allah affetsin, sitede ilk defa birini engelledim :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

humble bundle'da thq nordic yayıncı haftası indirimi var. thq nordic bayağı oyunun yayın hakkını satın almış demek ki. listede merak ettiğim iki oyun vardı, direkt aldım. hem sepetteki oyun sayısı beşe çıkınca indirim oranı yüzde seksen beşe yükseliyor hem de nostalji olur diye üç oyun daha ekledim. eklediğim son üç oyun beleşe gelmiş oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hesabımda hem mağaza hem de aliexpress kuponu var. ikisinin de şartı min. 10 usd alışveriş yapmam. iki ürün de 10 usd üstü olmasına rağmen aliexpress kuponu birinde işliyor, birinde işlemiyor. aliexpress'ten pek anlamam, bu sorunu nasıl çözerim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

fotoğraflarda ekran üzerinde beyaz bit nokta görüyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

kardeşim şimdi j7 kullanıyor. kamerası fena olmayan 3500 lira civarında bir telefon istedi, ben de s8 olur dedim. dedim p20 pro ile karşılaştırayım, düşük ışıkta s8 daha iyi sanki. siz ne dersiniz? ilk fotoğraf iyi ışık, ikinci fotoğraf düşük ışık altında çekilmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xiaomi mi 6, son miui güncellemesinden beri aşırı ısınıyor. şarja takılıyken, şarja takılıyken vb rahatsız ediyor. eskiden böyle değildi. aynı şeyi gözlemleyen oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

aldığım bundle'ları düzenliyorum, oynamayacağım birkaç oyun var listelerde. aşağıda yazdığım oyunların steam keylerini 30 liraya satıyorum. direkt steam bakiyesi şeklinde ödemek mümkünse ilk tercihim o olur.

conan exiles
blackwake
sundered
stories: the path of destinies
infectonator: survivors
wick
the way

ilk üçü humble bundle, diğer dördü fanatical'dan alındı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

son aylarda oyun gündemini,, haftalık gündemden daha fazla bekler oldum. oyun gündemini izlemek daha fazla keyif veriyor bana. sizde durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11