#WWDC18 özeti;
+ Apple Watch’ da görünen ” Orkun Küçüksevim ” ismi. 🇹🇷
+ iOS 12 = eh
+ WatchOS = eh
+ TvOS = eh
+ MacOS Mojave = İşte bu!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Türkiye’ de erotik dergi neden yok ? Bir Playboy vs gibi. Önceden vardı böyle dergiler ama şimdi yoklar. Hukuki boyutu nedir bu işin bilenler varmı ? Yasak mı bu tür dergi çıkarıp satmak. Ülke neden bu hallere geldi hiç anlamıyorum. #TeknoYardım #Dergi #birsorumvar #Soru

Ek: Arkadaşlarım; fiziksel bir dergi olarak düşünmeyin sadece, e-dergi formatında da satılabilir. Ayrıca işin alabiliyoruz alamıyoruz kısmınıda ayrı tutalım. Alan kesim alır. Burada benim sorduğum kısım önceden bu tip dergiler vardı şimdi yoklar. Hukuken yasak mı bunlar. Yapılamıyor mu, yoksa yapmıyorlar mı – bu yani. Bu bağlamda bilgisi olan arkadaşlardan cevap alabilirsem iyi olur. Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29
 • Lordofking @lordofking

  Bu arada ülkemizde pornografik içerik üreten siteler kapalılar, engellirler ama erotik shop denen marketler, mağazalar açık diye biliyorum. İnternet siteleride açık. Burada şirketler, vergi veriyorlar. Yani şunu demek istiyorum. İşin asıl olayı vergi veren devam etsin vermeyen kapalı kalsın olabilir. Belki de erotik dergilerin hukiki bir sorunu yoktur, kimse böyle dergi çıkarmıyordur. Erotik dergilere sadece çıplaklık olarak da bakmamak lazım içinde bir sürüde makale olur vs… O yüzden diyorum bir hukukçu arkadaş varsa bu konuda bizleri aydınlatabilir.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  @lordofking televizyonların değişimine bakarsan buna da cevabını bulabilirsin aslında 🙂

  FHM, Boxer gibi dergiler vardı hatırladığım kadarıyla. Hatta basıldıkları matbaadaki lise stajım esnasında ozalitlerini katladığım olmuştur çok kez. Sonra akıbetleri ne oldu bilmiyorum. Basılı dergicilik öldüğünden olsa gerek azalarak bitmiş olma ihtimalleri var.

 • ubuntu mate @ubuntu

  Kırmızı noktalıdan, sigaranın v.b. şeylerin sansürlendiği ya da hiç çekilmediği bir yere geldik (bu arada her türlü silah gösterimi, adam öldürme sahneleri son hız devam etmekte). Çıkan sonuç; sigara içmeyin, sevişmeyin ama adam vurmakta beis yok. Teşekkürler Türkiye eserinle gurur duy!

 • merty kan @mertdy

  Cünkü Seriat isteyen bir hükümet var ondan

Biri çıkıp izlesene.com satın almak istese satarlar mı ? Eğer satarlarsa ne kadar eder şu an ki durumuyla ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap