Veysel paylaştı.

#Netflix in yeni dizisi another life 2. Bölüm 21. Dk. da , uzaydaki ermeni travesti soykırım dedi. İroni değildir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

#Azerbaycan #elektronik #ticaret Arkadaşlar Azerbeycan'da bilgisayar satın alabileceğim online site var mıdır? Azeri arkadaşlar vardı sanırım sitede. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk şimdi fark ettim, son 30 günde en fazla okunan 10 içeriğin 6'sı size aitmiş. Vallahi tebrikler 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

@hkellecioglu @gamsizm #TeknoSeyirPlus #TSplus Aklıma geldi, eğer sistem çok basitleştirilirse, bir liste olur, plus isteyenler, plus hediye etmek isteyenler de gider sırayla ordan hediye eder.

Ama bunun için plus hediyesinin çok kolay olması gerekiyor. "Hediye et" tuşu olsa... Yazıyoruz ama @hkellecioglu Bey cevap vermiyor 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öğrenci olan 5 arkadaş için 1 aylık Teknoseyir plus üyelik kuponu gönderebilirim. Teknoseyir'i herhangi bir sosyal medyada paylaşıp, görüntüsünü atmanızı rica edeceğim sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
Veysel paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

@hkellecioglu Hamdi Bey sürekli bu ekranda takılıyor. İyzico dönüp duruyor. Kredi kartım Yapıkredi, daha önce alırken hiç sorun olmamıştı. Chrome mobil ve Safari’de denedim iPhone’da. Bilginiz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Melburg @melburg

    Bu sorun bende mobilde oldu, pc den alınca sorun olmadı

  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    Geç gördüğüm için kusura bakmayın. Ancak hatayla ilgili de bir şey söylemem pek mümkün görünmüyor. Buradaki ödeme formu Iyzico'dan geliyor ve üzerinde kontrolümüz pek yok. Reklam engelleyici falan açıksa belki yüklenmesi gereken bir dosyayı engelliyor olabilir. Tek aklıma gelen şey bu.

    Yetersiz bakiye hatasına ise diyebileceğim hiçbir şey yok. Iyzico ve bankalar arasında gerçekleşen bir şey. Bankanız bir şekilde öyle bir geri dönüş yapıyor ki Iyzico bu şekilde raporluyor. Arayıp bankaya sorabilirsiniz ya da varsa başka bir kartla deneyebilirsiniz veya en son olarak havale yapmak en kesin çözüm olur.

    Bir de pek çok kullanıcımız şu anda aktif olarak satın alma yapıyor genele yayılmış bir sorun görünmüyor.

@hkellecioglu Toplam abone sayısını ve/veya toplam hediye miktarını gösteren bir çubuk yapılamaz mı? Adet olarak değil de, hedef gibi. Mesela Bu ay 10.000 (:D) ay hediye edilecek diyelim, çubuk orda % olarak vs. gösterebilir. Bence insanlar parçası oldukları bir şeyde veri gördüklerinde daha fazla katılmaya eğilim gösteriyorlar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap