İyi akşamlar, arkadaşlar. Babamın surface şarj aleti şarj etmiyormuş bu yüzden uzun zamandır bilgisayarı kullanamıyor. Tamir olması mümkün müdür yoksa nasıl bir yol izleyebiliriz acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar Teknoseyir Ahalisi. Az önce macbook'um 1 metreden yere düştü kıç üstü. Bilgisayar açıktı, henüz hiçbir sıkıntı saptamadım. Sadece altındaki silikonlardan birisi iyice içeri kaçtı ve bilgisayar yazı yazarken sürekli sallanıyor dengesizlikten. Nasıl düzeltebilirim bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar ts takipçileri. Açıköğretim sınavına araba anahtarı alıyorlar mı acaba? Aksi halde hiç gitmemeyi düşünüyorum 🙁 Edit: Cevap, evet. Araba anahtarı alıyorlarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Selamlar Ts takipçileri. Amerika'da ki mobilya şirketimiz için isim arayışı içerisindeyiz. High-end ürünler olduğu için içinde "luxury-exclusive-elite" gibi kelimeler geçerse iyi olur diye düşündük fakat önerilere açığız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk telekom prime kullanıyorum. sınırsız veya çok yüksek kotalı bi ek internet tarifesi yok mu acaba mobil için?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Köye gidip biraz kafa dinleyeyim, biraz da film indirir izlerim dedim. Daha önce hiç ihtiyacım olmamıştı ama macbooklara netflixten içerik indirmenin yolu yok mu cidden ? Uygulaması zaten yok. Bu nasıl iş anlam veremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Ts’den yaptığım bilmem kaçıncı alışveriş hiçbirisinde sıkıntı çıkmadı. @brnspawn sağolsun yanında kablosuyla beraber göndermiş, kol da gayet temizdi. xBox 360 kolu da vardı da ama hakikaten one kolu bir ayrıymış herkese tavsiye ederim. Özellikle Forzada klavyeden sonra çağ atladı resmen. +ref @brnspawn

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler TS takipçileri. Laptop alma arayışındayım. Maks bütçem $1000. Macbook air, ipad pro ve aşağıdaki laptop arasında kaldım. Aslında mac harici bütün apple ürünlerini kullanıyorum fakat daha önce hiç mac sahibi olmadım. Oyunla pek işim yok ama arada da açıp basit oyunları oynarım. Onun dışında genelde yazı yazma, film ve internet için kullanılacak. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
https://www.amazon.com/Lenovo-Legion-Y540-Gaming-Laptop/dp/B08ZL37W4C/ref=sr_1_20?dchild=1&keywords=legion+laptop&qid=1618398760&sr=8-20

Amazon.com: 2021 Lenovo Legion Y540 15" Gaming Laptop: i5-9300HF, 15.6'' 1080P...

Amazon.com: 2021 Lenovo Legion Y540 15" Gaming Laptop: i5-9300HF, 15.6'' 1080P IPS Display, 12GB RAM, 512GB PCI-e SSD, RTX 2060, Backlit Keyboard, Grey: Computers & Accessories
BeğenFavori PaylaşYorum yap