#ios13 Uygulamalarda hız artışı kesinlikle hissedilir olmuş. Onun dışında ses kısma-yükseltme çubuğunun yanda, büyük ve elle ayarlanabilir olması baya olmuş hoşuma gitti. Dark mode güzel ama oled ekranda yukarı aşağı yaparken garip bi iz kalıyor, alışmak gerekiyor heralde. En çok farkedilen özellik ise Face id aşırı hızlı çalışıyor artık. Telefonun ekranının açılmasıyla face idnin yüzümü okuması bir oluyor sadece kilidin açılma animasyonunu görebiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İy günler ts takipçileri. Annemin s6 edge telefonu açılmıyor hiçbir tepki vermiyormuş. Şarjı tamamen bitmiş daha sonra takmış şarja %100 olunca açmaya çalışmış fakat hiçbir şekilde telefonu tepki vermiyor. Var mıdır içindeki dosyalar silinmeden açmanın bir yolu? #TeknoYardım
Not: hard reset, soft reset denendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dumduz tas parcasi ama guzel gozukuyor nedense...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

İyi günler ts takipçileri. Annemlerin evine türk Telekom ev interneti bağlatıcaz fakat şu anda mı bağlatsak yoksa 2019 şu akn düzenlemesinin yürürlüğe girmesini mi beklesek kadar veremediler. Çok acelesi yok ama bi şey değişmeyecekse beklemenin de anlamı yok. Ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TwoCenk @twocenk

  Şimdi 24 ay sözleşme ile bağlatırsanız. 2 ay sonra iptal ederseniz, kurulum ücreti ve 2 aylık indirim oranını ödeyip yeni bir tarife arayabilirsiniz. 2 ay sonra daha kötü tarifeler gelirse, benim 22 aylık sözleşmem var diyip yırtma ihtimaliniz olabilir.

 • gordonfreeman @gordonfreeman

  türk telekom alternatifleri bölgede yoksa sakın bekleme. benim tanıdığım türk telekom tüm kan emiciliğiyle 2019 yılında internete deli dehşet zam yapacaktır.

 • sawgent @sawgent

  AKN ile ilgili bir şeyler değişecek ama hangi yönde değişecek kimse bilmiyor. Operatörlerin kendisi bile kafalarına göre uygulama yapıyorlar şimdiden. Ama bilinen tek bir şey var; yeni yılla birlikte ücretler artar. Taahhüt vermez yada yeni alacak olursanız yeni ücretlendirmelere tabi olursunuz.

  Türknet yada benzeri taahhütsüz alternatifleri araştırın derim hemen bağlatacaksanız.

15-20 metrekare büyüklüğündeki odayı ısıtmak için "düşük güç tüketen" max 100tl dolaylarında ısıtıcı arayışındayım. Merkezi şekilde kaloriferler yanıyor fakat yeterli olmuyor. Aşağıdaki ürün yeterli midir sizce ?
https://www.hepsiburada.com/kumtel-lx-6331-2000-watt-fanli-isitici-p-EVKUMTELLX6331

Kumtel LX-6331 2000 Watt Fanlı Isıtıcı Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Kumtel LX-6331 2000 Watt Fanlı Isıtıcı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

İyi günler Ts takipçileri. Kenarda atıl durumda olan philips 170s monitörümü canladırayım diyorum. Sadece vga girişi var. Sizce bununla neler yapılabilir? Benim aklıma tv yapmak geldi ne dersiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Bugün anandolu üniversitesinin ikinci üniversite kapsamında öğrenim ücretini ödedim fakat hesapta 70 tl varmış öğrenim ücreti ise 260 tl. Ödediğimde başarıyla tamamlandı dedi fakat şu anda kaydım gözükmüyor işin garibi ise karttaki 70 tl yi çekmişler. Ne yapmam gerekiyor bu durumda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Bioshock serisini almıştım geçen hafta. 1. oyunu oyanamaya çalıştım ama inanılmaz karanlık ve gergin bi ortam olduğu için oynayamadım. Hikayesi güzel ve genelde açık, renkli alanlarda geçen single player oyun ne tavsiye edersiniz ? #oyuntavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

#teknoyardım #seskartı İyi günler Ts takipçileri. Bilgisayar açık veya kapalı farketmeksizin hopörlörlerden sürekli dip ses geliyor. Bu ses pc açık olduğu zamanlarda mausu oynattığım zaman belirgin hale geliyor. Hopörlörlerin sesini kısarsam ses kesiliyor. Muhtemelen anakarttaki elektrik gürültüsünün yansımaları bu. Ses kartı alırsam sorunumun çözüleceğini düşündüm ama pci mı alsam yoksa harici usb mi alsam karar veremedim. Ayrıca 3.5 kulaklık girişi çoğaltıcı kullanıyorum. Aşağıda linkini verdiğim ürün sizce sorunumu çözer mi?
https://www.hepsiburada.com/asus-xonar-dg-5-1-pci-ses-karti-p-BD300898?magaza=Yenisey&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=Cj0KCQjwz93cBRCrARIsAEFbWsiFrrzN27M5deQBni7oR5N9-48kv1ouup1vVJzA9j7cpdL4ct865CQaAresEALw_wcB

Asus Xonar DG 5.1 Pci Ses Kartı Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Asus Xonar DG 5.1 Pci Ses Kartı en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap