digiturk'ten aradığını söyleyen bir numara gün içinde 8 kere taciz etti arayarak. en son dayanamadım bilgi almak istiyoruma tıkladım. bir daha aradılar başka bir numaradan. bu sefer insan aradı robot yerine. açınca bilgi almak istemiyorum, bir insan bir günde 8 kere aranmaz ne yapıyorsunuz dedim özür dileriz dedi kesildi aramalar.
digiturk ile hiçbir alakam olmadı bugüne kadar. numarayı nereden öğrendiklerini bilmiyorum. olağan şüpheli yemeksepeti gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • erinceray @erinceray

  Beni su arıtma cihazı için arıyorlar. Her defasında istemiyorum diyorum 1-2 ay(bu süre kısalıp uzayabilir) sonra tekrar arıyorlardı.En son birisi aradı. yok efendim ücretsüz veriyormuş da, 30 gün sonra geri alıyormuş da vs. Bende dedim istemiyorum, ihtiyacım yok, ilgilenmiyorum. İnatla neden istemiyorsunuz? Daha önce kullandınız mı? filan diye tekrar tekrar sordu. Bende normalde hiç saygısızlık yapmam özellikle firmaların satış temsilcisi, m. hizmetlerinde çalışanlara. Çünkü; onlarda insan, onlarda bayılmıyordur her gün yüzlerce kişiye satış yapmaktan veya destek vermekten. Ancak bu arkadaş sabrımı cidden aşırı zorladı. Bende sert ve yüksek bir ses tonuyla "ya arkadaşım istemiyorum işte, anla ya. Bir daha da beni aramayın. Kara listeye alın" dedim. O da peki deyip şak diye kapattı yüzüme telefonu. Peki bu tepkimin bir faydası oldu mu? Tabiki de hayır. bir süre sonra aynı su arıtma markası için aradılar. Ancak bu sefer başka biriydi ve tek seferde anlayıp uzatmadan bitirdi konuşmayı.

 • rafflesia @rafflesia

  "yeni abonelere özel devlet destekli limitsiz internet" bu lafı kaç kere ve kaç telefon numarasından dinlediğimi hatırlamıyorum bile. İsim vermeyeyim ama bilgilerimizi paylaşan kaynağın iş başvuru siteleri olduğunu düşünüyorum.

 • cestlavie @cestlavie

  "internetsiz kimse kalmasın..." diye bir spamci var bende de. daha bu üç kelimeden fazlasını dinlemeye tenezzül etmedim. çooook uzun süredir arıyor en olmadık anda 😀

 • ömer akgül @tuhalf

  Ben bilgi almak istemiyorum demiyorum artık. Açıp trollüyorum. Deli saçması şeyler anlatıp zamanlarını çalıyorum.