#ETS2 #simülasyon #ETS2FMAX
bizim çocuk yürümeye başladı 😀 daha içine geçilmedi dışı bitiyor artık.....

https://www.youtube.com/watch?v=2iY087DT2d4

ETS 2 - Ford Trucks F-MAX - Test #1

İşte #ETS 2FMAX mod projesinden ilk oyun içi video! Çok kısa ama olsun dayanamadık sizlerle paylaşmak istedik. SimülasyonTÜRK'te ücretsiz olarak yayınlanacak...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ETS2 #simülasyon Road to the Black Sea DLC'si ile Türkiye'nin sadece Avrupa kıtasında yer alan Trakya kısmı eklenecektir. Ortada yalan yanlış haberler dolaşıyor. Devamı gelmeyecektir. Bu kesin ve resmi bilgidir.
Romanya, Bulgaristan ve Türkiye-Trakya'nın olduğu paket 2019 sonunda Euro Truck Simulator 2 için çıkacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#simülasyon #ETS2 için geliştirilen F-MAX mod projesi devam ediyor. 😀 Aşağıda son render görüntüsü var ve tabii bitmiş değil. Yani ıvır zıvır şeyleri dert etmeyelim.
Modelleme: Emre Aydın, Bertan Baday - Dağıtım: SimülasyonTÜRK'te ücretsiz paylaşılacak.

Amaç ortamı yumuşatmak 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SanaTelefonÖneremem #TeknoYardım
Xiaomi Mi 8 almaya karar vermiştim ancak fiyatlar nedeniyle model düşmek zorunda kaldım. Mi 8 lite düşünüyordum ama Redmi Note 7 daha iyi duruyor ve yeni çıkan bir model. Bugün yarın satın alacağım sizce? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

#ETS2 #Simülasyon
Geçtiğimiz hafta Euro Truck Simulator 2 için Ford Trucks F-MAX mod projesini duyurduk. Mod tamamlandığında SimülasyonTÜRK'te ücretsiz olarak paylaşılacak. Aracı Emre Aydın ile Bertan Baday modelliyor. Orijinal araca sadık kalınarak çiziliyor ve yine aynı şekilde oyuna aktarılacak. Ford Trucks galerisi bile modellendi. Aracı Ford galerisinden satın alabileceksiniz. Ayrıntılar burada https://www.simulasyonturk.com/ets-2-f-max/ gelişmeler aktarılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

#sanatelefonöneremem #TeknoYardım
Yakın zamanda telefonumu değiştireceğim (Sony M4 Aqua'yı ipe geçirip asma videosu çekicem o derece) telefon deyince hep disk sorunu yer yok yer yok yer yok uyarıları aklıma geliyor bu devirde çile çekiyorum.
Kardeşime yazın A8 almıştım onu kullandığım için Samsung Galaxy A9'u kendime almak istiyorum. İncelemeleri de izledim. Yalnız alternatiflere biraz daha az verip tercih de edebilirim. Sizce? 3 bin lira civarı A9 bulunuyor ama vermek de istemiyorum o ayrı ancak hem bu Sony'den bezdim hem de önümüzdeki 2 yıl yine telefon almayacağım ve biraz mobilde oyun incelemelerine girmek istiyorum. Bluestacks vs. olmuyor. Xiaomi Mi 8 Lite aklımı çeldi. Burada bu markaları kullanan çok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

#simülasyon
Nintendo Switch, iOS, Android için yayımlanacak olan Truck & Logistics Simulator önümüzdeki hafta Gaming İstanbul 2019'da indie alanında tanıtılacak. Son sürümünü de oynayabileceksiniz. Eğer fuara gidip ziyaret ederseniz çok güzel olur. Oyunun çıkışı Nintendo yüzünden hep ertelendi. Haftaya fuardan önce yeni oynanış videosunu(+ son gelişmeleri) da bizim kanalda paylaşacağım.
https://www.simulasyonturk.com/truck-logistics-simulator-gaming-istanbul-2019da-oynanabilecek/

Truck & Logistics Simulator, Gaming İstanbul 2019'da Oynanabilecek!

2019 yılı içerisinde Nintendo Switch ardından iOS ve Android platformlarına yayımlanacak olan Truck & Logistics Simulator, 31-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Gaming İstanbul 2019'da...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify haftalık keşifte çıkan şarkı öyle laflarla başlıyor ki yazmayayım buraya 🙁 Bunun için her ay para ödenir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap