Selamlar, LG televizyonumun şu kumandası artık katlanılamaz derece çalışmamaya başlamış, babam epey çile çekiyormuş. Tamiri kolay mıdır acaba? Sorunu, arada bir çalışıyor fakat genellikle hangi açı denenirse denensin çalışmıyormuş, pil değişimi de etki etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Ekranımda şöyle bir uyarı çıkıyor sürekli. Her iki USB girişini boşaltsam da uyarı devam ediyor. Muhtemelen, laptopun solundaki USB girişinden kaynaklanıyor fakat bir türlü çözemedim. Aygıt yöneticisinden deneye deneye cihazı devredışı bırak filan yapsam da sorun devam ediyor. Nasıl çözebilirim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Mi Box S 4K aldım geçenlerde ve opera, geforce now gibi uygulamalar mağazada yok. APK olarak kurmak istiyorum, güvenilir bir şekilde nereden yükleyebilirim acaba?

#apk #MiBoxS #xiaomimiboxs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, Zoom'dan kaydını aldığımız etkinliklerimizi en verimli hangi programla transkript yapabiliriz? Ücretsiz olması tercih sebebi tabii ama küçük bir miktarsa satın da alabilirim sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, önerebileceğiniz bir IPTV aboneliği var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Selamlar, bir arkadaşım 10-15 bin arasında bir laptop için fikrimi sordu. Tabii ben daha "normal" olarak 5-10 binlik aralığa hakimim. 😀 Fiyatlar da bu derece yüksekken yanlış yönlendirmek istemiyorum.

- GPU'yu sordum, oyun oynamıyorum o yüzden gerek yok dedi ama ileride başka bir kullanım için gerekirse diye 1650 gibi bir şey yine de olmalı mı bilemedim.
- Daha çok ofis, iş, ders çalışma tarzında bir kullanımı olacak.
- Film ve dizi izlemeyi pek sever, o yüzden ona spesifik olarak ekran paneli ve çözünürlük ve seste üst düzeye çıkmak makul olacaktır.
- Malzeme kalitesi de yine ana kriterlerden.
- Apple büyük oranda tercih dışı.

Sizlerin önerileri nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Selamlar. Önümüzdeki aylarda PS5 almayı düşünüyorum da, şimdi bu PS Plus'da 12 aylık abonelik alsam, aylık verilen bedava oyunları internet üzerinden alabiliyor muyum acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LENOVO V15-ada Amd 3020e 16gb 1tb Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar...

Trendyol.com sayesinde LENOVO ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, birkaç ucuz kettle'dan sonra ağzımız yandıktan sonra iyi bir su ısıtıcısı almak istiyoruz. 300-400 TL'ye kadar çıkabilirim sanıyorum miktar olarak. Nelere dikkat etmeliyim, paslanmaz çelik-cam arasındaki avantaj ve dezavantajlar ne oluyor ve tavsiyeleriniz nedir acaba?

#tavsiye #Teknomutfak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Evde şöyle bir dikey soğutucu kullanıyorum bira fermantasyonu için. Kullandığım maya tipine göre dolabın içini 1 derecelik toleransla 18-19 bazen de 20 derecede tutması için dijital termostatla kontrol ediyorum. Yani 19 derecede çalış dediğimde 18 dereceye kadar indiriyor ve bir daha 20 derece olana kadar çalışmıyor. Değerler oda sıcaklığına da yakın olduğu için gün içerisinde fazla çalışmıyor.

Bu şartlar altında dolabın aylık elektrik masrafı ne kadar olur acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 30