#Fairphone4
Kasa bu sene daha güzel olmuş bence.
https://shop.fairphone.com/en/buy-fairphone-4

Fairphone 4

Our most sustainable phone yet, now with 5G speed, 5-year warranty and electronic waste neutral. Choose the Fairphone for you.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nokia T20 | Bigger battery, 3 years security updates.

Nokia T20 offers reliable user experience with its 2K large screen, enhanced speakers and bigger battery that provides play time for up to two days.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TS 'ye yurtdisindan giris yapiyorum. Neredeyse her giriste ddos korumasi icin bana tekne resimlerini sectiriyor. Ddos saldirilari yurtdisindan geliyor, anliyorum mecbur kalindi ama bunun bir ayari yok mu acaba en azindan 50-100 giriste bir sorsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • mrmetalhead @mrmetalhead

    Bende ayni durumdayim, her giriste ve girdikten sonra da ara ara surekli soruyor. Site kullanilmaz halde. Bir menuye basiyorsun acmak icin spinner donuyor oylece, sayfayi yenilemek gerekiyor ve haliyle yenileyince tekrar captcha cikiyor karsima.

  • Türker Sezer @dirigeant

    En son saatte bir soracak sekilde ayarlandigi soylenmisti. Sanirim oturumun aktif olmasi sureyi uzatmiyor. Cunku siteyi asagi dogru kaydirip eski mesajlari okurken bir noktada resimler acilmaz oluyor. Sayfayi yenileyince farkediyorum ki captcha zamani gelmis.

#tsanahtarlık
Herkese iyi akşamlar, MG son bir tur daha satışın olabileceğini söyledi. Şu saate kadar ara ara baktım stoğa giriyor mu diye ama artık mesaiyi kapatıyorum. Artık gece tekrar açılır da sabaha biterse sağlık olsun ne yapalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlıklar acaba kaç saatte bitti? Ortalama kaç üye kaç tane aldı? Keşke fiyatı daha da yüksek olsaymış TS'ye getirisi fazla olurdu. Çünkü böyle el emeği ürünlerde sürümden kazanılmıyor. Talebe yetişmek için 2.seri üretilse bile seneye olur.
#tsanahtarlık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#F1
https://tr.motorsport.com/f1/news/resmi-raikkonen-2021-sezonunun-ardindan-emekli-oluyor/6658468/
Kimi Raikkonen, yaşlı kurt sezon sonu emekli olacağını duyurdu.

Resmi: Raikkonen, 2021 sezonunun ardından emekli oluyor!

2007 dünya şampiyonu Kimi Raikkonen, 2021 sezonunun ardından Formula 1'den ayrılacağını ve emekli olacağını duyurdu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlıklar kaç günde gelir acaba? 3 aya yakındır Türkiye'deydim artık 9 Eylülde dönüyorum. O zamana kadar kargo gelir mi bilmiyorum. Eğer yetişseydi 2 tane almayı çok istiyordum. Elbette benim yerime alan olur tabi ama hafif bir burukluk kalacak bir türlü denk gelmiyor TS alışverişi bana. Bir eleştiri olarak anahtarlıkların çok geç satışa çıktığını düşünüyorum. Keşke sözü hazır olamaya yakın edilseydi, bu kadar bekleyip alamamak üzüyor kişisel olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

@orcun Mi 5'in Deji batarya değişimini yaptım. Fakat arka kapak tam kapanmıyor. Sanki orjinal pile göre bir tık kalın gibi batarya. Firma ile görüştüm değişim yapabiliriz dediler. Eğer yeni gelecek pil de böyle olacaksa hiç değişim yapmayı düşünmüyorum (en yakın kargo şubesi 30dk arabayla). Acaba senin tecrüben var mı bu konuyla ilgili? Yani sonuçta pil şişik durmuyor yeni pil de böyle olur gibi geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 31

#BilimGündemineMalzeme
Oksijen seviyesinin yükselmesini dünyanın dönüş yönününün değişmesiyle ilgili olduğunu düşünüyorlar.
https://phys.org/news/2021-08-lake-huron-sinkhole-oxygen-early.html

Lake Huron sinkhole surprise: The rise of oxygen on early Earth linked to...

The rise of oxygen levels early in Earth's history paved the way for the spectacular diversity of animal life. But for decades, scientists have struggled to explain the factors that controlled this...
BeğenFavori PaylaşYorum yap