Masaüstünden https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/giris sayfasını düzgün görüntüleyebiliyor musunuz? Sadece footer görünüyor. Telefondan girince düzgün.

Üye Girişi - LC Waikiki

LC Waikiki üye girişi sayfamızdan hesabınıza giriş yapabilirsiniz. LC Waikiki üye girişi için hemen tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her hafta ödev gönderdiğim için deneme sürümü adobe Stock almıştım. Şimdi süre bittiği için para çekmeden iptal edecektim. Teklif olarak 60 gün ücretsiz kullanım çıktı ve deneme süresinimuzadığını düşünerek kabul ettim. Ama adobe temsilcisi öyle olmadığını söyledi. Şimdi iptal etmesi için dil döküyorum :((((

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine ben ve kopan bir Mi Band kordonu 🙂. Bu sefer Mi Band 6 orijinal kordonu kullandığım delikten koptu. Band 4'te hasır kordona geçerek bu durumu çözmüştüm bunda da öyle olacak gibi.
https://teknoseyir.com/durum/1287595
https://teknoseyir.com/durum/1371229

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Selamlar. Bir derdim var, artık sınırı aştı. Günlerdir 3-4 tane VELET ama küçük değilller evimizin önündeki ağaçtan meyve koparıp cama atıyor. Biz balkona çıkana kadar aşağı koşup kayboluyor. Mahallede tek kamera yok, market kameraları sadece markete dönük.
Sadece bu anlattıklarım ile Jandarmayı arasak bir şey çıkacağını düşünmüyorum.
Eve bir kamera takmayı veya araç kamerası alıp akşam yolu gösterecek şekilde konumlandırıp normal zamanda araçta kullanabileceğim bir çözüm düşünüyorum.
Hem kamera hem de olay ile ilgili önerileriniz almak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Arabada aşağıdaki teyp takılı. Ekran rengi sürekli değişiyordu ve bazı renkler okunmuyordu. Babam ustanın birine tek renk olarak ayarlatmış ama bu sefer gündüz hiç okunmuyor.

Renk ayarının nerde olduğunu bulamadım. İnternette kılavuz da bulamadım. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi bir açıklama yayımlamış. #USOM
https://twitter.com/TRCert/status/1514010466015719426

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

#konudışı
Aşağıdaki tarzda minimal baskılı t-shirt'ler alabileceğim bir yer arıyorum bu marka güzel ama bütçeyi fazlasıyla aşıyor t-shirt için. alternatif önerileriniz kaft gibi kanduras gibi bir yer arıyorum.
LCW fiyatları güzel ama tasarımlar kötü
Ben buradan alıyorum memnunum dediğiniz yerler vardır diye umuyorum.

https://www.amazon.com.tr/Kanduras-Erkek-Trooper-Oversize-T-shirt/dp/B08Y3QQF8M

Kanduras Erkek Trooper Baskılı Oversize T-shirt : Amazon.com.tr: Moda

Kanduras Erkek Trooper Baskılı Oversize T-shirt : Amazon.com.tr: Moda
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haftalık ödev teslimi yapıyorum ve #Stok fotoğraflar kullanmam gerekiyor. Abone olayım desem ücretler çok yüksek. Bu tür durumlarda ne yapıyorsunuz?

++
Kullandığım görseller maalesef tedaviler üzerine. İnternet aramalarında buluyorum gerçek insanları çünkü klinikler yaptıkları işleri yüklüyorlar. Fakat hem kalite olarak çok iyi olmuyorlar hem de ileride portföye koymak için problem olur mu diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Büyük büyük dedemden kalma save dosyam var. Sağlam şoförmuş. O zamanlar yolculuk 1 ay sürer, benzini 100₺'den alırlarmış

BeğenFavori PaylaşYorum yap