Son türknet zamlarından sonra, #netspeed e geçeceğim. mail ile belgeleri yolladılar, yazdırıp doldurdum kargoya vereceğim. referans kod lazım bir de referans kodunu belgelerin neresine yazacağız?
#netspeed

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde Avusturya'dan gelen bir tane #iPhone6 var. iCloud şifresi unutulmuş hesaplarından da kaldırılmamış. Bunu düzeltme imkânımız var mı? Kırarız diyen yerlere güvenmeli miyiz? Bence çöp ama yine de bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel merhaba arkadaşlar 3750 TL'ye şöyle bir sistem aldım. Bence bedavaya geldi gibi. Şimdilik de bütçe olarak bin tl kaldı. Ekran kartı satan varsa iletişime geçebilirsiniz. #ikincielekrankartı #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#ikinciel Ryzen 5 3600 işlemcili toplama kasa aranıyor. Ekran kartsız da olabilir. Toplama pc satan varsa ilanlarınızı atabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-gf75-9sc-437tr-i7-islemci-16ram-17.3-ips-is-ve-oyun-pc-921889120/detay

#ikinciel #laptop #MSI #TeknoSeyir
Dolar ve Euro kurlarına inat fiyatta değişiklik yoktur. Masaüstü ile takas olur. Şunu alırımcı tayfa onu alsın. Teknoseyirden bir çok alışveriş yaptım umarım yine buralardan birinin işine yarar.

MSI GF75 9SC-437TR- i7 İŞLEMCİ 16RAM 17.3 IPS İŞ VE OYUN PC - İlan ve...

Intel Core i7 (9.Nesil) işlemci, 16 GB RAM, kapasiteli MSI dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PocoX3Pro #ArrowOs pil performansı. Normal kullanımda 2 gün çok rahat çıkarıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 key alabileceğim, güvenilir ve uygun fiyatlı yer arıyorum. Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

#PocoX3Pro dan yazıyorum. Kesinlikle tavsiyedir bu telefon çok iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

#POCO #İphoneSE
Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
- 2016 dan bu güne kadar bana yaşattıkların için teşekkürler SE ve iOS. Uygun fiyatı sayesinde, gelişen pil ve ekran teknolojilerine ucundan da olsa giriş yapmak gerekiyor artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • YasinC @yasinc

  @s1234 Eskiden miui çoğu konuda hem ios'dan hem android den önde gidiyordu. Mi3 ile falan kullanmaya başlamıştım. Ancak model sayısı çoğaldıkça kalite düştü.

 • s1234 @s1234

  @ozturka kardeşimle fanatik eniştemi ios'u kullanımının navigasyon tuşlu android den(diğerini kullandığım telefon desteklemediği için deneyimleyemedim) 10 kat 100 kat daha kolay olduğuna ikna edemedim. Her şey özelleştirilebiliyor ama mesela bildirimler için yüklediğin uygulama kendi uygulaması (tasarımı felaket) gibi güzel çalışmıyor. Diyeceğim bu kısa deneyimden sonra tasarımından nefret ettiğim SE bile cazip gelmeye başladı. Bakalım bu eylülde yeni SE gelirse (ucuza ve 12 mini tasarımında 😀 ) 1 yıl daha bu telefonla idare eder ondan alırım 🙂

 • KRAK3NN @passenoir

  @s1234 O dediğiniz biraz alışkanlık meselesi, ben ister Android olsun ister iOS olsun fullscreen gesture kullanamıyorum, illa navbar olacak mesela.

 • Can Krmz @cnkrmz

  Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. İos evet çok güzel bir işletim sistemidir. Ancak miu da özel rom yükleme olması ve biraz da özgürlük hakettim sanıyorum bu kadar senedir. Telefonun ağırlık meselesine takmıyorum çünkü bu pili bu ekranı başka telefonda arasan yine eşit ağarlıkta olacaktır. Beni en çok etkileyen faktör fiyat aslında. Gönlümden 12 mini geçiyordu 9999 tl gibi rakamı var. Türkiye şartlarına uymuyor o fiyatlar. Google sistemleri de doğru ve düzgün çalışıyorsa çokta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.