Dilenciler günümüzde racon değiştirmişler. artık sokaklarda "Allah rızası için" diye dilenen pek dilenci görmüyorum. Ha birde oturarak dilenmeyi bırakmışlar. Yaya olarak kalabalık ana caddelerde dolaşıp el uzatıp oğlum yardım et deyip para istiyorlar. Oturarak çalışanlarıda genelde bimin önüne oturuyorlar. Toplumun hangi kesminden daha iyi para toplayabileceklerine kadar hesap kitap yapıyor bazıları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tebrikler. Sokak aralarında deli gibi araba kornalarına basarak, drift yaparak, silah atarak, yol kapatarak yaptığınız askerlik kutlaması TSKda büyük sevinç yarattı. Siz bi yarın sabah nizamiyeden giriş yapın asıl kutlamayı o zaman yapıcaz. Biz sizin o mutlu yüzünüzü birde yarın görücez bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Siz siz olun peynir alırken kilosuna dikkat edin. 1000 gr olanların 900 gr olmasına alıştık hatta bazı firmalar 870 gr gibi gramajdan ne kadar tırtıklayabilirlerse tırtıklamaya başlamışlar ama birde işin net ve brüt kısmı var.

Daha önceden varmıydı yokmuydu bilmiyorum ama bugün peynirlere bakarken bir markanın ambalajının yan kısmında süzme ağırlık diye bölüm gördüm. Peynir kutusunun uzun ön tarafında 1000 gr yazarken kısa yan tarafında brüt 1000 gr süzme 800 gr yazıyordu. Marketten aldım 1000 gr peynir eve geldim ta taam sürpriz 800 gr peynir. Markette pek ambalaj okumayı sevmeyen biriyseniz veya dikkatinizden kaçarsa eve 1kg peynir yerine 800 gr peynir+200 gr su ile dönebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22

İyi, en azından hepsiburadaya hızlı gönderi için teşekkür etmemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Deodorantta genel olarak Huncanın ürünlerini beğeniyorum. Jagler blue, privacy lets party, privacy normal gibi deodorantlar hoşuma gidiyor. Resimdeki equel klasik olanıda şimdi gördüm. Kullananlar beğeniyormuş bende denk gelmişken hazır ucuzkende alsammı diye düşünüyorum. Bu deodorantı kullanan varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Akakceden alışveriş yapan varmı? Satıcıların sitelerine gitmeden akakcenin kendi üzerindende bazı satıcılardan alışveriş yapılabiliyor. Hiç akakcenin kendi üzerinden satıcının sitesine bulaşmadan birşeyler alan varmı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
 • Zeratul @zeratul

  Birkaç defa alış-veriş yaptım o siteden, bir problem yaşamadım, ama eğer satıcının kendi e-ticaret sitesi de varsa bizzat kendinden almak avantajlı olabilir, Ak akçe'nin komisyon oranı fazla geldi bana, satıcının kendi sitesinde sattığı ürün, bu sitede 30 tl civarında daha fazlaya satılıyor.

 • RockandRage @rockandrage

  Evet ben aldım bebek bezi akakçe üzerinden.Sorun olmadı.

 • Orcun @orcun

  Yaptım ama hiç vade farkı fiyatta yükseklik yoktu, aracıydı yani ve satıcının kendi dandik sitesine güvenip kredi kartımı girmek istemedim, öyle olunca akakçe daha güvenilir geldi ve sorun olmadı. Ama akakçeye dikkat edin, beni n11 üzerinden dolandıran satıcıyı burada da sayfası vardı çünkü 1 yıldız verip ss'li olayı paylaştım hani dikkat edin dedim sıfır diye başka kutusu yırtık pırtık içinde kullanılmış malı başka sıfır kutu içinde yolluyor vs. yayınlamadılar üyeliğimi de sildiler. Hani o olaydan sonra sadece işte fiyat bakarım kendilerinden aracıyla falan ürün almam. Demek ki birşey olsa satıcı bana hıyar yollasa misal adam satıcıyı koruyacak paramı da hiç edecek.

 • alaria @alaria

  Bulaşık makinesi aldım en ucuz oradaydı sorun çıkmadı.

#winkelen Bu mağazadan kozmetik alışverişi yapan varmı? İlk defa görüyorum. Gratis, watsons gibi kozmetik ürünleri satıyormuş. 5-6 mağazası varmış ama fizikseldede hiç denk gelmedim. Bulduğum ürün burda çok uygun.

Winkelen Kozmetik ve Kişisel Bakım Marketi | Online Mağaza

Kozmetik, parfümeri, yüz, vücut, cilt ve saç bakım ürünleri indirimli fiyatlarla Winkelen'de. Online sipariş, aynı gün ücretsiz kargo, güvenli alışveriş ve iade garantisi. Kişisel...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aynen öyle. "Aynen öyle.."

BeğenFavori PaylaşYorum yap