Anadol'un Hikâyesi | AutoClub

Türkiye otomobil tarihinin temel taşlarından biri olan Anadol üzerine yapılmış belgesel tadında farklı bir söyleşiyle karşınızdayız. Efsane Türk Otomobili An...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=IRf7pqrz6kU Gelişmeleri merakla takip ediyorum

1 litre benzin ile 100 kilometre yapabilen motor tasarlamıştı! Bakanlık...

Tekirdağ Oto Sanayi Sitesi'nde motor tamirciliği yapan ve 1978 yılında LPG'yi otomobilde kullanma fikrinin mucidi olarak tanınan Halit Avcıoğlu'nun (69), yer...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Exper Flex Xcellerator XC380R AMD Ryzen 3 1200 8GB 240GB SSD Fiyatı

Exper Flex Xcellerator XC380R AMD Ryzen 3 1200 8GB 240GB SSD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu mümkün müdür ?https://youtu.be/xa4p0P2xnlg

Tekirdağlı usta yaptı! 1 litre benzin ile 100 kilometre yol yapabilecek

Tekirdağ Oto Sanayi Sitesi'nde motor tamirciliği yapan ve 1978 yılında LPG'yi otomobilde kullanma fikrinin mucidi olarak tanınan Halit Avcıoğlu (69), şimdi d...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Renault 11 Flash | 50.000km'de ! Müzelik

Bugün, bir döneme damga vurmuş Renault 11 Flash konuğumuz. Kondüsyonu oldukça iyi bir durumda olan araç sadece 50.000 kilometrede. Hadi gelin, tarihte kısa b...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam sizce hangi yazıcı ? Mürekkepli mi ? lazer mi?
https://youtu.be/r6PEF7cIyq8
https://www.epson.com.tr/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-m2140
#Sanayazıcıöneremem

Dünyanın ilk tanklı lazer yazıcısı! "HP Neverstop Lazer 1200W incelemesi"

Bu videoda HP Neverstop 1200W test masamızda. Tüm teknoloji incelemeleri için kanalımıza ABONE olun ► https://goo.gl/Le64w3 Web Sitemiz ► http://www.donanimh...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#fotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese Selam ; Tekzenden 04,09,2019 tarihinde Cansit marka çalışma sandalyesi aldım. Yaklaşık iki ay sonra belimi rahatsız ettiğinden dolayı aynı zamanda amortisörü kendiliğinden aşağı düştüğü için iade etmek istedim.
Ancak Tekzen iade sürecinin 14 gün olduğunu , iade alamayacaklarını onarım için yeni amortisör
göndereceklerini söylediler. Cansit 'i aradığımda ise boru anahtarıyla kendim amortisörü değiştirmem gerektiğini , iade veya başka ürünle değişim yapmayacaklarını söylediler. Bu konuda
tüketici hakem heyetine başvuru yapmam doğru olur mu ?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • Krycek @krycek

  Arka kısmı az da olsa geriye yatırılabiliyor mu?

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Aldığınız herhangi bir ürün ilk 6 ay içinde herhangi bir arıza gösterirse "Ayıplı Mal" kapsamındadır. bu durumda seçim sizdedir. İster tamir ettirirsiniz, ister yenisini istersniz, isterseniz de para iadesi talep edebilirsiniz. Ayrıca "Biz verdiğimizde sağlamdı" da bir bahane değildir. Arızanın kullanıcıdan kaynaklı olduğunu onlar ispatlamakla yükümlüdür. Yalandan bunu da yapabilirler ama bilirkişiyi aldatmaya çalışma riskine gireceklerini sanmıyorum.

  THH de kazanma olasılığınız %100. Ancak THH ye gitmeden önce 6502 nolu Tüketici Kanununun 3. Kısım Madde 8 - 9 - 10 ve 11. hükümleri gereği fatura tarihinden itibaren ilk 6 ayda çıkan kusurlar ürünü ayıplı mal kapsamına sokmakta olup; ürünümü benim istediğim şekilde para iadesi, yenisi ile değiştirmek veya tamir etmekle yükümlüsünüz. Derhal para iademi talep ediyorum. Aksi takdirde hem THH ye para iademin yapılması, hem de beni açık bir kanun maddesine rağmen oyaladığınız için tüketici mahkemesine tazminat davası açacağımı bildiririm.

  diye bir mail at. Çözülecektir.

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Sonucu da paylaşırsan sevinirim bu arada. Bence bu mailden sonra sorun çözülecektir. Gerekirse https://kms.kaysis.gov.tr/Home/Kurum/24308261 adresinden kanunu indirip mailin ekine koy.

  • internettin hoca @internettin-hoca

   selam Tekzen den gelen cevap :
   Değerli Müşterimiz,

   Tarafınıza sevk edilen ürün ile sitemiz üzerinde sergilen görseller ile aynı olup, tarafınıza sevk edilen ürün üzerinde herhangi bir farklılık, eksiklik veya arıza bulunmamaktadır.
   Ürün tarafınıza 06.09.2019 tarihinde teslim edilmiş olup, teslim tutanağı MNG kargo aracılığı ile talep edilmiştir.
   Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra 62 gün içerisinde tarafımız ile iletişim kurup ürünün amortisör kısmının arıza yaptığını bildirmiş bulunduğunuzdan dolayı tarafınıza ürün garantisi kapsamında 2 kez ücretsiz yedek parça desteği sağlamış bulunmaktayız.
   Ve son olarak tarafınıza teslim edilen ve hala kullanmış olduğunuz ürün 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun “Ayıplı mal” başlıklı 8 inci maddesinin 2 nci fıkrasında belirtilen hiç bir madde ile uyuşmaması sebebi ile tarafınıza ücret iadesi yapılması mümkün değildir.

   Her türlü soru ve öneriniz için 7 gün hizmet veren 444 85 96 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak ya da sitemizdeki müşteri hizmetleri linkini tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımızla,
   Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

 • Yalçın Bahadır @ybahadir

  Alındıktan sonra 6 ay içinde arıza veren cihaz nasıl bu kapsama girmemiş? Edevlet üzerinden hemen şikayetinizi yapın. Belge olarak da ürün fotosunu, faturasını ve firma ile olan yazışmalarınızı koyun. Bilirkişi bile atayacaklarını sanmıyorum. Ancak firma bu ürünü biz sağlam verdik müşteri kırmış diye iftira atarsa bunu ispatlamakla yükümlü olduğundan bilirkişi gerekebilir. Ama sorun değil. %100 kazanacaksın.

Selam Office programına ihtiyacım var . yazılım budur 'dan alınır mı ? #TeknoYardım
https://www.epttavm.com/item/33161097_microsoft-office-2010-pro-dijital-lisans

ePttAVM - Microsoft Office 2019 Pro Dijital Lisans Anahtarı

%100 orijinal üründür/ aynı gün gönderim/
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

selam internetten alınan ürün 14 günü geçmiş ise geri iade edemem mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7