#TeknoYardım
Kullandığım hiçbir mail istemcisine gmail hesabı ekleyemiyorum. Hepsi authentication failure hatası veriyor. Ancak şifrem vs her şey doğru. Bunu windows mail ve mailspring uygulamaları ile denedim. Outlook maillerim sorunsuz ekleniyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

#Nokia8 #TeknoYardım Nokia 8 telefonumda spotify üzerinden müzik dinlerken kulaklıktan cızırtı geliyor. Düşük seste cızırtı o kadar yoğun ki şarkıyı bile bastırıyor. Daha önce benzer sorunu yaşayanlar olmuş ancak bu donanımsal mı anlayamadım. Birkaç farklı kulaklıkla denedim ancak hepsinde durum aynı. Yedek telefonda olmadığından cihazı servise veremiyorum. Kulaklık jakını kendi kendime tamir etme şansım veya benzer sorunu yaşayıp çözen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Office US versiyonu sanırım şuana kadar izledigim en iyi komedi dizisi olabilir. Zaten eski oldugundan birçok kişi biliyor olabilir ama benim gibi yeni görenler mutlaka şans vermeli.
#DiziTavsiyesi #Yabancıdizi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14
 • Chell @alperenxx

  İlk sezonu izleyip bıraktım. Bir kaç yer hariç mimik kıpırdatamadım. Steve Carell olmasa 3.bölümde bırakırdım.

 • cestlavie @cestlavie

  benim de en çok güldüğüm dizidir, en sevdiklerim arasına girer kesinlikle. beğenenler parks and recreation ı da beğeneceklerdir aynı yapımcılar.

  • Equitatus @equitatus

   Parks & recreation'ı o kadar beğenmedim ben. İlk sezonu izledim, 2. sezondan da birkaç bölüm izledim. The Office'den aldığım tadı vermedi. Güldüğüm yerler oldu ancak The Office'e çok fazla benzetilmeye çalışılmış ama başroldeki oyuncu aynı hissiyatı vermiyor. Belki diğer sezonlar daha iyidir, izleyebilirim ileride.

 • anjiyotensin @anjiyotensin

  Merhabalar özelden mesaj atacaktım ancak sitede öyle bir buton bulamadım. Ben geçmişteki msi fan sorununuzu nasıl çözdüğünüzü öğrenmek için rahatsız ediyorum. Geçmiş konularınızda gördüm. adım gürkan. zahmet olmazsa gurkanbaysal@yahoo.com adresinden iletişim kurabilir miyiz?

  • furkan1zek @furkan3ze3

   Merhaba, aradan uzun yıllar geçtiğinden tam olarak hangi video idi hatırlamıyorum ancak benzerini buldum. Intel Extreme Tuning Utility programını kullanarak CPU voltajını güvenli şekilde düşürüp fanın daha az çalışmasını sağlamıştım. Aşağıdaki video da anlatıyor. Her bilgisayar için bu değerler aynı olmayacak o yüzden kademeli olarak indirirseniz zaten olay çözülür. Voltajı çok düşürdüğünüz an zaten yetersiz geleceğinden bilgisayar reset atacak. Videodakiler uygulamanız yeterli olacaktır eğer sorunu doğru anlayabildiysem çünkü eski konuda ne yazdığımı vs hatırlamıyorum maalesef.
   https://www.youtube.com/watch?v=TzqyvJwysTQ

 • anjiyotensin @anjiyotensin

  Hocam konu msi gameing laptop fanının sanki biryere sürtüyor gibi ses çıkarmasıydı. Bu arada dönüş için teşekkürler videoyu inceliyorum hemen

  • furkan1zek @furkan3ze3

   O zaman ben yanlış anlamışım hocam önceki mesajımı görmezden gelebilirsiniz. O fan hemen üzerinde kapağa yapışık haldeki süngere sürttüğü için bende ses yapıyordu. O süngeri çıkararak veya kapak vidalarını gevşek takarak sürtmemesini sağlayabilirsiniz. Üstteki mesajı fanın çok hızlı dönüp çok fazla ses yapmasını engellemek için yazmıştım.

Laptobumda 120 gb ssd depolama var . Bu yüzden mümkün olduğunca az yer kaplayacak bir windows sürümü arıyorum. Windows 7 veya 8 i çok eski olduklarından acaba güvenlik veya kullanacağım programlarla uyum sorunu yaşar mı endişesi yaşıyorum. Bu yüzden windows 10 ltsc kurmak mantıklı olur mu?
#TeknoYardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekleme = Sınavlarım dolayısıyla kulak tıkacı ile ilgili izlenimlerimi yazamamıştım. Tıkaçlar geldi ve linkteki gibi köpük şeklinde olduğundan elinizle yuvarlayıp kullanabiliyorsunuz. O kısa süre içerisinde şişip kulağınızı kapatıyor. Köpük olduğundan aslında rahat ancak kulak kapandığından bir his , basınç oluşuyor. Laptoptan müzik açarak test etmeye çalıştım ve sesin şiddetini azaltıyor ancak yorumlarda bahsedildiği gibi uyku ,ders gibi şeyler için yeterli olur mu henüz komşu sessiz olduğundan test edemedim :).
Üst komşu inanılmaz yüksek ses ile müzik dinlediği için gece sabaha kadar uyuyamadığım zamanlar oluyor. Bazen duvar bangır bangır titriyor. Adam sarhoş laftan da anlamaz ne yaptığını bilmiyor. Her gün 8-10 saat ders çalışan biriyim bir de gece uykusuz kaldığım zaman çok kötü oluyorum. En son bu kulak tıkacını sipariş ettim sesi 32dB kestiğini iddia ediyor. 3M , moldex gibi markalar tek kullanımlık ürünleri yerine bunu aldım , fiyatı da epey uygun tabi eğer tek kullanımlık değil ise. #akış
http://www.otifleks.com.tr/kopuk-kulaktikaci.html

Poly Köpük Kulak Tıkacı

Otifleks Köpük Kulak Tıkacı'nın çift malzemeli yapısı ile daha yumuşak ve rahat bir deneyim.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Windows 10 kullanıyorum ve laptobumu her 5 açma girişimimden 1'i ilk ekranda bir süre bekletip , donup mavi ekran ile sonuçlanıyor . Kendim açma kapama tuşuna basıp kapatıp tekrar açıyorum ve düzeliyor. SFC scan vs internette yer alan bir sürü çözümü denedim , adaware ile taramalar yaptım ancak hiçbirisi çözüm olmadı. Bilgisayarımda önemli şeylerim var bu yüzden format vs atamam. En azından yedekleyip format atsam bile yeniden gerekli şeyleri kuracak vaktim de yok . Acaba bir onarım gibi yardım edecek çözüm var mıdır ? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskiden enpara avantajlı diye bütün yurt dışı alışverişimi enparadan yapardım . Az önce 12.59 $ lık alışverişimi 6.27 den hesaplayarak gerçekleştirdi. Bu işlemi işbankasından yapsam sanırım daha avantajlı bile olurmuş. Bu nedir arkadaş :).
#ENPARA #EnparaKrediKartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Asus K401UQ-FA177D model numaralı laptobuma 4 gb ram almak istiyorum. Şuan hali hazırda 4 gb rami var ancak sadece tarayıcı ve bir pdf dosyası ile bile 3.5 gb ı dolu oluyor. İlerisi için sıkıntı yaratmaması açısından 8 gb a tamamlayacağım. Sitede yaptığım araştırmalar sonucu aynı CL değeri - frekans vs için takılı olan ram ile aynı modelin alınması gerektiği yazılmış. Bunun üzerine söküp bakayım dedim ancak rami göremedim. İlk resimdeki sanırım ram yuvası ancak tek bildiğim mevcut ramin 4gb DDR4 olduğu. Bu durumda bunda takılı olan ramin marka modelini nasıl öğreneceğim ? Ayrıca öğrenemez isem ram frekans , CL vs artık hangi kriterleri bilmek gerekiyorsa onları nasıl öğrenebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Bimeks şuan internet üzerinden satışlarda problem çıkarıyor mu? Aradığım bir çantayı en ucuza burada buldum. Ona göre sipariş vereceğim . Birinde kasnak var diğerinde sanırım yok . Kasnaksız olanın fiyatı çok uygun tabi :).
https://www.bimeks.com.tr/urun/plm-case-worldcase-notebook-cantasi-15-6--112848
https://www.bimeks.com.tr/urun/plm-case-not-bag-plc34-15-6-siyah-notebook-cantasi-147886/urun-ozellikleri
#Bimeks #TeknoYardım

{{metas.ShareTitle}}

{{metas.ShareDescription}}
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Letgo da ilana ilgileniyorum! yazanlar uygulamanın kullandığı bot falan mı? Kimisine evet yazıyorum ancak çoğu zaman cevap bile vermiyorlar. Benim bildiğim bir şey almak istersen yazarsın merhaba vs daha sonra pazarlık edersin en fazla. Bu uygulamadan tamamen soğudum, buradan gerçekten bir şey satabilen var mı? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12