Canlı videolarda belirtilen "kullanmadığınız prime'ları kullanırsanız seviniriz" gibi bir şey var. Prime denilen ne? Amazon Prime ile ilgisi var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17
Veysel paylaştı.

#Netflix in yeni dizisi another life 2. Bölüm 21. Dk. da , uzaydaki ermeni travesti soykırım dedi. İroni değildir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18
 • kizilsakal @kizilsakal

  Aslında rahatsızlığımızı düzgün bir yol ile bildirirsek bence düzeltirler. Netflix parasına bakar bunu yapımcı yapmış denetlemesi zor bir şey. Ama tepki vermememize ve bundan haberleri olmasına rağmen bir ülkeye yasadışı bir ithamda bulunun bu sahneyi kaldırmazlar ve dikkat etmezlerse o zaman bilinçli yapıldığı kesinleşir diye düşünüyorum.

 • Cem KOÇ @cemkoc

  "Neyin şakasını yaptıysak gerçek oldu"

 • Can Krmz @cnkrmz

  2 ay oldu üyeliği donduralı sanırım çok yerinde karar vermişim. Umarım RTÜK bunlara el atar da kurtuluruz bu saçmalıktan.

  • Yunus @yunus

   Üyeliği dondurarak zaten kurtulmuşsunuz. Sansürün olmasını ne için istiyorsunuz? RTÜK gibi saçma kararların alındığı bir yerden çare beklemeniz ilginç geldi.

  • Can Krmz @cnkrmz

   @yunus sansür kötü bir şey ama uzaydaki ermeni travestinin benim ülkeme soykırım algısı yaratmasına karşı bir uygulama yapacak kurum olmamasından iyidir. Yönetim geçicidir kurum kalıcı. Bu işten para kazanıp denetleme olmasın istemekte kaçakçılıktan farkı yoktur.

  • Yunus @yunus

   @cnkrmz O kurumun olması lazım işte. Eğer yoksa ve bu kurumla bişeyler yapmaya çalışıyorsan hem başarısız olacaksın hem de para verip üye olduğum platformda neyi izleyip neyi izlemeyeceğime karışan ve gittikçe daha da genişleyerek hayatımızın her noktasında sansürlü yaşamamamıza sebep olacak bir kurumu beslemiş olacağız. Fikri başka bir fikir ile çürütebilirsin, sansür ile değil.

  • Can Krmz @cnkrmz

   @yunus başka bir fikir ile fikri çürütebilirsin. Bu fikir değil küfür. Küfüre de anlayacağı dilden yani para kazanacağı mecraya engel koyarak canını yakar ve dikkatini çekersin.

 • YAGIZ @yagiz

  2 bölümü bitiremedim, leş bir dizi. sözde ermeni soykırımı propagandası ile bunu kanıtlamış zaten.
  ayrıca 2 yıllık hesabımı yakında kapatmayı düşünüyorum. çocuk bölümünde lezbiyenlik vb. konuları işleniyor artık.

#Azerbaycan #elektronik #ticaret Arkadaşlar Azerbeycan'da bilgisayar satın alabileceğim online site var mıdır? Azeri arkadaşlar vardı sanırım sitede. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk şimdi fark ettim, son 30 günde en fazla okunan 10 içeriğin 6'sı size aitmiş. Vallahi tebrikler 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

@hkellecioglu @gamsizm #TeknoSeyirPlus #TSplus Aklıma geldi, eğer sistem çok basitleştirilirse, bir liste olur, plus isteyenler, plus hediye etmek isteyenler de gider sırayla ordan hediye eder.

Ama bunun için plus hediyesinin çok kolay olması gerekiyor. "Hediye et" tuşu olsa... Yazıyoruz ama @hkellecioglu Bey cevap vermiyor 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öğrenci olan 5 arkadaş için 1 aylık Teknoseyir plus üyelik kuponu gönderebilirim. Teknoseyir'i herhangi bir sosyal medyada paylaşıp, görüntüsünü atmanızı rica edeceğim sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Veysel paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

@hkellecioglu Hamdi Bey sürekli bu ekranda takılıyor. İyzico dönüp duruyor. Kredi kartım Yapıkredi, daha önce alırken hiç sorun olmamıştı. Chrome mobil ve Safari’de denedim iPhone’da. Bilginiz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Melburg @melburg

  Bu sorun bende mobilde oldu, pc den alınca sorun olmadı

 • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

  Geç gördüğüm için kusura bakmayın. Ancak hatayla ilgili de bir şey söylemem pek mümkün görünmüyor. Buradaki ödeme formu Iyzico'dan geliyor ve üzerinde kontrolümüz pek yok. Reklam engelleyici falan açıksa belki yüklenmesi gereken bir dosyayı engelliyor olabilir. Tek aklıma gelen şey bu.

  Yetersiz bakiye hatasına ise diyebileceğim hiçbir şey yok. Iyzico ve bankalar arasında gerçekleşen bir şey. Bankanız bir şekilde öyle bir geri dönüş yapıyor ki Iyzico bu şekilde raporluyor. Arayıp bankaya sorabilirsiniz ya da varsa başka bir kartla deneyebilirsiniz veya en son olarak havale yapmak en kesin çözüm olur.

  Bir de pek çok kullanıcımız şu anda aktif olarak satın alma yapıyor genele yayılmış bir sorun görünmüyor.

@hkellecioglu Toplam abone sayısını ve/veya toplam hediye miktarını gösteren bir çubuk yapılamaz mı? Adet olarak değil de, hedef gibi. Mesela Bu ay 10.000 (:D) ay hediye edilecek diyelim, çubuk orda % olarak vs. gösterebilir. Bence insanlar parçası oldukları bir şeyde veri gördüklerinde daha fazla katılmaya eğilim gösteriyorlar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap