İnternet sorunu var mı sizlerde de? TTNET, enpara'ya bile giremiyorum. Sayfaların yarısı açılıyor, yarısı açılmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öğrenci olan 5 arkadaş için 1 aylık Teknoseyir plus üyelik kuponu gönderebilirim. Teknoseyir'i herhangi bir sosyal medyada paylaşıp, görüntüsünü atmanızı rica edeceğim sadece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
Veysel paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
Veysel paylaştı.

#GünaydınAhali 😚

https://youtu.be/nO0RJKuh38c

MG ve Matrix (PARODİ İÇERİK)

Bu videoyu beğenmeyi unutmayın 👍🏻
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu Hamdi Bey sürekli bu ekranda takılıyor. İyzico dönüp duruyor. Kredi kartım Yapıkredi, daha önce alırken hiç sorun olmamıştı. Chrome mobil ve Safari’de denedim iPhone’da. Bilginiz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Melburg @melburg

    Bu sorun bende mobilde oldu, pc den alınca sorun olmadı

  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    Geç gördüğüm için kusura bakmayın. Ancak hatayla ilgili de bir şey söylemem pek mümkün görünmüyor. Buradaki ödeme formu Iyzico'dan geliyor ve üzerinde kontrolümüz pek yok. Reklam engelleyici falan açıksa belki yüklenmesi gereken bir dosyayı engelliyor olabilir. Tek aklıma gelen şey bu.

    Yetersiz bakiye hatasına ise diyebileceğim hiçbir şey yok. Iyzico ve bankalar arasında gerçekleşen bir şey. Bankanız bir şekilde öyle bir geri dönüş yapıyor ki Iyzico bu şekilde raporluyor. Arayıp bankaya sorabilirsiniz ya da varsa başka bir kartla deneyebilirsiniz veya en son olarak havale yapmak en kesin çözüm olur.

    Bir de pek çok kullanıcımız şu anda aktif olarak satın alma yapıyor genele yayılmış bir sorun görünmüyor.

@hkellecioglu Toplam abone sayısını ve/veya toplam hediye miktarını gösteren bir çubuk yapılamaz mı? Adet olarak değil de, hedef gibi. Mesela Bu ay 10.000 (:D) ay hediye edilecek diyelim, çubuk orda % olarak vs. gösterebilir. Bence insanlar parçası oldukları bir şeyde veri gördüklerinde daha fazla katılmaya eğilim gösteriyorlar...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Veysel paylaştı.

Levent Pekcan’s books on Goodreads (237 books)

Levent Pekcan has 237 books on his all shelf: Yeryüzü Müzesi by Bilimkurgu Kulübü, Astrolojinin Bilimle İmtihanı by Tevfik Uyar, Gün Olur Asra Bedel by C...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyirPlus Üye olup, reklamları açtım da, bir şey farketmiyor 🙂 Gerçi Youtube videosunda reklam olmazsa iyi olur bak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu @gamsizm Abonelik ile ilgili iki tane düşüncem var. 1. Kredi kartımı kaydetmeden kredi kartı ile ödeme yapamamam doğru değil bence. Ödeyip geçebilmem lazım. Ama hata veriyor "kartınız tanımlı değil" diye. Tamam da ben alışveriş yaptığım hiçbir yere tanımlamıyorum, yapıp geçiyorum.

2. Abonelik yazısı mobilde görünmüyor. Cuma günü izledim, hemen üye olmak için 100 defa baktım, fark etmedim bile. Çünkü mobilden fark edilmiyor. Şöyle görünür, kırmızılı, alacalı bir şey yapsanız insanlar daha rahat görür. Hatta ilgili videonun altına bence direk "Plus için tıklayın" konulabilir.

#TeknoSeyirPlus #TSplus #TeknoSeyirPlusdanBeklentilerimiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #HGD Podcast'te Teknoseyir uzun süre olmamanın zararını görmüş, 14. sıraya düşmüş.

Üye olmayan varsa olsun 🙂

https://itunes.apple.com/tr/podcast/teknoseyir/id1189834789

Haftalık Gündem Değerlendirmesi by TeknoSeyir on Apple Podcasts

Download past episodes or subscribe to future episodes of Haftalık Gündem Değerlendirmesi by TeknoSeyir for free.
BeğenFavori PaylaşYorum yap