#Bisiklet
Ankara’da Bilkent kampüsünde kullanmak için bisiklet bakıyorum. Trabzon’dan sonra burası baya düz geldiği için dağ bisikleti almayı gerekli görmedim ama bizim kampüs Ankara’dan biraz daha dağlık. Şu an Kron diye bir markayı gözüme kestirdim model ve marka olarak ne önerirsiniz? Bir de eğer dağ bisikleti al derseniz neden?
Edit: Bütçeyi demeyi unutmuşum. Ailemin daha iyisini alacak imkanı var ama onlara yük olmamak için 1000-1500 arası bakıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TheGlitchMob
https://youtu.be/SXTGGAStaDE
The Glitch Mob 6 Mayıs’ta çıkaracakları “See Without Eyes” adlı albümünden ikinci single ını yayınlamış. Artık cihazları tamir mi ettilerse glitch sesleri azalmış müzikten sanki 😀 İlk albümlerindeki kadar mükemmel olmasa da hala kendi tarzlarından devam etmeleri mutlu edici. Umarım albümleri güzel olur.

Chapter II - The Glitch Mob - Take Me With You (feat. Arama)

NEW ALBUM + ON TOUR! "See Without Eyes" available May 4 - PRE-ORDER NOW at http://theglitchmob.com Limited "Meet & Greet" passes are available! /// Directed ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#vscode
https://zyst.io/how-to-make-visual-studio-code-prettier-in-windows-10
Visual studio code kullanıp benim gibi consistency takıntısı olanlar için tavsiye ederim.

How to make Visual Studio Code prettier in Windows 10

I wanted to make VS Code look prettier in Windows, mostly hide the title bar. That functionality doesn’t exist but I’m mostly okay with the result:
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce bu zamanda xperia X alınır mı? Sadece normal işler için bir de fotoğraf için telefon kullanıyorum. Özellikle Xperia X olma sebebi sailfish OS’u da deneyimlemek istemem. Jolla tarafından resmi olarak destekleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Probably the funniest bug report you'll read this year

A bug in Xfce is causing damage to some user's PC displays, and a fix is yet to be accepted upstream. Read on for more on this clawful news.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

749€ 😱😱yeni Nokia 8

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Xamarin android ve ios geliştirenler, xamarin hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce geleceği var mı? Alternatifleri react native gibi platformlara göre bir avantajı var mı? Bir süredir özellikle .net ortamını biraz bildiğim için xamarinden uygulama geliştirme öğreniyorum. Acaba buna değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap