Google Ads reklamları için Türkiye kullanıcılarından tahsil etmiş olduğu %5 vergi Temmuz 2024 itibari ile %7 olarak güncellenmiş. Biraz önce mail geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülkemizde kamunun teknoloji ile arası ne zaman düzelecek bilmiyorum. Hizmet verdiğim firmaya fatura keseceğim. Dün akşamdan beri earsiv fatura sistemi hata veriyor. Kimse bu portala giriş yapamıyor. Ne bir açıklama var , ne de bir bilgilendirme. Şu an Türkiye'de earsiv siteminden kimse fatura kesemiyor. ve ne zaman düzeleceği belli değil. Bu ülkede yaşamak, aklı selim kalmak hakikaten büyük iş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Qcy ht05 kulaklığımda çok garip bir problem yaşıyorum. Sağ kulaklıkta ses birden gitti. Kulaklıları reset attım, kulaklıları kapatıp açtım, başka telefonlarda da denememe rağmen sağ taraftan kesinlikle ses gelmiyor. Sol tarafta hiçbir problem yok. İşin ilginç yanı sağ kulaklık qcy yazılımında bağlı gözüküyor ve şarj durumunu gösteriyor. Kulaklık üzerindeki dokunmatik tuşlarda çalışıyor. Ama sağ kulaklıktan kesinlikle ses gelmiyor. Kulaklığı garantiye göndermeden yapmam gereken başka bir çözüm yada işlem var mı?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet vae vdsl bağlantım yakın zamanda turknet gigafibere dönüşüm yapıldı. Sabit telefon hattımda fiber voip üzerinden çalışıyor şuan. Şuan için memnunum. Kablolu bağlantıda 1 gbit download hızını gördüm. Kablolu ortalama 940 mbit down/upload hızlarını görebiliyorum. Kablosuz 5ghz de 500 mbit up/down hızları alabiliyorum. Kablosuz bağlantıda wifi 6 destekli router önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurt dışı Sony Vaio Flip SVF15N12SAB laptopumun alt ekran ledlerinde problem var. Bu tür laptoplarda ekran led tamiri yapılabilir mi? İzmir'de bu problemimi çözebilecek bir servis yada birini tanıyan var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Vodafone çoşmuş.Sağlam zam yapmış. Eski ücretler 56 kuruştu. *7 Mayis 2020 tarihi itibariyla durma ozelliginin ucretlendirmesi 7 TL, vodafone sosyal pass paketinin ucretlendirmesi de 32 TL olarak guncellenecektir. Paket asiminda yurt ici her yone dakika fiyati 90 kr/dk ve yurt ici her yone SMS fiyati 90 kr.Data asimi standart tarifeden
ucretlendirilecektir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dx.com da mi band 3 100 tl gözüküyor.bu fiyatta bir anormallik yada + vergi var mı?dx den hiç alışveriş yapmadım.

http://www.dx.com/p/original-xiaomi-miband-3-oled-heart-rate-monitor-bluetooth-4-2-smart-bracelet-wristband-524606#.WzyX2BfDmjQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

başıma bişey gelmeyecekse 2016 Ağustos'tan beri #turknet ten memnunum.Vae 100mbitlik paketteyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet arkadaşını getir kampanyası 31.01.2018 'e kadar uzatılmış.
Davetiye kodum:MKJ38PE10BBA
https://turk.net/p/MKJ38PE10BBA/

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

TurkNet kullanıyorum, gayet memnunum. Linke tıklayarak üye olursanız sayemde bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. (Tabii ben de sizin sayenizde.) Bu arada, TurkNet'te taahhüt yok!
BeğenFavori PaylaşYorum yap