Buraya da bu şekilde gelirse 8 liraya sağlam arşiv olurdu.

Edit: Uygulama içi satın alım eklenmiş (@ciddiyetsiz @protego )

HBO Max launches on Prime Video in the U.S.

Prime Video Channels is adding HBO Max back to its offerings for customers in the U.S.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Sanırım HBO Max Amazon Prime ile birlikte gibi algılamışsınız. O biraz öyle değil. Türkiye Prime içinde yok sanırım ancak bazı ülkelerde Prime içerisinden ekstra abone olunabilecek servisler var.

  Örneğin Almanya içinde canlı tv bölümü var. Onun haricinde sinema, dizi, spor abonelik servisleri var. Bunların hepsine Prime Video uygulaması ile abone olabiliyorsun.

  Türkiye için şöyle örnek verebilirim açıklayıcı olması açısından. Amazon ve Bein anlaşma yapsa ve Prime Video uygulamasındab Digiturk aboneliği başlatıp canlı yayınlarını getirse, onun gibi bir şey.

  Ayrıca haberde şöyle bir ifade de var "Prime members can subscribe with no extra apps to download beyond Prime Video, and no cable required." (Prime üyeleri başka bir uygulama veya kablo ihtiyacına gerek olmaksızın abonelik başlatabilir.)

 • reducto @protego

  Ekstra üyelik bu. Amazon Video içerisinden diğer video servislerinin aboneliğini alabiliyorsun. Hepsi tek platformda birleşmiş gibi oluyor ama ücretleri ayrı ayrı

Merhaba. Bana kullanımı kolay, sorunsuz ve ücretsiz video kurgu programı önerebilir misiniz? Sadece videoları ekleyeceğim, istediğim yerlere yazı yazacağım ve arkasına müzik ekleyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Samsung buds pro almayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nedir? Alternatifiniz var mı? Buds 2 pro'ya yükseltmeye değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kadikoyde bi kahvecide oturdum. Önce mesut süre 5 dk sonra @gamsizm geçti. Selam vermeye fırsat olmadı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

İki gündür Trendyol yemekten çekiyorum :). Dün sipariş verdim (restoran kuryesi) . 20 dakika sonra yolda gözükmeye başladı. 50 dk sonra desteğe yazdım. Meğerse buraya yollamiyorlarmis. Siparişi iptal ettirdim. Sonraki gün farkettim, teslim edildi gözüküyor ve iptal edilmemiş.
Bugün yine trendyoldan sipariş verdim. Trendyol kuryesi getirdi. Bi baktım başkasının siparişini bana getirmişler.

İki olay için de 1 gün icinde inceleme yapılıp iademin yapılacağı söylendi. Buradan 1. yolda bilgileri hep otomatik giriliyor 2. Canlı destek restoranı aramak dışında yapabileceği bi şeyi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Forspoken'dan oynanış videosu yayınlanmış. İlk izlenimim; başta AC gibi boş bir açık dünya gibi boş etkilnlikler gibi görünse de oynanışı beklediğimden iyi görünüyor. Bana büyücü spider-man gibi geldi (Bolca gadget gibi büyüler ve hareketlilikden dolayı bu örneği verdim). Açık dünya ruhsuz gibi dursa da oynanış keyifli ve seyahat etmesi keyifli olduğundan baymayacak bir oyun izlenimi verdi.
Edit: En büyük korkum; bu büyüleri geç verip, başlarda çok sıkıcı ve temposuz olması.
https://youtu.be/i6skG7ykCiY

Forspoken - 10-Minute Gameplay Trailer | PS5 Games

Get an in-depth look at the adventure that awaits you in the world of Athia. Learn how to master powerful magic abilities, navigate treacherous terrain, and ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Üst gövdeyi çalıştırmak için eve alınabilecek spor aleti var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba

Arkadaşım PS5 alacak. Ama hem karaborsa fiyatı çekenlerden almak istemediği için hem de güvenilir olması için resmi satıcılarından almak istiyor.
Bu yüzden benim aklıma vatan, mediamarkt ve overgame geldi aklıma. Sizin aklınıza gelen satıcılar nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap