#WWDC18 özeti;
+ Apple Watch’ da görünen ” Orkun Küçüksevim ” ismi. 🇹🇷
+ iOS 12 = eh
+ WatchOS = eh
+ TvOS = eh
+ MacOS Mojave = İşte bu!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Türkiye’ de erotik dergi neden yok ? Bir Playboy vs gibi. Önceden vardı böyle dergiler ama şimdi yoklar. Hukuki boyutu nedir bu işin bilenler varmı ? Yasak mı bu tür dergi çıkarıp satmak. Ülke neden bu hallere geldi hiç anlamıyorum. #TeknoYardım #Dergi #birsorumvar #Soru

Ek: Arkadaşlarım; fiziksel bir dergi olarak düşünmeyin sadece, e-dergi formatında da satılabilir. Ayrıca işin alabiliyoruz alamıyoruz kısmınıda ayrı tutalım. Alan kesim alır. Burada benim sorduğum kısım önceden bu tip dergiler vardı şimdi yoklar. Hukuken yasak mı bunlar. Yapılamıyor mu, yoksa yapmıyorlar mı – bu yani. Bu bağlamda bilgisi olan arkadaşlardan cevap alabilirsem iyi olur. Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 28
 • Fırat Duran @firat_duran

  İnternet varken kim napsın? Fotoğrafa mı bakcan 😁

  • Lordofking @lordofking

   Ben derginin bir kültür olduğunu düşünüyorum. O yüzden de her bir tarafını düşünüyorum işin. Yani moda dergileride olmasaydı onu da sorardım. Birde şöyle düşünün, Türkiye’ de teknoloji basının olmadığını düşünün. Dışarıda bir sürü teknoloji basını inceleme yapıyor ama Türkiye’ de yok. Bunun gibi yani, umarım anlatmak istediğimi anlata bilmişimdir.

 • Lordofking @lordofking

  Bu arada ülkemizde pornografik içerik üreten siteler kapalılar, engellirler ama erotik shop denen marketler, mağazalar açık diye biliyorum. İnternet siteleride açık. Burada şirketler, vergi veriyorlar. Yani şunu demek istiyorum. İşin asıl olayı vergi veren devam etsin vermeyen kapalı kalsın olabilir. Belki de erotik dergilerin hukiki bir sorunu yoktur, kimse böyle dergi çıkarmıyordur. Erotik dergilere sadece çıplaklık olarak da bakmamak lazım içinde bir sürüde makale olur vs… O yüzden diyorum bir hukukçu arkadaş varsa bu konuda bizleri aydınlatabilir.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  @lordofking televizyonların değişimine bakarsan buna da cevabını bulabilirsin aslında 🙂

  FHM, Boxer gibi dergiler vardı hatırladığım kadarıyla. Hatta basıldıkları matbaadaki lise stajım esnasında ozalitlerini katladığım olmuştur çok kez. Sonra akıbetleri ne oldu bilmiyorum. Basılı dergicilik öldüğünden olsa gerek azalarak bitmiş olma ihtimalleri var.

 • merty kan @mertdy

  Cünkü Seriat isteyen bir hükümet var ondan

Biri çıkıp izlesene.com satın almak istese satarlar mı ? Eğer satarlarsa ne kadar eder şu an ki durumuyla ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap