#XboxBethesda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Fotoğraflar üzerinden yedekleme yapıyorum. 100GB'lık Google One alanı satın aldım ve 5 aile üyesi ekledim. Youtube Premium üyelikleri oldu ancak Google One alanına erişim sağlayamadılar. İnternette kısa bir araştırma yaptım ancak bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan varmı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstü bilgisayarımda speaker'larımı 3 evet ile uğurladım. Önerebileceğiniz basic f/p speaker varmıdır ? 500 TL üzeri pek düşünmüyorum. Ama 3-5 daha koy iyisi olsun derseniz bütçeyi biraz genişletebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook Air M1 cihazım var, az önce çeyrek bardak sayılacak bir kıvama maden suyu döküldü. Hemen silip ters çevirdim, kapattım ve pirinçe yatırdım.

Önceden deneyimi olan önerisi olan varmı? Kaç gün by şekilde beklemeliyim? Bu durum zamanla paslanmaya neden olur mu? #mac

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Dün canlı izleyemedim, gerçekten çok iyi geliyormuş. Kaza yapması talihsizlik olmuş. #F1

https://www.youtube.com/watch?v=rlGEBSpxUmI

Verstappen Crashes Out In Qualifying | 2021 Saudi Arabian Grand Prix

The definition of an all or nothing lap. Max Verstappen looked set to take pole at the Saudi Arabian Grand Prix pole before crashing out in Jeddah.For more F...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sosyalde anahtarlıkların gelmediği yorumları beğenirken bir baktım mng kargo kapıda. #tsanahtarlık
@asaltek Kullanılmasını istiyorsun biliyorum ama, hatıra kalsın istediğim için kıyıp kullanamıyorum, 2.sini kullanmak için anahtarıma taktım bakalım.

#TSAnahtarlıkNo 029/512 - 380/512 (37 istanbuldaki bir arkadaşa gelmiş ve değiştirmek isterse takasa açığım "Kastamonu olduğumu belli etmemem lazım".)
#1457670 Sipariş numaram Hazırlanıyor yazıyordu, az önce kontrol ettim tamamlandı olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ufaktan toplamaya başladım, 1-2 derken hergün sayı artıyor.

19.08.2021 Güncelleme
Garaja yeni eklemeler yaptım, Tesla, Taycan, 370Z, Leaf Electiric,

BeğenFavori PaylaşYorum yap