Merhaba arkadaşlar, bir konuda yardıma ihtiyacım var.
2 Ağustos tarihine uçak bileti aldım, ucuz olsun diye iptal edilemez seçtim. Şimdi iptal etmem gerekiyor.

Değişiklik yapmama izin veriliyor, tarih değiştirip, Prime Fly seçsem toplam tüm ücreti iade ederler mi? Daha önceden bir denetimi olan varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

15.06.2021 18:00 itibari ile 1. Doz biontech aşımı oldum.
16:06:2021 07:30 şuan 6/10 puanlık bir ağrı var kolumda, özellikle elimi kafa hizamdan yukarıya kaldırdığımda 9/10 a kadar ağrı artıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Kapak fotoğrafı tanıdık geldi. @gamsizm

https://youtu.be/Qa7ZToPgRU4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

TV'ye görüntü yansıtma.
Az önce tv arkada açık, macten popcorn time uygulamasına girdim ve filmlere bakarken ekrana yansıt çıktı, üzerine tıkladığımda TV'ye yansıt dedim ve film/dizi TV'ye yansıdı. Çok şaşırdım.

Acaba bu işlevi başka uygulamalarda, belki tarayıcıda yapmak mümkün mü ? Daha önce deneyen yada aktif kullanan varmıdır ?

*Uygulama : PopCorn Time
*TV : LG 43UH650V-ZB
*Yazılım Sürümü : 05.50.95

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yeni xbox s aldım. Ultimate üyeliğim var. Aylık verilen oyunlar hakkında bir sorum var. Verilen oyunlar o aya özel mi ? Yoksa hesabımıza ekledikten sonra üyelik devam ettiğinde oynamak mümkün mü ?

Birde hesabımıza nasıl eklememiz gerekiyor, xbox üzerinde bulamadım o bölümü. Çok basit bir sorudur muhtemelen ama ilk defa kullanıyor olduğum için yapamadım 🙁 #xbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Motosiklet takip cihazları çok işe yarıyor ve birazda pahalı. #AirTag ile güvenlik sağlanamaz mı ? AirTag'in bu kullanımı çok faydalı olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar, geçtiğimiz günlerde güzel bir fırsat olarak düşündüğüm 1700TL ye sıfır Xbox One S denk geldi bende aldım. İlk konsolum oldu gamepass 2. kol felan derken 1-2 haftadır güzel vakit geçiriyorum.

Ancak Kontrolcü'de pil'ler konusu biraz sıkıntılı galiba piller hızlı bitiyor, kullan at kullan at bir çözüm lazım. Amazon üzerinde GP, Duracell'in şarj edilebilir pillerini gözüme kestirdim. Pilleri alsam, bittiğinde kontrolcüyü USB- C üzerinden şarj etsem piller şarj olur mu ? Yoksa direkt şarj aletli bir setmi almak lazım ?

Önerebileceğiniz bir marka yada set varsa tavsiyelere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Forza Horizon 4 Steam'de Yayınlandı.

1.Gamepass ile oynuyordum, Steam üzerinden satın alırsam save dosyam gelir mi?
2.Yaza Xbox almayı düşünüyorum, xbox'ta çalışır mı?
3.Store üzerindeki arkadaşımız ile buluşmak, cross mümkün müdür?

https://store.steampowered.com/app/1293830/Forza_Horizon_4/

Forza Horizon 4 on Steam

Dynamic seasons change everything at the world’s greatest automotive festival. Go it alone or team up with others to explore beautiful and historic Britain in a shared open world.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeknoSeyir Anahtarlık ile alakalı, tasarım hoşuma gitti. @asaltek ellerine sağlık.

Naçizane önerim 500 adet ve kargo dahil 100₺ olması bence adet olarakta tatmin edici, fiyat olarakta Limited ve 10. Yıla özel birşey olması düşünüldüğünde çok değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

GP Kompozit NMax Elcik Koruma

GP Kompozit markasından motosikletime elcik koruma aldım, montajı yaptım bir tur attım ve anında söktüm.

Önce Güvenlik

Önce güvenlik diyorum, bunun sebebi montajı yaptıktan sonra elcik korumanın fren manetine çok yakın olması. Kutudan çıkan montaj demirlerini sağa sola çekmek kolay görünsede, gidon plastiklerine çarptığı için çok fazla esnetme şansınızda bulunmuyor.

Elcik koruma'nın plastik kısmı fren manetine çok yakın olduğu için aniden bir fren yapmak istediğinizde elleriniz fren manetine yada elcik koruma'nın plastiklerine çarpıyor ve fren yapmayı çok zorlaştırıyor.

Sürüş güvenliğiniz için NMax için GP Kompozit elcik korumayı tavsiye etmiyorum.
#MotoSeyir #Nmax #ElcikKoruma

BeğenFavori PaylaşYorum yap