Youtube'da atlanamaz 2 dakiadan fazla süren reklamlar çıkmaya başladı. AdBlock da yakalayamıyor bunları. Benzerini yaşayan var mı? İnternet reklamcılığı git gide daha hırçınlaşıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 uykudan uyandıktan sonra usb klave ve mause'u görmüyor. Çıkart tak yapmak zorundayım. Buna çözüm bulan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#UPS yani kesintisiz güç kaynağı kullanan var mı? Evde toprak tesisatı yok o yüzden bilgisayarı korumak için ups ile yalıtım yapmak mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#apple #macbook larda kullanılan eski tip şarj aleti üzerindeki yeşil/turuncu yanan led, yeşil olduğu yani şarj tam olduğu zaman bir süre sonra kendi kendine sönmeye başladı. Bu yeni bir özellik mi yoksa sorun mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üst edit: 6502 sayılı tüketici kanunun 52. maddesi.
Evimde tesisat olmadığı için ttnet’den 2 yıllık sözleşme ile internet bağlatıp #turknet e geçiş yapmıştım. Tabii #ttnet durur mu 350tl fatura geçirdi. Kasım ayındaki tüketici halem heyeti başvurusu bugün sonuç buldu. Fatura iptal, 2 yıllık sözleşmelerde kullanıcı istediği zaman gerekçe olmadan iptal edebilir. 0 ceza, 0 fatura.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Korona virüsü için takılan maskenin amacı nedir? Adı üzerinde bir virüs ve bu şekilde engellenemez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Bannerlord oynamak için tek bir mantıklı neden var mı? Hayatta kalma amaçlı FPS oyunlarından biri olsa zamanla yeni özellik ekleme konusu anlaşılır çünkü oyun ana görevini başta yapıyor. Ama hikayeli signle player bir oyunu yarısından fazlası eksik bir şekilde nasıl oynayacaksın? Her update’de baştan mı oynayacaksın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap