#film Biraz erken oldu ama 13. cumanın yeniden çevriminin ilk filmini izledim sonunda. 😅 Yıllardır hep köşesinden bucağından 3-5 dakika anca denk geliyordum. Kısmet bu güneymiş.

Günümüzde bir esprisi yok ama 1980 yılına göre fena film değil. Jasonun filmin sonunda gölden kolunu uzattığı sahne filmin en iğrenç yeri. Amerikan filmleri 80lerde bayağı bir kahraman yaratmış ama en altı boşu bu Jason sanırım. Burdaki karakter motivasyonunu anlamadım. Hele psikopat anne tam sopalık. Üzgünüm ama bir Freddy değilsin Jason bey. 🎬

Biri bitti geri kaldı 9 film daha 🎥📽😫🥱😴

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#FarCry5 Hours of Darkness dlcsini oynayan varmı? Ana oyundan bağımsız olan bu dlcyi bayağı beğendim. Manzaralar harika, far cry oynanışının zevkine zaten birşey demek yanlış olur. Tek kötü yanı dlc kısa sürüyormuş. Oynamayan varsa öneririm. Türkçe yamanın hatrına ana oyuna tekrar başlayacaktım ama bu dlc aklımı kendine çeldi. Fotolar biraz kırpıldığı için kalitesi düşük. Oyun içi çok daha canlı ve detaylı. Bu dlc bana biraz far cry 3ü hatırlattı. Renk paleti aynı fc3.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün yazdığım powerbank incelemesinin deşarj sonuçları:

İlk test sonucunda 2714mah dolar powerbank usb çıkışından 1450mah verdi. Powerbank 1450mah sonraki usb çıkışından gücü kesti ama üstündeki led ışığı 9 saat yaktım banamısın demedi. Kendi sönmeyince ben söndürüp şarja taktım. Devre kartı biraz yüksekte gücü kesiyor sanırım. Bence biraz daha çıkıştan gücü kolaylıkla verebilir. Başka bir devre kartında usbden 1450 değilde 1700-1800mah görmek hiçte imkansız görünmüyor.

EE Power Bar 2600Mah Powerbank İnceleme

Devre kartı ihtiyacım varken indirim kuponu bulunca n11den dün aldım ve bugün geldi. Powerbank sorunsuz denilen E1-07 kodu ve sarı kutusunda geldi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • rambo @rambo

  Ürün yorumlarında çok okuyorum. Söylenilen değer ile aynı kapasiteyi sağlamadığına dair. Her marka için durum aynı mı acaba?

  • Gökhan @gokhans19

   Powerbankler pillerinin kapasiteleri kadar dolar. Powerbank pilleri boşta 3.7v doluda 4.2v tur. Powerbankin 5v çıkışı sağlayabilmesi için pili 3.7v-4.2v aralığından 5 v a yükseltmesi gerekir. Bu yüseltme+devre kartındaki kayıplar+ısınmayla boşa giden güç vs. nedeniyle %30-40 arası kayıp olur. Hatta kablo uzunluğu bile kayıp seviyesini değiştirir. 10000 mah dolan bir powerbank pil ve devre kartı kalitesine bağlı olarak ortalama 6000-7000 mah arası güç çıkışı verir.

   10000mah powerbank için yorumlarda 3000mah telefonunu 3 hatta 3,5 defa doldurduğunu söyleyenler çıkar. Bunlar sahte yorumdur. Bazılarıda 2. elde 3 defa doldurur diye yalan söyler. İmkanı yok. Eşyanın tabiatına aykırı.

Deprem oluyormu olmuyormu şüpheye düşenler bu programı kullanabilir. Tereddüt ettiğiniz anda programı açıp telefonu düz bir zemine koymanız yeterli. Sesli uyarı, en yüksek sarsıntı, sarsıntı geçmişini gösterme gibi özellikleri var.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.vibration

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

#Film #ArifV216 Organize İşler Sazan Sarmalına laf ediyorduk. Bu ondanda kötü. Yapılmış en kötü Cem Yılmaz filmi. Gerçi yapılmış en uzun metraj Arçelik reklamıda denilebilir. Başrol oyuncularının arasına Arçelikte yazsalar sırıtmazmış. Recep İvedik serisi bunun yanında oscarlık kalır.

1969 yılında cep telefonu çeken bir adet Arif içeren film. Bu tip bir filmde pek mantık aramak gerekmez ama Back To The Future 2ye özenecekseniz bari azıcıkta mantık baabında özenseydiniz. Reklam ve geçmişe gönderme yapmaktan filmin ana hikayesine senaryo içinde zaman kalmamış. Çorba gibi ondan da olsun, bundan da olsun, şuna da gönderme yapalım, reklamı şu sahneyede yerleştirelim derken dolma yapılacakken becerilemeyince pilava döndürülen pirinç gibi olmuş. 10 üzerinden 1 veriyorum. O da ilk 15 dakikasında kapatmaya direnip 2 saat 6 dakika izlediğim için. İlk 10 dakikasında kapatsam 10 üzerinden -10 verirdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Kar yağmayınca bunlara kaldık ⛄🌨🌨⛄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Ülkede haberciliğin geldiği son nokta. Yılın habercisi ödülü bu muhabire verilmeli.

Dikkat! Eyyam-ı Bahur kavuracak!

Eskilerin Eyyam-ı Bahur dediği Afrika sıcakları Türkiye'ye geliyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vestelde operatör işine giriyor. Vestelcell gelecekmiş. Pttcell, bimcell vs. türevi olacakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Gerizekalının biri telefondaki bir okey oynama programı için googlea sözde reklam vermiş. Reklamda yakışıklı olduğunu sanan bir ergen saçlarını okşuyor. Aynı oyunun başka bir reklamındada sarışın bi kadın 4-7 yaş arası çocukların arasına girmiş sokak ortasında kısa etekle dans ediyor. Şimdide aynı oyunun bi reklamı daha çıktı kadının biri dolabı açıyor içinde başka bi kadın var. Okey oyunu reklamı değilde yeni açılacak yetişkin sitenin virali gibi. Sanki okey oyununun tanıtımı değil farklı şeylerin tanıtımı.

Letgoda dolaşırken gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10