#PocoX3Pro #ArrowOs pil performansı. Normal kullanımda 2 gün çok rahat çıkarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 key alabileceğim, güvenilir ve uygun fiyatlı yer arıyorum. Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#PocoX3Pro dan yazıyorum. Kesinlikle tavsiyedir bu telefon çok iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

#POCO #İphoneSE
Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
- 2016 dan bu güne kadar bana yaşattıkların için teşekkürler SE ve iOS. Uygun fiyatı sayesinde, gelişen pil ve ekran teknolojilerine ucundan da olsa giriş yapmak gerekiyor artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20
 • ozturka @ozturka

  Miui kullandıktan sonra: batsın o gemi bana ios verin

  • s1234 @s1234

   arkadaş sizin yüzünüzden o telefonlardan soğudum 😀 😀

  • YasinC @yasinc

   @s1234 Eskiden miui çoğu konuda hem ios'dan hem android den önde gidiyordu. Mi3 ile falan kullanmaya başlamıştım. Ancak model sayısı çoğaldıkça kalite düştü.

  • ozturka @ozturka

   @s1234 mi note 10 pro yu ben de büyük hayallerle almıştım 😀 bu kadar insan boşuna ios ios diye yırtınmıyor. O kadar milyar para ver( sen 3milyar750 ne yaptın), instagrama çamur gibi hikaye atsın, sayfalarca bloatware ve reklam yazılımı ön yüklü gelsin. Geldiği gibi de bir sürü güncellemesi çıksın. Özellikle samsung telefonlarda hem galaxy shop var hem play store var. Sadelikten eser yok cihazlarda. OneUI falan hikaye sadece oneplus güzel rom yapıyordu. Saf android zaten yok edildi.

  • s1234 @s1234

   @ozturka kardeşimle fanatik eniştemi ios'u kullanımının navigasyon tuşlu android den(diğerini kullandığım telefon desteklemediği için deneyimleyemedim) 10 kat 100 kat daha kolay olduğuna ikna edemedim. Her şey özelleştirilebiliyor ama mesela bildirimler için yüklediğin uygulama kendi uygulaması (tasarımı felaket) gibi güzel çalışmıyor. Diyeceğim bu kısa deneyimden sonra tasarımından nefret ettiğim SE bile cazip gelmeye başladı. Bakalım bu eylülde yeni SE gelirse (ucuza ve 12 mini tasarımında 😀 ) 1 yıl daha bu telefonla idare eder ondan alırım 🙂

  • KRAK3NN @passenoir

   @s1234 O dediğiniz biraz alışkanlık meselesi, ben ister Android olsun ister iOS olsun fullscreen gesture kullanamıyorum, illa navbar olacak mesela.

  • ozturka @ozturka

   @passenoir navbar daha pratik zaten ama ekrandan yediği için gesture alışınca daha pratikmiş gibi geliyor. ayrıca ios daha jölemsi ve animasyonları daha iyi çalıştığı için o konuda da önde. Android de orta/alt donanımda gesture bile kasabiliyor.

 • umitt @umitt

  telefonu bir elinize alın öyle karar verin ağır bir telefon se'de sonra takoz gibi gelebilir.

 • Can Krmz @cnkrmz

  Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. İos evet çok güzel bir işletim sistemidir. Ancak miu da özel rom yükleme olması ve biraz da özgürlük hakettim sanıyorum bu kadar senedir. Telefonun ağırlık meselesine takmıyorum çünkü bu pili bu ekranı başka telefonda arasan yine eşit ağarlıkta olacaktır. Beni en çok etkileyen faktör fiyat aslında. Gönlümden 12 mini geçiyordu 9999 tl gibi rakamı var. Türkiye şartlarına uymuyor o fiyatlar. Google sistemleri de doğru ve düzgün çalışıyorsa çokta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.

MSI GF75 9SC-437TR- i7 İŞLEMCİ 16RAM 17.3 IPS İŞ VE OYUN PC - İlan ve...

Intel Core i7 (9.Nesil) işlemci, 16 GB RAM, kapasiteli MSI dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Punk için bu sözler çerezlik, yarattığınız fanus dışında bir dünya var. Günaydınlar anadolu çocuğu ve hoşgeldin protest yaşama. #Cyberpunk2077

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ömer akgül @tuhalf

  Komiksin ya valla 😂 Tetiklene tetiklene buna mı tetiklendin? Galiba kutsalların Allah türklük punk din anime. Biraz rahat ol ya hepimiz içimizi dökmeye geldik buraya. Gerek yok bu kadar gerginliğe. Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil. Kimse farklı düşündü diye aptal değildir

 • Uğur Yurtsever @ugury

  Ya kusura bakmayın ama grup ismi çevirisi hayatımda gördüğüm en boktan yerelleştirme denemesi. Deneme bile değil. Çocukluk. Utandım bunu yapan insanlar adına. Hayır yani komik de değil. 10 yaşında yaptığımız bir şaka bu ya. Punk mı? Hiç değil. Protest mi? Güldürmesinler.

  Çeviriyi aptalca bulanlara "kutsallar" argümanıyla gelenlere ya siz iyi misiniz demek istiyorum.

Laptop tamiri yapan veya laptop kasası satan var mı? Lenovo g580 20150 için alt ve üst kasa lazım veya gönderim yapıp tamir de ettirebilirim. #bilgisayartamircisi #ikinciel #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#Cyberpunk2077 5 saat oynadım. Oyun çok güzel olmuş. Sadece sorunum zorluk ayarı ve para konusu. Kumaş pantolon, rugan ayakkabı, janjanlı gömlekle geziyorum. Gtx 1650 ile 30-45 arası fps, orta ve düşük ayarlarda karışık bir ayar yaptım. Yeni gelecek yamalar ile birlikte orta ayarlarda bu fps bana yeterli. Zorluk olayı ise karşımdaki düşmanın HP’si artıyor sadece. Benim istediğim yapay zekası gelişmesiydi, olmamış tıplı witcher3 gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap