Dead by Daylight Spark of Madness DLC key: NPX7I-66L58-N6PKG

DLC keyidir. Kullanabilmek için oyuna sahip olmanız gerekmektedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Orhan paylaştı.

Ankara'da 0- (sıfır negatif) kan grubu olup da kan verebilecek birileri var mı acaba? Hacettepe'de nakil olacak bir arkadaş için arıyoruz. Yardımcı olabilecekler yazabilirse iletişim bilgisi paylaşırım. Bugün acil olarak gerekiyor. #Kanİhtiyacı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine şifre değiştirme vakti. 🙁 #Spotify

Spotify Hack'lendi; Binlerce Spotify Hesabı Ele Geçirildi - CHIP Online

Tam 300 binden fazla Spotify hesabı ele geçirildiği haberi Spotify kullanıcılarını telaşlandırdı! İşte bilmeniz gerekenler...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Orhan paylaştı.

#ücretsizoyun #ücretsizdlc Company of Heroes 2 Southern Fronts #steam

Steam hesabınızla bağlanıp DLC'yi alabilirsiniz.

https://giveaway.companyofheroes.com/

Company of Heroes 2 Free DLC Offer - Signup Page

The highest rated strategy game franchise of all time returns with an innovative new warfare experience. Redeem your free DLC today!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Orhan paylaştı.

Asus yorum kampanyası yapmış. Aldığınız ürün için yorum yaptığınızda 15$ nakit veya 20$ Gamesplanet kodu veriyormuş.

Dahil olan siteler; Amazon, Gameekstra, Hepsiburada, Incehesap, Inventus, Itopya, mediamarkt, Sanalmarketim, Sinerji, Teknosa, Vatan, QP Bilişim.

Detaylar: https://promotion.asus.com/tr/tr/rate-your-gear?utm_source=EDM&utm_medium=referral&utm_campaign=8952-20200522-rate-your-gear

Not : Geçen gün kayıt oluşturdum. Kayıt esnasında yorum yaptığınız sayfa adresi ve kullanıcı adı istenmekte. Ayrıca nakit hediyesini seçerseniz, iban ve BIC kodu istiyor. BIC kodu bankaya ait uluslar arası kodmuş. Formda buna dair bilgilendirme yok.

Kampanyaya dahil olan ürünler listede ekran kartı olarak hız arttırılmış modeller var. Aynı çip sete sahip ürünleri yer almaması garip geldi. Aldığım ürün listede yok ama kayıt sırasında seri numarasını istenmesine rağmen kayıt kabul edildi. Belki bir ihtimal gönderim yaparlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 21
Orhan paylaştı.

Disco Elysium'un yapımcıları hangi dili resmi olarak görmek istiyorsunuz diye oylama yapıyormuş. Bu siteden Türkçe diline oy verebilirsiniz; https://internationale.zaumstudio.com/

#akış #KonuDışı #OyunGündemineMalzeme

Disco Elysium

Community translations
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Anıl @anil

    Peki oy verenlerin çoğunun korsan indirecek olması.

  • Faruk @faruk

    Hocam korsan da olsa öyle başlayıp para kazanmaya başladığında satın alma alışkanlığı edinen kitle oyun camiası için önemli bir ekonomi oluşturuyor. Ben de öğrencilik zamanlarımda korsan oyun oynamıştım ama sonrasında oynadığım o oyunları tek tek satın aldım. Pek çok kişinin de böyle bir süreçten geçtiğini düşünüyorum.

  • Temp @temp

    @faruk Türkçeye oy verdim, teşekkürler. Bu oyun özelinde satılıp satılmaması önemli değil ama bizim o 4-5 dil seçeneği arasında Türkçe olarak yer almamız önemli diye düşünüyorum.