BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
USB paylaştı.

#enpara #AliExpress ve #Amazon #HaberinizOlsun #kampanya
https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aliexpress-amazon-kampanya.aspx

Önemli not: 1 Ocak 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında 6 ay boyunca her ay 'Ayın Enparalısı' olan tüm müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 37
 • emre87gs @emre87gs

  Sonra gümrüğe takılan ürünler olunca küfür mü yesinler ?
  Bi ara panik oldum takılır diye ama tam kurtarıyor.
  Zaten olabilecek en son oran ve meblağı yapmışlar bence, helal olsun.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  @calimera @gizemaksut
  Hiç de bu kadar eleştiriye gerek yok. Böyle kural koymuşlar napsınlar. 7 ay içinde 6 defa olan da diyebilirlerdi, Geçen ay ayın enparalısı olanlara da olabilirdi ki siz de geçen ay olamamış olabilirdiniz. Ben Martta üyeleri oldum ve kampanya kapsamında değilim. Neden dert edineyim ki? Kart kapatacak kadar bir şey de değil. Tamamen cebinden yurtdışı alışverişinizin yarısını karşılıyor. Acaba hangi rakipleri böyle indirim yapıyor. Zaten çinden 100 liraya alınan şeylerin Türkiye'deki değeri en az 250 tl. Adamlar bi de bunu size 50 tl'ye sağlıyor. Ben de kaçırmak istemezdim ama kapatmak kadar saçma bir eylem de gerçekleştirmedim. Ki bu güzel bişey aslında. Böyle kampanyaların oluyor olması şimdilik kaçırsam bile enparada kalma isteğimi arttırıyor.

  • ggzmkst1 @ggzmkst1

   kapatacak olan ben değilim ki, ben de kapatmam böyle birşey için. ama ben eskiden fırsatları için kullanmaya başlamıştım şimdi iş güç için kullanıyorum, öyle gerekiyor. eskiden bunların kampanyaları müthişti tabi piyasada tek gibi bişeydi, sonra diğerleri de çıkınca kampanyaları azalttılar. ayrıca istediğim kadar eleştiri yaparım müşteri olarak, canım isterse överim isterse eleştiririm. size ne ki? enpara müşteri temsilcisi falansınız herhalde.

  • Cem KOÇ @cemkoc

   @gizemaksut Çok agresifsiniz sanki. :/

  • Kemal B. @calimera

   @cemkoc Enpara'yı ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Sadece ben değil bir çok insanın kullanma nedeni de sunduğu kampanyalardı, yoksa ücretsiz eft vs. gibi imkanları maaş hesapları da kullanıcılarına pek ala sağlıyor.

   Fakat bu kampanyalar zaman geçtikçe azalarak bitti ya da çok çok zorlaştı. Yine de bu hesabı hala aktif olarak kullanıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim, aldığım maaşı direk bu hesaba aktarıp öyle değerlendiriyorum. Yine de sundukları şu kampanyadan yararlanamıyorum.

   Ayın enparalısı denen olay çıktığından beri maksimum 3 kere olamamışımdır. 10'un üzerinde insan benim referansımla bu hesaba sahip oldu ve kullanıyorlar. Ben mi bankaya çalışıyorum banka mı bana çalışıyor belli değil. Böyle aktif bir kullanımım olmasına rağmen bu kampanyadan yararlanamıyorsam bu benim beceriksizliğim değil, bankanın sırf yapmış olmak için kampanya yapmasından kaynaklanan bir durumdur. Alım satım yapılacak zamanlarda döviz alım satımını durdurması gibi durumlarına ise hiç girmiyorum.

   Bir kullanıcı olarak eleştirmek ise en doğal hakkım. Siz bu durumu olumlu görüyor olabilirsiniz. Ben ise yıllardır aktif bir kullanıcısı olarak enpara kurulduğu dönemdeki enpara değil diyorum. Bunu uzun süreli kullanan herkes de fark etmiştir.

 • emre87gs @emre87gs

  @murat-sv Ben Aliexpres ile almayı düşünüyorum.
  xiaomi renkli led wifi ampul ile güneş paneli hazırlama seti ikilisi var kafamda.
  Amazonda ampül 10 dolar daha pahalı malesef.

 • Fatih @fatihy

  Ben dün aksiyon kamerası aldım. Kullandım hemen 🙂

Arkadaş kapıda kalmış. Tanıdık çilingirci var mı diye aradı. Ben açarım dedim. Giderken plastik meşrubat şişesi aldım. Kapıyı açtım ama çok zor oldu, hiç youtube'taki gibi kolay ve hızlı olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Halid @abdhbal

  Kapidan kapiya degisir, aradaki boşluk, kapi dilinindeki yayin sertligi vs bir cok faktor var.

 • ofis @ofis

  ilk defa yada ayda yılda yapan bizler için kapının dili sandığımızdan daha aşağıda yada yukarıda oluyor dilin olmadığı yerlerde uğraşıyoruz dile takılınca da yukarı aşağı hareketlere devam ediyoruz dile ulaşınca ileri itelemek lazım.

  • USB @usb

   Çilingirciler 40₺ gibi bence uçuk rakamlar istemese hiç uğraşmazdım.

  • ofis @ofis

   @usb bizim burada 50₺ oldu.ben şimdiye kadar 3 defa kapıda kaldım kendim açtım.iş yerinde başımıza gelmişti 3 saat uğraşmıştı çilingir oradan kapmıştım 🙂 mevzuyu.

   tokmak tutamaklı iç kapı arızalanmıştı onu bilmediğim için çağırmıştım geçmiş zaman 20₺ ye patladı.onda da kilidi,tokmağı çekerek kırıyorsun başka yolu yok çilingirden artan yeni kapı tokmağına gidiyor.kale haricinde almamalı yada tokmak değilde normal kapı kolu en risksiz olanı.

Kaspersky Lab'daki Ruslan Stoyanov vatana ihanet suçlamalarıyla tutuklandı.
https://sputniknews.com/russia/201701251049979058-kaspersky-lab-manager-arrested-treason/

Kaspersky Lab Department Head Arrested Over Treason Charges - Reports

Ruslan Stoyanov, head of computer incidents investigation at Kaspersky Lab, was arrested over treason charges, Russian media reported on Wednesday.
BeğenFavori PaylaşYorum yap