Microsoft Edge kullanıma açılmış https://www.microsoft.com/en-us/edge

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14
 • protego @protego

  iptv'yi nasıl engelleyecekler ki?

 • Zeratul @zeratul

  İşin arkasında arap sermayesi olunca tabi herşey mümkün, adamlar meclisimize bile etki ediyorlar.

 • Orcun @orcun

  Elektriği kaçak kullanıyorlar hapis cezası yok vs. sen ben ödüyoruz. Adam futbol yayınını google'dan buldu izledi diye ceza veya hapis mi vereceksin ? elektriği kaçak kullanana hapis cezasını geri getirseler ya ? ama tabi nasılsa zorunlu ihtiyaç kaçak kullanmayanı daya gitsin ödüyor nasılsa değil mi ? ama bu maç yayınları zorunlu değil gırtlağına dayayıp satamazsın ? e ne yapacan böyle şeylere mecbursun.

  • Slim Shady @slim-shady

   Bizim memleketin en büyük sorunlarından birisi,dediğiniz gibi aptalca şeyleri fazla abartıp,onlar hakkında goygoy yapıp,ciddi şeyleri görmezden gelip,halı altına süpürmemiz.
   Yok şöyle,böyle elektrik faturası tahsil etmekten acizler.
   İnternetten maç izleyen adamlara kafayı takmışlar.
   Ulan 100 lira para cezası verse,''Eee tamam derim.'' de.
   Hapis ne demek ?

  • Orcun @orcun

   @slim-shady Eskiden hapis cezası vardı. Adam kullanıyor kaçak yakalanmış vs hapis idi. Şimdi para cezasına çevrildi kaçak kullandığı bedeli ödemesi gerekiyor, ödeyemezse de icra oluyor. Niye kaldırıldığını da açıkladılar bir kişinin borcu yüzünden özgürlüğü elinden alınamaz mıymış neymiş ? hapis işi o yüzden gittiydi. Zaten faturalar yüksek ben kwh birim başına ödediğim para inanılmaz yüksek birde kdv ztv trt şeysi elektrik dağıtım bedeli ( sanki powerbank ile firma evime özel getiriyor ) öyle bir kolumsu bedel vs. 40 50 lira falan yakmışım 80 90 lira fatura ödüyorum. Doğuda herif ahıra 10 tane klima bağlasın, bitcoin mine etsin vs. adamı yakalarsan para cezası ki yalanmıyor ne hikmetse taş atıyorlar, sık adama ya ? taş mı attı zaten hırsız vatan haini tak g3'ü sür mermiyi sık bacağı kopsun gitsin bak ozaman kullanan oluyor mu ? herifler birleşiyor çeteleşiyor elektrik dağıtımı şubesini vs basıyordu ya geçen bir haber vardı trafo kışın aşırı ısıdan vs patlamıştı düşün nasıl abanıyorlarsa artık. Bizde evde klima var aman yakmayalım fatura gelecek 300 350 400 lira vs. diye çekinelim ne güzel iş. Bunları görmezden gelsinler ama adam google'dan bulduğu linke tıklıyor izliyor diye yapıştır hapis cezasını ne güzel iş.

 • aMeLeDeRViS @ameledervis

  Patronun cani sIkILdI yada para lazim oldu, ozel aracta sigarayi yasakladi, ayni gun ceza yagdirdilar 🙂
  Inanirsan saglik icin...
  Fakat...
  Ayni patronlar sigaranin %90 vergisini almayi da biliyorlar.

NSA, Windows 10'da güvenlik açığı tespit etti

NSA, Windows 10'da oldukça ciddi bir açık keşfetti. Microsoft'un bugün içerisinde söz konusu güvenlik açığına karşı bir yama yayınlaması bekleniyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

e-ticarette güven damgası dönemi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, e-ticarette güven ortamının tesis edilmesi için Bakanlık olarak TOBB'un iş birliğiyle güven damgası sistemini oluşturduklarını bildirdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İthal telefona taksit sınırı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) fiyatı 3 bin 500 liranın üzerindeki telefonları almak için kullanılan kredilerin taksit sayılarını 6 aydan 3 aya indirmeye hazırlanıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap