NNEKF9A68FF59D6718
Teklif kodunuzu 14 Şubat 2023’ten önce GOG.com adresinde kullanın.
- Kodunuzu giriş kutusuna yapıştırın ve “Devam Et”e tıklayın.
- Dishonored 2, otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır birşeyler paylaşmıyordum tansiyonumu 8-5e attıran bir tecrubemi paylaşayım, Samsung PM9A1(980pronun oem versiyonu diyebiliriz) konu olan arkadaş read only moda girdi yazma ömrünü tamamladığı için...
Bir yandan iyi aslında dedim ama çok uğraştırdı, geçiçi windows kurup yedek almak isteseniz de read only olduğu için ne dosyaların sahipliğini/nede devralmayı gerçekleştirebiliyorusunuz (sistem geri yükleme,sistem imajı geri dön hatta onarma bile nafile))neyse..
3 günlük yoğun çabalarım sonunda sorunun software değil hardware olduğunu anladım, Özet geçecek olursam, disk yazma/silme korumalı moda geçiyor, ilk etapta aklıma gelmediği için 40 takla atarak çözün yollarını denesem de tesadüf eseri smart verilerine bakarak haydaa dediğim doğrudur.
Toplam yazma miktarı yaklaşık 1300 tb(600tbw garanti sağlıyordu sanırım) sağda solda gördüğünüz videolara aldanıp gaza gelmeyin diye paylaşıyorum,Yok omrunun 15 katı 20 katı yazdık disk anca pert oldu gibi söylemler en azından gen4 için yalan olduğunu birebir tecrube etmiş oldum(980pro sahibi arkadaşımda 1800tb de disk patlamıştı).
Yazmak istediğim uğraştığım çok şey var ama sizi yormamak adına uzatmıyorum, mecburen yeni bir ssd alıp clonlamayı deneyeceğim(kargo bekleniyor), harici hdd kopyalama yöntemi ile çoğu bilgilerimi alsam da özellikle chrome şifre yönetimi ve geçmiş yer imleri konusunda sorun çıkardı bozuk kesimler var diye kendisi sıfırlamış(ki bana lazım olan bir kısım burası idi)
Son olarak o kadar veriyi nasıl becerdin yazmayı diye soracak olan olursa yaklaşık 100tb chia coin için kaynak disk olarak kullanmıştım,geri dönüşü 1200tb yazma oranı olarak döndü ..ehh gerisi de normal kullanım diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video edit ile uğraşan arkadaşlara bir sorum var, hangi programı kullanıyorsunuz ?Denemek için farklı porgramları kurdum vs ama pek mantılı sonuç alamadım, işlemci 5950x ekran kartı 3080ti denediğim programlarda genelde(vimeo,video proc ,handbrake yada hdvideo converter vs) ekran kartı kullanınca süre uzuyor, yani misal 4k video 720p donusturmek istediğimde sadece ekran kartı kullan dersem 3dk sadece sadece cpu kullan dersem yaklaşık 1dk ikisini kullan dersem en verimsiz olan bu 6dk uzuyor süre, ee hani ekran kartı video decode/encode süreleri muthis kısaltıyordu ?videoda oynama yaparsam sureler malesef katlanıyor malum versiyonlarını kullanıyorum ama pek fark edeceğini sanmıyorum acaba verimli/mantıklı bir program onerisi gelir mi diye sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendime farklı bir hobi edineyim dedim, Rc truck derken ekskavatör eğlenceli duruyor, yahu madem alacağım bir tık iyisi olsun, madem oldu full metal olsun dedim, vayy hidrolik sistem de varmış olsun bakalım derken çok uzatmadan fiyat 180k geldi, Bu hobi hee, el yapımı aykırı muhendis arkadaşların homemade yapımı değilil.(300kg mezar kazan 150kg tasıyan cılgınlar var neyse) şunu ekliyim ama bir tık altı bir tık üstü 150-200k bandında oynuyor...Vaz geçtim tabi 🙂 Yalan yok üzdü...
https://www.metalhobi.de/tr/hmk-490/21-661-hmk-490-9-valf.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Truck Baby Shark Horn

► SUBSCRIBE to Lusipio Gaming! -https://www.youtube.com/channel/UC_V56X-VSp7fZbJwtRDhWVw?sub_confirmation=1Don't forget to like, comment, subscribe and share...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aha fh5 erişime açıldı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilen vardır mutlaka,
Youtube içerik üreten bazı anketörler sürekli trol saldırılarına maruz kalıyoruz reklam gelirlerimiz kesiliyor desteklerinize ihtiyacımız var(katıl sticker vs) diye söyleniyorlar,Böyle birşey gerçekten var mı ? hani dislike sayısıda çok az, acaba suistimal mi ediliyor gerçeklik payı var mı emin olamadım ?
Uzun lafın kısası beğenmediğiniz bir yayıncıyı gerçekten organize bir şekilde(artık bir şekilde) reklan gelirlerinden men edilme şansı var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O değil de bu Diablo4 nerde arkadaş, kalbini kıracam artık geliştirenlerin az kaldı ...Bizde mi tehdit mesajları atalım, hor görüp linç edelim nedir yani,1 yıl oldu yahu en son oynanış videosu üzerinden geçen süre.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gamerock out, suprim in 🙂
Coğu kartı(strix,aorus,tuf,gaminx ftw vs) kullandım favorim strix idi ama şuan suprim oldu diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap