11.11 kendime aldığım hediyelerim geldi. Temiz bir format atmayalı uzun süre olmuştu. Format öncesi ya da sonrası için önerileriniz varmı ?

R5 1500x kullanıyorum, formattan önce anakartı bios güncellemesi yapacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox ek hafıza için kullanılabilir mi? Geçmiş yayinlarda aparattan bahsedilmisti.

TRY 213.55 43% İndirim | Hotsturaing genişletme kartı için Xbox serisi X | S katı hal sürücü-NVMe genişletme SSD Xbox serisi X S sabit disk dönüştürme kutusu
https://a.aliexpress.com/_v4RYc3

Kioxia KBG40ZNS512G 512GB Bg4 M.2 2230 Pcı EX2200 / 1400 SSD
https://www.hepsiburada.com/kioxia-kbg40zns512g-512gb-bg4-m2-2230-pci-ex2200--1400-ssd-p-HBCV00000EY9LH?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Technopat'ın hazırladığı videoyu gördüm ve uygulamak istedim, işe yaramış görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=bykFg9_28Ks&t=321

BeğenFavori PaylaşYorum yap

guzel.net'ten hosting ve domain hizmeti alıyordum. Google Domain ucuz görünce domainlerimi oraya transfer ettim. guzel.net e-posta hizmeti'de veriyordu. Şuan e-posta adreslerime erişemiyorum. Bunu google üzerinde nasıl ayarlayabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Şahin. @strdex

  mx kaydını guzel.nete yönledirmen lazım
  mail için

 • dolunay @dolunay

  Hosting duruyorsa, sadece nameserver'ları eski haline getirin yeter. (DNS ayarlarında Google değil custom kullanın). Bir seçenek.

 • ad33p @ad33p

  Ben de aynı durumdaydım ben Yandex'e taşıdım epostaları.
  Google domain sayfasında Yönet kısmından dns yönet ve özel kayıt ekleden mx kayıtlarını eklemen lazım. SadeceHosting'in Cpanel kısmından zone bölümünde dns kayıtlarını görebilirsin. muhtemelen spam expert kullanıyorsun bendeki kayıtlar şunun gibiydi. Bir de spf kayıt adresi var onu da googlea TXT ekle diyerek ekleyebilirsin.
  siteadresi.com. 3600 MX
  Öncelik: 10
  Hedef Yer: ni-spamexperts.guzel.net.tr

  siteadresi.com. 3600 MX
  Öncelik: 20
  Hedef Yer: rd-spamexperts.guzel.net.tr

Cahile Yardıma Hoşgeldiniz,

Uzun bir süre önce bir hosting aldım ve bu hosting üzerinde 3-4 farklı site kurdum. Aktif olarak 2 tane site aynı hosting üzerinde çalışıyordu. Sene başında 1. sitenin domainini almayı unutmuşum :(. Şuan bende olan domaine diğer sitemi aktarabilirmiyim ?

1.Sitem yildirimyigit.com, 2. sitem eselay.com(domaini satın almayı unuttum site).

ftp üzerinde girdiğimde iki siteninde dataları duruyor. yildirimyigit.com üzerinde eselay datalarımı nasıl aktif edebilirim ?.

Çok uzun süre oldu lise üniversite dönemimde uğraşmıştım biraz kurcaladım ancak bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XboxBethesda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Fotoğraflar üzerinden yedekleme yapıyorum. 100GB'lık Google One alanı satın aldım ve 5 aile üyesi ekledim. Youtube Premium üyelikleri oldu ancak Google One alanına erişim sağlayamadılar. İnternette kısa bir araştırma yaptım ancak bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstü bilgisayarımda speaker'larımı 3 evet ile uğurladım. Önerebileceğiniz basic f/p speaker varmıdır ? 500 TL üzeri pek düşünmüyorum. Ama 3-5 daha koy iyisi olsun derseniz bütçeyi biraz genişletebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap