The Last of Us Part II'nin Bafta Game Awards'da tokatlanmasına mı sevineyim, yoksa 500 liramın boşa gittiğine mi üzüleyim ?
Bilemedim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ps4
PS4'ün 7.55 firmware sürümü resmen kırıldı. Kendi konsolumda denedim, gerçekten de çalışıyor. Şimdi birkaç emülatör kurup konsolun performansını test edeceğim. Bir de Bloodborne'un Pro konsolu altında 60 fps modunu denemeyi planlıyorum. Bakalım neler olacak...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  derhal ps4 emulatörü gelsin gow oynayacağız.

 • Nakahella @nakah

  Ps'yi bir kere korsana çevirdikten sonra tekrar orijinale dönme ihtimali oluyor mu? Bir de orijinal hesaptaki oyunları oynamaya devam edebiliyor muyuz kırık sürümde? 2 sene önce aldığımda korsan oynayanlara nefretle bakardım, salak mısınız niye para vermiyorsunuz emeğe saygı diyordum. Ama Sony TR bu hâle getirdi beni. 😀 Araştırayım biraz.

  • USB @usb

   Bulduklarınızı buraya da yazın.

  • SonkaBonka @sonkabonka

   Açıkçası konsol tam olarak kırılmıyor. İnternet tarayıcısından bir siteye giriyorsun orada geçici olarak bazı kodlar PS4'ün hafızasına yükleniyor. Yani konsolu kapattığında jailbreak cihazın hafızasından silinmiş oluyor. Ben PS4 üzerinde ilgi alanımdaki neredeyse bütün oyunları satın alıp oynadım, dolayısıyla korsan oyunla falan işim yok ama yüklemek istersen çok kolay yükleniyor. Oyunu kaldırdığında konsol temizlenmiş oluyor. PS4 hangi durumda olursa olsun satın aldığın oyunlar çalışıyor.

Tüm bu kripto para çılgınlığının arasında birisi gelip GTX 1080 ekran kartıma 5000 TL verdi, kartı alıp gitti. 4 senelik karta bu kadar fiyat verilince reddedemedim açıkçası.
HD Graphics 4000’e geri döndük. 🥺
Parayı dolar yaptırıp bi kenara koydum bu deliliğin bitmesini bekliyorum. O zamana kadar PS4 ile yola devam...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18

#RetroGame
#RetroGaming

Dünyanın bir yerinde hâlâ bu işlerle uğraşan birilerinin olduğunu görmek sevindirici.
Bakalım bu konsolun akıbeti ne olacak.

https://youtu.be/NyCyIqnQ27k

Is the PolyMega really the Ultimate All-In-One Retro Console ? | MVG

PolyMega All in One retro game console is here! As a part of the PolyMega beta test I received my unit last week. In this video we take a close look at the s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apokaliptik film ya da oyunlardaki abartılı olduğunu düşündüğünüz ve "hadi lan oradan" diye söylendiğimiz sahne veya tasvirlerin ötesine geçmemize ramak kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap