önerdiğiniz kalorifer termostatik vana var mı? sizce gerekli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Abime telefon alacağım. A34 iyi duruyor. Önerir misiniz? Fazla kısıp yakin seviyede başka bir öneriniz var mı? Tercihen Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enparaya girmek için güncelle diyor ama güncelleme gelmemiş :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buraya da bu şekilde gelirse 8 liraya sağlam arşiv olurdu.

Edit: Uygulama içi satın alım eklenmiş (@ciddiyetsiz @protego )

HBO Max launches on Prime Video in the U.S.

Prime Video Channels is adding HBO Max back to its offerings for customers in the U.S.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Sanırım HBO Max Amazon Prime ile birlikte gibi algılamışsınız. O biraz öyle değil. Türkiye Prime içinde yok sanırım ancak bazı ülkelerde Prime içerisinden ekstra abone olunabilecek servisler var.

  Örneğin Almanya içinde canlı tv bölümü var. Onun haricinde sinema, dizi, spor abonelik servisleri var. Bunların hepsine Prime Video uygulaması ile abone olabiliyorsun.

  Türkiye için şöyle örnek verebilirim açıklayıcı olması açısından. Amazon ve Bein anlaşma yapsa ve Prime Video uygulamasındab Digiturk aboneliği başlatıp canlı yayınlarını getirse, onun gibi bir şey.

  Ayrıca haberde şöyle bir ifade de var "Prime members can subscribe with no extra apps to download beyond Prime Video, and no cable required." (Prime üyeleri başka bir uygulama veya kablo ihtiyacına gerek olmaksızın abonelik başlatabilir.)

 • imperio @imperio

  Ekstra üyelik bu. Amazon Video içerisinden diğer video servislerinin aboneliğini alabiliyorsun. Hepsi tek platformda birleşmiş gibi oluyor ama ücretleri ayrı ayrı

Merhaba. Bana kullanımı kolay, sorunsuz ve ücretsiz video kurgu programı önerebilir misiniz? Sadece videoları ekleyeceğim, istediğim yerlere yazı yazacağım ve arkasına müzik ekleyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Samsung buds pro almayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nedir? Alternatifiniz var mı? Buds 2 pro'ya yükseltmeye değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kadikoyde bi kahvecide oturdum. Önce mesut süre 5 dk sonra @gamsizm geçti. Selam vermeye fırsat olmadı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

İki gündür Trendyol yemekten çekiyorum :). Dün sipariş verdim (restoran kuryesi) . 20 dakika sonra yolda gözükmeye başladı. 50 dk sonra desteğe yazdım. Meğerse buraya yollamiyorlarmis. Siparişi iptal ettirdim. Sonraki gün farkettim, teslim edildi gözüküyor ve iptal edilmemiş.
Bugün yine trendyoldan sipariş verdim. Trendyol kuryesi getirdi. Bi baktım başkasının siparişini bana getirmişler.

İki olay için de 1 gün icinde inceleme yapılıp iademin yapılacağı söylendi. Buradan 1. yolda bilgileri hep otomatik giriliyor 2. Canlı destek restoranı aramak dışında yapabileceği bi şeyi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap