#SolarWinds sızıntıları satışa çıkmış #HaftalıkGündemeMalzeme
#Microsoft #Cisco #FireEye
https://twitter.com/ericgeller/status/1349098833758871552

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toplam aşılanan kişi sayısı
https://covid19asi.saglik.gov.tr

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Temp 🔴 @temp

  Saniyede 100'er 100'er artıyor normal mi bu şimdi, bilemedim.

  • johan @johan28

   düşünüce normal bahsettikleri uygulamada doktorlar sisteme aşıladıkları kişiyi ekliyor ardından da kontrol edilip buraya akıyordu veriler, ondan toplu toplu artıyor olabilir ama tahmin tabii

  • Orcun @orcun

   Valla bu kadar hasta vaka şu bu kelime oyunları olup üstüne verilerin saklanmaya çalışılması vs. vs. bunları düşündükçe şahsen bende güvenemiyorum.

  • Papa Emeritus @pope

   Normaldir. Tanıdığım her doktor aşıyı oldu veya randevusunu aldı. Annemlerin hastanesi pazartesiye kadar tüm hastaneyi aşılayacak gibi gözüküyor.

  • PhoeniXim @phoenixim

   @orcun aşıya onay verilmeden 1 gün önce tüm hastanelerde hazırdı, kız arkadaşım aşı gelmiş hastaneye bugün dediler, akşamına aşı onayı geldi, bugün ise tüm sağlık çalışanlarına vurmaya başladılar. Çarşambaya kadar sağlık çalışanları devam eder gibi.

   Ben de açıkladıkları hiçbir rakama inanmıyorum ama şu anlık sağlık çalışanları ve hastane taşeronlarını göz önüne alırsak sayı normal gibi

  • Deniz Fidan @deniz-fidan

   İğneyi batıracak bu kadar insan var mı derseniz o da normal. Diş hekimi arkadaşımı haftada 2 gün sabah 7 den akşam 12 ye kadar filyasyonda çalıştırıyorlar. Ertesi günleri de tatil vermişler ama haftasonu tatili diye bir şey yok. Yani haftada 2 gün 17-18 saat mesaiden sonrası aslında cumartesi pazar olması gereken tatili yedirmişler. Hemşireler vs. de aynı durumda tabi.

   Ek hiçbir ödeme alınmıyor bu arada. Doktor diş hekimi falan yalan o. 2-3 tane bölüme verdiler başta göstermelik belki yoğun bakıma falan hala veriliyordur onun dışında ek ödeme alınmıyor. O kadar saat filyasyon yapmak yerine çene ameliyatına girse, diş çekse şu an kazandığı paranın kaç katını kazanır tahmin bile edemiyorum ama işte emeğin karşılığı alınamıyor malesef.

   Dediğimden yanlış anlaşılmasın twitterdaki sağa sola yazan sağlıkçılar gibi çok az para alınıyor falan demiyorum ülkede malesef HER MESLEKTE olduğu gibi sağlıkçılar da hakkını alamıyor. (Twitterda bir tek sağlıkçılar hakkını alamıyor gibi yazıyorlar da)

   Benim canımı sıkan sorsan ek ödeme var, sorsan en üst düzeyden döner veriliyor, sorsan bilmem kaç milyar lira sırf bu ek ödemeye ayrıldı ama kime sorsam (doktorlar hatta aşı çalışmasındaki akademisyen prof dahil) yok öyle bir şey en azından bize yok belki yoğun bakım alıyordur bilemiyorum diyor.

 • kortex @kortex

  Bende sıfır yazıyordu.
  Şimdi hepten girmiyor.
  Herhalde sistem çöktü 😂

 • Ali ateş @xlionxx

  Bende oldum aşı hayırlısı işallah

Amerika'da Darbe! - Amerika Günlükleri - Razi Canikligil - B03

Deneyimli gazeteci Razi Canikligil ABD'deki son olayları anlatıyor. ABD'de darbe mi yapılıyor? Protestocuların amacı ne? Trump ve destekçileri ne yapmaya çal...
BeğenFavori PaylaşYorum yap