#TeknoSeyirPlus Üye olup, reklamları açtım da, bir şey farketmiyor 🙂 Gerçi Youtube videosunda reklam olmazsa iyi olur bak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu @gamsizm Abonelik ile ilgili iki tane düşüncem var. 1. Kredi kartımı kaydetmeden kredi kartı ile ödeme yapamamam doğru değil bence. Ödeyip geçebilmem lazım. Ama hata veriyor “kartınız tanımlı değil” diye. Tamam da ben alışveriş yaptığım hiçbir yere tanımlamıyorum, yapıp geçiyorum.

2. Abonelik yazısı mobilde görünmüyor. Cuma günü izledim, hemen üye olmak için 100 defa baktım, fark etmedim bile. Çünkü mobilden fark edilmiyor. Şöyle görünür, kırmızılı, alacalı bir şey yapsanız insanlar daha rahat görür. Hatta ilgili videonun altına bence direk “Plus için tıklayın” konulabilir.

#TeknoSeyirPlus #TSplus #TeknoSeyirPlusdanBeklentilerimiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #HGD Podcast’te Teknoseyir uzun süre olmamanın zararını görmüş, 14. sıraya düşmüş.

Üye olmayan varsa olsun 🙂

https://itunes.apple.com/tr/podcast/teknoseyir/id1189834789

Haftalık Gündem Değerlendirmesi by TeknoSeyir on Apple Podcasts

Download past episodes or subscribe to future episodes of Haftalık Gündem Değerlendirmesi by TeknoSeyir for free.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu @gamsizm Bardak satışı ile ilgili ana sayfada bir link yok. Bardak satışından haberi olmayan insanların olacağını düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Lazer yazıcı alacağım, iyi bir şey arıyorum. Öyle 10.000 sayfa basıp, sapıtmasın.

Hangi marka önerirsiniz? 600 – 700 TL’ye kadar bütçem var.

Toner ucuz olmalı tabi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Iphone 6 / 6s Plus için olabildiğince sağlam kılıf var mıdır? İnce vs. olsa iyi olur ancak daha önemli olan olabildiğince koruma. İnce de olursa tadından yenmez 🙂 #iPhone6 #iPhone6Plus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Agab @agab

  http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-iphone-6-6s-4-7-case-thor-series-kilif-hard-drop.html
  Bunla birlikte Buff ekran koruyucu alırsan tadından yenmez.
  https://www.youtube.com/watch?v=E5PahJyHQ5U burda ikisinin de testi var
  (Verdiğim link ile videodaki kılıf aynı mı bilmiyorum model söylememişler ama üründe hard drop yazıyor)

 • steelfiist @steelfiist

  adam 5 milyarı verince neresinde saklayacağını şaşırmış 😀

  • Veysel @spectrum

   Genel olarak eşyalarımı çok iyi kullanamıyorum ne yazık ki. Iphone 3G telefonumun kılıfını çıkardım, ertesi gün öldü 🙂 Note 2’de de aynısı oldu. O yüzden iyi bir kılıf bakıyorum.

   Bu arada telefonu henüz almadım, geldiğinde alacağım. Kılıfı önden alayım.

  • steelfiist @steelfiist

   @spectrum madem ürünlerinizi iyi kullanmıyorsunuz o risk alınıp gidip o kadar para verilirmi 🙂 haddime değil sadece merak 🙂 bence siz birde zıbın alın giydirin telefona 🙂 ben okadar para versem öyle yapardım. malum insanlar arabaya biniyo o paraya 🙂 yanlış anlamayın istediğinizi alın bunun iphone olması beni kızdırıyo sadece.

   iphone alan insanların böyle insanlar olduğunu bildiğim için daha çok üzülüyorum sadece sizin gibi aklı başında insanlara. aşağıdaki videoyu lütfen izleyin.ingilizceniz yoksa üşenmeden çevireceğim

   https://www.youtube.com/watch?v=sfkbxzilVC4

  • Veysel @spectrum

   @steelfiist Daha önce 3G kullanmıştım, beni ziyadesiyle memnun etmişti. Daha sonra Note 2’ye geçtim, telefondan memnun kalsam da, bazı eksiklikleri vardı. Biz eşimle aynı anda aldık telefonları o dönemde, o iPhone 5, ben ise Note 2 aldım. Benim Note 2 güncellemeleri geç alırken ve yavaşlarken, o geçen ayki güncelleme de dahil hepsini zamanında aldı. Telefonu ile ilgili en ufak sorunu yok (pil değişmişti bir tek), telefon hızında en ufak düşüş ve akıcılıkta en ufak sorun yok.

   Parayı çöpe atmayı seven insanlar değiliz, gelirimiz kötü değil ama harcamalarımıza dikkat ederiz. Eşim 3 yıldır bu telefonu kullanıyor, 1-2 sene daha kullanır en az.

   Benim Note 2 ise, programları yükledikçe yavaşladı, yeni güncellemelerle de iyice çekilmez oldu. “Sil, baştan kur” diyebilirsiniz, doğrudur ama belli bir yaştan ve yoğunluktan sonra bunlarla ilgilenmek istemiyrosunuz. Hala adam gibi yedeklemesi yok, geçenlerde bir Note3’ü (4.kez aynı sorundan) servise göndermek zorunda kaldık. Yedekleme aldım, aldığım yedeklemeyi tekrar kuramadı nedense, whatsapp vs. ayarları gelmedi, e-mail ayarlarını bile tekrar yaptım. iPhone’da cloud kur, kurtul.

   6S plus pahalı mı? Pahalı. Ama ben telefonu sürekli kullanıyorum. Şirketin kurumsal bankacılığında, e-maillerimde, gerektiğinde hotspot olarak. Bunu başka telefonlar da yapmıyor mu? Yapıyor. Ama bırakın da bu kadar çok kullandığım bir üründe o kadar zevkimiz olsun. Ve cidden, uğraşmak istemiyorum. Senkronizasyon konusu bile başlı başına seçmek için bir sebep.

   En basiti, sigara içmiyorum, içsem ayda 300 TL falan gider herhalde, 1 yıllık parası diyelim 🙂 Kırmadığım sürece (ki burada onun için araştırma yapıyorum) en az 4 sene kullanırım bu telefonu.

   Ha, şu var. Biz aldığımızda, eğer yanlış hatırlamıyorsam, iPhone 5 ve Note 2 fiyatı aynı gibiydi, belki 50-100 TL fark vardır. Ama, şimdi %50 daha pahalı, abartmışlar cidden.

  • steelfiist @steelfiist

   @spectrum sizin şuan bankacılık işlemleri ve kullanışlılık ve yanında maddi durumun iyi olması konularını duyduktan söylediklerimi geri alıyorum. bilinçli kullanıcı aldıktan sonra kesinlikle yorum yapmıyorum. bende htc m8 aldım 2497lira verdim evet pahalı telefondu. gelirimde o yönde iyi olduğu ve androidin en rahat arayüzüne sahip olan telefonu olduğu için aldım sorunsuz kullandım. samsung androidin malesefki yüz karası durumunda yavaşlık ve güncelleme konusunda. tepe seviye telefonları bile kısa sürede hantallaşıyor özellikle aktif kullanıcıların elinde. geri yükleme konusunda talihsizlik olmuş. ben htc m8 imde backupımı online alıyorum ve tlefona reset attığımda otomatik uygulamalarım ve ayarlarım hemen geliyor. kişisel bilgi olarak neden htc tercih ettim derseniz ses kalitesi bütün telefonlardan istisnasız yüksek ve ben ses konusunda çok hassas bir insanım hala pikaptan plak dinlerim kulaklıklarıma orta ölçekli laptop parası veririm. ayrıca ben inşaat mühendisiyim tozun kirin içinde eğilip kalkmalarda telefonuma birşey olmamalıydı. metal kasa burada cezbetti ve aldım.

   olumlu eleştiri: biz bu akıllı telefonlar olmadan önce bankacılık işlemlerimizi nasıl yapıyorduk 🙂 gerçekten veli nimet 🙂

  • Veysel @spectrum

   Ya aklıma geldi, o zaman biz telefonu alırken, Note 2 ve iPhone 5 arasında kalmıştım. Note 2 büyüktü, iPhone’da da geçmiş olumlu deneyimim ve daha iyi bir ekosistem vardı. O zaman büyük telefona yöneldim, şimdi o dezavantaj da yok artık, büyük telefonu alabiliyoruz.

   HTC tasarım ve özellik olarak Samsung’dan daha iyi kesinlikle ama o da 3000 TL. 3000 veren, 3600 de verir 🙂

  • steelfiist @steelfiist

   iphone lafını duyunca iğreti oluyorum. işte bu kafasını kullanmadan alanlar. cebinde parası olmadan alanlar yüzünden. iphone kullanınca elit olduğunu zannedenler yüzünden. bugün tostçudaydım . küçücük bir yerdi. geçerken şöyle baktım içerisi nasıl diye kötü. ama herkesde iphone 6 vardı. ben bundan bahsediyorum. o adam 4 kişiye ( aile işletiyor) iphone 6 yerine o parayla işletmesini büyütür . ama telefon daha çok ihtiyaç tabi. 🙂

  • Veysel @spectrum

   Hocam şimdi şöyle bir durum da var. Kişisel hayatımızda mütevazi olabiliyoruz, ama bazı durumlarda harcamak zorundasınız. Geçen gün yurt dışından müşteri geldi, benim ortakla beraber yemeğe falan gittiler. Bu adamlar bize geçen hafta çok ciddi sipariş verdiler. Adamlar arabayı (508) falan görünce biraz garipsemişler, fabrikayı görünce içleri rahatladı. Şimdi bu adamın karşısında kullandığın telefon bile önemli oluyor. Gösteriş değil de, adam sana trink diye 2 araba parasını sipariş avansı diye gönderiyorsa, hani güven duyması gerekiyor.

  • steelfiist @steelfiist

   o konuda kesinlikle size katılıyorum. bende bu durumları sık sık yaşayan birisiyim. sonuçta ihale durumları söz konusu . ve karşınızdaki insanlara o güveni vermek zorundasınız. bende telefon değil ancak araç konusunda hassasım . bu güven verme meselesi yüzünden xc90 siparişi geçtim. karşı tarafa o güveni vermek gerekiyor.

@hkellecioglu @gamsizm #akış Bazen ekteki resimdeki gibi birşeyler çıkıyor. Bu benden mi kaynaklanıyor yoksa TS birşeyler mi deniyor? Teşekkürler:..

BeğenFavori PaylaşYorum yap