#AfterEffectseffect de bir render almayı denedim ancak cache doldu hatası verdi. Render'i iptal ettiğimde 40gb artık gördüm c: diskinde ve disk fulldü. Sonrasında 20gb silindi, bunu after effect mi sildi windows mu sildi bilmiyorum ama şuan 20gb fazlalık var. After ayarlarından cache dosya adresine baktım ama boş, toplamı 100mb olan bir sürü dosya var. Bu sorunu nasıl çözerim? Windows ayarlarından disk kullanımı ve temp dosyala bölümüne baktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülke iyice gazinoda her kadının gönlünü yapmaya çalışan çapkına döndü. Bu seferde patriot alırız diye açıklama yapmışız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PCIE Sata (nvme değil) SSD kaç lane kullanıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

SSD'de rapid mode kullanan ve memnun olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MSI Dragon Center kullanan var mı? Pc her açıldığında seçili profil değişiyor ve açıp tekrar seçmek zorunda kalıyorsun. Buna çözüm bulan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Seco @seco

    İyi sizde yine açılıyormuş, bende program açılmaya çalışıp bir türlü açılamıyordu. Msi firması bir programı bile düzgün yazamıyorsa benim yapabileceğim tek şey bilgisayardan kaldırmak olur. Tabii 3 sene öncesinden bahsediyorum, ama anlaşılan sorunlar hala devam ediyor. Sorununuza iyi bir çözüm olmadı, kusuruma bakmayın 🙂

Dark’ın bu monitör standını kullanan var mı? 27inç iki ekran takmayı düşünüyorum ancak kolları dayanır mı emin değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evdeki topraklama için binaya gelen metal su borusunu kullanan var mı? Ya da topraklamayı nötr'e verip memnun kalan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

#mouse temizliği
kullanılam mouselar elin terlemesinden dolayı bir süre sonra montaj yerleri yani eklem yerlerine biriken yağdan ve tozdan kir ile doluyor. Bu doldukça içine akıyor, silsen de içine aktığı için içi kirli kalıyor. Ayrıca mouse tekerleğiinin çevresinden içine saç-kıl giriyor. Bunları temizlemek için neler yapıyorsunuz? Geçen 4 yıllık x7'nin temizliği ile başa çıkamadım, kablosu, elektronik kartı alıp çöpe attım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alipektas @alipektas

    Açıp en ufak parçasına kadar ayırdım, hepsini(Elektronik ve teflon kısımları hariç) deterjanlı sıcak suda karıştırdım/ovaladım/beklettim. Cihazın orta tekerleği ilk aldığım gibi oldu, çift tıklama da düzeldi. Bu arada; su ile temes ettiremediğim için, switch'lere de basınçlı hava tuttum. Cihaz: Logitech G300s