GTA V EASTER EGGS REHBERİ 1 - UFO (GTA V UFO Location)

Rehber yazmayalı uzun zaman olmuştu. Şöyle ufak bir rehber hazırladım, #Steam 'de paylaştım burada da paylaşayım:

Batık Ufo haritanın kuzeyinde yer alan burnun doğusunda yer alıyor. UFO denizin dibinde batık olarak bulunduğundan erişebilmek için bir denizaltıya ihtiyacınız var.

Batık bölgesine en yakın denizaltı GTA V Online haritasının doğusunda, Humane Labs'ın kuzeyinde yer alan bir körfezde bulunuyor. Tam yeri aşağıdaki haritada işaretli.

Burada bir seçim yapmanız gerekiyor. Batık yerine denizaltı ile gidebilirsiniz fakat denizaltı ile yolculuk baya yavaş ilerliyor. Buna rağmen GTA V Online haritasının suyun altına kalan kısmı da baya canlı ve UFO'ya gidiş güzergahı tam üzerinde bir nükleer denizaltı batığı yer alıyor. Yavaş fakat denizaltının tadını çıkartarak batığa gidebilirsiniz.

Fakat eğer denizaltında uzun bir yolculukla uğraşmadan hemen UFO batığına gitmek isterseniz de bunun için şöyle bir yol mevcut: Batığa dalmak için kullanacağımız denizaltıyı batık UFO'nun yakınına CARGOBOB helikopter ile taşıyabilirsiniz. CARGOBOB helikopterini bulabileceğiniz Sandy Shore Havaalanı zaten dalmak için kullanacağımız denizaltını bulunduğu körfeze yakın bir konumda ve CARGOBOB helikopteri denizaltıyı rahatlıkla taşıyabiliyor. (Helikopterin kancasını salmak için "E" tuşuna basın)

UFO batığı yukarıdaki haritada işaretli bölgede bir sualtı yükseltisinin yamacında bulunuyor. Batığın etrafı da sualtı canlıları yönünden baya hareketli, görsel olarak baya güzel duruyor. Burada denizaltının ışıklarını "H" tuşu ile kapatmanızı öneririm. Hem ışık olmadan oluşan görüntü daha iyi oluyor hem de ışık açıkken FPS değeri düşüyor. (GTX960M)

Son olarak bir ihtimal denizaltıyı terk edip denedim fakat UFO ile etkileşime girilemediğinden içine girmek veya kullanmak mümkün değil.
Steam Linki: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=623912425

#akış #GTAV #Gamende #Oyun #TeknoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler