Selamlar, sürücü güncelleştirmeleri hakkında anlamadığım birkaç durum var.

-Aşağıdaki ekran görüntüsünden görülebileceği üzere bir sürümün aynı açıklamalara sahip fakat boyut olarak çok farklı iki seçeneği olabiliyor. Bunlar arasındaki fark nedir?

-Sürücü güncelleştirmelerini sırayla mı yapmamız gerekir yoksa en son sürüm hangisiyse direkt onu mu indirmemiz gerekir?

-En son sürümü indirmek yeterliyse eğer bu aradaki yüksek boyutlu sürücüleri indirmemek bir sorun oluşturmaz mı? Mesela ben 6.0.1.8372 sürümünden 2019'da yayınlanan 6.0.1.8612 sürümüne geçtim ve boyutu 9 mb filandı. E arada kalan onca yüksek boyutlu güncellemelere ne olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sürücü nasıl güncellenir? Realtek 8723BE Wireless LAN sürücümü güncellemem gerekiyor. Bendeki versiyonu 2023.70.1113.2017 fakat 2023.81.0615.2018 sürücüsü gözüküyor 360 Total Security'nin sürücü güncelleme eklentisinde. Zaten bu sürümde sorun da yaşıyorum fakat bir türlü güncelleyemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Evde yaklaşık 20 yıl önce alınmış bir saat bulduk. Güncel değeri nedir acaba? 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

https://www.facebook.com/Paylasmancom/videos/2052433534870446/

Video Finlandiya'da eğitimle alakalı kısa, güzel bir içeriğe sahip.

Benim merak ettiğim ise şu, okula 3-4 saat giden çocuklarla okuldan sonra kim ilgileniyor? Aileleri ise ebeveynden en az birinin çalışmaması veya en azından part-time çalışıyor olması gerekir. Neden bunu merak ettiğimi de söyleyeyim, Türkiye'de anne ve babanın ikisinin de çalışıyor oluşu çocukların okulda çok daha fazla vakit geçirmelerini sağlıyor gözlemlerimce. Özellikle özel okullar eğitim sürelerini bunu gözeterek biraz daha arttırıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarlar için e-ink veya benzeri bir göz yormayan teknoloji mümkün mü? Mümkünse yakın zamanda piyasada olur mu?

Günümüzde internet yeni bir şeyleri çok verimli şekilde öğrenmek için müthiş bir kaynak fakat çok uzun süre ekrana baktığımda ışık filtresi vesaire kullansam dahi gözlerim çok yoruluyor ve başım ağrıyor. Oyun ve diğer performans gerektiren işlerden tamamen azade sadece bir şeyler izleme ve okumaya yönelik göz yormayan ve baş ağrıtmayan bir bilgisayar yapılsa süper olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Jdownloader kullanıyor musunuz? Güvenli mi sizce? Kendi sitesinden indirmeye kalktığımda kurulum aşamasında trojen bulundu. Sonra clean setup diye paylaşılan bir setup ile kurdum sorun çıkmadı ama onun da virüstotal sonucu şu şekilde:

https://www.virustotal.com/#/file/08b9f7a334e2ae3e804350d779f75331cb7d9be737bc0f7f85126ef2e4ba1400/detection

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Yarı tatilde transformers izlemek istiyorum. İnsanların çok beğendiği çizgi diziler var, asıl transformers dedikleri. Siz ne önerirsiniz? Ben de küçükken bir tanesini takip ediyordum, böyle bazı özellikler elde edip aşırı güçlenebiliyorlardı. Sonra kocaman gezegen gibi bir varlık geldi. Onunla ittifak kuruldu, savaşıldı filan, gayet güzeldi. Acaba ondan mı bahsediyorlar bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap