https://dts.com/sound-unbound/faq
Edit: Store linki veremedim ama Microsoft Store'dan ulaşabiliyorsunuz.

Uzun aradan sonra selamlar herkese.
DTS'nin Dolby'e göre ciddi farkı var. 14 gün deneme süresi var ama ciddi fark ediyor bence. Hazır indirimdeyken bence değerlendirin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  kalite farkı olduğu doğru, sahip olunan kulaklığa göre özelleştirilmiş ön tanımlı profiller de hazır geliyor. ve fakat destekleyen medya sayısı (özellikle oyunlarda) halen çok az, Dolby'nin ise böyle bir sorunu yok. (Microsoft Store'un indirim dönemleri sağolsun, her ikisine de tam sürüm olarak sahibim)

  • Yiğit @yigit1

   Kulaklığımı desteklememesine rağmen(Sennheiser HD7 ve HD400s) DTS'den, Dolby'e göre daha kaliteli ses aldım. Yani Dolby de güzel ses veriyor fakat ilk dinlediğim andan itibaren böyle kulaklığın performansını sürekli frenliyormuş gibi hissettirdi. DTS'yi denediğimde o frenleme etkisinin kalktığını hatta biraz daha kaliteli ses aldığımı söyleyebilirim.

Dünkü yazdığım C4(LG) postundan sonra Sosyal'de dolaşırken @benvaryaben 'in yorumunu gördüm. Unutulmuş cevher olan Nokia 8 aklımı baya çeldi. Benim için en önemli kriter olan ses konusunda biraz zar atmış olacağım ama telefon gelince test edeceğim artık. @orcun Abinin tavsiyeleriyle 6 ay garantili buldum fakat parçasının ucuzluğu ve bolluğu hakkında ne söyleyebilirim, bilmiyorum. Cihaz geldiğinde test için 1 günüm olacak.
Bakalım, umarım memnun kalırım 🙂

Son durum: Ses kalitesi yüzünden vazgeçtim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 26

Yine rahat durmayıp LG serisinden bir telefon alacağım sanırım(2. El) 😂 Almamak için kendimi ikna edemiyorum bir türlü. Aklımı çelen şey ise; V20, G6(yakın performans) ses chipleri kendi piyasasının en üst seviyelerinde. Malum, benim G4'te ölmek üzereyken 2. El bir V20'ye geçsem mi acaba? Bu arada performans sorunlari, işlemci önemli değil. Ekran derseniz; G4 hala en üst seviyedeki ekranlarla yarışıyor desem abartmam herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 26

LG, Air Drive hizmetini sonlandırıyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni yılda bitirdiğim ilk oyun Katana Zero oldu. Muhteşem bir oyun. Hikayesini tam çözemesem de aşşırı beğendim. Müzikleri ayrı efsane. Arada açıp dinlerim artık 😀 Tabii ki, hikayeyi çok daha iyi anlamak için bir kez daha bitireceğim. Bu muhteşem oyun tavsiyesi için Tansel ve @ugury Abi çok teşekkür ederim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belediyedeki veteriner hekimler, ön ayağının teki kırılmış ve kaynamış olan sokak kedisine bakar mı arkadaşlar? Belediyeye soramadım yarın soracağım ama ön bilgi olsun diye buraya yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bakabilir ama pek verme derim. Baya oluyor köpek bizim işyerinde hayvanın üstünde kesik vardı. Birtane varlık bıçakla derisini hayvanın kesmiş 2 3 parmak birşeydi kanamayı durdurduk dedim bu hayvan ambulansı belediyeyi bir arayalım gelip alsınlar. Aradık vs güvenlik ilgilendi geldiler aldılar. Aradan geçti 1 hafta hayvan ölmüş. Kim bilir nereye götürdüler ne yapıldı öylece bırakıldı mı ? tedavi edildi mi ? edilmedi mi ? nasıl ölür ya ? ben eve alsam 1 haftada iyi ederdim hayvanı ? o yüzden sağlamı da öldürüyorlar yani bilesin güvenme derim.

 • ahmet.diye.biri @metchak

  Özele gitmenizi tavsiye ederim. Belediyede doğru dürüst ilgilenmeyip barınağa bırakıyorlar. Orada da ne olacağı meçhul. İlla götüreceksiniz de tedavi süresince, başında bekleyin.

Tekrardan Bionic Commando oynamaya başladım. Muazzam bir oyun. En çok eğlendiğim oyunlar arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sağdan sola atlamak, adam yumruklamak çok eğlenceli. Bir de hazır indirimler varken, Bionic Commando'ya benzer bir oyun biliyor musunuz? Tavsiyelerinizi bekliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap