas @alipektas

  "Erkekler fizikte kadınlardan daha iyi." sözünün bilimsel hiçbir temeli yok, sadece basit ve kişisel çıkarım olabilir bu. Bir bilim kurumunun içinde, bilim icra ederken röportaj veren "bilim" insanının da böyle bilim dışı bir "kişisel" ve daha da önemlisi tartışmalı fikri dile getirmesi YANLIŞtır. Bu kadar basit. Ayrıca kovulmamış, süresini uzatmama kararı almışlar ki gayet de hakları. Zira böyle düşündüğü için değil, bunu orada dile getirip kurumu yersiz ve saçma bir tartışmanın yuvası haline getrmeye çalıştığı için yapmışlar. "Bilim ve Kadınlar Hakkında Erkek Bilim İnsanlarının Kişisel Düşünceleri" isimli araştrma çalışmasına mı demeç veriyorsun hıyar? Tartışmaya açık o düşünceni git kişisel bloğunda ya da twitter'ında yaz. O zaman hak verebilirdim bak.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  Olaydaki en büyük safsata "bir bilen safsatası"dır. Zat fizik profesörü ve sadece iş hayatında karşılaştığı kadın fizikçileri düşünerek ve alanı olmadığı için muhtemelen önyargısıyla beraber bir yorum yapmış. Profesör olması kendi konusunda bile her dediğinin doğru olması gerekliliğini getirmezken tamamen alan dışı bir konuda sapır supur konuşmuş resmen. Bunu beyin ve sinir bilimciler, psikatiristler ve kadın çalışmaları bilim insanları ortaya koyar en bilimsel olarak. Her biri tek tek bile yapamaz bunu.

  Olayın bu kadar büyüyüp adamın reklamının yapılmasını anlayamadım açıkçası. Adam dışarıdan görüldüğü karıyla zeki biri. Kesinlikle bilerek yapılmış bir söylem. İnsanın seviyesi bunu söyleyecek kadar düşemez birden.

  O değil de TS'de de epey bi kadın ve feminizmi ya göğsünü açan ya da herşeye bağırıp çağırıp ben feministim diyen insanlardan öğrenmiş onu görmüş olduk. Sizden ricam biraz daha araştırıp rasyonel düşünmenizdir. O bahsettiğim gruplar kadınların daha çok ezilmesine sebep oldular sadece.

  • alipektas @alipektas

   Yazıda da zaten karikatür gösterdiği yazıyor 🙂 Bilim insanına bak, bilimin karargahı olmuş kurumda düşüncesini savunma biçimine baaak... Sırf bilimsel düşünceye verdiği zarar bile yeterli sebep orada barındırılmaması için zaten.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Cern de kaç kadın kaç erkek çalışıyormuş?

yeni siwtch ne zmana gelio bile v ar mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap