Şu arıtma hakkında bilgisi olan var mıdır? 1100 lira civarında fiyatı var. Metro markette satılıyor. Servisi de 250-300 civarı bir kurulum ücreti alıyormuş. İş görür mü? Filtre seti de 500 lira civarına satılıyor dedi marketteki görevli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 40

#kandırakefken #kefken

Sıkılurım diye düşündüm ama öyle olmadı. Sahili güzel. 3 plajı var. Birde kadınlar plajı var. Araba ile kadınlar plajı 5 dakika. Kalacak yer açısından daire kiralamak veya apartla tatil zamana 1 2 ay kala ayarlamaya gelmek ucuza tatil demek oluyor. Temmuzdan önceki aylarda gelip ev bulmak en iyisi. Marketler yeterli. Çok fazla market var. Sağlıkocağı ve eczane mevcut. Garanti ve iş bankası bankamatikleri merkezde.
İnsanı sıcak kanlı ve yardım sever. Kerpe de nefret etmiştim. Düzgün market bile yoktu.
Pembe kayalar var 2 kilometre uzaklıkta. Orada akşamüatünden sonra kayalıklar var girişte sağda orada sükütçe mangalda yapabilirsiniz.
Huzurlu sakin bir ilçe. En azından vel helebe velev cırcır curcur diye konuşan gıllolar tok. 🤣😀 En çokta buna sevindim. Burada herkez keyfine takılıyor. Kavga dövüş bağırtı vs. Hiç duymadım.
Plajdan eve geliyorum hiç sokak köpeği görmemiştim. Bu güne kadar. Meydana bir araba üç köpek bırakmışlar onlar vardı sadece.
Kalabalıkları sevmeyenlere öneririm. Restorant ve lokanta fiyatları uygun. Kebaplar 50 tl. Lahmacun 15 tl ki çok güzel. Kokoreç 35 tl. 3 çeyrek 70 tl.
Market fiyatlarıda güzel. Birtek ekmek biraz kötü çıkıyor o kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pc için mikrofonlar ne kadar pahalıymış ya. 😀 hyper x 2500 tl yazıyor. Yok mudur şöyle 700 liraya falan güzel bir şey 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Windows 11 de fotoğraf video vs uzerine gelip onizlemesini açma olayi var miydi. Mac te gördüm biri paylaşmıştı sanki win tatafinda alternatif var mi acaba

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün biraz bağrı yanık it gibi gezdik sabahtan akşama kadar.

İstanbul Anadolu Yakasın'da olanlar mutlaka Ümraniye/Ataşehir birleşimindeki Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ne uğrasınlar. Özellikle mesire alanı kısmı çok güzel olmuş. Sitesinde ve internetteki resimler çok yetersiz. Gerçekten çok ama çok keyifli bir yer.

Mesire alanı kısmında büyük bir gölet, gölette dev japon balıkları, her yerde 10'larca kaz, kaplumbağ ve bunların içinde ufak ufak kamelyalar var piknik için. Kamelyalarda çok güzel tasarlanmış, sizi doğadan ve çevredeki hayvanlardan koparmıyor ama diğer insanlardan koparıyor.

Çocuğu olanlar için de mesire alanında çocuk oyun ve botanik alanları var.

Şiddetle tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

[DÜZELTME]
Driver tanıma yazılımını indirmiyorum. Sürücüsünü kurmak istediğin donanımın “Donanım kimliğini “ kopyalayıp sitede aratıyorum. Sürücünün ZIP dosyasını klasöre çıkarıp aygıt yöneticisinden manuel olarak yüklüyorum.

Daha önce paylaşılmıştır mutlaka ama tekrar paylaşılmayı hakediyor. Hayat kurataran bir site.

https://driverpack.io/tr/

DriverPack | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin

Windows XP, 7, 8, 8.1 ve 10 için sürücüleri indirin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu docker harbiden güzel bir şey. uzun zamandan beri sıfır sorun ile çalışıyor. aylar sonra aklıma bakmak geldi, buradayım aga dedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni favori kahve markam The Mill. Hem Amazonda uygun fiyatlı satılıyor (7 tl) hem artık bozmuş olan kurukahveci mehmet efendi paket kahveden daha iyi. Gerçi Amazon'da şuan stok kalmadı ama gelir tekrar. Menengiç ve Dibek ise herkese hitap etmeyebilir ama ben seviyorum. Bu gibi indirimler için: https://t.me/sadeindirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni AMD Ryzentosh macOS Monteterey OpenCore ile Hackintosh Tam Kurulum Rehberi

Bu videolu rehber ile bir AMD Ryzen bilgisayara nasıl macOS Monterey sistemini OpenCore bootloader ile kuracağız tüm detaylarıyla deneyimleyeceğiz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell Faturasız'da Dev80 diye bir paket var, çok uygun. 300 lira veriyorsun ve 80 GB ile dakika sms falan geliyor. 12 ay boyunca kullanabiliyorsun. Aylığı 6,6 GB ve 25 liraya denk geliyor. 80 GB en baştan yüklendiği için, az kullandığınız aylar kâr etmiş oluyorsunuz. Tek sıkıntı başta 300 vermek, ben Paraf ile 3 takside böldüm. Enpara bölmüyormuş sanırım. Bir de telsiz kullanım ücreti alır galiba onu her türlü veriyorsunuz zaten. Kaba hesap 40 da ona gitse 340 liraya güzel paket, bugün geçtim. Yakında fiyatı artar uzun zamandır ucuzdu.
#turkcell #tarife #internet #faturasız

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22