iyi ki bi çerezleri sıfırlayalım dedik face'den hotmail'e kadar nereye girmeye kalksam bilgileriniz sızdırıldı diyo google ne lan bu işin kötüsü daha bi kaç gün önce şifreyi yazıp tak diye girdiğim yerler güvenlik kodu istiyo. çoğu hesabın e-mailine erişemiyorum bile şifrelerini unuttum. Bazılarının şifreyi bırak hangi e-mail olduğunu bile unuttum tek harfle sayıyla değişik zibilyon tane mail adresi vardı kalkmış bana mail adresinin uzantısıyla baş harfini gösteriyo 😀 Ulan nerde sızdı bu bilgiler ben oldum babafingo 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir anda pc kafayı yedi. İnternette gezerken monitör, klavye, mouse ne varsa bir anda pc görmemeye başladı. Ne olduğunu anlayamadım kasa'dan res atayım dedim reset ve açma tuşunu bile algılamıyordu pc. psu'dan kapatmak zorunda kaldım neden böyle birşey olmuş olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

unix bilenler bi bakıversin lxqt openrc init'iyle sorunsuz çalışır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asgari ücret brüt 2943 lira, net 2 bin 324,70 lira olarak belirlenmiştir. Evli ve üç çocuklu bir işçi için asgari ücret 2 bin 479 lira 21 kuruş oldu.
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/asgari-ucrette-son-dakika-41406402

MERTÇE SÖYLEŞİ ERCAN KONT 2. ŞİİR adı CİNNET

Adanalı Ercan Kont'dan Muhteşem Şiir..
BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤢

Minced Meat Time-Lapse

https://www.time-lapse-footage.com - Timelapse of Minced Meat eaten by maggots available for licensing at https://www.time-lapse-footage.com/video-clip-2092/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Yurt dışından getirilen telefonlardan alınacak olan kayıt ücreti 1 Ocak 2020 tarihinden sonra yüzde 22.58 oranında zamlı olacak. Yani yeni yılda yurt dışından yolcu beraberinde getirilen cep telefonu için 1.838 liralık kayıt ücreti ödeyecek.

Yurtdışı telefon kayıt harcı 2020

Haberin detayları için tıklayınız
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar aranızda nofap yapan var mı? Gerçekten olumlu bir etkisi var mı DEHB'nu gideriyor mu cidden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13