Arkadaşlar merhaba. Arabada böyle çizikler var hafif derin gibi. Acaba bunların paslanmasını önlemek için internetfen aşdığım ürünlerle kendi yapabilceğim mini bir onarım mümkün mü? Bu konuda daha önce hiç bir tecrübem yok. Sizin kullandığınız bir kit mevcut mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Hocam acaba Nokia lansmanı için yayın gelir mi? Nokia 7.2 kullanıcısıyım yeni telefonları çok merak ediyorum.
https://twitter.com/sarvikas/status/1305549244820934657?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar hem 180 derece flip screen i hem de optik zoom olan kameralar neden bu kadar pahalı? Benim bulduğum en uygun model Canon Powershot sx730 ve 300 euro civarı. Yok mu şöyle 100-200 euro aralığında alternatif bir model acaba? Telefon kamerasından iyi olsun benim için yeter. @gamsizm sen ne dersin hocam 180 derece flip screen olan ekonomik bir kamera önerebilir misin? Yurtdışı kaynaklı da olabilir Türkiye de ikamet etmemekteyim gümrük vergisi sorunum yok. Çok teşekkürler 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android TV'ye geforce now gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce Lenovo IdeaPad 720s laptop şarja takılı değildi ve açmak için güç düğmesine bastım. Karşılık olarak klavye ışıkşarı ve sol üst köşeden fanın o taraftan çıkan duman ve koku beni karşıladı. Laptop şuanda açılmıyor bakalım servise götüreceğim. 2018 modeldi garantisi daha yeni bitmişti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam. Xbox gold üyeliğini 6 liraya düşmüş kanpanyalı fiyatıyla alıp birisine hediye etmek istiyorum. Fakat öyle bir seçenek bulamadım. Otomatik 3 ay seçtiriyor hediye için. Bu zorunluluk kampanya fiyatını kullanarak bir aylık üyelik hediye edilmemesi için mi acaba? Yoksa önceden de var mıydı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Jpage paylaştı.

ML.Net

Microsoft'un #Build2018 ile tanıttığı Makine Öğrenimi kütüphanesi.

https://github.com/dotnet/machinelearning
#tensorflow #machinelearning #makineöğrenimi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyirPlus Arkadaşın Türk kredi kartıyla ben de geçmiş bulunmaktayım plus üyeliğe. Şuan bir yıllık aldım, katkımı sürdürmek isterim ama yurtdışı kredi kartı kullanmadan sürekli rica minnet kart bulmam benim için zor olacak. Acaba transferwise gibi yöntemlerle hesaba yatırılması mümkün mü? @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap