İzlemeyeli tvdeki yarışma programları ne kadar aptallaşmış böyle. Yarışmamı yapıyorlar talk showmu belli değil. Sen sorunu sor geç. Sanane adamın ailesinden, okulundan, doğumundan, parayla ne yapacağından, oturduğu yerden falan. Boş boş bi ton muhabbet. Adamla 45 dakika sohbet ediyorlar sonra adam ilk soruda 8 saniyede eleniyor hadi yallah. Yarışma programımı beyaz showmu belli değil. Sanane adamın belki ailesi yok belki büyük ödülü alıp ailesinden kaçıp kıbrısta bütün parayı kızlarla kumara basacak. Yarışmaya katıldı diye 40 yıllık geçmişini ve hayalini kurduğu geleceği 82 milyona bildirmek zorundamı. Ne kadar saçma sapan program yapıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gökhan @gokhans19

    O zaman 4 saat program yapmasınlar. 1 saat program yeterli. Ondan sonra şöyle 45 dakikalık içinde mafya olmayan, karakterlerin altına etmiş gibi konuşmadığı, oyuncuların düzgün rol yaptığı, karakterlerin birbirine ölümüne bağırmadığı, herkesin birbirini düzgünce dinlediği, kimsenin birbirinin arkasından iş çevirmediği, zengin holding sahibi sakallı erkek ve ona muhtaç masum saf instagram güzeli kızın ve bunları ölümüne ayırmaya çalışan aptal yaşlıların olmadığı, kamerada beauty face efektinin açık olmadığı, düzgün senaryolu heyecanlı bir dizi ve arkasından bir güzel sinema filmi oh mis. Her akşam izlerim bu kanalı. Aptal yayın politikaları yüzünden açıpta tv izleyemiyoruz.

  • Gökhan @gokhans19

    @polystyrene Maalesef dizisinden programına hepsi aptal uyutan formata geçmiş. 600 tane kanal var ama açıpta izlenecek tek bir dizi yok.