Canlı yayını izlemedim fakat sanırım sosyal kapanıyor. Dc ya da telegram kanalı var ise paylaşırsanız sevinirim. Kendinize iyi bakın dostlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler teknoseyir takipçileri. windowsun kurulu olduğu Ssd’yi yeni aldığım m2ssd’ye taşımam gerekiyor. önerebileceğiniz bir klonlama yazılımı var mıdır? kopyalama yazılımları ile verileri taşıdığım zaman lisans vs. de sıkıntı olmaz değil mi? Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Eski bir Thinkpad'in hdd'si yerine almayı düşünüyorum. Ofis için kullanılacak. Tek çekincem olur olmadık yerde bozulması. Ne dersiniz?

https://www.hepsiburada.com/hikvision-e100-256gb-550-450mbs-sata-3-2-5-ssd-hs-ssd-e100-256g-p-HBV00000I8L4G?magaza=Techburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar teknoseyir takipçileri. Bi anlık gaza gelip ailemin evini 100mbps internete geçirdim ama modemi düşünmemişim. Evdeki herkes kablosuzla bağlı modeme. O yüzden ucuz bir 5ghz modem arayışına girdim. Uygun fiyatlı 100mbps kablosuz hız destekleyecek bir modem önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şu dönemde twitter neden kısılır anlayamıyorum. kendi çapımızda bir şeyler yapıp daha büyük organizasyonlara aktarmaya çalışıyorduk topladığımız verileri. ve her şey dm üzerinden yürüyordu. şu anda bütün akış kesildi. haber beklediğimiz/bekleyen insanlara vpn öğretmeye çalışıyoruz. “büyüklerimize” ulaşmışlar. btk tarafından yapıldı biz bir şey yapamayız denmiş. yani yazıp yazıp siliyorum artık çok üzgünüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi ben amerikadan aldığım iphone 14’ü tr’de kullanabilecek miyim? türkiye’de e-sim olayı var mı? hali hazırda türk telekomda bir hattım var ama uzun süredir inaktif.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

İyi akşamlar, arkadaşlar. Babamın surface şarj aleti şarj etmiyormuş bu yüzden uzun zamandır bilgisayarı kullanamıyor. Tamir olması mümkün müdür yoksa nasıl bir yol izleyebiliriz acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar Teknoseyir Ahalisi. Az önce macbook'um 1 metreden yere düştü kıç üstü. Bilgisayar açıktı, henüz hiçbir sıkıntı saptamadım. Sadece altındaki silikonlardan birisi iyice içeri kaçtı ve bilgisayar yazı yazarken sürekli sallanıyor dengesizlikten. Nasıl düzeltebilirim bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar ts takipçileri. Açıköğretim sınavına araba anahtarı alıyorlar mı acaba? Aksi halde hiç gitmemeyi düşünüyorum 🙁 Edit: Cevap, evet. Araba anahtarı alıyorlarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6