nasılsınız teknoloji severler, nasıl gidiyor karantina günleri?

eski laptoba sata ssd alayım diyorum. var mı bildiğiniz kampanaya falan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • Halid @abdhbal

  2 hafta önce memlekete 3 günlüğüne dönmek için çıktım evden ve bu kısa süre için laptop taşımayayım dedim. Geldiğimin 2. günü okullar 3 hafta tatil oldu. E benim laptop olmadan karantinada acayip canım sıkılıyor haliyle. Geçen uzaktan eğitim olayı da uzayınca baktım en az 2 ay okul falan yok laptopı almaya gideceğim yarın. Git-gel 600 km yol, karantinadan dolayı yanıma arkadaş da alamıyorum yol için, yalnız gidip geleceğim.

 • fakethe @fakethe

  umarım gitmeyiz :/

  sadece internet, film gibi şeyler için kullanılacak. @hamdi 'nin dediğini yapıp haftayı cumayı bekleyeceğim.

 • Hamdi @hamdi

  @fakethe ben aslında biraz yüksek kapasiteli disk almak istersiniz diye İncehesap önerisinde bulundum ama 120/240 civarı birşey alacaksanız beklemenize de gerek yok. Fiyatları çok farketmiyor. Kapasite varsa aklınızda belirtin, öneride bulunalım.

 • fakethe @fakethe

  @hamdi 120'lik bir şey alır geçerim. windows, ofis ve medya oynatıcı kuracağım bir tek.

herkese iyi akşamlar. anneme telefon almayı düşünüyorum. sadece whatsapp ve telefon araması için kullanacak. ekranı büyük, 600~700 bandında hangi telefonu önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kardeşim telefon almış yurtdışından, paketten şu tip priz çıkmış. ayrı adaptör alacağına çevirici alsın diyorum ama çeviricinin sıkıntı çıkarmasını istemem. internette kullanıcı yorumu olan doğru düzgün bir çevirici göremedim. sizin önereceğiniz bir marka var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

allah affetsin, sitede ilk defa birini engelledim :/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

humble bundle'da thq nordic yayıncı haftası indirimi var. thq nordic bayağı oyunun yayın hakkını satın almış demek ki. listede merak ettiğim iki oyun vardı, direkt aldım. hem sepetteki oyun sayısı beşe çıkınca indirim oranı yüzde seksen beşe yükseliyor hem de nostalji olur diye üç oyun daha ekledim. eklediğim son üç oyun beleşe gelmiş oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap