Bu kadar fark olması normal mi yerelde ?
İlki benim konumum -ki ankara merkezde oturuyorum sayılır-, diğeri ankaranın konumu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 aylık mi band 4’ü hiç dikkat etmeden kullanma sonucu fotoğraftaki çizikler oluştu. Bir çoğu yatarken yanımdaki duvara sürtmekten kaynaklı. İşin yüzel yanı güneş ışığında dikkat edersen belli oluyor onun dışında günlük kullanırken farkına varmıyorsunuz. #XiaomiMiBand4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar. Elimde eski bir monitör var bunu 2. ekran olarak kullanmak istiyorum fakat ekran kartından vga çıkışı yok o yüzden hdmi'dan vga'ya çevirecek bir dönüştürücü arıyorum, var mı tavsiyesi olan ? Bir de şu an 144Hz'de kullanıyorum ama 2.ekran 60hz olacak bir sıkıntı çıkarır mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

300 tl civarlarına kulak içi kulaklık arıyorum. Aşağıda linkini verdiğim marshalls nasıldır acaba ? Başka tavsiyeler varsa onlara da açığım. Kablolu, kablosuz farketmez.

https://www.dr.com.tr/Elektronik/Marshall-Mode-Kulaklik-Ie-Blackwhite-Zd-4090939/Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakici-Kulakliklar/urunno=0000000689223

Marshall Mode Kulaklik, IE, Black&White ZD.4090939

Binlerce kitap, teknoloji ürünü, hediye, müzik, film ve daha fazlası indirim kampanyalarıyla kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R’da!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Yurtdışından aldığım telefonu pasaporta kaydettirmeye çalışıyorum. Türk telekoma hat devir işlemi için gittik 1 aydır aynı bahaneyle asla devir işlemi yapmıyorlar. "Hat devir işlemi sayfası açılmıyor." Koskoca firma rezil kepazelikten başka bir iş yapmıyor. Genel merkezden yapıyorlar diyorlar, gidiyoruz orada da aynı terane. Bi de pişkin pişkin yeni hat alın başka yapacak bi şey yok diyorlar. Umarım en kısa zamanda batarsın #ArapTelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#ios13 Uygulamalarda hız artışı kesinlikle hissedilir olmuş. Onun dışında ses kısma-yükseltme çubuğunun yanda, büyük ve elle ayarlanabilir olması baya olmuş hoşuma gitti. Dark mode güzel ama oled ekranda yukarı aşağı yaparken garip bi iz kalıyor, alışmak gerekiyor heralde. En çok farkedilen özellik ise Face id aşırı hızlı çalışıyor artık. Telefonun ekranının açılmasıyla face idnin yüzümü okuması bir oluyor sadece kilidin açılma animasyonunu görebiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İy günler ts takipçileri. Annemin s6 edge telefonu açılmıyor hiçbir tepki vermiyormuş. Şarjı tamamen bitmiş daha sonra takmış şarja %100 olunca açmaya çalışmış fakat hiçbir şekilde telefonu tepki vermiyor. Var mıdır içindeki dosyalar silinmeden açmanın bir yolu? #TeknoYardım
Not: hard reset, soft reset denendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dumduz tas parcasi ama guzel gozukuyor nedense...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

İyi günler ts takipçileri. Annemlerin evine türk Telekom ev interneti bağlatıcaz fakat şu anda mı bağlatsak yoksa 2019 şu akn düzenlemesinin yürürlüğe girmesini mi beklesek kadar veremediler. Çok acelesi yok ama bi şey değişmeyecekse beklemenin de anlamı yok. Ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TwoCenk @twocenk

  Şimdi 24 ay sözleşme ile bağlatırsanız. 2 ay sonra iptal ederseniz, kurulum ücreti ve 2 aylık indirim oranını ödeyip yeni bir tarife arayabilirsiniz. 2 ay sonra daha kötü tarifeler gelirse, benim 22 aylık sözleşmem var diyip yırtma ihtimaliniz olabilir.

 • gordonfreeman @gordonfreeman

  türk telekom alternatifleri bölgede yoksa sakın bekleme. benim tanıdığım türk telekom tüm kan emiciliğiyle 2019 yılında internete deli dehşet zam yapacaktır.

 • sawgent @sawgent

  AKN ile ilgili bir şeyler değişecek ama hangi yönde değişecek kimse bilmiyor. Operatörlerin kendisi bile kafalarına göre uygulama yapıyorlar şimdiden. Ama bilinen tek bir şey var; yeni yılla birlikte ücretler artar. Taahhüt vermez yada yeni alacak olursanız yeni ücretlendirmelere tabi olursunuz.

  Türknet yada benzeri taahhütsüz alternatifleri araştırın derim hemen bağlatacaksanız.