kardeşim telefon almış yurtdışından, paketten şu tip priz çıkmış. ayrı adaptör alacağına çevirici alsın diyorum ama çeviricinin sıkıntı çıkarmasını istemem. internette kullanıcı yorumu olan doğru düzgün bir çevirici göremedim. sizin önereceğiniz bir marka var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

allah affetsin, sitede ilk defa birini engelledim :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 18

humble bundle'da thq nordic yayıncı haftası indirimi var. thq nordic bayağı oyunun yayın hakkını satın almış demek ki. listede merak ettiğim iki oyun vardı, direkt aldım. hem sepetteki oyun sayısı beşe çıkınca indirim oranı yüzde seksen beşe yükseliyor hem de nostalji olur diye üç oyun daha ekledim. eklediğim son üç oyun beleşe gelmiş oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hesabımda hem mağaza hem de aliexpress kuponu var. ikisinin de şartı min. 10 usd alışveriş yapmam. iki ürün de 10 usd üstü olmasına rağmen aliexpress kuponu birinde işliyor, birinde işlemiyor. aliexpress'ten pek anlamam, bu sorunu nasıl çözerim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

fotoğraflarda ekran üzerinde beyaz bit nokta görüyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

kardeşim şimdi j7 kullanıyor. kamerası fena olmayan 3500 lira civarında bir telefon istedi, ben de s8 olur dedim. dedim p20 pro ile karşılaştırayım, düşük ışıkta s8 daha iyi sanki. siz ne dersiniz? ilk fotoğraf iyi ışık, ikinci fotoğraf düşük ışık altında çekilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap