Bugün telefonum bozuldu, mecburen hızlıca almam lazım. A52 ve M52 arasında kaldım, açıkçası ois-toza/suya dayanıklılık gibi faktörlerden A52 daha makul geliyor ama M52 de daha fazla önerilen bir model. Tavsiyeniz var mı acaba?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/655654-716925/samsung-galaxy-a52_samsung-galaxy-m52-5g/

Samsung Galaxy A52 - Samsung Galaxy M52 5G Karşılaştırması - Epey

Epey - Samsung Galaxy A52 - Samsung Galaxy M52 5G özellik ve fiyat karşılaştırması
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Selamlar, notebook ekranımda şöyle bir çizgi belirdi, başta daha da ufaktı fakat gittikçe büyüyor. Sizce neden olmuştur ve bir çözümü var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese, sonunda eve robot süpürge alıyoruz. Xiaomi'nin ikinci pro nesili olan Mop 2 Pro ile Viomi V3 arasında kaldım. Mop 2 pro birçok açıdan daha pürüzsüz olduğunu düşünsem de kamera sistemi lazer taramaya göre daha zayıf kalır mı diye düşündürüyor. Nesne tanıması daha iyiymiş sanırım ama, kararsız kaldım. Siz bu iki ürün arasından hangisini tercih edersiniz veya bu aralıkta daha avantajlı bir ürün var mı?

https://www.epey.com/robot-supurge/karsilastir/594336-655464/viomi-v3_mi-robot-vacuum-mop-2-pro-plus-3d-explore/

#robotsüpürge

Viomi V3 - Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + 3D Explore Karşılaştırması - Epey

Epey - Viomi V3 - Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + 3D Explore özellik ve fiyat karşılaştırması
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Kablosuz bluetooth kulaklıklardan sanırım orta segment bir tavsiyeye ihtiyacım var. Kullanım olarak, yürüyüşlerde, toplantılarda müzik ve sesli görüşme için uygun olması yeterli. Giriş seviyesindekilerde en büyük sorun dış sesi çok alması sebebiyle görüşme yapılamazlıkları maalesef. Tavsiyeniz var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarz bir hizmeti kullanan oldu mu? Ailemin bir denemesi için 1 aylık robot süpürge kiralamayı düşünüyorum. Hoş burada viomi v2'ye 1 ay için 400-450 TL fiyat biçmişler, 200-250 TL olsaydı düşünüyordum kiralamayı. Not: Henüz bu siteler ve hizmet ne kadar güvenilirdir araştırması yapmadım, duruma göre yapacağım.

https://kiralabunu.com/

KiralaBunu.com

İstediğin ürünü aydan aya ödeyerek kirala!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar herkese, kuzenimin xiaomi pro 2 scooter modelinin fren kolu kırılmış bugün. Daha önce yedek parça satın alımı yapan oldu mu, ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, daha önce bu forumdan biri, kendi sistemi üzerinden bir yöntem göstermişti. Bir arayüz üzerinden, belli bir miktar para ile o kişinin işlem kümesine bağlanıyordunuz ve kazanç olursa o kişiye de belli bir oranda kazandırmakla birlikte siz de onun işlemlerinden kazanıyordunuz. Bu yatırım yöntemini bir incelemek istiyorum, neydi hatırlayan veya bilen var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alaria @alaria

    Forex sistemiydi de üyeyi hatırlamıyorum.

  • Namarie @namarie

    Hayır, hatırladığım kadarıyla, gayet makul bir sisteme sahip. Ancak kazan-kazan mantığının işleyebileceği bir sistemdi. Parayı bir kişiye teslim etmiyorsunuz, yine sizin hesabınızda duruyor ancak o parayı, abonesi olduğunuz kişinin işlemlerinin aynısını yapmanızı sağlıyor sistem. Tabii, her şeyde olduğu gibi bunda da suistimal mümkün. Fakat, halihazırda kendisi için gayet iyi işlemler yapan birinin, hiçbir ek çaba sarfetmeksizin bu işlemleriyle başkalarının parasıyla para kazanabilmesini sağladığı için, bir kazan-kazan durumunu sağlayabiliyor. En azından böyle hatırlıyordum, zaten incelemek için sordum burada da. 😀

  • yamyam2576 @yamyam2576_

    @norego tradehane isminde sitesi vardı sanırım kapatmış ama youtube da videoları duruyor

Selamlar, LG televizyonumun şu kumandası artık katlanılamaz derece çalışmamaya başlamış, babam epey çile çekiyormuş. Tamiri kolay mıdır acaba? Sorunu, arada bir çalışıyor fakat genellikle hangi açı denenirse denensin çalışmıyormuş, pil değişimi de etki etmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Ekranımda şöyle bir uyarı çıkıyor sürekli. Her iki USB girişini boşaltsam da uyarı devam ediyor. Muhtemelen, laptopun solundaki USB girişinden kaynaklanıyor fakat bir türlü çözemedim. Aygıt yöneticisinden deneye deneye cihazı devredışı bırak filan yapsam da sorun devam ediyor. Nasıl çözebilirim acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap