Millenicom'dan Netspeed'e geçiş yapmak istiyorum ama başvuruda benden istedikleri 10 haneli hizmet numarasını hiç bir şekilde öğrenemedim. Millenicom 7 haneli bir müşteri numarası dışında hiç bir numara vermiyor. Böyle bir sorun başına gelen ya da çözen oldu mu daha önce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sms55 @sms55

  Hizmet numarasını e-devlet'ten öğrenebilirsiniz.
  Selamlar.

 • Serdar ALTUN @serdara00

  millenicom faturasının altında yazıyor.

 • Ekrem @huseyinekrem

  ADSL-VDSL ise online işlemlerden bir tane fatura PDF'si indirin, onlarda yazar. xDSL hizmet numarası diye de geçer.

 • kemal @calimera

  Müşteri hizmetleriyle görüştüm bir sonuç alamadım.
  E devletten kontrol ettiğimde de müşteri numarasını gösteriyordu ancak hizmet numarasına ulaşamadım.
  En son faturaya dikkatlı bakınca orada buldum.
  Ancak şimdi şöyle bir sorun var. Bana vaad ettiği hıza uygun bir paket sunmuyor.

  • Ekrem @huseyinekrem

   Netspeed'i telefonla arayarak deneyin. Muhtemelen 50mbit tarife falan varsa onu önerecektir. Siz maksimum alabileceğiniz hızı almak için onlardan 100mbit VDSL paketini istemeyi deneyin. 71 dediği yerde ortalama 60mbit alabiliyor olmanız lazım. Zaten 50mbit ile 100mbit arasında çok az fiyat farkı olacağı için şansınızı bu şekilde deneyebilirsiniz.

   Desteklenen hız testi için diğer sitelerin ne önerdiğine de bir bakın. Belki yanlış gösteriyordur.

  • kemal @calimera

   @huseyinekrem Mevcutta 35 kullanıyorum. Modemden hat değerlerime baktığımda 70-80 arası bir şey alabilmem gerekiyor. Diğer markalar da veriyor bu hızı. Oturduğum bölgede port problemi olduğu için yeni gat almak yerine nakil yapıyorum ama bir de nakilden sonra 16 mbit verirlerse pirince giderken eldeki bulgurdan da olmuş olurum.

3.5mm kablolu ve mikrofonu iyi olan bir kulaklık arıyorum. Earpods güzel bir alternatif ama maalesef PC'de sağlıklı kullanılmıyor. Alıp iade etmem gerekti. Bunun dışında önerebileceğiniz bir kulaklık modeli var mı. Öncelikli amaç sağlıklı bir şekilde telefonla konuşabilmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Arkadaşlar bir aile büyüğümüz için tuşlu basit bir telefona ihtiyacımız var. Sesi iyi olan tuşları irice olan uygun fiyatlı hangi modeli tercih edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkes merhaba,

Android bir cihazdan ios bir cihaza #WhatsApp konuşmalarımı aktarmak istiyorum. İnternete gezdiğimde bir çok yöntem gördüm ama anlatılanların çoğu geçerliliğini yitirmiş görünüyor. Önerebileceğiniz sağlıklı bir yöntem var mı?
@electric @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

@yasinilkaya hocam merhaba.

Bir arkadaşım kendisi için blog kurmamı rica etti. Sadece yazdığı yazıları paylaşabileceği basit bir blog sayfası ve adısoyadı.com şeklinde bir alan adı istiyor.

WordPressi çok temel düzeyde daha önce kullanmıştım. bir kaç gündür biraz da okuyorum. Altından kalkabileceğimi düşündüm. Hosting olarak hangi paketi tavsiye edersiniz ve domain için fiyatınız ne olur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun Hocam merhaba. Yanlış hatırlamıyorsam Polo 1.2 tdi kullanıyordun. Bu gün bir tane Bluemotion paket olanından gördüm, kullandım. Araç fena değildi kendi inceleyebildiğim kadarıyla şasesinde direklerinde falan bir kusur görünmüyordu. Tabii ki alırsam muhakkak ekspere sokacağım ancak kafama takılan bir husus oldu. Onu da sana sormak istedim. Araç siyah renk, ancak bagaj havuzunu açıp baktığımda hiç bir yerinde kaynak macun vs bir şey yoktu. Etiketler bile öylece duruyor olmasına rağmen rengi siyah değil mat füme tonlarındaydı. Bu normal bir durum mu? Ek olarak bu araçla ilgili görüşlerin nedir tavsiye eder misin, alırken şunlara mutlaka dikkat et dediğin bir husus vs. var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Herkese merhaba. 40K - 45K bandında bir araç satın almak istiyorum. Model, satın alma aşaması, satın alma sonrası için tavsiyeniz varsa dinlemek isterim. Aracı özellikle eşimin rahat kullanabilmesi için alıyorum. Önceliklerim şu şekilde.

*Benzin ya da dizel olması fark etmez. Benzin tercih sebebim. Mümkünse atmosferik sorunsuz bir motor olsun. LPG de istemiyorum.
*Şanzıman otomatik olmalı. Performansı vs. umrumda değil. Sorunsuz olması en büyük önceliğim.
Kompakt bir araç olmalı. HB tercih etmek istiyorum.
*Kilometresi de 150000'i geçmese iyi olur.

Şu an aklımdaki modeller
2010-2012 Corsa 1.4 Tam otomatik
2010-2012 i30 1.6 Tam otomatik
2010-2012 Suzuki Swift 1.2 AT
2011-2014 i20 1.4 Tam otomatik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Lanet olsun android dünyasına da popüler kültüre de!

Telefonum bozuldu, telefon alayım diyorum, bir tane bile küçük boyutta android telefon olmaz mı! 6" altında model çıkartanı dövüyorlar herhalde.

Eşimin eski telefonu Z5 premium'u kullanmaya çabalıyorum ama nafile. 5" dolaylarında mümkünse altında, üstündeyse de fiziksel olarak kaba olmayan telefon tavsiyeniz var mı?

Sırf bu yüzden gidip iPhone 6s ya da SE alayım diyorum, tavsiye eder misiniz? Bütçeden dolayı maksimum seviyem de bunların ikinci elleri haliyle...

Elimdeki telefonu takaslamak için ilan açtım sahibinden üzerinden. Buradan da ilgilenen olursa anlaşabiliriz. Yoksa sonunda kafayı yiyeceğim bu telefonla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12