#Kalem Rotring 900 diye bir kalem var mi? İnternette resimleri var ama youtube da hic videosu yok. İnceleme yazan bile var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ReactOS ne durumda bakayım dedim. Zaten 100 mb bir şeymiş. Başlangıç için gerekli uygulamaları mağaza şeklinde sunması iyi olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.reddit.com/r/windowsphone/comments/5u6tw5/going_back_to_my_950xl_after_2_mo_with_a_huawei_p9/

2 ay huawei p9 kullanıp Lumia 950xl a geri donen biri.

Özet olarak kullandığı her uygulama wp de varmış. Bazı wpdeki 3. Parti uygulamalar androiddeki resmisinden iyiymiş. Pil sorunu yaşamış. Tum launcherlar 3 aşağı 5 yukarı aynı imiş. Arayuzu beğenmemiş. Wp de continuum ile eski nes emulator ile tvyi konsol olarak kullanıyormuş. Ve tabi ki kamera. Androidde genel olarak neden sistemin tam gelmediğinin her şey için uygulama bulmak gerektiğinin neden insanlara iyi bir şey gibi geldiğini anlamamış.

Going back to my 950XL after 2 Mo with a Huawei P9 • /r/windowsphone

So I was asked by someone in The Verge comments section about why I went back to my 950XL. They were thinking of going to Android from their...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Zaman Hızlandırıcısı | SSAA Nükleer yakıtlı Zaman Makinesi -...

Sıfır / ikinci el ürünler, uygun fiyatları ile alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar martta ygs ye gireceğim ama kimlik fotoğrafım 8. Sınıftan kalma bir sorun olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

#asistansavaşları
Aklıma şöyle bir tag geldi. Mesela birisi kullandığı asistanın bir özelliğini ekran görüntüsü ile paylaşacak diğer kişiler de kendi asistanlarında bu özellik varsa ss atacak. Yoksa yok diyecek. Bu sayede hangi asistan ne yapıyor öğrenmiş oluruz hem. ilk örneği ben atayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap