#f1 Daniel Ricardo 5s ceza almış. Dolayısıyla puan alma barajının altında kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Trafik sigortasi yenilemek için firmaların internet sitelerinden teklif almaya çalışıyorum girdiğim sitelerin yarısında sorun çıkıyor. Ya marka/model seçme yeri çalışmıyor, ya tüm bilgileri girmeme rağmen eksik/yanlış bilgi girdiniz diyor v.s. Basit bir internet sitesini bile yapamıyorsan ne diye iş yapıyorsun kardeşim, kapat git. Ayrıca o siteyi yapan programcı arkadaşlara da selamımı iletiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#apexlegends Bu yaratığı az önce gördüm bir oyuncunun dead box unu taşıyordu öldürünce dead box u yağmaladık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul'da yaşamanın dezavantajları Gebze-Kocaeli için de geçerli midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#apexlegends Buraya yazıyorum yeni gelecek legend gilbatar gibi işe yaramaz bir şey olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://m.sondakika.com/haber/haber-abd-turkiye-ye-s-400-anlasmasini-iptal-etmesi-12124535/ #S-400 Konu sadece F-35 programından çıkarılmak ile kalsa F-35 leriniz başınıza çalınsın derdim.

ABD, Türkiye'ye S-400 anlaşmasını iptal etmesi için 2 ay süre...

ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick Shanahan, Türkiye'nin iki ay içerisinde S-400 hava savunma sistemi alımından vazgeçmemesi durumunda F-35 programı kapsamındaki işbirliğinin tamamen...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#S-400 Milli savunma bakanı açıklama yapmış, S-400 leri getirecekler galiba. Şahsi görüşüm de getirilmesinden yana ancak ekonomik baskıların artacak olması da korkutmuyor değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 36
 • Ziya Erkara @zerkara1905

  Bunlarda o yürek yok seçime kadar oyalama taktiği seçimden sonra anlaşırlar.

 • alipektas @alipektas

  Uluslararası politika açısından hedefimizi doğru buluyorum ama mevcut hüküme/devlet yönetimi(hatta kısacası tek adamla) ile bu hedefe kararlı, mantıklı, sağlıklı ilerleneceği konusunda derin şüphelerim/kaygılarım var. Yarın çıkıp "Rusya bizi kandırdı.", sonraki gün de "Trump'ın alacağı olsun, öyle gonuşmamışdık." demeyecekelrinin garantisi ne yazık ki yok.

 • Murat Başak @marqwezzuh

  İki adet 4 bataryalı füze savunma sistemi ile ne yapmak amaçlanıyor acaba? Bildiğim kadarıyla bize karşı uzun menzilli füze kullanabilecek iki komşumu devlet var: Rusya ve İran. Yani bu savunma sistemi kullanılacaksa bu iki ülkeye karşı kullanılacak. Peki savunma sistemini satın aldığımız ülke... Rusya?

  • Oğuz Akbulut @7ocloguz

   abd-israil-yunan üçlüsü akdeniz ve ege için anlaşmışken. Kendi hava sahanı koruyacak bir savunma sistemin olacak. S-400 ün özellikleri arasında uçakların manevra kabiliyetlerini ezberlemekte var. Amerikaya batanda o zaten.

  • Erkan @erkann

   @7ocloguz Ekonomi battıktan sonra istersen 1000000 tane nükleerin olsun ÇÖPSÜN.

  • Oğuz Akbulut @7ocloguz

   @erkann el pençe durup. Trump abi trump abi diyip vazgeçelim almaktan dolar kesin 2 liraya düşer. Az geniş bakın geniş. Akdeniz de oynanan oyunlar, egede yapılan anlaşmalar, ekonomik istikrar yok deyip halkın galeyana getirilmesi. Açın şu gözlerinizi artık!

  • Murat Başak @marqwezzuh

   @7ocloguz Dostum, aynı anda 8 zaten füze atabiliyorsun aldığımız sistemle, nereyi koruyacaksın bununla? Ege ve Akdeniz petrolü için demişsin ama bu sistemi alırsak isterse tüm dünya petrolleri bizim olsun, Venezuela'dan farkımız kalmayacak. Hem NATO'ya üye olup hem Rusya'dan böylesine bir sistem almak, evliyken genel eve gitmekten farksızdır; uluslararası düzeyde bir ahlaksızlık bu durum ve de ülkemize olan güveni de al aşağı ediyor.

  • Murat Başak @marqwezzuh

   @7ocloguz Kim Jong-Un yönettiği ülkenin, eğer dünya siyaseti dediğin gibi olsaydı, uçuyor olması gerekirdi. Ama bakıyoruz millet aç ve sevil; 2019 yılında 1950'leri yaşıyorlar.

  • Oğuz Akbulut @7ocloguz

   Saygılar, parası verilip alınmayan patriotlara rüyanızda sarılabilirsiniz 🙂 ama bi dk ne olacak ki NATO üyesiyiz 🙂

  • Murat Başak @marqwezzuh

   @7ocloguz Sizin fikriniz. Devletin ne kadar tankı, topu, tüfeği var, bu benim hayatımı pek etkilemiyor, ama markete gidince elim boş dönmem... işte hayatımı bu etkiliyor. Eh, artık 10 senelik Amerikan malı bilgisayarlarımızdan, Amerikan menşeli Youtube üzerinden mehteran açar, Amerika'ya diz çöktürdük diye açlıktan erimiş göbeklerimiz ile göbek atarız.

  • Erkan @erkann

   @7ocloguz Trump abi diye bahsettiğin kişi dünya para kaynağı ülkesinin başkanı 🙂 Hangi akılla geliyorsun ki paranın kaynağına düşman oluyorsun ? Hangi akılla geliyorsun ki para kaynağına düşman oluyorsun ? Bilmem farkında mısın ama şuanda hangi refah seviyesindeysek bu kadar yukarda olmamızın tek nedeni düşman diye adlandırdığın ( Avrupa ve ABD ) ülkelerdir. Onları bu ülkeden çek leş araplardan bir farkımız kalmaz. Ona düşman ol buna düşman ol sonra da bir şey olunca dış güçler. 😀 50 senedir aynı palavrayı bu topraklarda sıkmaktan utanmadılar hala gelmiş ABD bizi işgal edecek. Sen kendi politikan ve stratejilerinle zaten kendi kendini işgal ediyorsun o nedenle dış güçlere falan da gerek kalmıyor. Ek olarak ABD'nin burda zibilyon üssü var. Bana işgal etmesi için mantıklı bir sebep söyler misin ? Sırf popülizm olsun diye İsrail'i düşman belledik oysa adamlarla çok güzel ticari anlaşmalarımız ve işbirliklerimiz vardı daha da arttırabilir ortadoğuda iyi işler başarabilirdik fakat biz ne yaptık ? Onlar yahudi deyip düşmanlaştırdık. Efendim sonra da gelip yok doğuakdeniz böyle yok yunanlılar şöyle yapıyor demeyelim. Ne kadar olumsuz durum varsa şuanda tek sorumlusu biziz başkaları değil.

  • Erkan @erkann

   @marqwezzuh Adamlardan aldığın borçlarla refah seviyeni arttır sonra da düşman ol. 😀 Vay arkadaş ne güzel bir şeymiş bu böyle 😀

  • Erkan @erkann

   @marqwezzuh Kuzey Kore'yi ben ele alacatım fakat sen benden önce davranmışsın. Harfi harfine katılıyorum önemli olan silah değil ekonomik seviyedir.

Bu muhabbet izlensin, izlettirilsin...

(Game of Thrones hakkında spoiler içerir.)

https://www.youtube.com/watch?v=NjUpJAJctdQ

UNUTULMAZ OYUN SONLARI (ve bir de Game of Thrones'unki :) - Disket Kutusu...

Hazır Game of Thrones 'un sonu büyük tartışmalarla gelmişken, biz de unutulmaz oyun sonlarını bir ele alalım dedik. Planescape Torment 'ten Portal 'a, Inside...
BeğenFavori PaylaşYorum yap