Sevgili arkadaşlar,

Gom Player Plus kurdum (deneme sürümü) ve sonra beğenmedim sildim. Sildiğim zaman tam silinmedi galiba çer çöp kaldı. Bunu buradan nasıl yok edebilirim?

Windows Defender onun yüzünden PUA:Win32/FusionCore.C hatası daha doğrusu uyarısı verdi. 'düşük' seviyede. Eylemler içinde defalarca karantinaya al dedim olmadı, kaldır dedim olmadı. Sonunda izin ver dediğim zaman oldu yani taramada çıkıp çıkıp durması kesildi ama izin vermiş oldum.

#TeknoYardım #bilgisayar #yardım #gomplayer #hata

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Merhaba herkese,

2 TB harici diskim vardı onu takayım bilgisayara dedim depolama olarak kullanmak için, önce disk sıkıntılıydı, biçimlendir dedi bende biçimlendireyim dedim ama hata verdi. Sonra bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet diyerek disk yönetime ulaşıp oradan biçimlendirdim ve oldu. Biçimlendirme bitti, disk açıldı ama şimdide harici diskin içine hiç bir şey kopyalanmıyorum ve indiremiyorum. Kopyalama işlemi sırasında kopyalama %19' a kadar geliyor sonra kopyalama sorunu hatası veriyor ve şöyle yazıyor;

Belirttiğiniz hedef yok. Bu, çevrimdışı bir ağ konumu ya da boş bir CD veya DVD sürücüsü olabilir. Konumu denetleyip yeniden deneyin.

Dosya formatında filan bir sıkıntı yok.

Bunun çözümünü bulamadım, yardımlarınızı talep ediyor ve şimdiden teşekkür ediyorum.

#TeknoYardım #bilgisayar #yardım #harddisk #HariciHardDisk #kopyalamasorunu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili arkadaşlar,
Benim dizüstü bilgisayarım bozuldu. Yakında yeni bir dizüstü bilgisayar alacağım ama şöyle bir durum var. Bozulanın içinde 1 tb 2.5 inç hard disk vardı ve bunun 250 gb C ve windows, 750 gb D benim depolama alanımdı. Bu D kaldı şimdi, her şeyim içinde. 600 gb kadar verim var içerisinde.
Ben şimdi harici disk kutusu alıp bu diskimi ona takıp usb çıkışınıda yeni alacağım bilgisayara takmayı planlıyorum ama ne olacak, nasıl bir ekranla karşılacağım hiç bir fikrim yok. Çünkü o diskte windowsda kurulu. Sadece D mi görünür ne olur?
Bu şekilde içinde ki verilerimi alabilir miyim?
Ne yapmam lazım, bunun yolu nedir arkadaşlar?
#TeknoYardım #bilgisayar #yardım #harddisk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili arkaşlarım, parfüm konusundan anlamam o yüzden sizlere danışmak istedim.

Bi’ 4 sene önce filan şöyle bir parfüm listesi yapmıştım;

- [ ] Bulgari Aqua
- [ ] Burberry Classic
- [ ] Paco Rabanne One Million
- [ ] Xeryus Rogue Givenchy
- [ ] Hugo Boss
- [ ] Pi Gicenchy
- [ ] Joop Classic
- [ ] 212 Sexy Men

Şimdi bu parfümlerin hangisi iyidir, hangisini önerirsiniz? Ben hangisini almalıyım ? Bu konuda uzman arkadaşların önerilerini bekliyorum. 😊 Şimdiden teşekkür ederim...

#TeknoYardım #Soru #birsorumvar #ParfümTavsiyesi #TeknoParfüm #parfüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 37

Merhaba arkadaşlar,

iPhone' da fotoğrafları albüm albüm ayırıp bir düzene sokuyorum sonra bunları Windows 10' lu bilgisayarıma atarken ayırdığım gibi albüm albüm alamıyorum fotoğrafları. Ya tek klasörde yada tarihe göre vs veriyor fotoğrafları.

Fotoğrafları albüm albüm ayarladığım gibi bilgisayara aktarmanın bir yolu varmı ?

Android' de en sevdiğim kısım buydu sanırım, bu iş çok rahattı...

#TeknoYardım #birsorumvar #Soru #iphone #ios #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#WWDC18 özeti;
+ Apple Watch' da görünen " Orkun Küçüksevim " ismi. 🇹🇷
+ iOS 12 = eh
+ WatchOS = eh
+ TvOS = eh
+ MacOS Mojave = İşte bu!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Türkiye’ de erotik dergi neden yok ? Bir Playboy vs gibi. Önceden vardı böyle dergiler ama şimdi yoklar. Hukuki boyutu nedir bu işin bilenler varmı ? Yasak mı bu tür dergi çıkarıp satmak. Ülke neden bu hallere geldi hiç anlamıyorum. #TeknoYardım #Dergi #birsorumvar #Soru

Ek: Arkadaşlarım; fiziksel bir dergi olarak düşünmeyin sadece, e-dergi formatında da satılabilir. Ayrıca işin alabiliyoruz alamıyoruz kısmınıda ayrı tutalım. Alan kesim alır. Burada benim sorduğum kısım önceden bu tip dergiler vardı şimdi yoklar. Hukuken yasak mı bunlar. Yapılamıyor mu, yoksa yapmıyorlar mı - bu yani. Bu bağlamda bilgisi olan arkadaşlardan cevap alabilirsem iyi olur. Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27
 • Fırat Duran @firat_duran

  İnternet varken kim napsın? Fotoğrafa mı bakcan 😁

  • Lordofking @lordofking

   Ben derginin bir kültür olduğunu düşünüyorum. O yüzden de her bir tarafını düşünüyorum işin. Yani moda dergileride olmasaydı onu da sorardım. Birde şöyle düşünün, Türkiye’ de teknoloji basının olmadığını düşünün. Dışarıda bir sürü teknoloji basını inceleme yapıyor ama Türkiye’ de yok. Bunun gibi yani, umarım anlatmak istediğimi anlata bilmişimdir.

 • Lordofking @lordofking

  Bu arada ülkemizde pornografik içerik üreten siteler kapalılar, engellirler ama erotik shop denen marketler, mağazalar açık diye biliyorum. İnternet siteleride açık. Burada şirketler, vergi veriyorlar. Yani şunu demek istiyorum. İşin asıl olayı vergi veren devam etsin vermeyen kapalı kalsın olabilir. Belki de erotik dergilerin hukiki bir sorunu yoktur, kimse böyle dergi çıkarmıyordur. Erotik dergilere sadece çıplaklık olarak da bakmamak lazım içinde bir sürüde makale olur vs... O yüzden diyorum bir hukukçu arkadaş varsa bu konuda bizleri aydınlatabilir.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  @lordofking televizyonların değişimine bakarsan buna da cevabını bulabilirsin aslında 🙂

  FHM, Boxer gibi dergiler vardı hatırladığım kadarıyla. Hatta basıldıkları matbaadaki lise stajım esnasında ozalitlerini katladığım olmuştur çok kez. Sonra akıbetleri ne oldu bilmiyorum. Basılı dergicilik öldüğünden olsa gerek azalarak bitmiş olma ihtimalleri var.

 • Komiker @komiker

  Bu ve benzeri yayinlar diğer avrupa ulkelerinde de kitapcilarda satilmaz. Bizim bakkal gibi olan ve uzun süreli acik olan dukkanlarda satilir. Bizde de gazete bayilerinde vardir. Hic arastirmadan buraya yazi yaziyorsun bilgisi olmadan fikir sahipleri de atliyorlar vay ondan vay bundan.
  Yeteri kadar almazsaniz yayinci da fazla basmaz. Ve avrupa da genelde üyelikle eve gelir

Biri çıkıp izlesene.com satın almak istese satarlar mı ? Eğer satarlarsa ne kadar eder şu an ki durumuyla ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap