F1 Takımlarına ait tişört araştırdım, sanırım resmi olarak ülkemizde bulunmuyor. Shopify üzerinde birkaç satıcı gördüm ancak çok güvenemedim. Daha önceden alışveriş yaptığınız malzeme kalitesi güzel bir site yada link varmıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ekran kartı alma durumum var. Şuan 1050 Tİ kullanıyorum. Genelde online tabanlı lol,csgo gibi oyunlar oynadığım için bugüne kadar idare ediyordu ancak yeni oyunlarada bakayım dediğimde beni yarı yolda bırakacak gibi.

Hedefim 1080P ufak bir araştırma yaptığımda amd kartlar fiyat performans olarak yüksek. Sizlerin önerisi ne olur ?

6700 aklıma yattı ancak biraz daha ekleyip 3060Tİ (DLSS ve Nvidia teknolojileri) daha cezbedici görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Bir akıl almak için yardımınıza ihtiyacım var. Mi Box kullanıyorum ancak bazı film ve dizilere erişim sağlarken anlık internet bağlantım yetmiyor. (İnat Box).
#keenetic modem kullanıyorum. Bir usb bellek taksam, torrent istemcisi ile istediğim dosyayı modeme indirsem ve Medya sunucu ortam kitaplığı ile de mibox'a paylaşsam aktif bir video izleme deneyimi yaşabilirmiyim ? Bu şekilde kullanan veya başka önerisi olan varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Keenetic Hero DSL kullanıyorum, bugün güncelleme yaptım ve birçok farklı DNS seçeneği eklendi. Eskiden kullandığım ADGuard Reklam Engelleme seçtiğimde cihazlarım internete erişemiyor. Cloudflare denedim durum değişmedi. Bu tür sorun yaşayan varmı ? Önereceğiniz bir DNS seçeneği varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an live gold'da bug var 3 kere 1 yıllık ucuza alıp gamepass'e dönüştürebiliyorsunuz 580 Liraya 2026'ya kadar gamepass yapıştırdım tek oyunun 1200 lira olduğu bu devirde çok iyi 3 oyun oynasan parasını çıkarır zaten. #GamePass

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 63

Eniştem yeni tv almış. Wifi ayarlarını yaptım ama uygulama indiremiyorum. Yarın servisi arayacağım ama bu sorunu yaşayan varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Uyku ile sorun yaşıyorum. ZMA Supplementini keşfettim ancak direkt almak yerine kuyu içeriğinin Magnezyum, Çinko, B6 Vitamini olduğunu gördüm. Tek tek Magnezyum, Çinko, B6 Vitamini almak ekonomik açıdan daha mantıklı geldi.

Kullandığınız Magnezyum, Çinko, B6 Vitamini var mı ? Trendyol v.b. siteler üzerinde en çok satılan sıralaması yaparak almayı düşünüyorum. Yada Proteinocean da çeşitli youtubeların sağladığı %10 gibi indirimler var. Uğraşmadan direkt zma alacağım.
https://proteinocean.com/zma?boyut=1-kutu-x-2-adet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • berrram @berrram

    Zamanında hem ZMA hemde ayrı ayrı magnezyum ve çinko kullanan biri olarak. Uyku için gerçekten ZMA kullanılmalı mı emin olamıyorum.Normalde de uyumak için ara ara ilaç kullanan biri olarak, ZMA gerçekten görülen rüyaları başka bir boyuta geçiriyor. Eğer rüyalarınızda çoğunlukla hoşunuza gitmeyen şeyler görüyorlarsanız uyku kalitesi artacağına azalıyor. Temelde etkiyi magnezyum ve çinko sağlıyor. Hatta sadece magnezyum almanız bile etkilemeye başlıyor gördüklerinizi. Bendeki ürün " Natures Bounty Calcium Magnesium Zinc "

    https://naturesbounty.com.tr/urun/calcium-magnesium-zinc-plus-d3/N04290