Toyota / Yaris / 1.5 Hybrid / Cool / Hibrid Bataryasi BİTTİ yaris 13 bin tl...

Toyota / Yaris / 1.5 Hybrid / Cool / Hibrid Bataryasi BİTTİ yaris 13 bin tl batarya sahibinden.comda - 560026500
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Haftalar önce n11 den akü almıştım bugün gelen mesaja bakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#OtoSeyir 190,000km 1.4 tdci fiesta şehir içinde 5.0-5.5 litre tüketime sahip. Sizce bu motor ile ilgili ciddi bir bakım gerektiğinin göstergesi midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@adnandalgakiran adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/adnandalgakiran/status/1066362414986403840?s=09

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Muhammet Aktaş @muhammet-aktas-89

  Yazık ya, koskoca adamlara illa zorla yoklama mı aldırıp veya cebinden mi arayıp derse soksunlar, insanlarımızın farkındalık seviyesi niye bu kadar düşüyor? 😞
  Aslında cevabı bulmak zor değil, üniversiteye başlayan öğrencilerin %75 bir iş bulamayacağını ve atanamayacağını biliyor, öylesine okulu bitireyim diye üniversite hayatı yaşamak için evlerinden uzaklaşıyorlar, anne-bablarımızın ve aslında çoğumuzun amaçları var ama amaçları yerine getiremeyeceğimiz bir ülkede olduğumuz için, ne üniversiteler ne de sınavlar vs çoğu şey artık bir yaştan sonra umursanmıyor, böyle olunca da fikir üretmeyen, sürekli bekleyen, ama herşeye bir lafı olan demagoji yapmaktan başka bir işe yaraman sürüler meydana geliyor. Yazık gerçekten, artık insanımızın insanlığı bitiyor mu?

  • lterlemez @lterlemez

   Niye öyle diyorsunuz ki, aileden ayrı yaşamaya çalışmak da bir tecrübe. Erasmus, Farabi, AIESEC ve benzeri sistemlerden de yararlanabiliyorlar. Ayrıca üniversite denen kurum, orta öğretim kurumları gibi değildir. Öğrencinin biraz daha çaba sarf etmesini gerektirir. Her şey, Prof.tan ve/veya Doç.tan ders almak ile bitmiyor. Öğrencinin kendisini ekstradan geliştirmesi gereklidir.
   Ne kadar umutsuz olursan ol, üniversiteye geldiğin zaman, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısın. Başka çare yok.

  • Muhammet Aktaş @muhammet-aktas-89

   @lterlemez demek istediğimi iyi anlamay çalış, evden uzaklaşmak için yani evden kaçmak için okuyan çok kişi var diyorum! Zaten aileden ayrı yaşamak zorunda kalacak herkes çünkü kendi ailesini kuracak.

  • CaptainCombo @captaincombo

   @lterlemez " Ne kadar umutsuz olursan ol, üniversiteye geldiğin zaman, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısın. Başka çare yok." Bu söze katılıyorum. Özellikle mühendislik öğrencisinin kendini geliştirmek için yapabileceği bir sürü şey var.

#steam de yılın oyununa aday gösterecek oyun bulamıyorum 🙂 .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Battlefield 5 ne oldu neden burada kimse konuşmuyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

TV+ ın tv rehberine uyarak F1 izlemek için açıyorum. Yarışın sonucunu izliyorum şuan. Bu kadar sorumsuzluk görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İran'ın ambargoyu delme çabası kripto paraya talebi arttırır mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap