Bu hafta içinde #VESTEL #UHD #49ub8300 incelemesi yapacağım. Vestel’e, Tv de ön yargımı kıran bir cihaz olmuş. 1899 tl gibi çok uygun bir fiyatla aldım. Son güncelleme ile harika bir performans ortaya koyuyor, 3 aylıkta netflix üyeliği geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XiaomiMi5 prime alacağım, güvenilir bir garanti sağlayan satıcı arıyorum. Önceden alan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung neden patlıyormuş onu açıkladılar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

türkiye’nin en iyi podcast yayını #gerisihikaye dir. uyku sorunu ve gündemden kopmak için tavsiye edilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11
Can Krmz paylaştı.

[ KATILIM SONA ERDİ ]

ÜCRETSİZ SPOTİFY PREMİUM ÇEKİLİŞİ !!

Herkese Merhabalar !

Spotify Aile paketi için @nur ile 1 kişilik kontenjanimız var ve bunu bir çekilişle bir TeknoSeyir üyesine hediye etmek istedik.Minimum 6 ay geçerli olacak.Çekilişe katılmak için bu yazıyı beğenmeniz yeterli olacaktır. 1 as 1 de yedek kontenjan düşünüyorum.Çekilişe katılım 4 Kasım saat 24.00’e kadar sürecektir.5 Kasım’da da açıklarım.Bir de bu Çekilişe spotify premium’u olmayan arkadaşlar katılırsa sevinirim 🙂 Daha çok kişiye ulaşması için paylaşırsanız daha çok sevinirim 🙂 Hayırlı akşamlar efenim …
(2 Kasımdan itibaren açılan Teknoseyir hesapları Çekilişe katilamayacaktır.Bu durumdan sonrakiler bir bakıma.sebebini anlamışsınızdır 🙂 )
#SpotifyPremium
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap