Çok umutsuzca yazmıştım aslında,

Bu efsane sohbete vesile olabilirsem çok mutlu olacağım.

@leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Annem için huawei p smart almayı düşünüyorum, nakit fiyatı 1300TL civarı aslan kaplan bir cihaz aramıyorum, ancak bak o fiyata bunu al, bu nerdeyse her klasmanda daha kaliteli bir cihaz diyeceğiniz bir şey olur mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • zaradr @zaradr

    Bence çok iyi bir seçim. Üç yıldır eşim ve ben Huawei kullanıyorum, parasını sonuna kadar hak eden bir marka. Yakın zamanda değişim için P Smart ile Mate 10 Lite arasında kaldım. 4GB ram ve 64GB için Mate 10 Lite alabilirim.

  • emrebn @emrebn

    Ben de kardeşim için telefon arayışındayım. En son p smartta karar kılmıştık fakat hepsiburadada 100 tl farkla ithalatçı garantili mate 10 lite dikkatimi çekti vr açıkcası 100 tl farka mate 10 lite değer. En son mate 10 liteda karar kıldık.

Arkadaşlar, vimeo'daki videolar daha kaliteli geliyor gözüme, bitrate-fps oranları daha mı yüksek ? Yoksa ben mi yanılıyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@TuhafAmaGercek adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/TuhafAmaGercek/status/989433213113323520?s=09

Yaşlı hissediyor musunuz sizde kendinizi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Plus üyeliği almak için uzun zaman sonra siteye giriş yaptım ve geri çıkamıyorum, tekrar günlük gözatma rutinime girgi TS. Benim gibi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Comrades ! Ben vimeo - teknoseyir plus bağlantısını anlayamadım. Şimdi videoları youtube'dan önce vimeo'da nasıl seyredeceğiz ? teknoseyir plus-vimeo bağlantısı nasıl olacak. Şu cahile bir el atın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

400 plus üyesi olduk neredeyse... şaşırmadım desem yalan olur. @gamsizm 'nin hedef 1000 plus üyesi yazısını görünce üzülmüştüm biraz, pek ulaşılır bir hedef gibi gelmemişti... bu sabah üye olup rakamlara bakınca hem sevindim hem şaşırdım. Özgür medya ütopyasına doğru önemli bir adım attık bence, umarım devamıda böyle güzel olur. Hele bir de editörler 1-2 güzel ek içerik ile ağzımıza bir parmak bal çalsa çok hoşnut olurum.

edit: 500'ü geçmiş.

#TSplus #teknoseyirplus #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Su çok güzel sizde gelsenize.

#TSplus #TeknoSeyirPlus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerli arkadaşlar..
Aranızda Dreamweaver CSS kullanmasını bilen varsa, bir yardıma ihtiyacım var.. İlk kez başıma geliyor.. Password ve username doğru bağlandı.. Lakin LOCAL VİEW a dosyayı da indirdim ancak CANLI yapamıyorum.. REMOTE SERVER aynı dosyayı indiremedi, online yaptığım zaman resimler filan çıkmıyor, kabataslak iskelet çıkıyor.. Bilen varsa lütfen bana mesaj çekebilir mi ? Sorulara elimden gelene kadar cevap veririm.. Hatta iki ekranı da kopya ettim..Sevgiler

#akış #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap