#linux Linux' da terminalde cd komutunu kullanarak bir klasor icine girip yine terminal vasitasiyla bir programi calistiriyorum. Ancak ayni klasore dosya yoneticisi ile girinca klasor icinde sadece C source code dosyalari var. Calistirdigim program nerede? Windowsdaki gibi bir exe falan gormeyi umuyordum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.haberturk.com/tunus-italyanlar-tibbi-malzeme-tasiyan-gemimize-el-koydu-2624101
İtalyanlar Tunus' un tıbbi malzeme taşıyan gemisine el koymuş. Geçen de Çekya Çin'in İtalya'ya gönderdiği yardıma el koymuştu. Orman kanunlarına doğru gidiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana mı öyle denk geliyor yoksa ambulanslar siren çalmayı bıraktı mı? Toplumu galeyana getirmemek için bir önlem sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#OtoSeyir 10 yaşında 200k km li dizel aracın periyodik bakımının ertelenmesi ciddi sonuç yaratır mı? Aracı her gün işe gidip gelmek için kullanıyorum mecburen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

#Türknet son üç-dört aydır kesilmeler, yüksek ping gibi şeylerle canımı sıkıyor. VDSL kullanıcısıyım ama değiştirmeyi düşünüyorum artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Nijeryalı kadın, taksiciyi darp etmiş; dinsizin hakkından imansız gelir atasözü geldi aklıma. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=6p9m7Bcz-ps

Kadın yolcudan taksiciye “şarj aleti” dayağı

Esenyurt’ta bir avm karşısında Nijeryalı bir kadın ile taksi sürücüsü arasında şarj aleti sebebiyle kavga çıktı. Kavga da Nijeryalı kadının boksör edasıyla t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corona değil de yarattığı ekonomik darbe daha büyük sorun olacak sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap