Grid 2019un yeni oynanış videosu. Görünene göre kokpit geri dönüyor.

GRID 2019 NEW EXCLUSIVE GAMEPLAY - Okutama & Super Modified Nissan S15

GRID 2019 Gameplay from Gamescom 2019 - New Tracks and Cars being shown off - Okutama & Super Modified Cars ►JOIN & BECOME A MEMBER -https://www.youtube.com/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#forzahorizon4 Beyler 4 mevzimde bitti ve oyun şuan kışta ilerliyor. Tekrar yaza geçmek için ne yapmam gerekiyor? Bir ayar göremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk dizisi senaryosu yazmak için gerekli default kriterler:

* 1 adet holding sahibi, sakallı, uzun boylu oyunculuk yapamayan erkek. Soyadı mutlaka ...oğlu olmalı. Soyadında ...oğlu olmayanlar holding sahibi olamamakta.
* 1 adet instagram güzeli, holding sahibi erkekle 3000 bölüm kavga edip 3001. bölüm barışıp evleneceği dizi yayınlanmadan 3 ay önceki tanıtımlarında belli olan oyunculuk yapamayan ağlak kız.
* 1 adet tuvalete bile kraliyet balosuna gidilir gibi giyinerek gidilebilen yalı.
* Çalışmak dışında her işi yapan zengin erkeğin holdinginin figüranları.
* 1 adet holding sahibi erkekle instagram güzeli yetenek fakiri kızın sevgili olmaması için uğraşan ve hayatta bundan başka işi olmayan kötü karakter.
* Yarım saatlik silahlı çatışmalarda dışında çizik bile olmayacak otomobiller.
* 1 adet sağa sola akıl dağıtan, herkesi cahil aptal kendinide asrın bilgesi sanan, benim öğütlerim olmasa hepiniz boku yemiştiniz kafasında takılan moruk kadın.
* 1 adet başladığında 4 saat aralıksız çalabilen keman sesi.
* 5-10 adet üstüne 200 liralık ceket giyince kendini mafya sanan, yarım saat kısa namlulu tüfekle karşı tarafa saldırıp kimseyi vuramayan hatta çevreyede prodüksyona masraf çıkmasın diye zarar veremeyen figüran takımı.
* Üstüne atom bombasıda düşse ölmeyen ana karakterler.
* Hastaneye yaralı olarak gittiğinde öbür bölümde hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkacağı belli olan ölümsüz ana karakterler.
* Uzun uzun konuşmadan birbirleriyle bakışıp süre uzatan ana karakterler.
* Zenginlerin gizli konuşmalarını mutlaka duyan hizmetçiler.
* 1 adet bölümü tamamlayacak birşey bulamazsak ortaya atarız denecek komik olmayan komik karakter.
* 1 adet odaya girdiğinde hakkında konuşulan haberi gösterecek hastane odası tüplü televizyonu.
* 2 adet şive yapamayan ana baba karakteri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamlardaki sessizlik on numara. Bizdede sokakta yürürken her taraftan bir gürültü geliyor.

Walking in the Rain in Manhattan, NYC (Binaural City Sounds) 4k Rain Ambience

Evening walk in Midtown New York City in the rain. This will probably be my last rain walking video in New York for a while as I'm back in Washington DC to p...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Normalde sokak için decathlondan kalenji alıyordum. İlk kalenji ekiden one plus aldım sonra bu ayakkabının üretimi durunca normal modelini almaya başlamıştım. Bugünde kalenji cushion modelini aldım. Taban sertliği dışında güzel bir ayakkabı. 150 tl istenen 20 liralık kinetixlerden bin kat daha iyi. Altında one plus modelindeki gibi kaydırmaz pirelli kaplama var. Sokakta kullanım için f/p olarak yeterli görünüyor. Yanında 10 tlyede 3lü kalenji çorap kaptım. Bu arada ayakkabı fiyatları uçmuş. Sokakta giymelik nikelar 380 tl olmuş.

Jogging - RUN CUSHION AYAKKABI

99,99 TL - Jogging - RUN CUSHION AYAKKABI - KALENJI
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hızlı ve öfkeli araba yarışı filmi değilmiydi? Yeni filmi süper kahraman filmleri gibi olmuş. Arabalarıda millet küfretmesin diye koymuşlar. İsimle satmaya çalışacaklar yine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Eskiden Teknoseyirdede böyle gündemde olan olaylarla ilgili anlık sohbet videoları çekilirdi.

Netflix, Türkiye'den çıkar mı? Sansürün limiti ne?

Radyo, Televizyon ve İsteğe Bağlı Yayınların İnternet Ortamından Sunumu Hakkında Yönetmelik yayınlandı. RTÜK artık internet üzerinde yayın yapan medya platfo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcellin şöyle bir kampanyası varmış. 45 tl ve üzeri paket alana 2gb internet veriyor. Ayrıntıları okuyun:

Kampanya süresinde bireysel ön ödemeli müşteriler 45 TL ve üstü paket yüklemeleri ayrıca BiP içerisinde yer alan Enflasyon ile Mücadele Kanalında bulunan Hediye 2GB katılım butonunu tıklaması durumunda 30 gün geçerli 2GB kazanacaktır.
BiP üzerinden belirtilen katılımın 1 kez sağlanması kampanya süresince 45 TL ve üzeri her paket yüklemesinden 2GB hediye kazanması için yeterlidir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için yükleme yapmadan önce BiP uygulaması üzerinden belirtilen katılımın tamamlanması gerekmektedir.
TL yüklemeleri kampanya kapsamında değildir.
Heryönekullanılan internetin paket aşım ücreti 0,02 TL/100 KB'tır.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Kampanyaya katılan aboneler, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Aboneler böylelikle, Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kartları da uyumlu ise herhangi bir ek işlem yapmadan 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaktır.

Hediye 2 GB Kampanyası

Hemen BiP'te yer alan Enflasyon İle Mücadele Kanalından kampanyaya kayıt olup 45TL ve üzeri yükleyin ücretsiz 2GB'ı hemen kazanın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap