Bütün gün evde kargo bekle, olan bu. Yurtiçi kargo yine şaşırtmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Atilla Durmaz @limonlusoda

    Kargonun dağıtım aracının şoförü hastalansa ve o gün dağıtım yapmasalar bile bunu giriyorlar sisteme. Siz asla evde olmuyorsunuz yani. Onlar işlerini süper hallediyor.

  • Paheli @paheli

    Tamamen bölge şubesiyle alâkalı bir durum. Bugün Yurtiçi bana kargomu erkenden getirdi, çalışan da iyi niyetli bir adamcağıza benziyordu gelen gıda olduğu için hemen yetiştirmeye çalıştım dedi, ki geçen sene memnun değildim. Şube çalışanlarının işe yaklaşımı her şeyi değiştiriyor.

  • Eren @eren-gms

    Ne aradılar, ne de kağıt felan bırakmışlar. Sms attılar, eve geldik bulamadık diye birde. Şubeye gittim, gişedeki kadın durumu anladı, sizi aradılar mı diye sordu. Anlattım aynen durumu.

Şu fandaki iki bloğu birbirine tutturmak için bir bant yapışık oluyor. Bu bantın ismi nedir,nasıl temin edebiliriz? Elektrik bandı iş görür mü acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon indirimleri tam olarak ne zaman başladı? Zira salı günü cuma haftası bannerları eşliğinde 238Tl den aldığım Wd green 240gb ssd bugün 220Tl den satılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Babam için telefon bakıyorum. Bütçe 1000₺. Lenovo moto g5s plus iyi gibi geldi, önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yapı Kredi bankasından aradılar, kartım güvenlik nedeniyle iptal edilip yenisi gönderilecekmiş. Sebebini sorduğumda Hepsiburada üzerinden yaptığım alışveriş sonucu şifrem 3.şahıs kişilerin eline geçmiş olabilirmiş. En son siparişi 17 mart 2016 da vermişim. E-Ticaret sitelerinin kendine çeki düzen vermesi gerekiyor kannımca. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknosa'nın ücretle sunduğu 3.sene devreye giren genişletilmiş ek garanti hiç bir işe yaramıyor, bu akşam döndüler, sonuç olumsuz. Kullanıcı hatasıymış. Oysaki mağaza da ürüne ne olursa olsun, ya da canın mı sıkıldı, 3.sene getir, paranı al veya karşılığında başka ürün al diye pazarlıyorlar bu garantiyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Sony cihazları kabul etmediğiniz doğru mu? Teknoseyirde gördüğüm için kuzenimi size yönlendirmiştim, Sony Z2 cihazı bakmıyoruz diyerek almamışsınız. @fixsmart

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İntel Core i5 430M laptop işlemcisi ile Ryzen blender testi , 7 dakika 9 saniye 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11