Telefonda gezerken bilgisayar misal bilgisayara yüklenecek güzel bir program linki buldunuz. Daha sonra bilgisayardan indirmek için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

https://youtu.be/zwUfqGhIX5A
Hala windows 7 ve 8.1 den 10 a yükseltme yöntemi varmış.

Free Upgrade to Windows 10

How to upgrade Windows 7 or 8.1 to Windows 10 for free Legitimately through Microsoft assistive technologies upgrade tool. https://www.microsoft.com/en-gb/ac...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dota2 batı serverında bir tane İngilizce konuşan olmaz mı ya? Tüm valve oyunlarını ruslar ele geçirmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#zamanparadoksu
Aklıma bir soru takıldı. Şimdi diyelim biz geçmişe gittik ve eyfel kulesini yapacak adamı öldürdük ve eyfel kulesi yapılmadı. Ama biz adamı öldürmeden once eyfel kulesi geçmişte yapılmış olacaktı. Biz adamı öldürünce eyfel kulesinin hiç yapılmamış olması gerekiyor ama eskiden yapılmış, biz adamı öldürdükten sonra yapılmamış olacak. Bu durumda bizim geçmişe dönmeden öncesi hangi zamana ait oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Telefonda durma noktasına gelseler de tablette gayet yol alıyorlar. 2020 de %50 olabilir bence.
https://mspoweruser.com/windows-tablets-grow-60-australian-market-now-holds-27-market-share/

Windows tablets grow 60% in Australian market, now holds 27% market share -...

Australian analyst company Telsyte reports that Windows tablets surged in the Australian market in the second half of 2016, growing 60% Year on Year and taking 27% market share, lifting the overall...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Oyun, video edit, iş kurgu ps vs. vs. dahil her işi yapacak bir tablet hala yok diye biliyorum. Ekran kartları daha gelişecek yada intel beyimiz dahili gpu’u baya iyileştirecek ki bu olayda ucundan çözülsün. Yoksa oyun olmayınca yada kısıtlanınca tabletin pek anlamı kalmıyor. Ios yada android zaten kısıtlı bir sistem illa ki yani bir pc windows yada linux tabanlı sisteme ihtiyacınız oluyor.

 • Servet @enigmasi

  Çünkü baktılar Android ve iPad’lerde internette gezmek ve film izlemekten başka bir işe yaramıyor, Windows alalım da bir işe yarasın dediler. Model de çoğaldı. Fiyatlar da düştü.

https://medium.com/user-camp/the-windows-store-is-the-app-store-mac-developers-secretly-want-517846e62ab8#.6n19v4pu7
Geliştiriciler açısından windows store ile appstore u karşılaştırmış. Geliştirici olmadığımdan doğru mudur değil midir bilemem.

The Windows Store is the App Store Mac Developers Secretly Want – User Camp

If you’re going to sharecrop, pick an enthusiastic landlord.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ygs #sınav
Bildiğiniz gibi 12 Mart’ta yani yaklaşık 2 hafta sonra ygs sınavı var. Öncelerde buraya ygs ile ilgili durumlar yazmıştım. Ben normalde sınav heyecanı olan biriyim sbs’de(şu an teog olan sınav) heyecandan dolayı yanlış yaptığımı hatırlıyorum. Size soracağım önceden sınav tecrübesi olanlar ve ya heyecanı yönetme konusunda bilgili ve tecrübeli olanlar sınav anında ne yapılmasını tavsiye eder?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozeba @ozeba

  Hayatinda genel olarak rahat ol. Tekrari olan bir sinav neticede bu. Bir miktar heyecan dikkatini diri tutar, iyidir. Ama fazlasi dikkat dagitir. Genel olarak butun sinavlara bu kafayla girdim. Cok da takmamak lazim. Okumamak kazanamamak bazen daha iyi olabiliyor:) ben kazandim ogretmen oldum yayan geziyorum. Arkadasim kazanamadi market acti 2016 audi a4 le geziyor 🙂

 • Mikail toretto @mikail-toretto

  bende öylesine başvurmuştum,parayı ödedim başka bir şey yapmadım harici bir şey gereklimi ne bileyim kaat falan geliyormu

 • Özcan @oakdora

  Bu sınavlar dünyanın sonu değil bunu öncelikle kafanızın bir köşesine yazın. Her şeyin başı sağlık. Bu sınavlarda başarısız(istediği sonucu alamamış) olan ama hayatında mutlu yaşayan bolca insan var. En yüksek 1-2 üniversiteyi düşünmüyorsanız bi yerden sonra hepsi az çok aynıdır. İstediğiniz bölümde olmanız önemli çünkü üniversiteye geçince, oranın size verdiğinden çok sizin ne kadar kendinizi geliştirdiğiniz önemli. Başarılar dilerim şimdide.