Arkadaşlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var. Dün Logitech G29 + Vites kolu satın aldım. Ancak mağazada oldukça açık görülen montaj kısmı kullandığım masanın altındaki demir sebebiye dar geldi ve montajnı yapamadım. Bende vites kolunu sehpa gibi bir şeye monte edeyim diye düşündüm. Bu konuda daha önce sorun yaşayıp çözenler varsa fikir verirse memnun olurum. Sehpa üzerine monte eden var mı? Başka çözüm önerilerine de açığım tabi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 son güncellemesi ile 500GB diskim 4TB’ın üzerine çıkmış. 4TB’da atık dosyam varmış. Windows öyle diyor. Bu nasıl bir hatadır arkadaş 😀

#Windows #Windows10 #WindowsBug

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Truckers MP, Türkiye ile Hollanda arasındaki gerilim nedeniyle çok oyunculu ortamda bazı sorunlar yaşanması ile ilgili uyarı yapmış. Forumda bir yönetici dün akşam Roterdam’da kaos vardı diyor. Zannediyorum sürücüler arasında ciddi sorunlar yaşandı ki bu uyarıyı yapmayı uygun görmüşler. Olay hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum. Ayrıca ülke imajımızı zedeleyecek şekilde davranmamaya özen gösterelim. Oyun’da olsa zamanla ülkemiz insanı için kötü bir algı oluşabiliyor.

Blog Bağlantısı: https://truckersmp.com/blog/30

Forum Bağlantısı: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/44743-about-rising-tensions-turkey-and-the-netherlands/

#Haber #News #TruckersMP #ATS #ETS2 #Oyun

About Rising Tensions Turkey and The Netherlands

Hello truckers, Due to the rising tensions between the Netherlands and Turkey, we would like to remind our players about our rules. Remember that racism, abu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Asus Zenfone 3 ZE552KL telefon satın aldım. Ancak telefona kılıf bulamıyorum. hepsiburada’dan satın aldığım kılıf, telefon modeli doğru olmasına rağmen tamamen uyumsuz çıktı. Bir nevi sahtekarlığa mağruz kalmış gibi olduk. Aramızda Zenfone 3 kullanan arkadaşlardan nereden koruma kılıfı aldığını öğrenebilirsem bende satın alacağım. Yardım edenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
#Mobil #CepTelefonu #Asus #AsusZenfone3 #KorumaKılıfı #TelefonKılıfı #TelefonKılıfıTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Deus Ex Mankind Divided’ı nasıl bilirsiniz? Oyun indirimde. Linux üzerinde oynanabiliyor olması benim için çok önemli olduğu için bu oyuna sıcak bakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

#Game #Oyun #Gamende

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux Mint 18.1 Serena dağıtıma sunuldu. Ayrıca önceki sürümlerden yükseltme desteği de Mint Update’e geldi. Bu sabah bilgisayarıma güncelleme yaptım. Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. #Linux #LinuxMint #LinuxMint18

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • skyforce @skyforce

    Gerçekten iyi olmuş. 64 bit mate yi canli dvd de denedim iyidi. Yalnız anlamadığım büyük bir sorun var. Neden driver manager e bütün kapalı kaynak kodlu yazıcı sürücülerini entegre etmiyorlar. Brother mfc -j220 yazıcım var tanımadı. Mutlaka Sitesinden sürücüyü indirip kurmak gerekeçekti eğer bilgisayara kursaydım. Birde uğraş dur konfigürasyonla. Çünki paketler eski. Oldu olmadı mevzusu olacak. Madem ki böyle bir desteğin var. Ne kadar kapalı kaynak kodlu sürücü varsa linux için indirip kurabileyim bu programla. Bunun dışında iyiydi. Yalnız ben Operayı program havuzunda bulamadım. Belki bir sonraki temel sürümde eklenir.

  • hakara @hakara

    1 sene önce, sony vaio vgn-ns21m/s model bir bilgisayara 128gb lık ssd ve linux mint kurarak hayata bağlamıştım.1 senedir kullanıcısı pek memnun.

Arkadaşlar Spintires oyununu almak istiyorum. Bir sitede (durmaplay) uygun fiyata CD Key satıldığını gördüm. (19.95TL) Steam’de çok daha pahalı. (49.00TL) Bu siteden alışveriş yapan var ise bilgi verirse çok memnun olurum.

#Game #Oyun #Spintires #AlışVeriş #FaydalıBilgiler

BeğenFavori PaylaşYorum yap