Merhaba

s10 siparişimden gelen hepsiburada çekim var. 600 tl. ilgilenen yazabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Bixby tuşu deklanşör yerine geçebiliyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
s10 galaxy buds için kampanya zamanı uygulamasını indirmek gerekiyormuş. O bu uygulama mı? pek güvenemedim emin olayım dedim. Uygulamanın sahibi Pragma Bilişim Yazılım Dan. Tic. Ltd. Şti. imiş. Samsungla alakası var mı?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pragmasoft.samsungcampaign

Kampanya Zamani - Apps on Google Play

Şimdi Kampanya Zamanı. Kampanya Zamanı uygulaması ile size özel kampanyaları seçerek ilgili formu doldurduğunuzda başvurunuzu yapabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
aliexpressde(gearbest,...) telefon kılıfı için önerdiğiniz marka ya da mağaza var mı? (mesela kablolarda ben hep ugreen tercih ediyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Merhaba

Kullanmadığım bir hosting var. Bu hostinge bir database kurdum(phpmyAdmin). Bu hostingi sunucu gibi kullanabilir miyim? Hem android projesi hem de .net projesi için o tabloya bağlanıp veri çekebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Mekanik bir f/p klavye almak istiyorum. Bütçeyi belirlemedim ama olabildiğince f/p ürünü ve dayanıklı olması tercihim. Aydınlatma olmak zorunda, türkçe Q ya da ingilizce Q olabilir.

Tavsiyeniz de yoksa nelere dikkat etmem gerekiyor belirtirseniz sevinirim.

(Not: profil fotomu değiştirdim, umarım pişti olmamışızdır)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Xanthochroid @xc

  Rampage Hydra R6 Rgbyi 270 küsüre almıştım. Büyük enter tuşlu, Türkçe mekanik klavyelerde en ucuzu buydu ben bakarken. Aylardır kullanıyorum bir sıkıntısı olmadı şimdiye kadar.

  • spades @spades46

   Önceden Rampage SPECTRA R5 almıştım. giriş seviyesi ve mekanik olmayan bir klavye ama 1.5 sene sonra tuşlar basmamaya başladı. Bu yüzden kararsızım bu markadan

  • Xanthochroid @xc

   @spades46 bende de ucuz bir klavyesi vardı. Ucuz olanları aşırı dandik oluyor, ama bu modelin kaliteli olduğunu söyleyebilirim hocam. Ben de almadan önce markadan çekinip vatan bilgisayarda denemiştim. Hala teşhir olarak duruyorsa gidip kendiniz inceleyebilirsiniz.

İyi geceler ahali
Bu ara dosyalarım hep bu şekilde. Ne anlama geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

biraz önce bright memoryi oynadım. Tek kişinin geliştirmiş olduğuna inanamıyorum. Ama tek sıkıntısı oyunu 33 dakika bitti, o da benim beceriksizliğim 🙂 . Oyunun mekanikleri çok iyi. skiller çok kullanışlı, ama çok da zorlanmıyorsunuz (zorluk ayarı da oyunda).

Oyun episode 1 diye geçiyor. bu oyun bu kadar mıydı? yoksa buna ekstra içerikler gelir mi? yoksa episode 2 diye tekrar mı satacak? böyle olacaksa alıp iade bile edilebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap