ETS2 yeni DLC’sini satışa sundu. Bilginize.

http://blog.scssoft.com/2017/05/ets2-heavy-cargo-dlc-is-here.html

#ETS2 #EuroTruckSimulator2 #DLC #HeavyCargoPackDLC

ETS2: Heavy Cargo Pack DLC is here!

SCS Software's official blog - information, screens & movies from our truck simulator games. Euro Truck Simulator 2 news right from the authors.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 22

Türkiye Haritası’nın ETS2’ye eklenmesi ile ilgili bir kampanya başlatmışlar. Destek vermek isteyenler bağlantıyı takip etsin.

https://www.change.org/p/truckersmp-türkiye-haritası-nın-oyuna-dlc-gelmesini-isteyenler

#ETS2 #Oyun #Game #GameMap #EuroTruckSimulator2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Player 1 @player-1

  Edirne, İstanbul ekleseler yeter.

 • supernova @supernova

  Eklerler merak etmeyin. Adamlar oyun satışından çok moddan para kazanıyor. Next gen bir oyun çıkarsalar başla bir şey istemiyorum bunlardan.

 • Emre @emre64

  Bu haritanın çok fazla eksiği var bu haliyle girmesi mümkün değil. Düzeltilmesi de mantıklı değil, yeni harita hazırlamaları lazım.

 • Hasan Alp İNAN @hainan

  Muhtemelen yeni harita içindir bu kampanya. Mevcut haritanın aktarılacağını düşünmüyorum. Türk oyuncu sayısı çok fazla. Oynayan kalitesi tartışılır. (Mutide görüyoruz durumu.) Firmanın aklının bir köşesinde kalsın bence. Türkiye nasıl bağlanır diye merak etmeye gerek yok. Karayolu harici deniz yoluyla da Türkiye haritasını bağlayabilirler. İtalya’dan bir kaç noktadan feribot ile ulaşım var. Yaparlarsa görürüz artık. Ayrıca haritayı hemen beklememek gerek. ATS Amerika haritasına ağırlık verdiler. Oyuncular mevcut haritayı yedi yuttu. Acilen oraya harita lazım.

Arkadaşlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Dün Logitech G29 + Vites kolu satın aldım. Ancak mağazada oldukça açık görülen montaj kısmı kullandığım masanın altındaki demir sebebiye dar geldi ve montajnı yapamadım. Bende vites kolunu sehpa gibi bir şeye monte edeyim diye düşündüm. Bu konuda daha önce sorun yaşayıp çözenler varsa fikir verirse memnun olurum. Sehpa üzerine monte eden var mı? Başka çözüm önerilerine de açığım tabi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 son güncellemesi ile 500GB diskim 4TB’ın üzerine çıkmış. 4TB’da atık dosyam varmış. Windows öyle diyor. Bu nasıl bir hatadır arkadaş 😀

#Windows #Windows10 #WindowsBug

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Truckers MP, Türkiye ile Hollanda arasındaki gerilim nedeniyle çok oyunculu ortamda bazı sorunlar yaşanması ile ilgili uyarı yapmış. Forumda bir yönetici dün akşam Roterdam’da kaos vardı diyor. Zannediyorum sürücüler arasında ciddi sorunlar yaşandı ki bu uyarıyı yapmayı uygun görmüşler. Olay hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum. Ayrıca ülke imajımızı zedeleyecek şekilde davranmamaya özen gösterelim. Oyun’da olsa zamanla ülkemiz insanı için kötü bir algı oluşabiliyor.

Blog Bağlantısı: https://truckersmp.com/blog/30

Forum Bağlantısı: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/44743-about-rising-tensions-turkey-and-the-netherlands/

#Haber #News #TruckersMP #ATS #ETS2 #Oyun

About Rising Tensions Turkey and The Netherlands

Hello truckers, Due to the rising tensions between the Netherlands and Turkey, we would like to remind our players about our rules. Remember that racism, abu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Asus Zenfone 3 ZE552KL telefon satın aldım. Ancak telefona kılıf bulamıyorum. hepsiburada’dan satın aldığım kılıf, telefon modeli doğru olmasına rağmen tamamen uyumsuz çıktı. Bir nevi sahtekarlığa mağruz kalmış gibi olduk. Aramızda Zenfone 3 kullanan arkadaşlardan nereden koruma kılıfı aldığını öğrenebilirsem bende satın alacağım. Yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
#Mobil #CepTelefonu #Asus #AsusZenfone3 #KorumaKılıfı #TelefonKılıfı #TelefonKılıfıTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Deus Ex Mankind Divided’ı nasıl bilirsiniz? Oyun indirimde. Linux üzerinde oynanabiliyor olması benim için çok önemli olduğu için bu oyuna sıcak bakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

#Game #Oyun #Gamende

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux Mint 18.1 Serena dağıtıma sunuldu. Ayrıca önceki sürümlerden yükseltme desteği de Mint Update’e geldi. Bu sabah bilgisayarıma güncelleme yaptım. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. #Linux #LinuxMint #LinuxMint18

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • skyforce @skyforce

  Gerçekten iyi olmuş. 64 bit mate yi canli dvd de denedim iyidi. Yalnız anlamadığım büyük bir sorun var. Neden driver manager e bütün kapalı kaynak kodlu yazıcı sürücülerini entegre etmiyorlar. Brother mfc -j220 yazıcım var tanımadı. Mutlaka Sitesinden sürücüyü indirip kurmak gerekeçekti eğer bilgisayara kursaydım. Birde uğraş dur konfigürasyonla. Çünki paketler eski. Oldu olmadı mevzusu olacak. Madem ki böyle bir desteğin var. Ne kadar kapalı kaynak kodlu sürücü varsa linux için indirip kurabileyim bu programla. Bunun dışında iyiydi. Yalnız ben Operayı program havuzunda bulamadım. Belki bir sonraki temel sürümde eklenir.

 • hakara @hakara

  1 sene önce, sony vaio vgn-ns21m/s model bir bilgisayara 128gb lık ssd ve linux mint kurarak hayata bağlamıştım.1 senedir kullanıcısı pek memnun.