İLETİŞİM BAŞKANLIĞINA SINIRSIZ YETKİ:83 MİLYONUN VERİLERİNE...

Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın tüm kamu kurum ve kuruluşlarından 83 milyonla ilgili tüm bilgilere ulaşma yetkisine onay verdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
USB paylaştı.

Turkcell, QNB Finansbank ve Garanti Bankası'nda milyonlarca kullanıcı...

Turkcell, QNB Finansbank ve Garanti Bankası'nda milyonlarca kullanıcı bilgisinin sızdırıldığı iddia edildi
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yan apartmanın boşluğunda yavru bir martı dolaşıyor, bazen oradaki sandalyelerin altına gidip bekliyor. Ayağında kırık yüzünden uçamıyor olabilir mi? Sanki topallıyor gibi. Yetişkin başka bir martı da 3 gündür garajın üstünde duruyor. Yavru martıya kediler yaklaşmasın diye beklediğini düşünüyorum. Apartmandakiler martıyı fark ettiler mi bilmiyorum. Martıya yardım etmek için belediye veya arayabileceğimiz farklı bir yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • onimarsynn @onimarsynn

    Binanın ulaşamayacağınız bir yerindeyse itfaiye gelip oradan çıkartır. Ulaşabileceğiniz bir yerde ise büyükşehir belediyesini arayarak şansınızı deneyin, olmadı ilçe belediyeleri ararsınız ama baştan söyleyeyim telefondaki kişinin vicdanına kalmış gelip gelmemeleri. Sadece kanamalı yarası olan hayvanlara bakıyoruz diye bir şey uydurmuşlar çoğunlukla ilgilenmiyorlar. Tabii bu benim Ankara'da yaşadığım deneyim, belki sizin yaşadığınız yerde farklıdır.

  • Jpage @jpage

    Marti yavrulari hemen ucamiyor tavuk gibi calilarda geziniyorlar. Martilarda yuvalarini genelde cali gibi yerlere yaparlar agaclara konamadigi icin. Muhtemelen buyuyunce ucacaktir bir sakatligi yok ise.

Yedi Numara- herşey pahalı çok pahalı

koçlarla pilüçlerin herşeyin pahalı olması üzerine yaptıkları bestesöz: 7 numarabeste: yedi numara
BeğenFavori PaylaşYorum yap