#Microsoft
https://mspoweruser.com/microsofts-market-cap-leaps-over-apples-on-black-friday/
Microsoft Apple'ı geçerek pazar payı en büyük şirket olmuş anladığım kadarıyla.

Microsoft's market cap leaps over Apple's, now the world's most valuable company...

Microsoft’s current market cap has overtaken Apple’s, after living for nearly a decade in the shadow of the Cupertino company. At the time of writing Microsoft’s intra-day Market Cap is...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son windows phone kullanıcısı olarak durumum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Fedora
Tüm haftasonumu aldı ama sonunda Fedora'ya geçmeyi başardım 😀 Küçük de bir eklenti yazdım Gnome için şu an test ediyorum çalıştığını düşünürsem burada paylaşırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Worlds 2018 müziği çıkmış. Lol'ü uzun zamandır takip etmiyorum ama müziği Glitch Mob yaptığı için ilgimi çekti. Tarzlarına göre çok iyi yere geldiler bence.
https://open.spotify.com/track/69Sy7207dnixZ6w7RSV9Kb?si=Qw6zem9WQOGnRv03iJ7gwA

https://www.youtube.com/watch?v=fB8TyLTD7EE

Rise

Rise, a song by League of Legends, The Glitch Mob, Mako, The Word Alive on Spotify
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan yaklaşık 2 ay önce sipariş ettiğim ürün 1 ay içinde Türkiye'ye geldi ve daha sonra herhangi bir yeni durum olmadı. Saticiya bunu ilettim ama cevap vermedi. Satıcı normalde güvenilir bir satıcı. Daha sonra USPS te herhangi bir güncelleme olmasa da ptt de arrattığımda şöyle çıkmaya başladı. Türkiye'de hangi kargo ile geldiğini söylemiyor hiçbir yerde. Mümkünse ürünü almak isterim ama sizce para iadesi mi isteyeyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

pttde kargo numarası sorgulanınca gümrük vergisi ödenmiş gözüküyor ama hiçbir tarih bilgisi girilmemiş. Bekleyeyim mi yoksa iade mi isteyeyim Amazon'dan? Gelecekse beklemek sorun olmaz benim için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda oyun oynarken birden oyun kapandı ve açamadım. Dosya gezgininden açmaya kalkınca da d diskinin gözükmediğini fark ettim. Laptopı kapatıp içini açıp hdd bağlantısına hafif baskı uygulayıp tekrar açtığımda d diski tekrar göründü. İleride sorun çıkarabilir mi bu durum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap