Can Krmz paylaştı.

Bu aracı gören bir daha bakıyor! Siparişlere yetişemiyor

Bursa'da bir vatandaşın cezaevinde öğrendiği bilgilerle yaptığı elektrikli araç büyük beğeni topladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet 3. Gün oldu sorun için dönüş dahi yapmıyor. Yalın internete geçiş yaptım ve yeni kablolama yapılmış. Onlara göre hat sağlıklı ama offline hat durumuyla ilgili açıklama yapan yok. #turknet #TeknoYardım #Turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kei @kei

  Geçmiş olsun. Ben 10 gün kadar dönüş alamayıp başka servis sağlayıcıya geçmiştim.

  • Can Krmz @cnkrmz

   Ben memnunum Türknetten. Telekomun işlerini sabote ettiğini düşünüyorum. Kesinlikle aktif edilmeyen bir port takılmayan bir kablo var ve saha ekibi ttnetçilerin suçu. Adamlar kablolamayı bile yapmadan gitmişler. Apartman kutusuna çakılması gereken kablolar açıkta duruyordu sadece isim bırakılmış. Eski hat ise ismim üzerinde yanında duruyor. Bu adamlar iş bilmez ve işten kaçan adamlar. Şikayet edilecek mercihleri yok, denetleme yok. Babasının çiftliği gibi kullanıyor sahayı ceremesini halk çekiyor.

 • kurtcuk @kurtcuk

  Hocam malesef twitter ve dh forum üzerinden daha kaale alıyorlar gibi. Oradan deneyin şansınızı. Cidden sorun olunca çok pis firma

 • Can Krmz @cnkrmz

  @kei @kurtcuk Türknetten arayıp şifre değişimi yaptılar modem hattıyla ilgili ve sorun çözüldü.

Mikro dalga fırın ile maske dezenfeksiyon yapılabilir mi acaba? 800 Watt 3 dakika denedim, maske sağlam kalıyor ancak virüs yaşar mı emin değilim 🤔 #dezenfeksiyon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
Can Krmz paylaştı.

Şu uıygulamayı deneyen oldu mu?
Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.
Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.
Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görebilir, takip edebilir ve bulundukları bölgelere göre risk durumlarını görebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.saglik.hayatevesigar&hl=tr

Hayat Eve Sığar - Google Play'de Uygulamalar

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

İyi dinlendik ve daha iyi motive olup çok daha iyi bir gerçeklik yaratacağız. Siyasileri boşverin, onlar sadece çıkarlarının peşinde; bizler ise hayallerimizin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlginç bir hayatım yok, yeterli bir konu üzerinde eğitimim de yok, oyunları da üst düzey oynayamam. youtuber olmak istemiyorum ama hayat beni buna itiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Facebook'un ilk zamanları olsa da girsek. Twitter da A yazsam egm etiketleyip anarşist bu diye bildiriyorlar. Çok sıkılıyorum, karantina kötü geçiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap