Mass Effect Andromeda oynarken mağaralara veya binalara girene kadar karanlık, girince biraz gecikmeli aydınlanıyordu, oyun yapısıyla alakalıdır diye düşündüm. Şimdi far cry new dawn da da aynı durumu yaşıyorum. Kart nvidia. Çözümü var mı bunun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Tv ve monitörü büyük oranda çift ekran olarak kullanıyorum. Yüksek hz bir monitör alsam çift ekran kullanımında ne olur? 4k tv uyumu için 4k monitörlere bakıyorum ama bu farklı hz olayı düştü şimdi aklıma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix orjinal dizilerinin sadece ilk bölümünü malum ortamlarda bırakma çakallığına başlamış galiba tadımlık olarak. Bloodride ve into the night aratırken farkettim. Ortak hesabım var aslında ama bağlantı kalitesi sıkıntılı olduğundan indirmek istiyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ufak bir sorunum var. Logitech g213 klavye almıştım. Bilgisayarı açtığımda önceki kapatışımda aydınlatma kapalıysa ışık düğmesinden açamıyorum. Programa girmem gerekiyor açmam için. Ancak aydınlatma açıkken pc yi kapattıysam tekrar açtığımda klavye aydınlatması açılıyor kendiliğinden. Ayrıca 'kullanıcı etkinliği olmadığında aydınlatmayı kapat' fonksiyonu çalışmıyor ne kadar klavyeyi kullanmadan dursa da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

32" 4k parlak ekran (artık bundan umudumu kesiyorum yarı mat da olabilir) ips, oled veya qled oyuncu monitörü arıyorum. Bir iki sene içinde sistem değiştirirken alma planıyla. Şu an yok gibi çıkma ihtimali var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/baskebabiko/status/1220661723201462272
Daha ilk ölüm vakalarının açıklandığı günden dso'nun acil toplanması ve açıklanan düşük ölüm ve bulaş sayılarına rağmen karantina işlemleri zaten işkillendiriyordu. Durum hakkaten laboratuvar kaynaklı ve ciddi gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • YCK @yck

  bazı haber resimleri paylaşmış ama link paylaşmamış. en azından bi translate ederdik. ama pek yalan gibi durmuyo

 • Ali Pektaş @alipektas

  Yazdıkları ne kadar gerçeği yansıtıyor kestiremedim ama bağımsız olarak şunu söyleyebilirim:
  Çin ve Hindistan'ın nüfusu beni hep korkutuyordu. İkisinin toplam nüfusu 2 buçuk milyarın üstünde. Neredeyse dünyanın üçte biri. Devletlerin toplumlarla ilgili elde ettikleri veriler, istatistikler (normal bir vatandaşa göre) çok çok çok daha fazla ve detaylı olduğu için, gelecekle ilgili nüfus açısından bir sorun tespit etmiş olup buna önlem almaya çalışmış/çalışıyor olmaları gayet olası.

 • RockandRage @rockandrage

  İnanasım gelmiyor, inşallah bu noktada değildir.