nasılsınız teknoloji severler, nasıl gidiyor karantina günleri?

eski laptoba sata ssd alayım diyorum. var mı bildiğiniz kampanaya falan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (37) @tarikkaya

  iyiyim saol. filme diziye vede çizime devam. 🙂

 • Hamdi @hamdi

  İyidir çok şükür problem yok. Yalnız dışarı çıkamamak sıkıyor biraz. Arada bir hava almaya sokağa veya ihtiyaçlar için markete çıkıyorum ama onlar sayılmaz. Oyun oynamaya devam haftasonları 🙂 SSD için dün İncehesap'da indirim vardı. Aceleniz yoksa haftaya Cuma'yı bekleyin. Her Cuma saat 20:00 de gaming geceleri diye bir etkinlik yapıyorlar.

 • Halid @abdhbal

  2 hafta önce memlekete 3 günlüğüne dönmek için çıktım evden ve bu kısa süre için laptop taşımayayım dedim. Geldiğimin 2. günü okullar 3 hafta tatil oldu. E benim laptop olmadan karantinada acayip canım sıkılıyor haliyle. Geçen uzaktan eğitim olayı da uzayınca baktım en az 2 ay okul falan yok laptopı almaya gideceğim yarın. Git-gel 600 km yol, karantinadan dolayı yanıma arkadaş da alamıyorum yol için, yalnız gidip geleceğim.

 • fakethe @fakethe

  umarım gitmeyiz :/

  sadece internet, film gibi şeyler için kullanılacak. @hamdi 'nin dediğini yapıp haftayı cumayı bekleyeceğim.

 • Hamdi @hamdi

  @fakethe ben aslında biraz yüksek kapasiteli disk almak istersiniz diye İncehesap önerisinde bulundum ama 120/240 civarı birşey alacaksanız beklemenize de gerek yok. Fiyatları çok farketmiyor. Kapasite varsa aklınızda belirtin, öneride bulunalım.

 • fakethe @fakethe

  @hamdi 120'lik bir şey alır geçerim. windows, ofis ve medya oynatıcı kuracağım bir tek.