Meta Business Suite kullanıcıları'na sorularım var.
Şirket sosyal medya hesaplarını yönetmem için bana verdi. Bu işleri Business suite ile daha kolay olur diye kullanmaya başladım fakat asla video paylaşamıyorum.
Gönderi yayınlanıyor yazıyor ve loading ekranında kalıyor. Gönderi yayınlanmıyor.
Tek video atacağım ama bunu reels olarak almak istiyor. Video kapağı da seçemiyorum.
Telefonda instagram ile paylaşmak istesem yükleniyor ama yine videodan kapak seçemiyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belgesel gelmiş. 25-670 ton aralığında 150 kargonun D400 üzerinden Mersin - Adana arası 60kmlik yolculuğunu anlatıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=pZQlEYqeZCo

"Zorlukların Ötesinde: Sasa Polyester'in Zaferi"

Bu, sınırları zorlayanların, zorlu sınırların hikâyesi…Bu, yol olmadığı zaman kendi yolunu yapanların hikâyesi…Bu, güçlüklerden daha güçlü çıkanların hikâyes...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Vestel android Tv var. Kanal güncellemesi olduğu zaman bir sıradı ile beraber yok oluyor. Mesela Fox Now oldu fox 3. Sıradan kalktı en sona gitti. Artık kanal listem 1-2-4-5-6 diye gidiyor. Mesela bir yerde 52, 58, 66, 67 diye gidiyor.
Tkgs ile alakalı falan demişler ne olduğunu anlamadım.
Ne yaparsam yapayım bir kanalı o kaybolan numaranın yerine koyamıyorum.

Ya ben bunları pcde sıralayayım sonra takayım usbyi yüklesin öyle bir şey yok mu?

Şimdi düzelticem diye daha da bozdum. 4. Sırada kanal var ama hiçbir şey yapamıyorum. Yani aslında yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Sosyalin kapanmamasını neden sorguluyorsunuz ki? Ben sosyali seviyorum ve açık kalmasını istiyorum kapanma işinin lp tarafında hâlâ değiştirilebilir olduğunu düşünüyorum. Sosyal ile ilgili kullanıcılarla görüşebiliriz dediğini bile hatırlıyorum.
Burada "neden kapanmadı, hani kapanacaktı?" diye durum atanlar kapanması için niye çabalıyor anlamadım. Kapatın hesabı gidin adamı niye darlıyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
 • sawgent @sawgent

  Ülkenin belli bir kesimi verilen bir paragraf yada cümlenin içinden tek bir kelimeyi alıp kendileri etrafında olay kurguluyor. "Önceden haber verilecek", "niyet yılbaşı" kısmı değil de "devam ettirmeyi düşünmüyorum" kısmı alınıp kurgusu yapılıyor.

 • Orcun @orcun

  İnsanlar merak ediyorlar. Bazı kitleler de farklı platforma gittiler mesela onlar pek yazmıyor artık. Kimisi hem orada hem burada yazmaya devam ediyor falan. Evet o görüşme işi düzgün zemine oturursa olabilir burada tamamen Levent abinin ne istediği önemli, istemiyorsa çeker fişi biter gider. Ha istiyorsa biraz adam edeyim farklı bir altyapı tema ile gideyim diyorsa burası çiçek gibi bir ortam olur. Dediğim gibi insanlar merak ediyorlar o yüzden sorgulanıyor.

 • Agab @agab

  açık kalacaksa ona göre post paylaşmaya devam edicem yoksa kendimi yoramam hiç 😀

 • ilker @gilker

  arkadaşlar yıllar evvel darkhardware vardı benzer bir oldu birgün bozulunca tamamen fişi çekildi yani bi bozulmaya bakar sistem çalışıyorsa hacklenme falan olmazsa kapanacağını sanmıyorum münferit olarak karar verirse kapanmadan önce yeni bir proje sunar diye düşünüyorum. Ha yok ben komple emekli olucam derse ayrı tabi.

  • Orcun @orcun

   DHW son zamanlarını hatırlayınca aklıma geldi. O dönemde teknoseyir açılmıştı, sosyal falan yoktu ama site vardı yani, sosyal gelince de DHW de yanılmıyorsam teknoseyire gidiyoruz gelin gibi birşeyler oldu ama çoğu adam gelmedi. O kısım da https://www.cursedhardware.com/ bu siteyi kurdu zaten. DHW iyice kapandı içinde kendisi çürüyorken birgün sunucu da arıza oldu galiba güç kaynağı yandı. Levent abi de facebooktan o zaman duyuru yaptı sunucu yandı üstünde çalışıyorum kurtarabilirsek yayına alıcam dedi ama kurtarılamadı öylece de kaldı. Hatta o dönem akışta da bunların muhabbeti döndü çizgi elektronikten tanıdığımız Niyazi abi de ya bana yolla donanımı yapalım falan dediydi akışta öyle kaldı. Şuan teknoseyirde o yola doğru gidiyor. Ama sıkıntı şu ki 2. bir site yok. Yani ben Levent abiyi göreceğim izleyeceğim işte görmek istiyorum dediğinizde sadece video olacak site sosyal olmayacak. İşte gene https://www.cursedhardware.com/ da olduğu gibi topluluğun bir kısmı kayacak bir kısmı da komple bırakacak. O durumda ben mesela komple bırakacağım. Başka bir yerde zaten olmak istemiyorum, yazı işini ya bırakırım ya da youtube'a abanırım veya kendi sitem var orada yazmaya devam ederim. En azından bir b yada c planım var. 😀

  • ilker @gilker

   @orcun aynen anlattığın gibi oldu uzun süre açılmasını bekledik sonra LP lütfetti biri aracılığıyla databasei gönderdi. DHW den sonra hiç bir forum tutmadı burası kapansada çok kayıp yok bence zaten havaya yazıyormuşsun gibi 1 gün sonra kimse görmüyor yazdığını.

Eee millenicom'a kaçanlar nasılsınız? Hepsi aynı al birini vur diğerine

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Mevcut alan adıma email servisi kurmak tahmini ne kadar bir masrafa yol açar? hosting yerine direkt email hizmeti sunuluyor mu? ad soyad alan adım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi pazarlar. Araba için Bluetooth desteği olan düzgün çalışan bir teyp bakıyorum. Çok fazla model var malum.

Bizim dynamat'ın ekranı güneş altında görünmüyor. Bluetooth çoğu zaman telefonda görünmüyor. Yaşı dolmaya başlamış.

Bütçe 2000 diyebilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

nays patlamış sanırım. Alışveriş yapacaktım. Kampanyayı gören abandı demek

düzeldi

BeğenFavori PaylaşYorum yap