#sanatelefonöneremem #TeknoYardım
Yakın zamanda telefonumu değiştireceğim (Sony M4 Aqua'yı ipe geçirip asma videosu çekicem o derece) telefon deyince hep disk sorunu yer yok yer yok yer yok uyarıları aklıma geliyor bu devirde çile çekiyorum.
Kardeşime yazın A8 almıştım onu kullandığım için Samsung Galaxy A9'u kendime almak istiyorum. İncelemeleri de izledim. Yalnız alternatiflere biraz daha az verip tercih de edebilirim. Sizce? 3 bin lira civarı A9 bulunuyor ama vermek de istemiyorum o ayrı ancak hem bu Sony'den bezdim hem de önümüzdeki 2 yıl yine telefon almayacağım ve biraz mobilde oyun incelemelerine girmek istiyorum. Bluestacks vs. olmuyor. Xiaomi Mi 8 Lite aklımı çeldi. Burada bu markaları kullanan çok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#simülasyon
Nintendo Switch, iOS, Android için yayımlanacak olan Truck & Logistics Simulator önümüzdeki hafta Gaming İstanbul 2019'da indie alanında tanıtılacak. Son sürümünü de oynayabileceksiniz. Eğer fuara gidip ziyaret ederseniz çok güzel olur. Oyunun çıkışı Nintendo yüzünden hep ertelendi. Haftaya fuardan önce yeni oynanış videosunu(+ son gelişmeleri) da bizim kanalda paylaşacağım.
https://www.simulasyonturk.com/truck-logistics-simulator-gaming-istanbul-2019da-oynanabilecek/

Truck & Logistics Simulator, Gaming İstanbul 2019'da Oynanabilecek!

2019 yılı içerisinde Nintendo Switch ardından iOS ve Android platformlarına yayımlanacak olan Truck & Logistics Simulator, 31-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaming İstanbul 2019'da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify haftalık keşifte çıkan şarkı öyle laflarla başlıyor ki yazmayayım buraya 🙁 Bunun için her ay para ödenir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ETS2 1.33 güncellemesi "experimental beta" şeklinde çıktı. Çok istenilen Steam Cloud desteği, yeni fizik sistemi, yağmur damlalarının davranışı gibi değişiklikler var. Normal oyunculara katılmaları pek tavsiye edilmiyor. Çünkü henüz açık beta sürüm bile değil. Her şey değişebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#RedDeadRedemption2 tüm konsolların grafik performans analizi...
DigitalFoundry hazırlamış. IGN'nin grafik karşılaştırma videosunda hiç fark yok görünüyor 😀 sfdsf
Her neyse Xbox One X gücünü göstermiş. PS4 Pro'dan iyi olmuş ama tüm konsollarda oyun harika görünse de hepsi aynı sahnelerde sıkıntı yaşıyor. Çözülür herhalde PS4 4. sırada yer almış en iyi görünen konsollarda PS4 Slim'de oynayacağım 😀
https://youtu.be/_mTIPXwcDGQ

Red Dead Redemption 2: PS4/PS4 Pro vs Xbox One/Xbox One X - Every Console...

All the graphics comparisons, head-to-head comparisons and frame-rate tests you'll need. We've tested every version of Red Dead Redemption 2 and rank the qu#RedDeadRedemption2a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#RDR2 sızıntı videolarla ne kadar iyi olduğunu göstermiş. Abartanlardan(benim gibi) çok aslında buna saçma sapan tepki gösterenlere şaşırmak lazım sanki Ubisoft'tan falan bahsediyoruz onun oyununu bekliyor millet deliriyor 😀 İyi misiniz? GTA'yı yapanlar yapıyo da hani 😀 ve ne dediyse aynen yapmış adamlar oynarsın oynamazsın sana klamış ama bu oyun da para için mala bağlamış bir stüdyonun ürünü değil. Redditteki sızıntıyı yapana mail gitmiş o da kaldırmış ama hala duruyorlar farklı bağlantılarda kontrol edin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

  Vallahi ne yalan söyleyeyim; Reddit'te bir saat dolaştıktan sonra insanlığa olan inancım biraz daha azaldı benim. 30 yıldır bilfiil oyun oynuyorum. Yıllarca bıkmadan oynayıp onlarca kez bitirdiğim oyunlar oldu, özellikle de 90'ların ikinci yarısında. Toplamda oynayıp bitirdiğim oyun sayısı 4 haneli sayılara yıllar önce ulaşmıştır. Böyle bir ruh hastalığına rağmen ben, hala herhangi bir oyunun 30 saniyelik sızıntısıyla hayatın sırrına vakıf olmuş gibi aklını kaybeden kalabalıklara bir anlam veremiyorum. Bir bu kadar daha yaşasam da verebileceğimi sanmam. Oyunun çıkmasına bir haftadan az süre kalmış; çıkacak, oynayıp bitirip hayatımıza devam edeceğiz. Muhtemelen bu yıl çıkmış en iyi oyunlardan biri olacak, ama ben 30 saniyelik sızıntıdan ya da 4 dakikalık oynanış videosundan müthiş çıkarımlar yapan kitleyi uzaktan şaşkın gözlerle izlemeye devam edeceğim. 🙂

 • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

  Bu arada, Rockstar'ın "para için mala bağlamış" şirketlerin en önde bayrak tutup borazan çalanlarından Take Two'nun şirketi olduğunu unutmamak gerek. Bunlar tamamen kar amacı güden, milyar dolarların üzerinde oturan, borsada işlem gören, insanları yeri geldiğinde onlarca saat fazladan mesaiyle zoraki çalıştıran, işlerine geldiğinde bir anda kapının önüne koyabilen şirketler. Yeryüzünde hayranı olunacak en son şey bir "şirket" olsa gerek. Ben, eğer yüklü miktarda hissem falan yoksa, kurumların yerine bu kurumlarda çalışan bir tasarımcıya, sanatçıya, yazara, programcıya ya da müzisyene hayranlık beslemeyi tercih ederim.

Bu hafta konsolu alacaktım çıkmadan önce de oyunu çok güzel bir hareket PlayStation Türkiye...
100 lira fark için Xbox One alasım geldi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aşağıdaki parçaların sizce 2. el fiyatı nedir?
Anakart: GIGABYTE GA B85-HD3
İşlemci: INTEL® Core™ i7-4770 CPU @ 3.90Ghz (stock fanlı)
Bellek: Kingston Hyper-V 16 GB DDR3 RAM (1600 mhz)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

American Truck Simulator'ın Oregon DLC'si 4 Ekim Perşembe günü çıkacak.
#ATS #Simülasyon
https://youtu.be/wilAbkIhZcE

Merak edenler yarından itibaren SimülasyonTÜRK'e bakabilir oynanış videolarını yayınlıcaz.

American Truck Simulator - Oregon launch trailer

Oregon is a large map expansion for SCS Software's PC game American Truck Simulator, coming out on October 4th. Go down the road to experience the wild beaut...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Coupe @coupe

  Baltık DLC si ne zaman geliyor?

 • Orcun @orcun

  Alacağımda 59 liraya satılıyor ya, çok para yani ets 2 beleşe dağıttılar aldık onada birton dlc aldık ettik vs. vs. zaten dlc de paralı iyice money truck simulator oldu.

 • UnicornKnight @unicornknight

  Euro Truck Simulator 2'ye göz bantlı varyasyonu hariç hiç bulaşmadan kendisine geçtim, bir süredir vakit buldukça World of Trucks teslimatları ile akıyorum ortamlara.

  lakin sormak istediğim bir husus var. yapımcının sosyal medya hesaplarına sormuş olsam muhtemelen yuvarlak cevaplarla geçiştirirler diye daha evvel sorulan hiçbir suale yanıt vermemezlik etmeyen SiSL'e sordum Facebook üzerinden (kendisini ETS ya da ATS sayesinde tanımadım, taaa Level CD'leri, CD içeriğindeki CS Mod Pack'leri hazırlıyor olduğu zamanlardan beri bilirim) lakin sanırım belli bir kitleye ulaşınca "ne oldum delisi" moduna girdiği için oralı dahi olması.

  soru şu ki ATS 1.32 beta sürecine dair videolarda hali hazırda ETS 2'de bulunan Special Transport DLC içeriğinin geleceğine dair işaretler vardı, ancak ya ben yaptığım Google aramalarında bir şeyler bulamıyorum ya da böyle bir şey yok ve ben hayal görmüş olmalıyım! şaka bir yana cidden Special Transport DLC içeriği (ya da eşdeğeri) ATS için de gelmeyecek mi?

  • Hasan Alp İNAN @hainan

   Benim bildiğim gelecek. Hasan ÖFKE'de sanki bir videosunda kısaca bahsetmişti diye hatırlıyorum. SCS ekmek yiyeceği ürünü üretir. Special Transport oyun için önemli bir içerik.

  • HasanÖfke @simulasyon

   SiSL şu an başka işlerle uğraşıyor ve ortada haberi duran bir şey için normalde kimse cevap vermez. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulatorin-special-transport-dlcsi-duyuruldu/ special transport dlcsi yıl sonunda çıkacak aslında oregondan önce çıkması gerekiyordu.

  • UnicornKnight @unicornknight

   @simulasyon kimsenin kimseye herhangi bir cevap/yanıt verme zorunluluğu yok, bunda hemfikiriz. ancak belli bir kitleye/komüniteye hitap eden kişilerde kaba tabirle burun büyümesi de ilginç bir şekilde bizim topluma özgü bir şey.

   bir yıl kadar evvel (belki biraz daha eski ya da yeni, tam anımsamıyorum) fanpage'inde bir gönderisindeki görseli kuvvetle muhtemel yanlış anlayıp panele entegre bir radyo teyp ya da uydu radyo gibi bir aparatın ekranı üzerinde o an dinlenilen online radyo istasyonu ve çalan şarkıların bilgilerinin aktığı gibi hala nereden çıkardığımı/neden öyle algıladığımı anlayamadığım bir fikir edinip "bu gerçek mi?" gibilerinden hayret ve hayranlıkla sormuştum. gayet buz gibi bir yanıt vermiş/reaksiyon göstermişti. o yüzden bu konuda fikri sabitim, hele hele SCS ile resmi bir partnerlik olmasa da dirsek teması tadını yakaladığından beri iyice bu kabına sığmaz snobluğa bürünmüş vaziyette. (fanpage'i üzerinde TÜRKÇE iletileri pek iplememe gibi ayrı bir dikkat çekici durum daha var da, neyse daha karıştırmayayım)

  • HasanÖfke @simulasyon

   @unicornknight dediğim gibi işi ets2 şöyle böyle anlatmak değil zaten biz sitede her şeyi aktarıyoruz birkaç aramayla bulunabilecek bir şeyi ona sorunca anlamsız oluyor üstelik senin sordukların bile garip garip insanlardan gelen saçma sapan soruların yanında hiç kalır sadece beta tester yardım eder destekler onun dışında resmen destekleme ilgilenme zorunluluğu yok

Superonline, Edirne Şükrüpaşa mahallesine fiber optik döşüyor 😀 Mahalleye ilk taşındığımda 6 yıl önce TTNET 16mbps veriyordu fazlası yok sonra Türksat'a geçtim herkes onu kullanıyor. Bu saatten sonra Superonline' ı kim ne yapsın?

BeğenFavori PaylaşYorum yap