Yazın bilgisayar almayı düşünüyorum ve dell 7567 yi gözüme kestirdim ama paneli hakkında olumsuz eleştiriler var. Bu fiyat bandında tasarımı buna yakın konfigürasyonda başka cihaz önerebilecek var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önceden belki okumuşsunuzdur bu sene üniversite sınavında gireceğimi söylemiştim. Şimdi şöyle bir durum var ben eakiden fiziğe ilgiliydim ondan dolayı önceden okuduğum fizik kitaplarında göreli kütlenin cisim hızlandıkça artar yazıyordu ben de müfredatı bilmediğim için müfredatın oyle aldığını düşünmüştüm tabi mebi bilirsiniz kendi fizik yasaları var onların 😀 okuldaki hocamız kutle değişmez cismin iç enerjisi değişir dedi lakin bir konu anlatım kitabında üstte cismin kütlesi değişmez derken aşağıda değişir demiş. Anlayacağınız kafam çok karıştı müfredatta hızlanan cismin kütlesi değişir diye mi geçiyor yoksa tam tersi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsungun ara yüzünü (ikonlarını sanal tuşlarını bildirim merkezini) samsung olmayan cihazda kullanma imkanı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır beklediğim flow uygulaması w10mobile a gelmiş
https://mspoweruser.com/microsoft-flow-app-now-available-for-windows-10-mobile-devices/

Microsoft Flow app now available for Windows 10 Mobile devices - MSPoweruser

Microsoft Flow is a service for automating workflow across the growing number of apps and SaaS services that business users rely on. Flow mobile app helps users create, monitor, and manage automated...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarımda windows 10 enterprise sürümü var. Tool kullanarak creators editiona güncellemiyorum. Acaba update olacak gelecek mi bana?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://eksisozluk.com/einsteinin-formulu-yanlis--3100821?p=20
Yorumlara bak ya. Bir de ekşiciler entellektuel diye geçiniyorlar. Biri demiş ışık hızında aynı oluyor enerjileri biri demiş kutle ile ağırlık farklı şeyler 😀 . Kimse dememiş ki 1kg elmada da uranyumda da aynı enerji var ama elmadaki atomları parçalamak kararsız olan uranyumdan kat kat daha zor. Ekşi sözlük hesabım olsa yazardım.

einstein'in formülü yanlış

ışık hızındaki enerjileri aynıdır. (bkz: nobeli uzat)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ürün almak için galerigüvenlik.com adlı siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum da siteyi hiç bilmiyorum hiç alışveriş yapan oldu mu bu siteden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Linux #windows
Şu Linux severlerinin bir kısmında öyle bir nefret var ki, her fırsatta windowsu gömüyorlar. Linux forumlarına bakıyorum 10 posttan 3 ünde windows yerine winzort, winfost vs. windows ile alay eden yazılar var. Tamam istediği kadar windowsu gömsün umurumda değil ama aynısını linuxa yapınca terminale çağ dışı deyince vs. hemen saldırılar başlıyor yok sen kullanamıyorsun yok daha pratik öğrenince yok GUI aptallar için falan. O zaman sen de windowsu kullanamıyorsun kardeşim. Gidiyorsun bilmemne sitesinden indirdirdiğin programı kuruyorsan, çöp donanımlı düzgün driverı yazılmamış cihaz kullanıp mavi ekran alıyorsan bu senin suçun. Normal bir forumda bile Linux ile alay içeren bir yazı yazılsa hemen saldırılar başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

windows 10 creators update isosunu indirdim bunu yükseltme olarak yükleyemiyor muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap