Herkese selam . Bu ethernet koruyucular gerekli mi yıldırımda falan koruyabiliyorlar mı acaba . Yada masaüstü bilgisayara wifi mi alsam. Bazı ups'lerin üzerinde var benimkinde yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selam . daha önce de buraya yazmıştım Türk telekom bayisinin yanlışı yüzünden (ben dükkanın internetini türk telekoma geçmesini onayladım onlar evdeki d smartın geçişini yaptılar )D smart bana 734 tl çayma bedeli çıkardı. BTK 'ya durumu yazdım bedel geçişi yapan bayi tarafından karşılanacak şeklinde idi. Ancak bayii sadece 250 tl kadarını karşılayacağını söylüyor. Tüketici Hakem Heyetine de başvuru yapsanız alamasınız şeklinde çevap veriyor. Tüketici Hakem Heyetine Başvuru yaptım , daha sonuçlanmadı. Bu işlem sırasında imzam alınmadı , bayiler imzasız işlem yapabiliyor mu. İmazam alınmadığı için savcılığa suç duyurusunda buluna bilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, 0850 numaralar dan her gün aranıp google işletmemin haritalardan silineceği şeklinde çağrı geliyor. Ne kadar engellesem de ertesi gün başka 0850 numaradan arıyorlar. telefon numaramı 0 850 kapatabilir miyim. bıktım artık engellemek bile çare olmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung 49N5300 televizyonu kablosuz kulaklık ile kullanmak istiyorum . Ancak bluetooth özelliği yok. Hangi bluetooth cihazı almam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam , türk telekom yanlış geçiş yaptığı için d smart tarafıma çayma bedeli çıkarmıştı. Btk ya yazdım ancak bayii ödemiyor. imzam olamadan yapılan bu işlem için suç durusunda bulunabilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam D-Smart internet sözleşme 30 ağustosta bitti 31 'inde kapatma dilekçesi yazdım bayi gönderdi. d smart aradım 7 iş günü içinde kapatılacak denildi. tarafınza kullandığınız kadar fatura çıkar dediler. d smart bayiisi ise fatura çıkmaz diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

D-Smart internet sözleşmeme bitti ne önerirsiniz. TürkNet, süperonline . TürkNet önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Selam, bir logoyu tescil etmek, patent almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim .ne kadar tutar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam . basit usulde bir dükkanım var e-ticaret yapabilir miyim. n11 'de mağaza açmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7