1800-2000 bandında Redmi 9C nasıldır acaba? Dayıma alacağım yerli üretim olduğu için fiyatı düşük olur diye düşündüm. Acaba doğru karar mı? Kulanım senaryosu olarak internetten bilgi bakma ve whatsapp olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazi ulkeler 2. doz asiyi yaklasik 3 ay gibi bir sureden sonra yapiyor. Ornegin, Finlandiya. Bana kalirsa bu aradaki zaman cok uzun; bu sebeple acaba arastirma var mi diye bakiyordum sunu buldum:https://www.theguardian.com/science/2021/may/14/delay-in-giving-second-jabs-of-pfizer-vaccine-improves-immunity
Fakat bu arastirma da 80 yas ve uzeri insanlarda yapilmis.
#BilimGündemineMalzeme

Delay in giving second jabs of Pfizer vaccine improves immunity

Study finds antibodies against Sars-CoV-2 three-and-a-half times higher in people vaccinated again after 12 weeks rather than three
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • mkyb @mkyb

    Nüfusa ve sosyal yaşama göredir. Finlandiya ufacık ülke. Türkiye'de gün içerisinde ister istemez insanlarla muhatap oluyorsun.

  • johan @johan28

    Finlandiyadan emin miyiz bir daha bakın bence. Onlar şu gelen euro 2020 kafilesinden sonra bir çok yeniliğe gideceklerdi. Şimdi ülkede covid yoksa aşının arasının uzun olması iyi 3 ayla ilgili ben de çalışma görmedim ama başka aşılarda 6 ay arayla vurulanlar da var. Tek sıkıntı şuan pandemideyiz yani hızlıca aşılanmak lazım aradaki fark dişe dokunur değil şu koşullarda.

Arkadaşlar merhaba, acaba bu markayı duyan var mı? Arkadaş Almanya'dan alacak acaba sorun yaratır mı ilerde?
https://www.mediamarkt.de/de/product/captiva-highend-gaming-i62-743-gaming-notebook--85135778.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Arkadaşlar merhaba, Europcar araç kiralama nasıldır tecrübe eden oldu mu acaba? İzmir havalimanından kiralayıp Antalya ya gideceğim ve aracı orada bırakacağım. Europcar yurtdışı menşeili diye anladım. O yüzden bir sıkıntı yaşarsam muatap bulmam daha kolay olur diye tercih etmeyi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Jpage paylaştı.

Bundan almayan yoktur herhalde #teknomizah #TozluRaflar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Instagram bir anda karşıma çıkardı. Sanırım yeni gelen bir özellik. Beğenme sayılarını kaldırmayı zaman zaman deniyorlar sosyal ağlar. Herhalde kaç kişi kaldırmayı seçecek diye bir ön araştırma içindeler.
#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyir Bence sosyalde dayanisma usulu denetim uygulanabilir. Ornegin, eger birisinin paylasimi bir anda 10-15 gibi yuksek sayida "kotuye kullanim bildir" imi aliyorsa o kisi gecici sureligine sosyalden gizlenir. Yani kotu niyetli o kisi kendi kendine konusuyor gibi olur bizi rahatsiz etmeden. Daha sonra admin gelip eger icerik cidden uygunsuzsa ban atar veya icerik uygunsa kullanicinin gizlenme blogunu kaldirir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Bu sitenin verdiği bilgiler doğru heralde. LP yayında Azerbaycan'dan çok izleyicimiz var diyordu. Cidden ikinci gözüküyor.
https://www.similarweb.com/website/teknoseyir.com/#overview

BeğenFavori PaylaşYorum yap