Mick Gordon ve Id arasında yaşanan #Doom soundtrack mevzusu ile ilgili Mick, birçok kez yeni teklifte bulunduğunu ama bir türlü Id tarafının kabul etmediğini yazmış. Gerçekten son dönemde dinlediğim en iyi oyun müziklerinden biriydi ama hala bu olay yüzünden bir resmi soundtrack yayınlanmadi. Bildiğim kadarıyla sadece collector's edition satin alanlara resmi müzik yollandı. Zaten o albümdeki parçaların çoğu Mick tarafından değil, Id'in kendi içerisindeki biri tarafından mixlenmisti. Ben yine de her seye rağmen barisacaklarini düşünüyorum.

https://twitter.com/Mick_Gordon/status/1428471316684828672?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir daha oyunların full ya da gold sürümünü almama kararı aldım. Ne zaman aldıysam oyun bittikten sonra zaten oyundan sıkılmış oluyorum daha da oynayasım gelmiyor. Standart versiyonu alıp geçmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • serhanhepsen @serhanhepsen

  Her oyun haketmiyor. Benim mutlaka full sürüm alınması gerekiyor dediğim 2 oyun var aklıma gelen. Witcher 3 ve AC: Odyssey ikisi de ek paketleriyle oynayınca anlam kazanıyor.

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Zaten gereksiz uzun oyunları daha da gereksiz uzatıyorlar.

 • Orcun @orcun

  Hayatımda hiç öyle gold edition bilmemne edition yok season passli vs vs oyunlara ekstra para vermedim diye hatırlıyorum. Bir galiba witcher 3'e ps4'e çıktığı gibi birşey editiondu alana kolye veriyorlardı öyle aldım. O da 149 muydu ? 179 muydu öyle bir para vermiştim. Kargo beleş geldi oynadım taktım eee oyun türkçe değil ? abooow, ne yaptık ne ettik azcık oynadık ama olmuyor. Dediler ki türkçe gelecek ama ne zaman belirsiz ? 150 liradan oyunu komple satmıştım. Aylar sonra falan türkçe geldi dediler kardeşlikle 50 liraya falan bulup alıp oynayıp bitirmiştim.

 • cestlavie @cestlavie

  Valla bitirip rafa kaldıracaksam en ucuz şeklini alırım. Varsa korsan yoksa oynamam. Çok pahalı oyunlar o kadar para vermem kimse kusura bakmasın.

  Maks 100-150 TL olmalı aaa oyunlar bu ekonomide 300 500 lira verenlere helal olsun. Ben olsam vermezdim ama on bin lira kazansam ayda belki...

  Bir tek online oyun aboneliklerine para harcıyorum ben onlarda da verdiğinin eğlence olarak karşılığını misli misli alıyorum. Final fantasy oynuyorum 2 aydır 50 lirayla başladık şu an aylık 100 lira çekiyor. Hak etse veririm yani. 300 500ler benim fp limitimi aşıyor.

İsrail yangınlar nedeniyle Türkiye'ye yardım teklifinde bulunmuş ancak bizimkiler reddetmiş.

https://twitter.com/AmichaiStein1/status/1422174224236650503?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#Tokyo2020 Olimpiyatlarında Rusya'dan Vitalina Batsarashkina hava tabancası alanında altın madalya kazanmış. Sanırım kendine uğur getirsin diye de #Witcher kolyesi takmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakalım bu sefer daha kararlı gibiyim. Kafa olarak da rahatım önceki denemelerime göre. Var mı önereceğiniz bir taktik? #Sigara belasından nasıl daha kolay kurtulurum? Bu arada 2 seneyi geçti başlamam. Su anda ise 6 gündür hiç kullanmadım. Daha önce ise 2 defa bırakma girişimim oldu. En fazla 25 gün dayanmıştim. Çok fena stres alıyor namussuz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

#Youtube mobil Android uygulamasına short sekmesi gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap