Selamlar. Kablosuz bluetooth kulaklıklardan sanırım orta segment bir tavsiyeye ihtiyacım var. Kullanım olarak, yürüyüşlerde, toplantılarda müzik ve sesli görüşme için uygun olması yeterli. Giriş seviyesindekilerde en büyük sorun dış sesi çok alması sebebiyle görüşme yapılamazlıkları maalesef. Tavsiyeniz var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarz bir hizmeti kullanan oldu mu? Ailemin bir denemesi için 1 aylık robot süpürge kiralamayı düşünüyorum. Hoş burada viomi v2'ye 1 ay için 400-450 TL fiyat biçmişler, 200-250 TL olsaydı düşünüyordum kiralamayı. Not: Henüz bu siteler ve hizmet ne kadar güvenilirdir araştırması yapmadım, duruma göre yapacağım.

https://kiralabunu.com/

KiralaBunu.com

İstediğin ürünü aydan aya ödeyerek kirala!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

İyi akşamlar herkese, kuzenimin xiaomi pro 2 scooter modelinin fren kolu kırılmış bugün. Daha önce yedek parça satın alımı yapan oldu mu, ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, daha önce bu forumdan biri, kendi sistemi üzerinden bir yöntem göstermişti. Bir arayüz üzerinden, belli bir miktar para ile o kişinin işlem kümesine bağlanıyordunuz ve kazanç olursa o kişiye de belli bir oranda kazandırmakla birlikte siz de onun işlemlerinden kazanıyordunuz. Bu yatırım yöntemini bir incelemek istiyorum, neydi hatırlayan veya bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alaria @alaria

    Forex sistemiydi de üyeyi hatırlamıyorum.

  • Namarie @namarie

    Hayır, hatırladığım kadarıyla, gayet makul bir sisteme sahip. Ancak kazan-kazan mantığının işleyebileceği bir sistemdi. Parayı bir kişiye teslim etmiyorsunuz, yine sizin hesabınızda duruyor ancak o parayı, abonesi olduğunuz kişinin işlemlerinin aynısını yapmanızı sağlıyor sistem. Tabii, her şeyde olduğu gibi bunda da suistimal mümkün. Fakat, halihazırda kendisi için gayet iyi işlemler yapan birinin, hiçbir ek çaba sarfetmeksizin bu işlemleriyle başkalarının parasıyla para kazanabilmesini sağladığı için, bir kazan-kazan durumunu sağlayabiliyor. En azından böyle hatırlıyordum, zaten incelemek için sordum burada da. 😀

  • yamyam2576 @yamyam2576_

    @norego tradehane isminde sitesi vardı sanırım kapatmış ama youtube da videoları duruyor

Selamlar, LG televizyonumun şu kumandası artık katlanılamaz derece çalışmamaya başlamış, babam epey çile çekiyormuş. Tamiri kolay mıdır acaba? Sorunu, arada bir çalışıyor fakat genellikle hangi açı denenirse denensin çalışmıyormuş, pil değişimi de etki etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Ekranımda şöyle bir uyarı çıkıyor sürekli. Her iki USB girişini boşaltsam da uyarı devam ediyor. Muhtemelen, laptopun solundaki USB girişinden kaynaklanıyor fakat bir türlü çözemedim. Aygıt yöneticisinden deneye deneye cihazı devredışı bırak filan yapsam da sorun devam ediyor. Nasıl çözebilirim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Mi Box S 4K aldım geçenlerde ve opera, geforce now gibi uygulamalar mağazada yok. APK olarak kurmak istiyorum, güvenilir bir şekilde nereden yükleyebilirim acaba?

#apk #MiBoxS #xiaomimiboxs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Zoom'dan kaydını aldığımız etkinliklerimizi en verimli hangi programla transkript yapabiliriz? Ücretsiz olması tercih sebebi tabii ama küçük bir miktarsa satın da alabilirim sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, önerebileceğiniz bir IPTV aboneliği var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Selamlar, bir arkadaşım 10-15 bin arasında bir laptop için fikrimi sordu. Tabii ben daha "normal" olarak 5-10 binlik aralığa hakimim. 😀 Fiyatlar da bu derece yüksekken yanlış yönlendirmek istemiyorum.

- GPU'yu sordum, oyun oynamıyorum o yüzden gerek yok dedi ama ileride başka bir kullanım için gerekirse diye 1650 gibi bir şey yine de olmalı mı bilemedim.
- Daha çok ofis, iş, ders çalışma tarzında bir kullanımı olacak.
- Film ve dizi izlemeyi pek sever, o yüzden ona spesifik olarak ekran paneli ve çözünürlük ve seste üst düzeye çıkmak makul olacaktır.
- Malzeme kalitesi de yine ana kriterlerden.
- Apple büyük oranda tercih dışı.

Sizlerin önerileri nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18