#Film #Chappie filmini izledim. Ortalama üstü bir bilimkurgu filmi olmuş. Bolca sistem eleştirisi içeren filmin finalinde bana biraz saçma gelsede filmin kendi dünyası için güzel bir sürpriz var. Film 2 saat sürüyor. İlk saati biraz bunaltabilir ama ikinci saatinde tempo hiç düşmüyor.

Geeklerin 2040 yılında bile konuşacağı dehşet bir film değil ama robot, bilimkurgu, yapay zeka, hafif cyberpunk ortam, hafif drama sevenlere öneririm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millet bu kolonyalara niye bu kadar dadandı? Halbuki sabunlar raflarda çürüyor. Bunların yüzünden kolonya ihtiyacımıda karşılayamıyorum.

İzmirliler, kolonya sırasına girdi

Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının görülmesinin ardından, İzmir'deki kolonya satış mağazası önünde metrelerce kuyruk oluştu. Bunun üzerine firma, satışları...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MetroExodus Önce 2 Albay dlcsi sonrada Sam'in Hikayesi dlcsi gösteriyor ki artık bu oyuna olaylara sesli tepki verebilen bir ana karakter gerekiyor. Artyom'un hikayesinin bir büyük sonuca bağlanması ve Rusya'da anlatılacak büyük çaplı bir hikaye kalmadığı için gelecek oyunlarda artık Artyom yerine Sam karakterinin post apokaliptik Amerika'da geçen hikayelerini oynayacağımızı düşünüyorum. En azından yapımcılar düşünmesede benim bu serinin gelecek yeni oyunlarından beklentim bu yönde.

Hazır Artyom ve Rusya hikayesi kapanmışken yeni oyunlarda eski defterleri açmak yerine çok başarılı olan Sam'in Hikayesi dlcsinin sonunun açılışı yapacağı Sam'in post apokaliptik Amerika'daki maceralarını ve sıfırdan yeni bir hikayeyi anlatacak bir metro oyunu çıkarırlarsa harika olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Niyeyse artık millet bimden koli koli kola alıyor. Yerlerde çok az kola kalmış herkesin elinde şişe şişe kola var. 3-5 markete girdim kolonyalar bitmiş. Biride 2 liralık gül suyunu 10 tl yapmış nasıl olsa bi cahil ağa takılır diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen pc temizliğinden bahsetmiştim. Bugün detaylı temizlik yaptım. Normalde her 6 ayda bir kasayı temizlerim ama termal macunu değiştirmem çünkü işlemci soğutucusunu sökmek, eski termal macunu temizlemek, yenisini sürüp acaba en verimli şekilde sürdümmü diye düşünmek can sıktığı ve uğraştırdığı için soğutucuyu sökmeden fanları, ekran kartını, ramleri, psuı vs. temizlerdim. Bugün kasaya detaylı temizlik uyguladım. Hazır en son termal macunu 3 sene önce sürmüşken işlemcinin termal macununu temizleyip yeniden sürdüm. Termal macunu nokta tekniğiyle sürdüm ve işlemci soğutucusunuda vidalarını sıkmadan birkaç kez termal macunu hafif yaymada kullandım. CM 212 evo soğutucuyu ve akasa viper fanlarıda güzelce temizledim. Şuan boşta eskisine göre 10 derecenin üzerinde bir düşüş var. Yük altına girince sıcaklıklar ne olacak bakalım ileride görücez.

Fotodaki kasa temsili.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İzlemeyeli tvdeki yarışma programları ne kadar aptallaşmış böyle. Yarışmamı yapıyorlar talk showmu belli değil. Sen sorunu sor geç. Sanane adamın ailesinden, okulundan, doğumundan, parayla ne yapacağından, oturduğu yerden falan. Boş boş bi ton muhabbet. Adamla 45 dakika sohbet ediyorlar sonra adam ilk soruda 8 saniyede eleniyor hadi yallah. Yarışma programımı beyaz showmu belli değil. Sanane adamın belki ailesi yok belki büyük ödülü alıp ailesinden kaçıp kıbrısta bütün parayı kızlarla kumara basacak. Yarışmaya katıldı diye 40 yıllık geçmişini ve hayalini kurduğu geleceği 82 milyona bildirmek zorundamı. Ne kadar saçma sapan program yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gökhan @gokhans19

    O zaman 4 saat program yapmasınlar. 1 saat program yeterli. Ondan sonra şöyle 45 dakikalık içinde mafya olmayan, karakterlerin altına etmiş gibi konuşmadığı, oyuncuların düzgün rol yaptığı, karakterlerin birbirine ölümüne bağırmadığı, herkesin birbirini düzgünce dinlediği, kimsenin birbirinin arkasından iş çevirmediği, zengin holding sahibi sakallı erkek ve ona muhtaç masum saf instagram güzeli kızın ve bunları ölümüne ayırmaya çalışan aptal yaşlıların olmadığı, kamerada beauty face efektinin açık olmadığı, düzgün senaryolu heyecanlı bir dizi ve arkasından bir güzel sinema filmi oh mis. Her akşam izlerim bu kanalı. Aptal yayın politikaları yüzünden açıpta tv izleyemiyoruz.

  • Gökhan @gokhans19

    @polystyrene Maalesef dizisinden programına hepsi aptal uyutan formata geçmiş. 600 tane kanal var ama açıpta izlenecek tek bir dizi yok.

İstanbul ve Ankara belediyeleri koronavirüsüne karşı toplu taşıma araçlarını ilaçlıyor. Acaba kullanılan ilaçlar bu virüse karşı ne kadar etkili?

İSTANBUL VE ANKARA'DA KORONAVİRÜS MÜCADELESİ - Dailymotion Video

İSTANBUL VE ANKARA'DA KORONAVİRÜS MÜCADELESİ izleyin - ABC Gazetesi Dailymotion'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap