#ps4
PS4'ün 7.55 firmware sürümü resmen kırıldı. Kendi konsolumda denedim, gerçekten de çalışıyor. Şimdi birkaç emülatör kurup konsolun performansını test edeceğim. Bir de Bloodborne'un Pro konsolu altında 60 fps modunu denemeyi planlıyorum. Bakalım neler olacak...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alptekin @alptekinck

  derhal ps4 emulatörü gelsin gow oynayacağız.

 • Nakahella @nakah

  Ps'yi bir kere korsana çevirdikten sonra tekrar orijinale dönme ihtimali oluyor mu? Bir de orijinal hesaptaki oyunları oynamaya devam edebiliyor muyuz kırık sürümde? 2 sene önce aldığımda korsan oynayanlara nefretle bakardım, salak mısınız niye para vermiyorsunuz emeğe saygı diyordum. Ama Sony TR bu hâle getirdi beni. 😀 Araştırayım biraz.

  • USB @usb

   Bulduklarınızı buraya da yazın.

  • SonkaBonka @sonkabonka

   Açıkçası konsol tam olarak kırılmıyor. İnternet tarayıcısından bir siteye giriyorsun orada geçici olarak bazı kodlar PS4'ün hafızasına yükleniyor. Yani konsolu kapattığında jailbreak cihazın hafızasından silinmiş oluyor. Ben PS4 üzerinde ilgi alanımdaki neredeyse bütün oyunları satın alıp oynadım, dolayısıyla korsan oyunla falan işim yok ama yüklemek istersen çok kolay yükleniyor. Oyunu kaldırdığında konsol temizlenmiş oluyor. PS4 hangi durumda olursa olsun satın aldığın oyunlar çalışıyor.