#Sharpie #Kalem #xiaomi #powerbank İlk denemeler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Veri güvenliğinde alternatif yaklaşımlar... #Lego

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cama ve kasaya zarar gelmedi ama bezeli kötü çizdim. @umtk Bunu nerede değiştirebilirim? #xiaomi ‘nin telefon servisleri bakar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#HaftalıkGündemeMalzeme @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Faşizm ve ayrımcılığa hayır!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok güncel olmasa da ilginç bir bilgi: #Reddit ‘deki en popüler 500 Sub’ın 92’sini aynı kişiler (5 kişi) yönetiyormuş.
@gamsizm @leventp @hkellecioglu @acarsoy-cevdet
Kaynak: https://eksisozluk.com/entry/107165137

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Joker #Büst #Figür #3DPrinter 90 liraya aldım kargo dahil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15
 • Ali Kılıç @alinux

  bak görüyo musun umrecileri hep onların yüzünden

 • Erdinç B. @erdincb

  En azından umreciler gibi polisin suratına tükürmüyor bunlar.

  • Martin @martin

   Bunları ta tutup zorla bir binaya sokmaya çalışın bak neler yapıyorlar.

  • Erdinç B. @erdincb

   3 cevabı var. Bir: Yurtdışından gelenlerin 14 gün karantinaya alınması içişleri bakanlığı tarafından bir genelge ile yayınlandı. Yani yasal bir zemini vardı. Buna insanları zorla bir binaya sokmak demek hem yurt içi hem de yurtdışı vatandaşlarını korumaya çalışan devlete hakarettir. İki: Aynı dönemde yurtdışından gelen öğrencilerin, vatandaşların polise tükürdüğünü görmedik, devlet bizi çok iyi ağırladı deyip teşekkür ettiler. Üç: Bu resimdekilerin yaptığı büyük bir salaklık ve cezalandırılmaları gerekir. Bunlar üzerinden polise küfreden, bariyerleri yıkmaya çalışan insanları savunmaya kalkmak sadece siyasal bir amaç güdebilir.

  • Martin @martin

   @erdincb söylediğim derin bir anlam içermiyor. Pratikte insan davranışları öyle işlemiyor. Almanya'dan gelen birisi de polise turkurmustu. Bu insanları da kollarından tutup bı yere yıkmaya çalışırsan bunların icinden de tüküren çıkacaktır diyorum. Hepsi bu.

  • skaplan @sedatkaplan

   20000 bin umreciden bir tanesinin bahsettiğiniz olayı gerçekleştirdi. Bu arada umreciler yurtlarda yatarken. Avrupadan gelenler direk ülkeye girdi. Hatta ismail saymaz yurt dışından geldi. 2 gün sonra canlı yayına çıktı. karşısındaki avukat pozitif teşhis aldı. Yani bu süreçte bir kesime yüklenmeye gerek yok. Millet ne teravih ne de cuma yasağına itiraz etti. Hatta bayram namazı kılınmadı 4 gün sonra haftasonu sokağa çıkma serbest bırakıldı. Bu resimle bitmiyor bu iş. İstanbuldan bir aile ayvalığı yerle bir etti.
   3 büyük şehir yerinde dursa bu iş biter. Bütün tatil kasabalarına bu hastalığı taşıyorlar. Tatil beldeleri normal nüfusları çok düşük olduğundan şehirler gibi yatak kapasitesine sahip değil. Bu işin sonu iyiye gitmiyor. yukarıdakine benzer görüntüler Karşıyaka çarşıda da çıktı. Taksimde de. Asker uğurlamasında bir sürü insan hastalık kaptı. berberde de.
   Bütün herkes sağlık çalışanları vatandaşlar çalıştı laf dinledi vakayı 1000 altına düşürdü. entübe 400 altına indi. Maç yeniden başlamaz umarım.
   Herkes oturacak evinde bu kadar basit. Belediye sana alan çizmiş bunun içinde otur diye. İnadına dışında sıkış tepiş otururlarsa millette bunlara cahil der, kültürsüz der. Otorite ve kurallar ile yaşama medeniyet göstergesidir. Yoksa git dağda ev yap istediğin gibi yaşa. Şehirde yaşamanın kuralları ve kısıtları var. Uymak zorunda değiller giderler bir dağ başında yaşarlar.

   Böyle manzaraların savunulacak bir şeyi yok. Bakarsın bu resme hepsi mal dersin. Bu kadar net

 • SeMMiH @semmih

  Aşti asker uğurlaması da gayet neşeli. İzlemenizi tavsiye ederim.

 • skaplan @sedatkaplan

  Eskişehir'de Coronavirüs sonucunu beklemeden doğum günü partisi düzenleyen kişi, Corona pozitif çıkınca tüm sokak karantinaya alındı.