#programlama C++ kullanarak içerisinde 3000 küsür satır veri bulunan txt dosyalarından sadece ilk 6 satırılık veriyi silen bir program yazdım. Bunun için bu dosyaları teker teker açıp içerisindeki veriyi string vekötürne satır satır ekleyip sonra vektörün ilk altı elemanını silip tekrar vektörü dosyaya yazdırıyorum. Bu dosyalardan binlerce var bu nedenle programın çalışması yavaş oluyor. Aklına başka bir yöntem gelen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Vakıa arttı ama ölü sayısı artmadı deniyor da ölü sayısındaki artış zaten biraz geriden geliyordu diye hatırlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu dezenfekte ederken kolonyayı fazla kaçırdırm ve ekran bozuldu. N11 den ekran sipariş ettim bir gün sonra ekran çalışmaya başladı. Adamlar kargoya da vemişler. Ne yapabilirim şimdi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pitbull beslemek serbest mi ülkemizde? Az önce sokakta pitbull olduğunu tahmin ettiğim bir köpek gezdirilirken başka bir sokak köpeğinin burnunu kaptı. Mahalle ayağa kalktı bir şekilde ayırdılar. Sonra sahibi köpeğe vurdunuz diye etraftaki komşuların üstüne yürüdü. Şikayet edilse alınır mı köpek elinden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21
 • Denizhan @bontequie

  2 hafta önce bizde aynısını yaşadık komşulardan biri sıcak su dökerek köpekleri ayırabildi ve hala kapının önünde tasmasız çıkartıyor bu p.... nk.Uygun bir zamanda şikayet edeceğim.

 • johan @johan28

  Sahibi hıyar ise şikayet edin ama köpek uyutulacak bilginize benim de bildiğim pitbull besleyen var adam öyle bir eğitim- ilgi vermiş ki köpek golden gibi. Bundan dolayı sahibi hıyar ise tasmasız bırakıyor ise saldırgan eğitmiş ise şikayet etmenizde sorun yok ama bilin ki uyutulacak

 • Joker @joker

  Türkiye de düzen, kanun tam uygulanmıyor. Kesin birşey söylemek güç

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Daha bu gün aynı belayı yaşıyordum. Şu canavarı almış, çocukların oyun oynadığı, küçük kanişlerin gezdiği yerde 13-14 yaşlarında bir velet hava atmak için gezdiriyor. Belediyenin Mavi masası barınağa yönlendiriyor, barınak zabıtaya ve polise, sonuç yok... Peşine düşüp kara kola gidip şikayetçi olacaksın ancak. Köpekte yasaklı tür : Canario

#OtoSeyir Garaj kapısı kumandalarında pili çıkarırsanız kumanda sıfırlanıyor mu? Yani kapıyı açmak için kullandığı frekans, şifre v.s. artık her ne ise o gidiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dikkat toplama egzersizi gibi bir şey var mı? Uygulama da olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSatranç #satranç oynadığınız oyunu kaydedip sonra tekrar devam edebildiğimiz bir satranç programı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap