Sizlere danışmak istediğim bir konu var. Araçların çok sık geçtiği ve de biraz yola yakın oturduğumuz için camı açtığımda çok ses geliyor. En azından ses yüzünden camı açmadan odamda ders çalışabilmek için bir vantilatör/soğutucu bakıyorum. Ankara'da olduğum için hafif bir esinti vermesi bile yeterli öyle çok güçlü bir şeye ihtiyacım yok. Asıl derdim sessiz olması tabi Rowenta turbo silence gibi tam ihtiyacıma uygun modeller var ancak çok pahalı.
Raks'ın 3 hız kademeli modelleri gibi şeylerin birinci kademesi bile konsantre olmam için fazla sesli. Bu Rowenta turbo silence'a alternatif ürünler araştırırken aşağıdakini mağaza inceledim, çok hız kademesine sahip olduğundan sessizdi ancak böyle markasız bir ürüne de para vermek istemedim.

Sormak istediğim bu şekilde sessiz ve doğala yakın bir serinlik verebilecek model önerileriniz var mdır? Aslında "doğallık" için şu buharlı modellerde ilgimi çekmiyor değil. Kule tipi vs. her türlü öneriye açığım. Yeter ki sessiz ve doğal esinti gibi bir şeyler versin 🙂

https://www.koctas.com.tr/blyss-kumandali-ayakli-vantilator-beyaz-kf-3566/p/2000029849

Güncelleme: Dijitsu VN27 modelini aldım. Düşük hız kademelerinde yeterli rüzgarı yapıyor ve en önemlisi de sessiz. Memnunum ancak malzeme kalitesi vasat. Özellikle ayak plastiği çok kötü ancak şimdiye kadar bir sorun teşkil etmedi.

#akış #TeknoYardım

Kumandalı Ayaklı Vantilatör Beyaz KF-3566

Vantilatörler kategorisindeki Kumandalı Ayaklı Vantilatör Beyaz KF-3566 ürüne göz atın | Koçtaş
BeğenFavori PaylaşYorum yap