BeğenFavori PaylaşYorum yap

böyle troller için gizli ban gibi bir şey olmalı. kimse onları görememeli ama onlar durum paylaştığını sanmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

@gamsizim https://teknoseyir.com/haftalik-gundem-degerlendirmesi-14-20-mart-2011
eski gündemleri dinlemeye çalışınca da pülüs videosu geliyor.

Haftalık gündem değerlendirmesi (14-20 Mart 2011)

Japonya'da 11 Mart 2011'de Tōhoku'da meydana gelen 9.0'lık deprem felaketinin ardından yoğun bir hafta gündemi yaşadık.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
Bir yakınım bilgisayar çok yavaş ve bazen açılmıyor; nedendir bu diye sordu. Bilgisayarında disk kullanımı sürekli %100 %99 arasında değişiyordu. windows update yapmaya çalıştığı için bu şekilde oluyormuş ancak hdtune ile test ettiğimde şurada gördüğünüz hataları veriyor. İşin garip kısmı crystaldisk ve seagate'in kendi yazılımında S.M.A.R.T testlerini geçiyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Diskin garanti süresi doldu. Yeni disk almak lazım mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/fVWBwx6Z2Bg?list=PL8-Zg9mGLoAIpFmWv4-ogkvmtqSPxoL9F&t=151 buradaki konuyu bilen var bilmeyen var denilen konu nedir?

TeknoSeyir çekim hataları 2013-2014

TeknoSeyir'in üçüncü yılında biriken çekim hataları ile karşınızdayız. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY Web ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

habertürk döviz kurlarını sansürlemiş ???

BeğenFavori PaylaşYorum yap

An itibari ile sitede en az 1262 plus abonesi bulunmakta. Plus'ın başlamasından 4 ay geçmesine rağmen sayının yüksek olması bir hevesle gelip gidilmediğini gösteriyor. Aşağıdaki bar grafiğinde, siteye kayıt olunan tarihlere göre üyelerin ne kadarının plus sahibi olduğunu görebilirsiniz.
2014'ün mayıs ayında kayıt olanların 484'ü şu anda plus abonesi. 2018'in nisan ayındaki duyurudan sonra siteye kayıt olup plus alan abone sayısı ise 227.
Çizgi grafiğinde ise kümülatif olarak plus abone sayısını görebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, bu akşamüstü https://teknoseyir.com/blog/teknoseyir-plus-kullanicilar-kulubu 'ne gönderme yapmak amaçlı, plus olmayan herkesi etiketlemiş bulundum. Amaç espri yapmaktı tahmin edemedim herkese mail gitmesini. Bana hiç mail gelmemişti şimdiye kadar bildirimlerden dolayı. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim.

Teknoseyir Plus Kullanıcılar Kulübü - TeknoSeyir

Toplam Aktif Plus Abone Sayısı: ~692 Listenin Sonunda LİSTE SONU yazısı yoksa liste eksiktir. Bir sonraki saat başında tekrar kontrol edin. 2-3 saat boyunca liste sürekli eksik görünüyorsa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16