#Prokrastineyşın Bu kitabı okuyan varmı? Ben çok beğendim anlattıklarınıda tsde okumuş varmı? #KİTAP

Erteleme ve Savsaklamayı Nasıl Bırakacağız? #ÖzHakikiKişiselGelişim

Bazen başarısızlık korkusundan bazen hedefsizlikten bazen de sırf isteksizlikten veya tembellikten yapmamız gereken işleri erteliyor, savsaklıyoruz. Peki bun...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 senedir ttnet kullanıyorum ve taahhütüm 25.12.2019da bitiyor. Sözde 16 gerçekte 13ü zor gören adsl kullanıyorum. 2 sene önceki taahhütümde vdsl yok diye mecbur adsle devam etmiştim ama artık bulunduğum adreste vdsl altyapısı var. 3 ay önce ttnet sms gönderip 65.25 tl olan fiyatı 84.90 tl yapıp aynı 13mbps adslle devam etmemi önerdi ama yarın gidip 35mbps vdsle 70-80 tl arasına geçip geçemeyeceğimi öğrenicem. Olmazsa netspeed veya milleninin 35mbps paketine geçmeyi düşünüyorum. Eğer bu 2 firmadan birine geçersem ttnet taahhütü 25 aralıkta bittiği için ne zaman başvurmam doğru olur? Tttnet adslden hat taşımayla diğer firmaların vdsllerine geçebilirmiyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 1909 geldi. Güncelleyen varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Clinomyn diş macununun fizikselde yeni modelinin satışı başlamış. Ben sadece çağrı markette görebildim. İngilizce kutusunun arka kısmına ithalatçı bilgileriyle diş macununu anlatan bir etiket basılmıştı. Fiyatı 20 tl.

Çağrı market dışında maalesef eskiden bu diş macununu satan migros ve gratisin stoklarında ürün bulunmuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Haberlere göre yakında ekonominin kötü gidişatından bahsedene hapis ve para cezası gelebilirmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ortalama 2 günde 1 falan telefona bu reklam düşmeye başladı. Yaklaşık 1 aydır böyle. 3-4 farklı antivirüs denedim ama telefon temiz çıktı. Hangi uygulama yüzünden çıkıyor ve nasıl kaldırırım bulamadım. Bir fikri olan varmı?

Telefon Lenovo P1

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22