@umtk Size Vestel Venus V7 geldi mi? Ya da sen kurcalayabildin mi? Genel olarak 1400tl için nasıl telefon?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abi yediğin içtiğin senin olsun, şu fuarda gördüklerini bir anlat videosu ne zaman gelir @gamsizm ? Sanki bugün gelecekmiş gibi bir his var içimde. Gerçi döndü mü Lp onuda bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobilde YouTube dan birşey izlemek işkence haline geldi. O kadar çok reklam giriyor ki izlediğimden birşey anlamaz oldum. Android ve ios için reklamsız youtube için yapılabilecek bir yöntem var mı? Paralı üyelik gelse Türkiye'ye bir dakika bile düşünmeyeceğim fakat o da gelmedi bir türlü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gökhan @gokhans19

    Newpipe programı var. Hem kendinde reklam yok hem reklamları engelliyor hemde istersen cihazada indirebiliyorsun.

  • Doğa @doga

    Ben uzun süreli bir video izleyeceksem Youtube Go'yu kullanıyorum. Önce Youtube uygulamasında yeni neler var diye bakıyorum çünkü gezinti daha kolay. Sonra da Youtube Go'ya geçip izliyorum. Bir diğer seçenek de Samsung Browser, Yandex gibi reklam engelleyici destekleyen tarayıcıları kullanmak olabilir ama oynatıcı dert olabiliyor.

bu hafta podcast ne oldu sayın @electric beyciğim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@can eski bir škoda topluyor ve adım adım instagramda paylaşıyor. İlgilenenlere duyurulur. #OtoSeyir
https://www.instagram.com/vintageskoda/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektrik kesildi. Tunçmatik adaptör sayesinde modem çalışmaya devam ediyor fakat internet hattı gitti. Superonline interneti olupta tunçmatik adaptör almak isteyenler haberiniz olsun. Tunçmatik her ne kadar görevini yapıyor olsa da internet hattı çaresiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

O kadar çok heryerde God Of War gördüm ki hiç oynamamış biri olarak seriyi alıyım da oynıyım dedim. Tavsiye eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14