Teknoseyir de telefon incelemesi neden yok acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15

Kafam karıştı ya ne alsam Samsung A52 4500₺ olmuş. Poco f3 5300 , ancak kamerası daha kötü olabilir, Samsung a72 5000₺ 500₺ daha fazla vermeye değer mi ? Snapdragon 720 beni mutlu eder mi? Yoksa paraya kıyıp iPhone 11 mi alsam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

İyi akşamlar herkese selamlar Android'de kullandığım normal kulaklıklarım var. Bu kulaklıkları iPhone da kullanabilir miyim. Çevirici ile kullanabilir miyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam , Samsung A52 sizce nasıl ? Alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 26

Herkese selam . Bu ethernet koruyucular gerekli mi yıldırımda falan koruyabiliyorlar mı acaba . Yada masaüstü bilgisayara wifi mi alsam. Bazı ups'lerin üzerinde var benimkinde yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selam . daha önce de buraya yazmıştım Türk telekom bayisinin yanlışı yüzünden (ben dükkanın internetini türk telekoma geçmesini onayladım onlar evdeki d smartın geçişini yaptılar )D smart bana 734 tl çayma bedeli çıkardı. BTK 'ya durumu yazdım bedel geçişi yapan bayi tarafından karşılanacak şeklinde idi. Ancak bayii sadece 250 tl kadarını karşılayacağını söylüyor. Tüketici Hakem Heyetine de başvuru yapsanız alamasınız şeklinde çevap veriyor. Tüketici Hakem Heyetine Başvuru yaptım , daha sonuçlanmadı. Bu işlem sırasında imzam alınmadı , bayiler imzasız işlem yapabiliyor mu. İmazam alınmadığı için savcılığa suç duyurusunda buluna bilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, 0850 numaralar dan her gün aranıp google işletmemin haritalardan silineceği şeklinde çağrı geliyor. Ne kadar engellesem de ertesi gün başka 0850 numaradan arıyorlar. telefon numaramı 0 850 kapatabilir miyim. bıktım artık engellemek bile çare olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung 49N5300 televizyonu kablosuz kulaklık ile kullanmak istiyorum . Ancak bluetooth özelliği yok. Hangi bluetooth cihazı almam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap