Kasım’da verdiğim tüketici hakem heyeti dilekçem hala ttnet’den savunma bekliyor. Daha ne kadar beklerim? Yasal sınır nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

1tb için 970 pro mu yoksa evo mu almalı? Maximum 6-7 sene kullanmayı planlıyorum. Ofis değil iş yapıyorum ama görğntü işleme falan değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Psikobat @psikobat

    Ben evo plus diyorum, pro serisinde ki 2x garanti süresi ve yazma ömrü güzel bir fark olsa da ekonomik modelin güncel versiyonunu tercih ederdim.(bakın tavsiye değil : )

  • SonkaBonka @sonkabonka

    Verilerinizin değerine göre durum değişir. Çok kritik, hayati öneme sahip veriler depolayacaksanız Pro modelini alın geçin. Veriler çok önemli değil veya yedeği alınabilecek büyüklükteyse Evo modilini alıp %10 over provisioning alanı açarsınız, paşalar gibi kullanırsınız.

  • Mazhar @mazhar

    970 evo ve 970 evo plus arasındayım ben de ama evo plus ın sadece yazma hızı biraz daha yüksek. Benim şimdilik tercihim 970 evo gayet yeterli.

Yerli otomabil için şovu kenara bırakıp mantıklı konuşacak olursak bu yapılanı zaten 10 yıllar önce jet fadıl yaptı. Gitti bir araba getirdi ve fabrikasını kuracağını söyledi. Sonuç?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Rick and Morty’nin 4. Sezonu netfilixde bipli olmuş. Sanırım sansür başladı. Başka yaşayan var mı ya da bunu kapatmanın bir yolu var mı? #netfilix

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Sanırım steam'de eFootball PES 2020'de bug var. Oyunun sayfasına girip yükle dedim ve oyun hesabımda gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu upload konusunda sanırım hosting firmalarının kurduğu taksi lobisi gibi bir lobi var. Misal bir uygulama için evimde server çalıştıracağım ama upload veren yok. Küçük bir girişimci için gerçekten kabus gibi bir ülke.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turknet kullanıyorum ve portu tamamen tüketecek bir paket yok. Portu açan ttnet'di onlara açtırıp turknete'e geçtim yani turknet'in alt yapısında değişim. İmkanım var ama kullanabilceğim bir paket sunan yok, 40mbit upload orada duruyor ama kullanamıyorsun. Var mı bildiğiniz sağlayıcı makul fiyaya vdsl2'de 100download 40 upload sunabilcek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

Arkadaşımın yaşadığı bir sorun var. Ipad'i bluetooth hoparlöre bağlı ve spotify'dan müzik dinliyor, ama biri samsung telefondan onun ipad'e bağlanıp kendi müzğini açıyor. Spotifyda cihazlarımda samsung telefon gözüküyor. Spotify hesabının şifresini değiştirsek de, tüm cihazlardan çık desekte devam ediyor. Sizce bunu nasıl yapıyor? #spotify

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yalova termal denen dolandırıcı şirket utanmadan hala insanları arıyor. Daha yeni mahkemede bir odayı 40 bin kişiye sattıkları ortaya çıktı. Aradıkları yeni numara: +90(549)8011461. Mahkeme olayını söyleyince o haberler yalan, inanmayın dediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'deki kurumsal dünyanın kanseri hakkında bir tespitim var. Tüm firmalar şikayetle ilgilenmek yerine onu bastırmaya ve görmemezlikten gelmeye çalışıyor. Neden? Hepinizin başına gelmiştir bir şikayet olduğunda geri dönmezler, olmamış gibi yaparlar. Zorladığınız zaman da ilgileniyoruz diyerek işi örterler. Tamam ben zarardayım ama bu firmaya da zarar veriyor. Aynı sorun daha sonra tekrar ve tekrar gerçekleşecek. kartel gibi hepsi aynı şeyi yapmıyor, son 10 yıldır hep aynı şeyi yaşıyorum.Batıyı bırakın, asya da bile daha kaliteli hizmet var. Sizce bunun nedeni nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap