Uygun fiyatlı, 25-30 watt Samsung destekli şarj cihazı ve kablosu bakıyorum. Var mı önerisi olan? #şarjcihazı #Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Teknoseyir, Haftalık gündem ve bilim notlarında neden hap bilgi, kısa v-log tarzına geçmiyor? @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın #ikincielaraç fiyatları, 2023 Ocak ayı fiyatlarına kadar geri çekilecek. Gidişat bunu gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16
 • Halid @abdhbal

  1 lira olması geren 1.25 den 1.10 a düşecek en fazla

 • Can Krmz @cnkrmz

  Düşmez diyenler terste kalanlar sanırım. Düşmesi demek hepimizin için iyi bir şey arkadaşlar.

  • anıl @anil_

   Düşmez diyenler realist olanlar. Arabayla hiç işim yok. Arabam da yok.

  • EmkanFurir @emkanfurir

   İlk arabama 12 sene bindikten sonra 2022 kasım matrah güncellemesi ile 0 km aracımı aldım keyifle biniyorum terste merste kalma yok, realist davranıyoruz sadece. Düşmez diyen herkese 2 senedir al satçı yaftası vurmaktan vazgeçip durumu kabullenmeniz lazım DÜŞECAĞĞĞH tayfası olarak. Şu an sadece çip-tedarik-bok püsür krizi diye gereğinden fazla şişirdikleri fiyatı kırıp kampanya yapanlar var ha bu arada kampanya araçlarının da donanımları kırpık, kırpık derken baz donanım olmalarından bahsetmiyorum örneğin citroen c5 aircross da cam tavan ve kablosuz şarj standart iken şimdi kaldırıp 40 ve 7 bin tl lik 2 opsiyon olarak eklemişler ama arabanın fiyatında total 130 bin TL indirim var 🙂 bunun gibi çok örnek var, hyundaisi ıvırı zıvırı aynı şekilde, kampanyalar geçici. EUR düşüşü sayesinde bu ay zam olmadı ama önümüzdeki 40-45 gün içinde alan arabasını alır sonra arkasından el sallanır.

  • EmkanFurir @emkanfurir

   @emkanfurir Gerçek bir düşüş olması için %50-60-70 ÖTV dilimlerine çoook fazla araç sokacak şekilde matrah güncellemesi gelmesi gerekir bu da ithalatı körükler. Bu yüzden matrah güncellemesinin pas geçileceğini veya "lite" bir versiyon olarak geleceği düşüncesi yaygın.
   https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-ve-arac-fiyati-teklifi-alanlar-2022--132918743-12340
   araç almayı düşünen varsa da bu konuyu takip etsin, piyasanın kalbi burada atıyor. Satış temsilcileri vs de konu içerisinde geziyor, araç almayı düşünenlere özel mesajla yardımcı oluyor.

  • EmkanFurir @emkanfurir

   @emkanfurir Ha bu arada, fiyatı düşen favori ilan ss'i filan atmakla uğraştırmadan şöyle söyleyeyim evet düşüş olan araçlar olabilir ama düşme sebepleri fiyatlarının zaten ederi olmayan fiyatlar olmasıdır. 400-700 bin TL aralığı tam bir çukur ve hiç bir araba doğru fiyatında değil, o aralıktaki araçların fiyatları gerçekçi değil. 2016 model 110.000 km seat ibiza satılan paraya 2-3 yaşında 40-50 bin km de fiat egea var, bu piyasa gerçekçi değil, ibizanın fiyatı %10-15 düşse bile düşüş oldu diyemem çünkü zaten o parayı hak etmiyordu.

 • Can Krmz @cnkrmz

  Biz gerçekleri konuşuyoruz, takip edip etmemek size kalmış.

  • anıl @anil_

   Gerçek; babamın 33 bine aldığı 2012 model aracı günümüzde 550 bine almak. Başka gerçek bilmiyorum ben. Biri çıktı ben ekonomiyi biliyorum diye her şeyi allak bullak etti şimdi de bu kadar bozulan ekonomi nasıl düzeltilecekse düzeltilmesini bekliyor halk. Ama o düzelme süresi 3 vakte kadar gibi... 3 saat mi 3 yıl mı 30 yıl mı belli değil. Komşumuz ev aldı evine taşınamıyor kiracı çıkmıyor diye evden. Apartmanda bi dairenin kirası 15 bin diğerinin 4 bin. Herkes papaz oldu birbiriyle. Benim bildiğim gerçek bu. Yazdığımdan beri aynı yerdeyim farklı yerden bakıyoruz olaya.

  • Can Krmz @cnkrmz

   @anil_ siyaset konuşmak yasak kardeşim.

Can Krmz paylaştı.

Askerlik başvurusundan sonra ortalama kaç günden sonra netleşir ne olacağı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu sonunda değiştirdim .#PocoX3Pro dan #samsungs22 e geçtim. Poco akıcılık ve şarj konusunda çok önde hala. Efsane telefondu hala taş gibi çalışıyor. Ancak gün ışığında ekranı ve wifi ghz geçişlerindeki sıkıntı üzüyor. S22 ise ortalama kamera, fiyat ve boyutu için güzel bir telefon. Ekran ve kamerası çok iyi, yüz tanıma ve parmak izi okuyucu berbat. Kılıfla ve korucuyla bile çok kompakt ele oturuyor. Hb bilişim trendyoldan yenilenmiş telefon olarak 15 bine 3 taksit satın aldım. Sıfıra yakın kondisyon, pil %93. 4,5 sene de bununla devam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5 bin bütçe ile film dizi, YouTube izlenecek tablet önerisi alabilir miyim? #tablettavsiye #Tablet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hangi firma teknolojiyi çay kaşığı ile veriyorsa bilin ki sonu yakındır. Otomativden, teknolojiye kadar hepsinin sonu yakın. 300-500 bin araca vericem ama 100 tl lik kayıt kamerasını cama takıcam. Yok ya!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toyota Corolla sıfırı 1250 kilo yani kilosu 800 TL. Ortalama ömrü 15 yıl. İyi kullanımda 20 yılı geçer. Bir de bu açıdan bakmak lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TVtavsiyesi Bütçe 20-30 bin TL arasında, 2 metreden izlenecek, android tv tavsiyelerinizi bekliyorum. Tcl çok popüler bu aralar, onun üzerine yoğunlaşmış durumdayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap